רוסטר לעונה הבאה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  607 לייקים

הוקיץ' כתב: 09 יולי 2022, 17:20
Frenzy כתב: 09 יולי 2022, 16:08 כל הגישה הזאת של"כסף זה שם המשחק" מזלזלת נורא באנשים שהם השחקנים. כמו כל אדם שמחפש עבודה, בטח כזאת שדורשת ממנו לעבור מדינה ולעבור לעבוד עם אנשים חדשים לגמרי, אני משער ששחקן מסתכל לא רק על הכסף, בטח כשההבדלים בשכר (באחוזים) קטנים.
לגבי מאמן: שחקן רציני מברר על המאמן, שואל אנשים, מברר בתקשורת, עם סוכנים. ולמרות שקראתי הרבה דברים טובים משחקנים על פרנקו, ראיתי גם כמה דברים רעים מאוד שאני בטוח שהשאירו משקעים, ואת הדברים האלה שחקנים רציניים ידעו לברר. לעומת זאת על ננו יש המון המון סיפורים טובים שרק מתגברים עם השנים וגם את זה קל לברר (יכול להיות שיש גם רעים שאני לא מכיר).

עוד גורם שיכול להיות משמעותי זה התפקיד המוצע והעתיד. יכול להיות שאצלנו הוא הרגיש שהוא יהיה כינור שני לג'ייקובן ושהוא הניח שהוא לא יתלבש לכל משחק בליגה ושם הציעו לו להיות המוביל (אני לא יודע, סתם זורק אפשרויות). יכול להיות שהדירה שהציעו לו שם מאובזרת ונמצאת בשכונה עם קהילה ניגרית אורתודוקסית או דווקא להיפך, רחוק מכל ניגרי ודווקא בקהילה מוסלמית, אין לי מושג מה הוא מעדיף. יכולים להיות המון גורמים שישפיעו יותר מאשר ה-5-10% במשכורת. ככה זה אצלי ואני בטוח שזה ככה אצל הרבה מאוד אנשים.
איזו גישה מזלזלת בראש שלך? אני לא מכיר אף אחד שהיה מוכן לוותר על 50 אלף דולר בגלל שאמרו לו שהבוס במקום אחר הוא אחלה ואני מרשה לעצמי להמר שגם אתה לא היית מוותר.
אתה זורק פה כל מיני ספקולציות שאין לי מושג מאיפה הבאת אותם. לגינזבורג יש יחסים יותר טובים עם שחקנים מאשר לפרנקו? ההבדל בשכר הוא רק 5-10 אחוזים? מאיפה אתה שואב את המידע הזה. רק פה מישהו פרסם שהוא חתם שם תמורת 240 אלף דולר שזה הבדל של לפחות 20 אחוז ממה שאנחנו מציעים.
שלא לדבר על זה שההסתכלות על זה באחוזים היא מאוד לא נכונה מאחר והעלויות של מוצרים נשארות אותו דבר ללא קשר לכמה אתה מרוויח.
לא חושב שהמשפט המודגש נכון כי ישראל הרבה יותר יקרה מלטביה/אוקראינה/איפה שהוא לא יחיה בעונה הבאה, אז אפילו אם השכר היה זהה הוא היה יוצא משנה שם עם רווח גדול יותר.

כלומר הפער בין להרוויח 240 אלף דולר בלטביה לעומת להרוויח 180 אלף דולר בישראל, אמור להיות יותר מ60 אלף דולר, נראה לי שאפילו בהבדל משמעותי. הדאונסייד הברור זה שכנראה לחיות בלטביה יותר מבאס מלחיות בתל אביב.
הפוסט קיבל 2 לייקיםHaunterFrenzy
Praškevičios
קיבל.ה  40 לייקים

