תומר גינת - מימון המונים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

טכנית לארז כתב:ומה רביב היה? פחות "מחובר" וכאלה מגינת?
כי אותו זרקו בבושת פנים.
שטויות, סיים חוזה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זה היה צריך להיגמר אחרת בכל מקרה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
555
קיבל.ה  623 לייקים

ייתכן שיגיע במקום גינת שחקן בסוף.

מקווה שנמרוד לוי, אבל הוא סיכם כל כך הרבה פעמים ובסוף לא הגיע ומעוניין בנוסף לשחק בחו"ל.
Nate
קיבל.ה  8 לייקים

555 כתב: 19 יוני 2022, 21:54 ייתכן שיגיע במקום גינת שחקן בסוף.

מקווה שנמרוד לוי, אבל הוא סיכם כל כך הרבה פעמים ובסוף לא הגיע ומעוניין בנוסף לשחק בחו"ל.
אז זהו? גם בהפועל ויתרו?
בכל מקרה, יצאנו מפרופורציות.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Nate כתב:

אז זהו? גם בהפועל ויתרו?
אני לא חושב שוויתרו, זה יותר מבינים תמציאות.
הבנאדם מיום חמישי לא עונה להפועל, בדרך נפגש עם ירושלים, נפגש עם מכב* פעמיים על פי הפרסומים. מה זה אומר?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדNate
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

נמרוד לוי לא תחת חוזה בגליל?
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

Money כתב: 19 יוני 2022, 21:20 ״הקרנבל״ שנקרא תומר גינת עבר כל גבול
!!

אני מבין את הקרנבל שיש בכדורגל סביב חזרתם של לגיונרים מובילים, שאמורים לתת לך איזושהי עליונות במאבק על תארים. אגב, לרוב הקרנבלים האלה נגמרים בצורה רעה.

תומר גינת לא מביא איתו משהו שאין לקבוצות אחרות. הגעה שלו לא הופכת אותנו לפייבוריטים לזכייה בתואר כלשהו. פרופורציות.

תומר כרגע מאוד נהנה משוק הישראלים הדליל שנמצא בתפקיד שלו. בסכומים שמציעים לו יש שחקנים זרים הרבה יותר טובים. לקבוצות שמתמודדות כאן על תארים יהיו שחקנים יותר טובים בעמדה שלו.

בשם הישראליות וההיסטוריה המשותפת, הוא קיבל הצעה של מעל ומעבר. אם הוא חכם ונהנה מהמשחק, הוא יקח אותה. אם הוא מחפש כסף, או חושב שהוא מיוחד ביחס לעשרות ישראלים שהגיעו לשם בשיא של הקריירה שלהם ונשכחו על הספסל שלהם, הוא מוזמן ללכת לשם.

חלאס, עשינו את שלנו. הגעה/אי הגעה שלו זה לא מה שיכריע לנו את העונה. אפשר להתקדם.

ועוד דבר: תומר לא שחקן יורוליג. אם הוא היה שחקן יורוליג הוא לא היה צריך את מכבי (שחפצה בו רק בגלל האזרחות שלו, וכדי למנוע חיזוק מהיריבות המקומיות שלה) כדי לשחק שם. מצחיק אותי לשמוע אותו אומר שהוא שייך ליורוליג, ראבק לפני שאתה אומר שאתה שחקן יורוליג, תוכיח אותך כ-MVP של היורוקאפ (או לפחות שחקן מוביל במפעל הזה).
הפוסט קיבל 8 לייקיםטכנית לארזMoneyChegiTenacious Dסומךהפועליפתח16יורם
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

עצם העובדה שאנחנו כמועדון בכלל מסוגלים להניח הצעה לשחקן ישראלי ולגרום לו לשקול את ההצעה שלנו מול הצעות של מכ' וי-ם היא הישג גדול וחשוב למועדון.התקדמנו.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

feigenbaum99 כתב: 19 יוני 2022, 22:30
!!

אני מבין את הקרנבל שיש בכדורגל סביב חזרתם של לגיונרים מובילים, שאמורים לתת לך איזושהי עליונות במאבק על תארים. אגב, לרוב הקרנבלים האלה נגמרים בצורה רעה.

תומר גינת לא מביא איתו משהו שאין לקבוצות אחרות. הגעה שלו לא הופכת אותנו לפייבוריטים לזכייה בתואר כלשהו. פרופורציות.

תומר כרגע מאוד נהנה משוק הישראלים הדליל שנמצא בתפקיד שלו. בסכומים שמציעים לו יש שחקנים זרים הרבה יותר טובים. לקבוצות שמתמודדות כאן על תארים יהיו שחקנים יותר טובים בעמדה שלו.

