תומר גינת - מימון המונים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

יהיה מבאס מאוד לראות אותו במכבי, אבל מבחינה מקצועית אין כאן שום אבידה בעיני.
גם אם נניח שהכסף הזה הוא אכן חיצוני לתקציב (כלומר לא יוכל לשמש למטרות אחרות), עדיין מדובר על שחקן שיגנוב הרבה דקות לטוקוטו וההתאמה ההגנתית שלו לזלמנסון נוראית. הוא אחלה שחקן, כנראה הישראלי הטוב בליגה, אבל אני לא חושב שהוא משפר אותנו באזורים בהם אנחנו צריכים שדרוג.
אם אפשר להשתמש בכסף הזה למטרות אחרות, אז הליכה שלו למכבי מעולה עבורנו, עם כל הכאב שבדבר.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Money כתב:הוא סגר במכבי כבר ביום חמישי, חלקכם פשוט בחרתם לא להאמין.
אני רק אגיד פה שוב, אם הוא חותם במכבי, זה מעולה להפועל מכל כך הרבה סיבות.
כל כך הרבה סיבות?
אם זה ככה, בשביל מה מלכתחילה לפנות אליו?!

אגב, אשמח אם תפרט מדוע בעיניך זה מעולה שגינת יחתום במכבי.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 יוני 2022, 12:29 יהיה מבאס מאוד לראות אותו במכבי, אבל מבחינה מקצועית אין כאן שום אבידה בעיני.
גם אם נניח שהכסף הזה הוא אכן חיצוני לתקציב (כלומר לא יוכל לשמש למטרות אחרות), עדיין מדובר על שחקן שיגנוב הרבה דקות לטוקוטו וההתאמה ההגנתית שלו לזלמנסון נוראית. הוא אחלה שחקן, כנראה הישראלי הטוב בליגה, אבל אני לא חושב שהוא משפר אותנו באזורים בהם אנחנו צריכים שדרוג.
אם אפשר להשתמש בכסף הזה למטרות אחרות, אז הליכה שלו למכבי מעולה עבורנו, עם כל הכאב שבדבר.
השאלה את מי אנחנו יכולים להביא במקום. במיוחד כשכנראה מדובר במימון חיצוני.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

טכנית לארז כתב:אם גינת יחתום אצלינו הוא באמת ייצא מלך (ועדיין זה יהיה על חוזה גבוה וארוך טווח כן?)
אם הוא חותם במכבי אז מאחל לו שיימצא נושאי שיחה מעניינים לרוב עם האמריקאים שיתחלפו לידו על הספסל כל כמה דקות (לי היה נראה העונה שבלייזר ויפתח לא ממש מצאו על מה לדבר עם הלגיון)

אני מסכים שאי אפשר לשלוט ברגשות ותחושות, וזה יהיה מבאס אם יחתום שם.
אבל גם צריך לקחת בפרופורציות ולדעת שמראש זה מאבק שהסיכוי שלך לנצח בו הוא לא גבוה במיוחד (הייתי אומר כמו הסיכוי שלנו על הנייר לנצח דרבי).
קודם בליגה הוא יפתח בחמישיה ויתן הרבה דקות.
ביורוליג הוא ישחק הרבה פחות, נכון, אבל יותר מכל מיני בלייזר וזיו. הוא שחקן ישראלי בכיר, כזה שלא היה למכבי העונה והדבר בא לידי ביטוי בליגה שבה אי אפשר לשחק רק עם אמריקאים כמו ביורוליג.
מכבי העונה לא הגיעה לגמר הפלייאוף או גמר הגביע לראשונה מאז 1993. לכן חשוב לה מאד לחזק את הקאדר הישראלי שלה (ועל הדרך לתת לישראלי בכיר כמו גינת יותר דקות ביורוליג אחרי המשחק נגד ווילרבאן שבו לא שותף אף ישראלי לראשונה בהיסטוריה שלה (קבוצה שכאילו "מייצגת את המדינה", כן?)

הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

כמו שאמרתי, אם זה כסף שהוא אך ורק בשביל תומר אז מן הסתם זה לא טוב במיוחד עבורנו שהוא חותם במכבי, אבל גם לא הפסד גדול.
אם אפשר להשתמש בכסף הזה? זה סכום שיכול להוות שדרוג אדיר לזרים שיחתמו פה.
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

Money כתב: 19 יוני 2022, 12:13 הוא סגר במכבי כבר ביום חמישי, חלקכם פשוט בחרתם לא להאמין.
יכול לפרט למה לדעתך זה מעולה להפועל?
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

Money כתב: 19 יוני 2022, 12:13 הוא סגר במכבי כבר ביום חמישי, חלקכם פשוט בחרתם לא להאמין.

לא מסכים שמעולה להפועל.
מקצועית אנחנו צריכים שחקן ישראלי לעמדה 4. ורצוי אחד שבאמת בשל לשחק כדורגל בוגרים ובמסגרת אירופאית.אנחנו הולכים לעונה עם מינימום 51 משחקים. צריך סגל רחב גם בגזרת הישראלים וגם 5 זרים שיכולים כל אחד מהם להוביל קבוצה.

יש לנו דלילות גדולה בסגל הישראלי בעמדות 4-5. יש רק את זלמנסון שמסוגל לשחק בעמדה ואין גיבוי אמיתי לטוקוטו. בטח לא מאז הפרישה של שולדי.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
555
קיבל.ה  623 לייקים

יגיע זר שיכול לשחק ב-4 גם. בעמדה 3.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

555 כתב: 19 יוני 2022, 13:18 יגיע זר שיכול לשחק ב-4 גם. בעמדה 3.
אבל צריך גם סגל ישראלי חזק. איזה ישראלי נוכל להביא שייכנס למשבצת הזו?
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

ADOM כתב: 18 יוני 2022, 22:42
URIKA כתב: 18 יוני 2022, 01:33
הלך המומנטום כתב: 18 יוני 2022, 00:43 מה שיש היום בשוק זה שמחון, מנקו (בבקשה שלא), קולשוב, גולן גוט, צוף, נמרוד לוי, דוסון.
זה פחות או יותר.
מהרשימה הזאת אני מעדיף את צוף או שמחון ואם לא אז נמרוד לוי.
נתנאל ארצי
נתנאל ארצי כנראה עובר לאילת.
אם מחפשים שחקן מחליף ישראלי אז כדאי גם לחפש מהליגה הלאומית ושחקנים מהעתודה לשעבר, כך שלא הייתי פוסל את יהל מלמד.
כבר דיברתי פה בעבר על יהל מלמד. הוא דתי אז צריך לבדוק אם יסתדר אבל מדובר בשחקן מעניין מאוד.
בנוסף, הוא עוד לא נתן עונה טובה בלאומית כמו שגינת נתן לפני שהגיע אלינו עם 16 נק' כך שעדיין לא ברור עד כמה הפוטנציאל שלו גבוה. בינתיים הוא עומד על 10 נק' שזה אחלה לגילו אבל עדיין זה לא זה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

555 כתב: 19 יוני 2022, 13:18 יגיע זר שיכול לשחק ב-4 גם. בעמדה 3.
זה יושב בול על המשבצת של טוקוטו.
להביא 2/5 זרים על אותה משבצת שהיא לא 1-2 או סנטר שגם יכול לשחק 4 לטעמי זה בזבוז.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

והנה הדוגמא הקלאסית ל״למה מימון חיצוני זה דבר רע״.
כי זה כסף לא בטוח, כסף שהמניע שלו הוא לא מקצועי אלא גאוונתי ״אני שילמתי את החוזה של תומר גינת/גילי ורמוט״.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

האדס כתב: 19 יוני 2022, 13:47 והנה הדוגמא הקלאסית ל״למה מימון חיצוני זה דבר רע״.
כי זה כסף לא בטוח, כסף שהמניע שלו הוא לא מקצועי אלא גאוונתי ״אני שילמתי את החוזה של תומר גינת/גילי ורמוט״.
אני רוצה מאוד לקוות שהמממן הוא אוהד הפועל, וגם אם יש לו רצון להראות שהוא החזיר את השחקן המרכזי והמרגש בקבוצה, אפשר לבקש ממנו שיעזור בכל זאת בחיזוק הקבוצה בסכומים יותר קטנים שיכולים להביא זר תותח.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

Charlie כתב: 19 יוני 2022, 12:33
כל כך הרבה סיבות?