די ברור שננו גינזבורג עקב אחרי הדיווחים בתקשורת, ניצל את העובדה שהעסקה לא נסגרה ועקץ אותנו.
מגוחך ששחקן שנטש את באר שבע במהלך מבצע ״שומר חומות״ בוחר לשחק דווקא בקרבה לאיזור לחימה, גם אם משחקי היורוקאפ שלהם מתקיימים בלטביה.
בוודאות הכסף היה הסיבה המרכזית לבחירה וכל טענה אחרת מגוחכת, תל אביב אטרקטיבית ביחוד לזרים והחומר האנושי והמקצועי בהפועל הוא לא הבעיה.
צריך להתאושש ולמצוא מחליף ראוי, אולי בלייקני מבאר שבע, והלוואי שבבוא היום נגמול לננו על המגרש (מקווה שלא יאמן פה).
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

לדעתי דווקא יש יותר סיכוי שהוא היה על סף חתימה שם כשאנחנו נכנסו לתמונה.
סמל אישי של משתמש
covid bryant
קיבל.ה  59 לייקים

אז ננו נכנס לרשימת השנואים?
הוקיץ'
קיבל.ה  4088 לייקים

Shacham כתב: 09 יולי 2022, 17:31
Frenzy כתב: 09 יולי 2022, 16:08 כל הגישה הזאת של"כסף זה שם המשחק" מזלזלת נורא באנשים שהם השחקנים. כמו כל אדם שמחפש עבודה, בטח כזאת שדורשת ממנו לעבור מדינה ולעבור לעבוד עם אנשים חדשים לגמרי, אני משער ששחקן מסתכל לא רק על הכסף, בטח כשההבדלים בשכר (באחוזים) קטנים.
לגבי מאמן: שחקן רציני מברר על המאמן, שואל אנשים, מברר בתקשורת, עם סוכנים. ולמרות שקראתי הרבה דברים טובים משחקנים על פרנקו, ראיתי גם כמה דברים רעים מאוד שאני בטוח שהשאירו משקעים, ואת הדברים האלה שחקנים רציניים ידעו לברר. לעומת זאת על ננו יש המון המון סיפורים טובים שרק מתגברים עם השנים וגם את זה קל לברר (יכול להיות שיש גם רעים שאני לא מכיר).

עוד גורם שיכול להיות משמעותי זה התפקיד המוצע והעתיד. יכול להיות שאצלנו הוא הרגיש שהוא יהיה כינור שני לג'ייקובן ושהוא הניח שהוא לא יתלבש לכל משחק בליגה ושם הציעו לו להיות המוביל (אני לא יודע, סתם זורק אפשרויות). יכול להיות שהדירה שהציעו לו שם מאובזרת ונמצאת בשכונה עם קהילה ניגרית אורתודוקסית או דווקא להיפך, רחוק מכל ניגרי ודווקא בקהילה מוסלמית, אין לי מושג מה הוא מעדיף. יכולים להיות המון גורמים שישפיעו יותר מאשר ה-5-10% במשכורת. ככה זה אצלי ואני בטוח שזה ככה אצל הרבה מאוד אנשים.
איזו גישה מזלזלת בראש שלך? אני לא מכיר אף אחד שהיה מוכן לוותר על 50 אלף דולר בגלל שאמרו לו שהבוס במקום אחר הוא אחלה ואני מרשה לעצמי להמר שגם אתה לא היית מוותר.
אתה זורק פה כל מיני ספקולציות שאין לי מושג מאיפה הבאת אותם. לגינזבורג יש יחסים יותר טובים עם שחקנים מאשר לפרנקו? ההבדל בשכר הוא רק 5-10 אחוזים? מאיפה אתה שואב את המידע הזה. רק פה מישהו פרסם שהוא חתם שם תמורת 240 אלף דולר שזה הבדל של לפחות 20 אחוז ממה שאנחנו מציעים.
שלא לדבר על זה שההסתכלות על זה באחוזים היא מאוד לא נכונה מאחר והעלויות של מוצרים נשארות אותו דבר ללא קשר לכמה אתה מרוויח.
לא חושב שהמשפט המודגש נכון כי ישראל הרבה יותר יקרה מלטביה/אוקראינה/איפה שהוא לא יחיה בעונה הבאה, אז אפילו אם השכר היה זהה הוא היה יוצא משנה שם עם רווח גדול יותר.