בשם הישראליות וההיסטוריה המשותפת, הוא קיבל הצעה של מעל ומעבר. אם הוא חכם ונהנה מהמשחק, הוא יקח אותה. אם הוא מחפש כסף, או חושב שהוא מיוחד ביחס לעשרות ישראלים שהגיעו לשם בשיא של הקריירה שלהם ונשכחו על הספסל שלהם, הוא מוזמן ללכת לשם.

חלאס, עשינו את שלנו. הגעה/אי הגעה שלו זה לא מה שיכריע לנו את העונה. אפשר להתקדם.

ועוד דבר: תומר לא שחקן יורוליג. אם הוא היה שחקן יורוליג הוא לא היה צריך את מכבי (שחפצה בו רק בגלל האזרחות שלו, וכדי למנוע חיזוק מהיריבות המקומיות שלה) כדי לשחק שם. מצחיק אותי לשמוע אותו אומר שהוא שייך ליורוליג, ראבק לפני שאתה אומר שאתה שחקן יורוליג, תוכיח אותך כ-MVP של היורוקאפ (או לפחות שחקן מוביל במפעל הזה).
מה זה "שחקן יורוליג"? מישהו שזוכה להיות חלק מהאימפריות של מונאקו וקאזאן? אפשר בבקשה לא להשתמש בטרמינולוגיות של שימון מזרחי?
אינתי עומרי, הפועל.
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

feigenbaum99 כתב: 19 יוני 2022, 22:30
!!

מסכים עם מה שאמרת ואני רק רוצה להוסיף:,

יכול מאוד להיות שכלכלית להביא זר ברמתו (משכורת פלוס ויתור על מענק ) יהיה זול יותר מההחתמה הזו. ועם כל הרצון להיות קבוצה של ישראלים מובילים אפשר לקחת את הכסף ולשדרג את הקבוצה בעוד עמדות.
יש לנו כבר 2 שחקני נבחרת פלוס 3 שחקנים סבירים לליגה. אולי עוד ישראלי איכותי אחד יסגור את הפינה אבל לא צריך מעבר ובטח לא להשקיע סכומים כאלו בשחקנים.
לדעתי אין ישראלי אחד בשוק ששווה יותר מ180 לעונה.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדיורם
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

Chegi כתב: 19 יוני 2022, 22:07
Nate כתב:

אז זהו? גם בהפועל ויתרו?
אני לא חושב שוויתרו, זה יותר מבינים תמציאות.
הבנאדם מיום חמישי לא עונה להפועל, בדרך נפגש עם ירושלים, נפגש עם מכב* פעמיים על פי הפרסומים. מה זה אומר?
ירושלים בכלל לא בתמונה לגבי גינת.
הוא עדיין לא החליט ומתלבט. לא סגר באף מקום.
שייגמר כבר לטובה...
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
555
קיבל.ה  623 לייקים

זה כבר העדכון של יום שבת בצהריים.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

תומר צריך להזכר במשפט שמישהו פה אמר בזמנו על גרשון
במכבי לא יזכרו אותו,בהפועל לא ישכחו לו
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

Frenzy כתב: 19 יוני 2022, 20:14 רגע, פספסתי משהו? הוא רשמית סגר אצלם? אפשר לסגור את הסאגה ולהתחיל לבנות קבוצה?
רוב הכותבים כאן, קובעים "עובדות" על סמך ההרגשה שלהם או לפי התקשורת, אז צריך לקחת את מה שכותבים כאן בערבון מוגבל ולא כמשהו מוחלט.

אומר רק שלושה דברים:
1. אם כל כך רצה לחתום במכבי כבר היה חותם שם.
2. המצב, נכון לאתמול בערב, הוא שתומר עצמו צריך להחליט ביננו לבינם.
3. כנראה שבמהלך היום תיגמר הסאגה הזאת, לכאן או לשם.

מידיעה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

במידה ולא החליט באמת אני חושש מדבר אחד: רמי אמר שהוא מכבד את בקשתו של תומר ומיום חמישי נתן לו שקט לחשוב, אין לי ספק ששימון, פדרמן, קטש, בלאט ומי לא אוכלים לו את הראש פעם בשעתיים בפרק הזמן הזה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

תומר שחקן נחמד מאד אבל באמת לא מבין את כל הרדיפה הזו.
לי די ברור שהוא כבר חתום שם. מעניין אם הוא הסתכל לאחרונה על כמות הדקות של הישראלים או כמות הנקודות שלהם ביורוליג.

אשכרה בית קברות לשחקנים ישראלים.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

7even כתב: 20 יוני 2022, 07:09 תומר שחקן נחמד מאד אבל באמת לא מבין את כל הרדיפה הזו.
לי די ברור שהוא כבר חתום שם. מעניין אם הוא הסתכל לאחרונה על כמות הדקות של הישראלים או כמות הנקודות שלהם ביורוליג.

