ידידיה תובע את הפועל אוסישקין

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
beny
קיבל.ה  247 לייקים

ידידיה רפפורט תובע כ- 5.2 מיליון מהעמותת הפועל אוסישקין תל-אביב.

https://www.jumbomail.me/j/6cN6Jh3DUU-ywzQ
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מבלי לדבר על האם הוא צודק או לא.

אוהד עשיר שתורם מכספו לקבוצה ואחרי זה תובע סכוף כסף כזה שיוביל לקריסתה הוא לא אוהד אלא תאב שלטון ושררה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

https://www.ynet.co.il/sport/israelibas ... /BkgcIUJRP
ידידיה רפפורט תובע 5.1 מיליון שקלים מהפועל ת"א
נציג הבעלים הפרטיים לשעבר, שהודח מתפקידו, טוען כי המועדון חייב לו כספים רבים על הלוואות שסיפק לאורך שמונה שנים.
תגובת הפועל ת"א: "למועדון אין חובות והלוואות כלפי ידידיה רפפורט"
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב: 03 ינואר 2021, 17:02 מבלי לדבר על האם הוא צודק או לא.

אוהד עשיר שתורם מכספו לקבוצה ואחרי זה תובע סכוף כסף כזה שיוביל לקריסתה הוא לא אוהד אלא תאב שלטון ושררה.
עוד ניסנוב לאוסף
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הוא אמור לתרום את הכסף לקבוצה?
תקרא את התביעה ותבין למה הוא תובע.
בלי לדעת אם הכל נכון, אבל חצי מהסכום הוא עבור רכישת זכויות הניהול והתשלומיים ששילם עבורן ועבור כיסוי חלקו היחסי בגרעון השנתי כשלטענתו לא רשמו את הזכויות שלו ולא הקימו חברת ניהול כמו שהתחייבו

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

עוד לבנה בחומה
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רדנקו כתב: 03 ינואר 2021, 20:14 הוא אמור לתרום את הכסף לקבוצה?
תקרא את התביעה ותבין למה הוא תובע.
בלי לדעת אם הכל נכון, אבל חצי מהסכום הוא עבור רכישת זכויות הניהול והתשלומיים ששילם עבורן ועבור כיסוי חלקו היחסי בגרעון השנתי כשלטענתו לא רשמו את הזכויות שלו ולא הקימו חברת ניהול כמו שהתחייבו

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
כתבתי שמבלי לדבר עם הוא צודק או לא.
לתרום או לא זאת בחירה שלא.
כאחד שהיה בקבוצה אמור להיות לו ברור שאם היא תתקבל זה גזר דין מוות למועדון
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

El dudernio כתב:מבלי לדבר על האם הוא צודק או לא.

איזה ידידיה?
ידידיה שלנו?

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

בני12 כתב: 03 ינואר 2021, 19:40

עוד ניסנוב לאוסף
אפשר לאמר הרבה דברים על ידידיה. למיטב ידיעתי ניסנוב הוא לא, וכשהיה צריך לשים כסף לחיזוק ואפילו סתם לסגור את החודש הוא שם. זה שסגנון הניהול שלו הביא לכך שהגענו כ"כ הרבה למצבים האלו מלכתחילה זה כבר כן עליו :smoke:

ואם אני צריך לנחש, התביעה הזאת תיגמר רע מבחינת הפועל, איך שלא מסתכלים על זה. ידידיה נעלב מאד, ובאמת שם הרבה כסף לאורך השנים בכל מיני קונסטלציות אפורות. הוא לא יחפש פה להתפשר לדעתי, לפחות לא בהתחלה. הרבה רפש יצא לאורך הדרך, וסיכוי טוב שבסוף יצטרכו לפצות אותו בסכום לא טריביאלי.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

בלי קשר לאיך הסאגה הזו תסתיים, נדמה לי שאפשר כבר לומר די בוודאות שהזזת ידידיה הייתה (עוד) מהלך נוראי.
העיקר שנתנו לאנשי המקצוע לעבוד. ראינו.
אז אפשר להחזיר את ידידיה ולתת לאחראים לפתיחת העונה לנוח.
הניסוי נכשל. עכשיו ננסה את קבוצת הביקורת.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