כלומר הפער בין להרוויח 240 אלף דולר בלטביה לעומת להרוויח 180 אלף דולר בישראל, אמור להיות יותר מ60 אלף דולר, נראה לי שאפילו בהבדל משמעותי. הדאונסייד הברור זה שכנראה לחיות בלטביה יותר מבאס מלחיות בתל אביב.
זה כמובן נכון, רק שאני יותר כיוונתי לכך שלבני אדם בדרך כלל יש נטייה לתפוס הבדלים כספיים באחוזים, כך שההבדל בין מוצר שעולה 180 שקל לבין מוצר שעולה 200, דומה להבדל בין מוצר שעולה 180 אלף שקל למוצר שעולה 200 אלף. זה כמובן נכון באחוזים, אבל להרוויח 20 אלף שקל זה הרבה יותר קשה מלהרוויח 20 שקל.
בכל אופן, צריך לזכור ששחקני כדורסל הם לא כמו אנשים רגילים כי הקריירה שלהם הרבה יותר קצרה משל שאר האוכלוסייה ולכן הצורך להרוויח יותר בזמן קריירת המשחק הוא גם כן דחוף יותר.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  752 לייקים

covid bryant כתב: 09 יולי 2022, 17:50 אז ננו נכנס לרשימת השנואים?
לא, שיגיע שנה הבאה יחד עם אגאדה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 2 לייקיםDavidSheriff9Haunter
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Praškevičios כתב: 09 יולי 2022, 17:43 די ברור שננו גינזבורג עקב אחרי הדיווחים בתקשורת, ניצל את העובדה שהעסקה לא נסגרה ועקץ אותנו.
מגוחך ששחקן שנטש את באר שבע במהלך מבצע ״שומר חומות״ בוחר לשחק דווקא בקרבה לאיזור לחימה, גם אם משחקי היורוקאפ שלהם מתקיימים בלטביה.
בוודאות הכסף היה הסיבה המרכזית לבחירה וכל טענה אחרת מגוחכת, תל אביב אטרקטיבית ביחוד לזרים והחומר האנושי והמקצועי בהפועל הוא לא הבעיה.
צריך להתאושש ולמצוא מחליף ראוי, אולי בלייקני מבאר שבע, והלוואי שבבוא היום נגמול לננו על המגרש (מקווה שלא יאמן פה).
בלייקני שחקן מעולה אבל לדעתי חתם בסין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  752 לייקים

קודם כל סליחה עם פגעתי, לא התכוונתי שאתה באופן אישי מזלזל, אלא שזו גישה שעלולה להביע זלזול גם בלי כוונה. בכל זאת, בעולם שאני בא ממנו להגיד על מישהו שהוא חושב רק על כסף זה לא מחמאה.

ספציפית לגבי המקרה הזה, לא היה לי מושג שהצענו לו רק 180 אלף. הנחתי לפי השכר של ג'ייקובן ותומר ולפי זה שדיווחו שהוא יהיה אחד המשתכרים הגבוהים בתולדות המועדון שהשכר שהוצע לו הוא לפחות 220, אבל בכל מקרה לא הנחתי את ה-5-10% לגבי המקרה הזה, אלא כאמירה יותר כללית. ברור שאם ההבדל הוא 50 אלף מתוף 240 זה כבר יותר מ-20% וזה סיפור אחר. אבל.. אני בטוח שגם מקרים כאלה לא חסרים. גם בארץ במקצועות יותר שכיחים לא קשה למצוא את זה. אתה יודע כמה קשה למצוא רופאים בכירים לאילת או אפילו לצפת למרות שמציעים שם לאנשים מהמרכז שכר הרבה יותר גבוה ממה שהם מקבלים כרגע? או יותר פשוט מזה - הרבה אנשים בוחרים לגור בתל אביב ובזה מוותרים על עשרות אלפי שקלים (אם יש להם משפחה) בשנה, ויתור שהרבה פעמים לא מכסה את עצמו בשכר שהם מקבלים בזכות המגורים. בסוף יש המון שיקולים מקבילים - חינוך לילדים, עיסוק לשני בני הזוג, קרבה למשפחה ו/או לקהילה דומה ועוד מלא. אני נמצא בעולם של הרבה מאוד רילוקיישנים ואמנם הסכומים שאני מדבר עליהם לא קרובים למה שכדורסלנים מרוויחים אבל בהדל של 5-10% השיקול הכספי מנצח לעיתים רחוקות.