אני לא יודע מאיפה זה כל כך ברור לך (ע"ע ההודעה הקודמת שלי על הכותבים פה...).
הוא לא!
אין אלוהים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כל הרדיפה הזו, ההתחננות, הייחולים "רק שיבחר בנו".
מוגזם לחלוטין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםיורם7even
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

הימור שלי שהוא יסגור בירושלים בסוף
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ובלייזר יגיע אלינו?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 20 יוני 2022, 07:12
7even כתב: 20 יוני 2022, 07:09 תומר שחקן נחמד מאד אבל באמת לא מבין את כל הרדיפה הזו.

אני לא יודע מאיפה זה כל כך ברור לך (ע"ע ההודעה הקודמת שלי על הכותבים פה...).
הוא לא!
אתה תגיד 'לא' לאפשרות ששנתיים מהיום יהיו לך 3 מיליון שקל בבנק אם האופציה השניה היא 700 אלף בבנק ?
יהיה טוב הפועל!
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אז אתה אומר שהגיונית הוא צריך לחתום אצל ההם. אני אומר שנדע בקרוב מאוד, לכאן או לכאן.
כשזה יקרה, אל תשכח להודות לי על המידע ולהסכים שלרשום שאתה יודע כשבעצם אתה רק חושב, זה לא לעניין.
אין אלוהים.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אין לי כוח לחווית "תומר גינת עשה לי טובה שהוא משחק פה".
אינתי עומרי, הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מסקנה אחת בפעם ה-90:
עומר דמארי :heart:

בלי התלבטויות, בלי "תנו לי לחשוב על זה", בלי "רגע אני רוצה לראות מה מכביל'ה מציעים לי".
הפוסט קיבל 2 לייקיםMoneyPraškevičios
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

החוזה שמכבי מציעים לו עדיף על שלנו בכמה דרגות, ההתלבטויות שלו לגיטימיות ואם הוא במקרה חותם אצלנו בסוף הוא עושה החלטה כלכלית שכמעט ואין לה תקדים בספורט הישראלי.
הפוסט קיבל לייק אחדפרימו לוי
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

Shacham כתב: 20 יוני 2022, 13:38 החוזה שמכבי מציעים לו עדיף על שלנו בכמה דרגות, ההתלבטויות שלו לגיטימיות ואם הוא במקרה חותם אצלנו בסוף הוא עושה החלטה כלכלית שכמעט ואין לה תקדים בספורט הישראלי.
אם בהפועל מציעים חוזה ל5 שנים ובהמשך אולי עוד עתיד במועדון, אני לא בטוח שההצעה של מכבי היום היא טובה יותר.
נכון, על הנייר מכבי מציעה חוזה שמן יותר, אבל ראינו כבר מה קורה לישראלים שם אחרי שנה-שנתיים.

אני לא בטוח שהיום בדיעבד גילי ורמוט שמח על המעבר שלו למרות השדרוג הכלכלי של אותו חוזה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה ההבדלים בין החוזים?
אנחנו הצענו לו 250 ל-5 שנים.
מה מציעים לו במנורה?
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 יוני 2022, 13:52 מה ההבדלים בין החוזים?
מה מציעים לו במנורה?
אני שמעתי שהצענו לו פחות מ250,
ומכבי הציעו לו לקבל בשנתיים סכום שמתקרב למה שאנחנו מציעים לו לקבל בחמש שנים.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

מה מציעים לו במנורה?
לפי הידוע לי, אנחנו הצענו 200K יורו לחמש שנים
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Shacham כתב: 20 יוני 2022, 13:58
מה מציעים לו במנורה?
יעני סביב החצי מיליון דולר לעונה?
נראה שחשוב להם שהוא ישחק אצלם.
בטח זו החלטה של הועדה המקצועית בראשות דיוויד בלאט.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לפי פרסומים זרים מכבי הציעו לו 800 לשנתיים, והפועל מיליון ו250 לחמש שנים. לא בדיוק אותו סכום.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 יוני 2022, 14:01
מה מציעים לו במנורה?
זה חשוב להם כי הם מנסים להניע מהלך שיווקי של "חיבור לקהל" "הישראלים הטובים ביותר ישחקו אצלינו"
בקיצור, הלחץ הוא ממח' השיווק לא מהמחלקה המקצועית.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 יוני 2022, 14:01
מה מציעים לו במנורה?
מחזירים עטרה ליושנה. לקנות את הישראלים והזרים הכי טובים בליגה כדי שחלילה לא ישחקו אצל היריבות
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נו ברור.
שיהיה להם אחרי זה בפרומואים ברקנטי של ה"יורוליג" איזה ישראלי שיוכל להגיד משפט בעברית על המסך, ושבבאנרים של המכירת מנויים יהיה איזה ישראלי שיעשה פרצוף של שחקן טוב בהנדסת תודעה שלהם.