א.טוקוטו שחקן יותר טוב והוא ידרוך לו על הדקות ועל העמדה.
ב. הוא ידע שהפועל מרימה הרים בשביל להביא אותו ובכל זאת החליט לשבת עם מכבי(שאין בזה פסול כי בסופו של דבר הוא לא חייב כלום להפועל) אבל הוא יגיע לפה כ״סמל״ וזה ממש לא המצב.
ג. הוא יגיע עם האף למעלה״כל הליגה רצתה אותי ואני שווה יותר״
ד. הוא יקבל שכר שלא מגיע לו, חלק מזה אמנם בעזרת אנשים חיצוניים אבל גם חלק מהפועל וזה שכר פשוט לא נורמלי.
ה. הוא אוברייטד, שחקן טוב והכל אבל אנשים שוכחים שזה הוא בור הגנתי, מדברים עליו כאילו עכשיו לברון חותם בהפועל. להירגע. יש סגל טוב, צריך עוד 3 זרים וישראלי בכיר אחד, אני אלך לישון רגוע אם ה3 זרים יהיו טובים וגינת לא יגיע.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyChegi
Money
קיבל.ה  564 לייקים

Maor כתב: 19 יוני 2022, 12:44
יכול לפרט למה לדעתך זה מעולה להפועל?
עניתי עכשיו למישהו אחר, תסתכל פה למעלה אח.
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

Money כתב: 19 יוני 2022, 14:04
כל כך הרבה סיבות?

ב. הוא ידע שהפועל מרימה הרים בשביל להביא אותו ובכל זאת החליט לשבת עם מכבי(שאין בזה פסול כי בסופו של דבר הוא לא חייב כלום להפועל) אבל הוא יגיע לפה כ״סמל״ וזה ממש לא המצב.
ד. הוא יקבל שכר שלא מגיע לו, חלק מזה אמנם בעזרת אנשים חיצוניים אבל גם חלק מהפועל וזה שכר פשוט לא נורמלי.
ה. הוא אוברייטד, שחקן טוב והכל אבל אנשים שוכחים שזה הוא בור הגנתי, מדברים עליו כאילו עכשיו לברון חותם בהפועל. להירגע. יש סגל טוב, צריך עוד 3 זרים וישראלי בכיר אחד, אני אלך לישון רגוע אם ה3 זרים יהיו טובים וגינת לא יגיע.
חוץ מא׳ וזה׳ שאר הסיבות לא מקצועיות אלא ריגשיות. אני לא חושב שיש פה אדם אחד בפורום שהיה צריך לוותר על סכומי כסף אדירים כמו שמצפים ממנו לוותר. קריירה של שחקן היא קצרה. אנשים פה חיים עדיין את קוקוס כאילו שהעולם לא השתנה מאז. צריך ורצוי לשרוק לו בוז כשהוא יגיע לדרייב אין אבל זהו מפה ועד ירק לבאר וכל אלה זאת הגזמה. היינו לפניו ונהיה גם אחריו הכל בסדר.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

כל כך הרבה סיבות?

מסכים עם הכל חוץ מהסוף.
אני לא רואה שום ישראלי "בכיר" שיכול להיות תוספת משמעותית לסגל מלבד נמרוד לוי (שהייתי חד משמעית מעדיף על פני תומר). אם אותו אי אפשר להביא, אז הסגל יהיה חלש יותר משמעותית.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

"ישראלי בכיר" זה די אוברייטד לדעתי בליגה הזו.
במיוחד אצלינו כשכבר יש את בר טימור וזלמנסון.