הפועל כתב: 04 ינואר 2021, 16:50

עוד ניסנוב לאוסף
אפשר לאמר הרבה דברים על ידידיה. למיטב ידיעתי ניסנוב הוא לא, וכשהיה צריך לשים כסף לחיזוק ואפילו סתם לסגור את החודש הוא שם. זה שסגנון הניהול שלו הביא לכך שהגענו כ"כ הרבה למצבים האלו מלכתחילה זה כבר כן עליו :smoke:

ואם אני צריך לנחש, התביעה הזאת תיגמר רע מבחינת הפועל, איך שלא מסתכלים על זה. ידידיה נעלב מאד, ובאמת שם הרבה כסף לאורך השנים בכל מיני קונסטלציות אפורות. הוא לא יחפש פה להתפשר לדעתי, לפחות לא בהתחלה. הרבה רפש יצא לאורך הדרך, וסיכוי טוב שבסוף יצטרכו לפצות אותו בסכום לא טריביאלי.
אני לא חושב כמוך, זו תביעה שבאה מכעס.

מה שהוא תובע, בחלק הראשון, את הכסף בגין חלקו "בחברת הניהול", זה עדיין שייך לו ויהיה שייך לו גם בעתיד אם ישתתף בגירעונות כפי מחייב ההסכם.
החלק השני זה מה שקראת "שם הרבה כסף לאורך השנים". הוא עמד מאחורי החלפת זרים באופן סיטונאי, כאשר ההחלפות בוצעו רק לאחר שהיה מימון בין השאר התחייבות שלו להעמיד חלק מהמימון. אלו סכומים שהיו תרומות (או הוצאות שיווק/פרסום לצורכי מס) בוודאי שלא מדובר בהלוואות שיש להחזיר.
החלק השלישי, אלו הלוואות גב לגב מול הבנקים בערבותו בסך של כ- 700 אלפי ש"ח (ששימשה לגלגול הגירעון), זוהי כפי הנראה התחייבות של הפועל שתשולם על פי לוחות הסילוקים בשנה/שנים הקרובות. (ייתכן שנקודתית הייתה בעיה תזרימית עד קבלת המענקים מהמדינה ולכן תשלומים "קפצו").

החלק הבעייתי, הוא חוסר ההדברות. גם אם היחסים בין רמי לידידיה גרועים, עדיין ישנם חברי הנהלה/ מקורבים שהין אמורים לגשר בין הצדדים ולמנוע את התביעה הזאת שמגיעה כנראה לא בגלל חוב אמיתי אלא מתוך כעס.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אין לי מושג אם התביעה תתקבל או לא.
הכעס של ידידיה מוצדק לחלוטין.
לא הייתה שום סיבה להזזתו בקיץ. המהלך הזה נכשל כישלון חרוץ. וכמובן שהאחראים לא מודים בכך. ולא רק שהם צריכים להודות, אלא להחזיר את ידידיה למועדון.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

purvis short כתב:אין לי מושג אם התביעה תתקבל או לא.
לא הייתה שום סיבה להזזתו בקיץ. המהלך הזה נכשל כישלון חרוץ. וכמובן שהאחראים לא מודים בכך. ולא רק שהם צריכים להודות, אלא להחזיר את ידידיה למועדון.
למה הזזתו הייתה כישלון חרוץ?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

עוד ניסנוב לאוסף

כל השנים בכל ראיון הוא התפאר בכמה כסף הוא תורם לקבוצה. לא זכור לי שמעולם הוא טען שזאת הלוואת בעלים.
עכשיו פתאום כשהוא כועס זה הפך להלוואת בעלים שצריך להחזיר לו.
בדיוק כמו טביב/ניסנוב, מתפארים בתרומות ובהשקעות שלהם ואז רוצים את הכל בחזרה.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

purvis short כתב: 04 ינואר 2021, 17:53 אין לי מושג אם התביעה תתקבל או לא.
זה אומר ששינית את דעתך ואתה מאד מרוצה מאיך שהתנהלה פתיחת העונה שעברה (שידידיה היה האחראי עליה)?
כי לי זכור שמאד קיטרת על ההתנהלות הגרועה שגרמה לזה שהחלפנו את כל הזרים עוד לפני פתיחת העונה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