מה שכן, בטח מנהיים והאוזמן כבר הכינו את הטורים סטייל "גינת בא להסתער על מנורה" לדקות שאחרי החתימה.
הוא יהנה מיחצ טוב.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

האגדה שחלק מאוהדי הפועל מספרים לעצמם לפיה מכבי היא בית קברות לישראלים היא פתטית.
פניני, אוחיון, זוסמן, אבדיה - כולם היו שחקני רוטציה קבועים ביורוליג. אפילו שחקנים סורקין בעונה הקודמת, בלייזר בעונה שלפניה וג'ייק כהן בקדנציה הקודמת שיחקו ביורוליג באופן קבוע.
השחקנים היחידים ש"מיובשים" אצל מכבי הם שחקנים שמראש הוחתמו כישראלים 4-5 בהיררכיה בעיקר לליגה ולא היו אמורים לשחק ביורוליג גם ככה, כמו יפתח זיו, יבזורי, מורן רוט, נעימי.
תומר גינת יהיה הישראלי הבכיר של מכבי וככזה הוא יהיה שחקן רוטציה ביורוליג והשחקן המוביל שלהם בליגה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

יובל כתב: 20 יוני 2022, 14:37 האגדה שחלק מאוהדי הפועל מספרים לעצמם לפיה מכבי היא בית קברות לישראלים היא פתטית.
פניני, אוחיון, זוסמן, אבדיה - כולם היו שחקני רוטציה קבועים ביורוליג. אפילו שחקנים סורקין בעונה הקודמת, בלייזר בעונה שלפניה וג'ייק כהן בקדנציה הקודמת שיחקו ביורוליג באופן קבוע.
השחקנים היחידים ש"מיובשים" אצל מכבי הם שחקנים שמראש הוחתמו כישראלים 4-5 בהיררכיה בעיקר לליגה ולא היו אמורים לשחק ביורוליג גם ככה, כמו יפתח זיו, יבזורי, מורן רוט, נעימי.
תומר גינת יהיה הישראלי הבכיר של מכבי וככזה הוא יהיה שחקן רוטציה ביורוליג והשחקן המוביל שלהם בליגה.
ואתה באמת חושב שהוא ישתלב ביורוליג? לדעתי אם הם בונים עליו להרבה דקות ביורוליג, הם מהר מאוד יתאכזבו ויביאו זר שיקבל את רוב הדקות שלו
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Frenzy כתב:
יובל כתב: 20 יוני 2022, 14:37 האגדה שחלק מאוהדי הפועל מספרים לעצמם לפיה מכבי היא בית קברות לישראלים היא פתטית.
ואתה באמת חושב שהוא ישתלב ביורוליג? לדעתי אם הם בונים עליו להרבה דקות ביורוליג, הם מהר מאוד יתאכזבו ויביאו זר שיקבל את רוב הדקות שלו
יגלו מהר מאוד שההגנה שלו לא לרמה והוא יראה ספסל הרבה מאוד זמן.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

כמו ליאור אליהו?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Praškevičios
קיבל.ה  40 לייקים

זוסמן ברח משם כי לא הרגיש שסופרים אותו ברוטציה למרות שהיה הישראלי הבכיר.
תומר יהיה אולי הבכיר בכסף אבל גם סורקין ממתין ואי אפשר לייבש אותו למוות על הספסל (לא מאמין שהם ישחקו הרבה יחד על הפרקט במכבי).
ובוא נזכור, לפני כל הישראלים ״הבכירים״, מכבי ממלאת את השורות בדרך כלל בשמונה זרים כך שתומר יתחרה על מקום בהרכב עם זר אחד או שניים שיושבים על העמדה שלו.

הויכוח הוא אם ישראלי בכיר יתקדם מקצועית יותר אם ישב רוב הזמן על ספסל קבוצת יורוליג או אם ישחק על המגרש בקבוצה מדרג שני.
ימים יגידו מי צודק ומי עשה את טעות חייו.
נערך לאחרונה על ידי Praškevičios ב 20 יוני 2022, 14:57, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

Frenzy כתב: 20 יוני 2022, 14:42
מה זה הרבה דקות? הוא יחלוק את עמדה 4 עם עוד זר. גם שחקן מחליף של 16-18 דקות זה לא להתייבש על הספסל.
ואם פניני, אוחיון, זוסמן, בלייזר, ג'ייק כהן וסורקין השתלבו ביורוליג במידה כזו או אחרת, למה שתומר גינת לא ישתלב שם?
שליחת תגובה