עם 4 אמריקאים מעולים אפשר להסתדר יפה מאוד.

מי הישראלי הבכיר של חולון? מי הישראלי הבכיר של הרצליה?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

בסופו של יום נמצא שחקנים. לא אלמן הפועל .

אין וואקום.
אחרי טימור הגיע לימונד.
ואז בלאט.
וגינת, ומדר עלה מהנוער
ושוב טימור.
מספיק שנביא איזה לוי/בלייזר/משעור סטייל ונסתדר.
יש גם אחלה נוער שאפשר להעלות ממנו שחקנים. אמנם לא ליורוקאפ אבל בהחלט לליגה
נערך לאחרונה על ידי כוח עליון ב 19 יוני 2022, 15:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

גל מקל?
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

מה נהיה עם הפורום הזה? כולם נהיו מקורבים שזורקים שברי מידע?!
תהיו בני אדם- יכולים לספר תספרו, לא יכולים לספר תשמרו בבטן.
הפוסט קיבל לייק אחדהוקיץ'
Money
קיבל.ה  564 לייקים

רדנקו כתב: 19 יוני 2022, 14:33
Charlie כתב: 19 יוני 2022, 12:33 כל כך הרבה סיבות?

מסכים עם הכל חוץ מהסוף.
אני לא רואה שום ישראלי "בכיר" שיכול להיות תוספת משמעותית לסגל מלבד נמרוד לוי (שהייתי חד משמעית מעדיף על פני תומר). אם אותו אי אפשר להביא, אז הסגל יהיה חלש יותר משמעותית.
את האמת שאני חושב שאם יביאו את מקל וישאירו את איגור זה לגמרי עדיף מגינת.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

מה יש לאנשים מגל מקל ?
הבן אדם יותר גמור מעידן ורד
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

מקל יכול לעזור. יש לנו בעיה בניהול ההתקפה ברגעים של ג’ייקובן על הספסל. אנחנו מגיעים לסוף שעון בלי הרבה תכלית עד שמגיעה הברקה של בר או טוקוטו.
חוץ מזה למקל יש הרבה ניסיון שהקבוצה צריכה בעונה כזאת. שנים של משחקי נבחרת, יורוקאפ ויורוליג.

השאלה כמה השנה האחרונה השפיעה על הכושר שלו וכמה דרייב עוד יש בו. ואם בכלל הוא ברשימה של פרנקו..
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

יכול להיות מעצבן טוקוטו ומקל שלא מסוגלים לקלוע מחצי מרחק.
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

Maor כתב: 19 יוני 2022, 16:38 מקל יכול לעזור. יש לנו בעיה בניהול ההתקפה ברגעים של ג’ייקובן על הספסל. אנחנו מגיעים לסוף שעון בלי הרבה תכלית עד שמגיעה הברקה של בר או טוקוטו.
חוץ מזה למקל יש הרבה ניסיון שהקבוצה צריכה בעונה כזאת. שנים של משחקי נבחרת, יורוקאפ ויורוליג.

השאלה כמה השנה האחרונה השפיעה על הכושר שלו וכמה דרייב עוד יש בו. ואם בכלל הוא ברשימה של פרנקו..

מקל זה נחמד כמחליף אבל בעיניי עמדה 4 בעייתית מאוד אצלנו וחייבים להביא אליה ישראלי שיהיה גיבוי לטוקוטו. ורצוי אחד שיודע לקלוע שלשות. לכן האופציה הכי טובה לישראלי זה נמרוד לוי. והייתי הולך עליו הרבה לפני מקל
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

כוח עליון כתב: 19 יוני 2022, 16:42
Maor כתב: 19 יוני 2022, 16:38 מקל יכול לעזור. יש לנו בעיה בניהול ההתקפה ברגעים של ג’ייקובן על הספסל. אנחנו מגיעים לסוף שעון בלי הרבה תכלית עד שמגיעה הברקה של בר או טוקוטו.