אז כן, אני מאמין שהרבה מאוד כדורסלנים, בעיקר כאלה שכבר יש להם משפחה, מוותרים על עשרות אלפי דולרים בשנה בשביל תנאים טובים יותר, בין אם זה מקום עבודה טוב יותר (לווא דווקא הישגי יותר), שיקולים משפחתיים, דתיים או אחרים. אם אני לא טועה (ולא בדקתי), רק השנה חתמו בחולון והרצליה 2-3 זרים שיכלו להרוויח עשרות אלפי דולרים יותר במקום אחר.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

אני לא יודע איפה לדחוף את זה, אז אני אדחוף את זה פה.
ראינו הרבה דברים הזויים שקשורים בהפועל בשנים האחרונות.
היום אני יכול להגיד שההזוי שראיתי מביניהם בפער זה החשבון טיקטוק של רז אדם. מישהו חייב להגיד לו להפסיק.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
URIKA
קיבל.ה  49 לייקים

Scofield כתב: 09 יולי 2022, 20:18 אני לא יודע איפה לדחוף את זה, אז אני אדחוף את זה פה.
היום אני יכול להגיד שההזוי שראיתי מביניהם בפער זה החשבון טיקטוק של רז אדם. מישהו חייב להגיד לו להפסיק.
תשים את זה עם כל שאר הדברים ההזויים בוולטון. למרות שוולטון זה כדורגל. אולי צריך לפתוח מקביל ע"ש וולי ג'אדג'.
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

Scofield כתב: 09 יולי 2022, 20:18 אני לא יודע איפה לדחוף את זה, אז אני אדחוף את זה פה.
נראה שבקרוב זה יהיה הבעיה של נס ציונה ולא שלנו
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

URIKA כתב: 09 יולי 2022, 21:07
תשים את זה עם כל שאר הדברים ההזויים בוולטון. למרות שוולטון זה כדורגל. אולי צריך לפתוח מקביל ע"ש וולי ג'אדג'.
שלח קישור
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

:heart: רז אדם
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
הוקיץ'
קיבל.ה  4088 לייקים

חזרנו לעונת ה"דה נירו מדווח באשכול המידע על דברים שכבר דווחו וכולם יודעים".
הפוסט קיבל לייק אחדיובל
Money
קיבל.ה  564 לייקים

פספוס אדיר שאגאדה לא אצלנו.
לא רואה אותנו מביאים מישהו ברמתו.
הפוסט קיבל 5 לייקיםDe Niroאוהד כורסאfeigenbaum99ChegiHaunter
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

Money כתב:פספוס אדיר שאגאדה לא אצלנו.
לא רואה אותנו מביאים מישהו ברמתו.
זה החשש העיקרי שלי.
אני מקווה שאתה טועה כי זה מדכא לחשוב שעכשיו נצטרך להתפשר על זר פחות טוב. זה לא חייב להיות ככה, אבל אם פרנקו ימשיך לחפש רק שחקנים ששיחקו בישראל, אז באמת זו בעיה כי הוא אחד הטובים ששיחק והצטיין פה.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

הוקיץ' כתב: 09 יולי 2022, 21:29 חזרנו לעונת ה"דה נירו מדווח באשכול המידע על דברים שכבר דווחו וכולם יודעים".
קורה לא מעט גם באשכול החדשות בכדורגל.
מעניין למה דווקא על דה נירו אתה מלין.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1281 לייקים

אין ממש סיכוי להביא שחקן ברמה של אגאדה בלי שום קשר ליכולות הסקאוטינג של פרנקו.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

הפוסט קיבל 4 לייקיםHaunterfeigenbaum99FrenzyVinb
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

