האם נפגעת כלכלית מהקורונה?

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה

?

פוטרתי / סגרתי את העסק הפרטי
6
11%
ירידה בהכנסות
11
20%
אין שינוי
32
59%
קורונה? אני עשיר מזה!
5
9%

סך הכול הצבעות: 54
סמל אישי של משתמש
Maor7
קיבל.ה  23 לייקים

מעניין לשמוע אולי גם סיפורים ספציפיים

לא חייב מספרים ופרטים מדוייקים כמובן.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

בגדול את אישתי הוציאו לחל״ת לחודש אחד ממש בתחילת הקורונה
החברה שהיא עובדת בה פיצלו את כל העובדים ל2, הוציאו כל חצי לחל״ת של חודש וקיצצו במשכורות

ממש לא מזמן, החברה הודיעה שהם מחזירים את הכסף רטרואקטיבית (על הקיצוץ) כי הם לא נפגעו כמו שחשבו שהם יפגעו

אז בסה״כ סימנתי אין שינוי (בחודש חל״ת - קיבלנו דמי אבטלה מביטוח לאומי)
dekellevy

אני לא כל כך נופל לאף אחד מהקטגוריות, אבל כסטודנט התקבלתי למשרה באינטל שבוטלה בעקבות הקורונה, ובכללי די קשה למצוא עכשיו עבודה לסטודנטים ובוגרים חדשים.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

מעבר לזה שזה שינה לחלוטין את המסלול שהייתי בו,
אני נמצא ב"הכנסותיי נפגעו". סגרו מקום שעבדתי בו והלכתי למקום עבודה אחר עם משכורת משמעותית נמוכה יותר
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
Maor7
קיבל.ה  23 לייקים

תתאבד כבר כתב: 03 ינואר 2021, 10:19 מעבר לזה שזה שינה לחלוטין את המסלול שהייתי בו,
אני נמצא ב"הכנסותיי נפגעו". סגרו מקום שעבדתי בו והלכתי למקום עבודה אחר עם משכורת משמעותית נמוכה יותר
התיאור מתאים גם לי. בייחוד המשפט הראשון.
הייתי במסלול די ברור ורגע לפני קפיצת מדרגה. הקורונה למעשה סגרה את כל התחום שעסקתי בו והחברה בעצם קיצצה כמה מאות עובדים ומחקה את כל מה שהיה סביבי.
אולי במבט לאחור יום אח זה יהיה לטובה. קצת יצאתי מאזור הנוחות שלי ובקרוב מתחיל משהו חדש לגמרי..
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

עובד בהייטק ולא נפגעתי בכלל (רק עובד מהבית).
אישתי מטפלת זוגית ומשפחתית אז אצלה בכלל הייתה עליה בכמות המטופלים
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

פוטרתי מסטרט אפ שקרס. אחרי כמה חודשים מצאתי עבודה טובה יותר אז אני מרוצה. אשתי גם עובדת בהייטק אז לא סבלנו נורא בזמן שנחתי.
חסכנו השכר של המטפלת וקיבלתי אבטלה, אז ההפסד לא היה עצום.
בסך הכל הפסדתי הכנסה, אבל אפשר לראות זאת כחופשה שהיתה מאד נעימה לי. כיף לטפל בילדים. לא הייתי מעז לבד לנוח ככה כשאשתי עובדת.
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 11 פברואר 2022, 13:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

במיקרו הרווחתי במאקרו הפסדתי
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

עובד חיוני (עו"ס) אבל ההכנסות עדיין נפגעו כי אין הדרכות וישיבות צוות
אנטי ביתר לשעבר
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אני עובד בתחום הבניה והתשתיות אז מבחינת שכר ועבודה לא חל שינויי. אבל העומס גדל ביחד עם ילדים קטנים שנמצאים בבית ואין סבא וסבתא שישמרו עליהם גורם לקריסת מערכות פעם בשבועיים
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