מקל זה נחמד כמחליף אבל בעיניי עמדה 4 בעייתית מאוד אצלנו וחייבים להביא אליה ישראלי שיהיה גיבוי לטוקוטו. ורצוי אחד שיודע לקלוע שלשות. לכן האופציה הכי טובה לישראלי זה נמרוד לוי. והייתי הולך עליו הרבה לפני מקל
אתה לגמרי צודק אבל אני לא רואה את נמרוד לוי מגיע השנה. יש לו חוזה לעוד עונה בגליל.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לפי מה שאני מבין ההבדלים בסכומים לא גבוהים.
הם מציעים לו חוזה לשנתיים שאני מוכן להתערב שעוד שנתיים יהיה שווה הרבה פחות אם ילך לתיבת שרצים שם.

ומי שאומר שהיה עובר במקומו כדי להרוויח יותר אני מבין, אבל גם אם יציעו לי פי 3 משכורת אני לא הולך לשם.
לא כי "זה מכב*" כי זה קופסא של נחשים
עם אדם שמנהל בנק משקיעים ובסוף כביכול מתאבד על מסמר בדלת עץ.
של עורך דין מאפיונר שמתעסק בעיקר בלהסתיר את הצדק.
ומנהל מקצועי שנשאר בתפקידו רק בגלל שמחזיק מידע על בעלי תפקידים בכירים.
נוסיף לזה ש98% מהישראלים המבטיחים שהיו שם גמרו בתור מביאי מגבות.

רוצה ללכת לשם? לך. תירקב.
חלאס עם המשחק על הגב שלנו, גם את ה250 שהציעו לו הוא לא באמת שווה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

זה לא רק הכסף, זה הרצון לתקוע יתד ברמת יורוליג ועכשיו יש הזדמנות כשיש שם מאמן ישראלי.
מקווה מאוד שאם הוא חותם שם, תוך שנה הוא יחפש לעצמו בית חדש עם רבע משכורת במקום אחר בארץ ויתבאס על כך שלא לקח את ההצעה מהפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

הלך המומנטום כתב: 19 יוני 2022, 18:52 זה לא רק הכסף, זה הרצון לתקוע יתד ברמת יורוליג ועכשיו יש הזדמנות כשיש שם מאמן ישראלי.
מקווה מאוד שאם הוא חותם שם, תוך שנה הוא יחפש לעצמו בית חדש עם רבע משכורת במקום אחר בארץ ויתבאס על כך שלא לקח את ההצעה מהפועל.
זה כמעט ברור שזה יקרה. האמת שהמאמנים שהכי ייבשו שם את הישראלים -היו מאמנים ישראלים.
הוא יעביר שם שנתיים.ואז הם לא יממשו את האופציה, בשלב הזה המניות שלו יירדו אז הוא יילך לרמת החולון סטייל ויסיים את הקריירה במועדון הבית שלו בנהריה.
כולם הביתה
קיבל.ה  36 לייקים

טוב היה עושה האדמין אם היה נועל את האשכול..
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הלך המומנטום כתב: 19 יוני 2022, 18:52 זה לא רק הכסף, זה הרצון לתקוע יתד ברמת יורוליג ועכשיו יש הזדמנות כשיש שם מאמן ישראלי.
זה גם עובד הפוך.
הוא יכול היה לחתום אצלינו, לת עונה טובה וללכת בקיץ למכבי.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

טכנית לארז כתב: 19 יוני 2022, 19:31
זה גם עובד הפוך.
הוא יכול היה לחתום אצלינו, לת עונה טובה וללכת בקיץ למכבי.
החתימה בהפועל הייתה מותנת בסעיף שחרור לקבוצת יורליג חוץ ממכבי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לי אין ממש ספק שהיפוטתית אם מכבי היו רוצים אותו, והוא היה רוצה לעבור אליהם, גם החוזה בהפועל וסעיפי השחרור בו לא היו מונעים את זה.