פרנקו מת על זרים שכבר היו בליגה זה ידוע
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
הוקיץ'
קיבל.ה  4088 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 יולי 2022, 23:14
הוקיץ' כתב: 09 יולי 2022, 21:29 חזרנו לעונת ה"דה נירו מדווח באשכול המידע על דברים שכבר דווחו וכולם יודעים".
קורה לא מעט גם באשכול החדשות בכדורגל.
מעניין למה דווקא על דה נירו אתה מלין.
את הכדורגל אני כמעט ולא קורא.
ולגבי למה דה נירו, כי הוא עושה את זה כל הזמן וזה מעצבן להיכנס לאשכול המידע בתקווה לקרוא משהו חדש ולגלות שוב ושוב ידיעות ממוחזרות.
יש לך תיאוריה אחרת לגבי למה ציינתי זאת?
נייט רובינסון
קיבל.ה  573 לייקים

אגאדה לא סיכם פה כמו שוואלה כתבו. הוא היה במומ והציעו לו שכר של בערך 50 אלף דולר יותר אז ברור שילך לשם. מראש היה די ברור שאין לנו את היכולת להביא שחקן כזה אחרי ההחתמות של גייקובן ותומר
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

טייריק ג'ונס עם 0 נק' בכמעט 15 דק' בליגת הקיץ במדי הפליקנס
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  431 לייקים

טוב מאוד
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

לא מדובר בידיעה ממוחזרת.
הפורום הזה שייך לכלל אוהדי הפועל , כולל אלו שרק קוראים כאן ידיעות חדשותיות , ואין להם שם משתמש כאן (מדובר ברבים וטובים) , ולא רק לקבוצה מצומצמת ומעודכנת.
יום טוב לכולם.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
לוסיאנו
קיבל.ה  30 לייקים

בראון יכול לזרוק מילה להריסון?
בני12
קיבל.ה  868 לייקים

De Niro כתב: 10 יולי 2022, 09:43 לא מדובר בידיעה ממוחזרת.
הפורום הזה שייך לכלל אוהדי הפועל , כולל אלו שרק קוראים כאן ידיעות חדשותיות , ואין להם שם משתמש כאן (מדובר ברבים וטובים) , ולא רק לקבוצה מצומצמת ומעודכנת.
יום טוב לכולם.

אבל אם היית קורא את אשכול הידיעות לפני שרצת לכתוב בו היית רואה שרדנקו כתב את זה 12 שעות לפניך.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1181 לייקים

לזכותו יאמר שרדנקו העלה "שמועה" מהטוויטר, הוא כתב כשזה היה רשמי (נכתב באשכולות אחרים לא בחדשות) , מה שבאופן רשמי הספיק "שונה" מבחינתי כדי שלא אמחק את ההודעה הזאת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroFrenzy
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

בני12 כתב:
יום טוב לכולם.

אבל אם היית קורא את אשכול הידיעות לפני שרצת לכתוב בו היית רואה שרדנקו כתב את זה 12 שעות לפניך.
ראיתי את זה.ובכל זאת החלטתי להעלות ידיעה מפורטת.

הפוסט קיבל לייק אחדADOM
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  665 לייקים

טייריק לא יגיע.
אני חושב שכדאי לכל מי שמפנטז עליו להפסיק עם זה כבר עכשיו.
חבל להתאכזב כמו עם אגאדה.
זה פשוט לא ריאלי ואני די בטוח שבהפועל יודעים את זה מצוין.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

לפי מסעות פרנקו בארה"ב כנראה נלך על זרים זולים מליגת הקיץ....
בקיצור עונה עם אופציה לעשות משהו תלך לפח בגלל ששמנו את כל הכסף על גינת ובראון
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

כוח עליון כתב: 10 יולי 2022, 11:04 לפי מסעות פרנקו בארה"ב כנראה נלך על זרים זולים מליגת הקיץ....
אם היה 180 אלף דולר לאגאדה בנוסף לעוד 2 זרים למה נראה לך שיחתימו זרים זולים בגלל שהעסקה איתו נפלה?
Money
קיבל.ה  564 לייקים

יש תקציב לעוד 2 זרים ״גדולים״ ועוד זר אחד שיהיה הימור.
אני מניח שנראה ב״גדולים״ או כאלה עם פוטנציאל וצעירים או כאלה יותר מנוסים אבל מבוגרים מהרגיל. זאת הסיבה שאני מבואס מאוד שלא הצלחנו להחתים את קיילב שהיה בול.
מאמין שהזר הנוסף יהיה זר שזאת עונה ראשונה שלו באירופה.
אבל בואו נראה, הפועל סל ידועה בהפתעות שלה, לרעה ולטובה
Red_man
קיבל.ה  484 לייקים