בני12 כתב: 04 ינואר 2021, 18:52
purvis short כתב: 04 ינואר 2021, 17:53 אין לי מושג אם התביעה תתקבל או לא.
זה אומר ששינית את דעתך ואתה מאד מרוצה מאיך שהתנהלה פתיחת העונה שעברה (שידידיה היה האחראי עליה)?
כי לי זכור שמאד קיטרת על ההתנהלות הגרועה שגרמה לזה שהחלפנו את כל הזרים עוד לפני פתיחת העונה.
ידידיה היה שותף מרכזי. אין בכך ספק. וביקרתי אותו.
אבל כל התיאוריה של "להזיז את ידידיה ולתת לאנשי המקצוע לקבוע" הייתה מופרכת מההתחלה, והיא נכשלה.
לא הייתה שום סיבה להזיז את ידידיה. ומי שאחראי לזה צריך להודות בכך.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

סומך כתב: 04 ינואר 2021, 18:46
מכיוון שזה לא שיפר בכלום את ההתנהלות, ואת התוצאות. ואם כבר, אז אני מעדיף שיהיה יותר מאדם דומיננטי אחד במועדון.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

בני12 כתב: 04 ינואר 2021, 18:49

עוד ניסנוב לאוסף

כל השנים בכל ראיון הוא התפאר בכמה כסף הוא תורם לקבוצה. לא זכור לי שמעולם הוא טען שזאת הלוואת בעלים.
עכשיו פתאום כשהוא כועס זה הפך להלוואת בעלים שצריך להחזיר לו.
בדיוק כמו טביב/ניסנוב, מתפארים בתרומות ובהשקעות שלהם ואז רוצים את הכל בחזרה.
אני גם לא זוכר שהוא התפאר בכך שהוא פשוט קונה בהלוואות שלו עוד אחוזים בקבוצה, ובכל זאת זה קרה. אף אחד לא רצה להיכנס לפרטים של ההתנהלות התקציבית הזוועתית שלנו, לא הוא ולא רמי. עכשיו זה יקרה.
אני מסכים שהוא יוצא פה די קטן, אבל זה האיש, מעולם לא הייתי מאוהדיו הגדולים. רמי עשה החלטה אסטרטגית לפי כמעט עשור לקשור את גורלנו אליו, ועכשיו כנראה שנשלם על זה את המחיר.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הזזת ידידיה לא נועדה ״לתת לאנשי המקצוע לנהל״ היא נועדה לפנות מקום לשינוי המבנה הניהולי של הקבוצה בצורה יסודית (כמו שאתה כל הזמן טוען שאתה רוצה).

לדעתי , הנושא הזה נתקע בעיקר בגלל הקורונה ואפשר לצפות להשלמתו , אני מקוה עוד לפני העונה הבאה.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

מילפורד כתב: 04 ינואר 2021, 20:42 הזזת ידידיה לא נועדה ״לתת לאנשי המקצוע לנהל״ היא נועדה לפנות מקום לשינוי המבנה הניהולי של הקבוצה בצורה יסודית (כמו שאתה כל הזמן טוען שאתה רוצה).

לדעתי , הנושא הזה נתקע בעיקר בגלל הקורונה ואפשר לצפות להשלמתו , אני מקוה עוד לפני העונה הבאה.
אשמח אם תספר לי על מה מדובר כי לא שמעתי שום דבר כזה.
ואת סיפור אנשי המקצוע לא אני המצאתי. זה מה שאמרו
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

purvis short כתב: 04 ינואר 2021, 19:52
סומך כתב: 04 ינואר 2021, 18:46
מכיוון שזה לא שיפר בכלום את ההתנהלות, ואת התוצאות. ואם כבר, אז אני מעדיף שיהיה יותר מאדם דומיננטי אחד במועדון.
אני לא חושב שאפשר להסיק הרבה מפתיחת עונה אחת. אבל אם אנחנו כבר נוקטים בשיטה המשונה הזאת אז באותה מידה שזה לא שיפר בכלום את התוצאות, לשיטתך זה גם לא באמת הרע אותם. אז מה זה יעזור שנחזיר אותו :whome:
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

purvis short כתב: 04 ינואר 2021, 20:49
מילפורד כתב: 04 ינואר 2021, 20:42 הזזת ידידיה לא נועדה ״לתת לאנשי המקצוע לנהל״ היא נועדה לפנות מקום לשינוי המבנה הניהולי של הקבוצה בצורה יסודית (כמו שאתה כל הזמן טוען שאתה רוצה).