זה כמו אלה שמספרים על איזה יופי אם זהבי היה חותם בהפועל באותו ינואר 13.
אז בקיץ 13 או ינואר 14 היה עובר למכבי כמו כל שחקן שהיה לנו שחכם קרויף רצה. ממש הבדל.

בקיצור מלכתחילה אנשים פה לא היו צריכים כ"כ להתאכזב.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

רגע, פספסתי משהו? הוא רשמית סגר אצלם? אפשר לסגור את הסאגה ולהתחיל לבנות קבוצה?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רמי כהן בספורט5:
כהן: "גינת במכבי זה כמו ורמוט וגרשון"
יו"ר הפועל ת"א דיבר על האפשרות שהאקס ילבש צהוב: "זה יעשה לי לא טוב"

הקרב בין שתי היריבות הגדולות, מכבי תל אביב והפועל תל אביב, על תומר גינת נמצא בשיאו. כזכור, בימים האחרונים קיבלו האדומים את האישור לכך שישחקו בעונה הבאה ביורוקאפ, וצירופו של אקס המועדון יכול להוות בוסט רציני לקבוצה. בראיון למגרש פתוח דיבר יו"ר הפועל ת"א, רמי כהן, על סוגיית גינת.

"היה איתו חיבור שלא קורה ברמה הזאת הרבה פעמים. מה שהיה עם תומר לא היה רגיל גם במונחים שלנו. מצד שני עם כל הכבוד לרצון שלנו לגדול לכיוון השלב הבא אנחנו עדיין לא מועדון עשיר בקנה מידה אירופאי ולא תמיד יכולים לעשות את כל מה שאנחנו רוצים", התחיל כהן.

היו"ר התייחס לסכומים הגבוהים שהוצעו לגינת: "חד משמעית לא היינו מוכנים לשים סכומים כאלו עד היום. עשינו את המקסימום. יש מקומות אחרים שיכולים לתת יותר. בזאת עשינו את שלנו, מקווה שהוא יבחר נכון מה שנקרא, לא יודעים לעשות יותר, הכי הרבה שאנחנו יכולים ורוצים לעשות".

"ביום חמישי שעבר כיבדתי את תומר עצמו שאני מאוד אוהב, והרצון שלו לקבל קצת שקט. הגעתי להבנה שעשינו את המקסימום בכל דרך שאפשר. הייתי נותן לי את ביתי הבכורה אבל יש לי רק שלושה בנים", צחק כהן.

כהן דיבר על האפשרות שילבש צהוב: "אחד הדברים שמראים עד כמה התחבר לפה, זה כשאת שואלת אותי אז אוטומטית ההרגשה הולכת לשמעון גרשון וגילי ורמוט. שחקנים שהיו בהפועל, הרבה יותר מסתם שחקנים ועברו וזה מראה את עוצמת הרגשות, כנראה זו תיהיה ההרגשה. לא יעשה לי טוב, נסתפק בזה".
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

ברור. שחקן ששיחק 4 שנים בהפועל, כשחצי מהזמן חצי מהקהל לא סבל אותו, זה בדיוק כמו גרשון (עשור במדי הפועל, דאבל, מסע באירופה, סמל) או ורמוט (7 וחצי שנים במדי הפועל, דאבל, מסע באירופה, סמל). פרופרציות זה דבר חשוב.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

איזה חצי מהקהל לא סבל את תומר? וכן אם מי שהיה הקפטן של הקבוצה שלך שכל הזמן אמר שהוא אוהד הפועל מילדות חותם במכבי זה כואב מאוד
הפוסט קיבל 2 לייקיםPraškevičiosFrenzy
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ומה רביב היה? פחות "מחובר" וכאלה מגינת?
כי אותו זרקו בבושת פנים.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

״הקרנבל״ שנקרא תומר גינת עבר כל גבול
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaיורם
שליחת תגובה