ניסו להחתים שחקן מצוין לא הלך קורה. אבל רק כאן אנשים כבר קובעים שהעונה הזאת כישלון כי לא החתמנו את אגאדה. הליגה מתחילה באוקטובר קחו נשימה
הפוסט קיבל לייק אחדMaor
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

Red_man כתב:ניסו להחתים שחקן מצוין לא הלך קורה. אבל רק כאן אנשים כבר קובעים שהעונה הזאת כישלון כי לא החתמנו את אגאדה. הליגה מתחילה באוקטובר קחו נשימה
אין על אוהדי הפועל..... :-)

Sent from my HD1903 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1281 לייקים

De Niro כתב: 10 יולי 2022, 10:31
בני12 כתב:
יום טוב לכולם.

מישהו בהנהלת הפורום מוכן לעשות משהו עם הנזק הזה? או שכמו בפורום הקודם אין באמת הנהלה?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1240 לייקים

אני אף פעם לא אבין למה הודעה עם לינק לכתבה יכולה כל כך להפריע לאנשים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroFrenzy
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 10 יולי 2022, 11:16
כוח עליון כתב: 10 יולי 2022, 11:04 לפי מסעות פרנקו בארה"ב כנראה נלך על זרים זולים מליגת הקיץ....
אם היה 180 אלף דולר לאגאדה בנוסף לעוד 2 זרים למה נראה לך שיחתימו זרים זולים בגלל שהעסקה איתו נפלה?
לא יודע מה היה לאגאדה או לא היה .
יודע שגם אם התקציב גדל (ואלוהים יודע מאיפה ) משמעותית יש כבר בסיס של שחקנים על חוזים גבוהים מאוד - גינת, בראון, טוקוטו וטימור, ועוד כמה שהחוזה שלהם עלה ביחס לשנה שעברה - בני וזלמנסון.
כלומר ככל הנראה לא נצליח להביא זרים שיתאימו ליורוקאפ אולי זר אחד ברמה ועוד 2 פליטי ג'י ליג.
כל השמות שנזרקים פה לא ריאליים בשום צורה, אלו שחקנים שיכולים להרוויח מעל 200 ואני ממש לא יודע אם יש לנו תקציב לחוזים כאלו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

יובל כתב: 10 יולי 2022, 13:01
De Niro כתב: 10 יולי 2022, 10:31
בני12 כתב:

מישהו בהנהלת הפורום מוכן לעשות משהו עם הנזק הזה? או שכמו בפורום הקודם אין באמת הנהלה?
אין באמת הנהלה, וה"תקנון" פה חל רק על מי שאינו מנהל/קרוב למנהלים. זה ברור כבר מזמן.
הוכחה נוספת לכך היא ההתנהגות הבריונית שלך ושל עוד כמה חבר'ה פה, שזוכה להתעלמות גורפת מצד ה"הנהלה", שאם באמת הייתה קיימת לבטח הייתה לפחות מעירה לך וליתר חברי הלהקה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

כוח עליון כתב: 10 יולי 2022, 13:15
הסבתא של הפועל כתב: 10 יולי 2022, 11:16
לא יודע מה היה לאגאדה או לא היה .
יודע שגם אם התקציב גדל (ואלוהים יודע מאיפה ) משמעותית יש כבר בסיס של שחקנים על חוזים גבוהים מאוד - גינת, בראון, טוקוטו וטימור, ועוד כמה שהחוזה שלהם עלה ביחס לשנה שעברה - בני וזלמנסון.
כלומר ככל הנראה לא נצליח להביא זרים שיתאימו ליורוקאפ אולי זר אחד ברמה ועוד 2 פליטי ג'י ליג.
כל השמות שנזרקים פה לא ריאליים בשום צורה, אלו שחקנים שיכולים להרוויח מעל 200 ואני ממש לא יודע אם יש לנו תקציב לחוזים כאלו.
אולי בגלל זה פראנקו בווגאס הולך להרויח בטקסס הולדם.
שליחת תגובה