its-sick כתב: 03 ינואר 2021, 11:07 פוטרתי מסטרט אפ שקרס. אחרי כמה חודשים מצאתי עבודה בשכר גבוה יותר אז אני מרוצה. אשתי גם עובדת בהייטק אז לא סבלנו נורא בזמן שנחתי.
חסכנו השכר של המטפלת וקיבלתי אבטלה, אז ההפסד לא היה עצום.
בסך הכל הפסדתי הכנסה, אבל אפשר לראות זאת כחופשה שהיתה מאד נעימה לי. כיף לטפל בילדים. לא הייתי מעז לבד לנוח ככה כשאשתי עובדת.
סיפור קצת דומה אצלנו. הייתי אמור להתחיל עבודה חדשה ופשוט לקחתי פסק זמן במקום כי הקורונה הכניסה את אשתי לטירוף עבודה. לא הייתי מעז גם אלמלא הקורונה. ובאמת כיף להיות עם הילדים!
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךits-sick
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אכלתי את כל הלקרדה
לא פוטרתי כי לא עבדתי (סטודנט) אבל דווקא ברגע שמתחילים לחפש משרה התחיל כל הבלאגן
מאז אני פשוט מחכה שנחזור לאיזשהי שגרה ושיפתחו יותר משרות לסטודנטים
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

אצלי אין שינוי, אבל הבת זוג שלי איבדה את כל ההכנסה שלה. והיא עצמאית, אז היא לא מקבלת כלום.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

red in blood כתב: 04 ינואר 2021, 00:43 אצלי אין שינוי, אבל הבת זוג שלי איבדה את כל ההכנסה שלה. והיא עצמאית, אז היא לא מקבלת כלום.
באמת? ההורים שלי שניהם עצמאיים וקיבלו בחודשי הקיץ מענק מהמדינה (אחרי הוכחת הפסדים של למעלה מ50% או משהו כזה).
אני משוכנע שהיא כבר ביררה, זה סתם מפתיע אותי, כי גם מחברים שהתחילו עסקים קטנים שמעתי שהיו זכאיים למענק
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

תתאבד כבר כתב: 04 ינואר 2021, 02:23
red in blood כתב: 04 ינואר 2021, 00:43 אצלי אין שינוי, אבל הבת זוג שלי איבדה את כל ההכנסה שלה. והיא עצמאית, אז היא לא מקבלת כלום.
באמת? ההורים שלי שניהם עצמאיים וקיבלו בחודשי הקיץ מענק מהמדינה (אחרי הוכחת הפסדים של למעלה מ50% או משהו כזה).
אני משוכנע שהיא כבר ביררה, זה סתם מפתיע אותי, כי גם מחברים שהתחילו עסקים קטנים שמעתי שהיו זכאיים למענק
זה תלוי בגובה ההכנסות שלך.
מי שמרוויח פחות מ-100,000 בשנה (8,300 בחודש, יותר מהשכר הממוצע ויותר מהשכר החציוני בישראל) נרשם כעוסק פטור ולא זכאי לכלום.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
אלונסו14

עדיין בחל"ת עוד מהסגר הראשון
zur14
קיבל.ה  לייק אחד

אין שינוי

רוצים שינוי????? אין
ר
רש
רשע... :lol:
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

עובד בהייטק וקיבלתי העלאה. אני מוציא פחות כי אני לא טס ולא יוצא ואין מסעדות ומועדונים והכל מעפן
על הנייר אפשר להגיד שקצת ״התעשרתי״ אבל מה הטעם
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

red in blood כתב:
תתאבד כבר כתב: 04 ינואר 2021, 02:23
זה תלוי בגובה ההכנסות שלך.
מי שמרוויח פחות מ-100,000 בשנה (8,300 בחודש, יותר מהשכר הממוצע ויותר מהשכר החציוני בישראל) נרשם כעוסק פטור ולא זכאי לכלום.
גם עוסק פטור מקבל מענקים מהמדינה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

סטודנט לדוקטורט שחי על מלגה, אז לכאורה אין שינוי, אבל יש סיכוי טוב שלמרות העיכוב בדוקטורט בגלל הקורונה אף אחד לא יאריך לי את המלגה.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

השתפר כלכלית! לפני הקורונה לא עבדתי ואף אחד לא מימן את הכלומניקיות שלי. היום אני גם מקבל כסף ואפילו לפני כמה חודשים קיבלתי מענק על כך שאני כלומניק מתמיד! הקורונה זה נכס בשבילי
שליחת תגובה