לפני קצת יותר משנה כונס צוות מטעם הנהלת העמותה לבחינת המבנה הניהולי של העמותה בדגש על ניהול הקבוצה בליגת העל תוך התייחסות למה ניתן לעשות בהינתן תקנון העמותה הנוכחי וכולל המלצות לשינוי התקנון במידת הצורך (תהליך מסורבל ועל כן עדיף להתקיים בתוך הקיים).
להבנתי (ואני לא עקבתי אחרי התוצאות של זה מספיק מקרוב) , המסקנות של הצוות הזה היו דומות למסקנות שלך והזזת ידידיה היה השלב המעשי הראשון בתהליך הזה.
תהליך שלדעתי (וזאת דעתי בלבד, כמו שאמרתי, לא עקבתי מספיק מקרוב אחרי התהליך הזה) נתקע בגלל נסיבות הקורונה.

תחת כל זה , ההתנהלות בתקופה הנוכחית היא סופר בעייתית , אני לא חושב שיש מישהו מרוצה מאיך שהדברים נראים כולל אלו שאתה בא אליהם בטענות כל שני וחמישי (כאילו שמשהו משמעותי משתנה בין כל פעם שאתה מעלה את הטענות האלה) ואנחנו כרגע בתקופת מעבר שאנחנו צריכים לנסות לצלוח אותה בשלום (תרתי משמע).
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

מילפורד כתב: 05 ינואר 2021, 10:40
purvis short כתב: 04 ינואר 2021, 20:49

לפני קצת יותר משנה כונס צוות מטעם הנהלת העמותה לבחינת המבנה הניהולי של העמותה בדגש על ניהול הקבוצה בליגת העל תוך התייחסות למה ניתן לעשות בהינתן תקנון העמותה הנוכחי וכולל המלצות לשינוי התקנון במידת הצורך (תהליך מסורבל ועל כן עדיף להתקיים בתוך הקיים).
להבנתי (ואני לא עקבתי אחרי התוצאות של זה מספיק מקרוב) , המסקנות של הצוות הזה היו דומות למסקנות שלך והזזת ידידיה היה השלב המעשי הראשון בתהליך הזה.
תהליך שלדעתי (וזאת דעתי בלבד, כמו שאמרתי, לא עקבתי מספיק מקרוב אחרי התהליך הזה) נתקע בגלל נסיבות הקורונה.

תחת כל זה , ההתנהלות בתקופה הנוכחית היא סופר בעייתית , אני לא חושב שיש מישהו מרוצה מאיך שהדברים נראים כולל אלו שאתה בא אליהם בטענות כל שני וחמישי (כאילו שמשהו משמעותי משתנה בין כל פעם שאתה מעלה את הטענות האלה) ואנחנו כרגע בתקופת מעבר שאנחנו צריכים לנסות לצלוח אותה בשלום (תרתי משמע).
תודה רבה
:rose:
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
beny
קיבל.ה  247 לייקים

ידידיה מצא צעצוע חדש - אליצור נתניה:

אליצור נתניה מממשיכה במאמצים לגייס את התקציב הראוי על מנת לשחק בעונה הבאה בליגת העל, וקיבלה ארכה נוספת להגשת התקציב עד יום ראשון הקרוב, שאמורה להיות האחרונה.
לקבוצה חסרים 500,000 ש"ח כדי שהתקציב יאושר בבקרה ומי שעשוי לתמוך בקבוצה על מנת שתעמוד בדרישות הוא ידידיה רפפורט, לשעבר חלק מבעלי הפועל תל אביב.
רפפורט נמצא בשותפות עסקית עם עידן אבשלום, מנהל פרויקט שחקן אמיתי והמנהל המקצועי של נתניה, ולאחרונה הם אף רכשו יחד את קבוצת הכדורסל הצ'כית, ברנו.
לאחר שהתברר כי נתניה תתקשה לעמוד בדרישות שהתקציביות של ליגת העל, במועדון פנו לרפפורט וביקשו את עזרתו. רפפורט עצמו מתלבט האם להענות לבקשה וההחלטה צפויה להתקבל בקרוב.
כזכור, לאחר שעלתה מהלאומית, מנהלת הליגה פסלה את השתתפותה של נתניה בליגת העל בשל העדר אולם מתאים. אלא שהקבוצה עתרה לבית הדין של איגוד הכדורסל, והוא פסק שבכפוף לבניית האולם שהובטחה לה על ידי עיריית נתניה, היא תוכל לקחת חלק בליגה הבכירה.
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=381352
שליחת תגובה