מעללי הניסנובס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

מזכיר לי את אוהדי מכבי שטענו שכל פרשת אצילי ומיכה בתחילתה היא קונספירציה אחת גדולה של אוהדי חיפה.
ובקשר לנושא, ציטוט טרי של גרינברג מעכשיו: "אני חושב שעדיין יש ערך למותג הזה ושנוכל להחזיר את ההשקעה בקבוצה".
"נוכל להחזיר את ההשקעה בקבוצה" היא הסיבה שבגללה להפועל תל אביב אין בעלים חדש. די ברור שהניסנובים עדיין חושבים שהם הולכים לראות את הכסף שהם שמו בקבוצה, השאלה היא כמה חרא הם צריכים לאכול עד שיבינו שזה לא יקרה. אני מאמין שככל שיופעל עליהם יותר לחץ ככה הרגע הזה יגיע יותר מהר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםדוקטור אלהff0000
דוקטור אלה
קיבל.ה  22 לייקים

בינתיים לא רק שהם לא מחזירים את ההשקעה הם רק מגדילים אותה על תיקון הנכסים שלהם...
״סבסטיאן סימרוטיץ׳ 3-0 להפועל ת״א, ערימת שחקנים אדומים מאושרת, הקהל שלהם מקפץ ביציע דגלים אדומים לבנים מתנופפים ימינה ושמאלה...״
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

"קיבלנו הצעות של מיליוני יורו על 8-9 מהשחקנים"
ניסנוב, עכשיו בSPORT5.
מצויין. אז חבל שלא מכרצ. היית עושה יופי של אקזיט על שחקני ליגה לאומית.

שקרן עלוב.
לכו!
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

זאב גרינברג ברדיו 5, ציטוטים:

"חלק מהשחקנים הומלצו למשה וניר על ידי חלק מהבעלים"

"יש לנו 8-9 שחקנים צעירים שקיבלנו הצעות קונקרטיות תמורתם בשווי של מיליוני יורו".

"קיבלנו הצעה על רז שלמה בשווי מיליוני יורו"

"ארמנדו קופר הציע לסיני וקלינגר את עומאר בראון. היה פה שבועיים היו בטוחים הוא עילוי.
אני חשבתי שזה טעות להביא אותם".

"האם אני מרוצה מניר קלינגר? ממש לא. נעשו הרבה טעויות. כל שחקן שהגיע קלינגר ומשה סיני אישרו. יש כאלה שהם רצו ויש כאלה שהם רק אישרו. מכיוון שאני כבר 4 שנים בכדורגל וכבר ראיתי מעשה כזה או אחר שלא אהבתי, הפעם, בניגוד לשנים קודמות, אני אישית לקחתי את ניר ומשה לישיבת צוות לפני תחילת העונה. לראשונה בהיסטוריה של הפועל ת"א פתחתי הכל - מספרים, מי מועמדים ומי לא - עשינו היערכות לקראת העונה הבאה, הם היו מעורבים בהכל. זה נכון שחלק מהשחקנים שהגיעו הומלצו על ידי הבעלים, אבל הם אישרו את זה".

"מי שייקח את הקבוצה מאיתנו, יצטרך לקחת את כל הזכויות של הקבוצה, וגם את כל החובות. זה חלק מהעסקה".

"יש שתי אפשרויות לקנות את הפועל ת"א. האחת, מי שיבוא ייקח את כל הזכויות והחובות של הפועל ת"א. האפשרות השניה היא שאנחנו נוותר על החובות אלינו, אבל אנחנו רוצים את הזכויות על הנכסים של הפועל ת"א כיום. אין לנו בעיה לתת את הקבוצה בחינם, אבל בתמורה לנכסים המוכחים. אלה האפשרויות".
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

OFEK5050 כתב: 03 ינואר 2021, 15:20 "יש שתי אפשרויות לקנות את הפועל ת"א. האחת, מי שיבוא ייקח את כל הזכויות והחובות של הפועל ת"א. האפשרות השניה היא שאנחנו נוותר על החובות אלינו, אבל אנחנו רוצים את הזכויות על הנכסים של הפועל ת"א כיום. אין לנו בעיה לתת את הקבוצה בחינם, אבל בתמורה לנכסים המוכחים. אלה האפשרויות".
לא ייאמן שהם קוראים לעצמם אוהדי הפועל. העיקר שהם "מתים ללכת".
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

Gili כתב: 03 ינואר 2021, 15:23
OFEK5050 כתב: 03 ינואר 2021, 15:20 "יש שתי אפשרויות לקנות את הפועל ת"א. האחת, מי שיבוא ייקח את כל הזכויות והחובות של הפועל ת"א. האפשרות השניה היא שאנחנו נוותר על החובות אלינו, אבל אנחנו רוצים את הזכויות על הנכסים של הפועל ת"א כיום. אין לנו בעיה לתת את הקבוצה בחינם, אבל בתמורה לנכסים המוכחים. אלה האפשרויות".
לא ייאמן שהם קוראים לעצמם אוהדי הפועל. העיקר שהם "מתים ללכת".
מדהים, כאילו השטן מדבר.
אגב, נשמע כמו ראיון שמנסה לגרום לקלינגר להתפטר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםGiliטכנית לארז
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

זה שהם מדברים על עזיבה ותנאים זה כבר התחלה טובה,עוד מעט עוד קצת...
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

אדום בבית כתב: 03 ינואר 2021, 15:36 זה שהם מדברים על עזיבה ותנאים זה כבר התחלה טובה,עוד מעט עוד קצת...
3 שנים הם מדברים על עזיבה ותנאים.
התנאים רק עולים ככל שהקבוצה נחלשת
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

OFEK5050 כתב: 03 ינואר 2021, 15:20

"קיבלנו הצעה על רז שלמה בשווי מיליוני יורו"

...בפוטבול מנג'ר"
נערך לאחרונה על ידי אדום ב 03 ינואר 2021, 16:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

הקטע שהכי מעצבן אותי מדבריו של גרינברג, שהם אשכרה מצפים שמישהו יחזיר להם את הכסף שהם הפסידו בגלל ניהול כושל שלהם.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל לייק אחדעמי נאווי
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אותי מצחיק שהם עדיין משתמשים במילה ״בחינם״, גם במתווה הזה
מילא לעבוד על העם, אבל על אנשי עסקים?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Charmander כתב: 03 ינואר 2021, 16:23 הקטע שהכי מעצבן אותי מדבריו של גרינברג, שהם אשכרה מצפים שמישהו יחזיר להם את הכסף שהם הפסידו בגלל ניהול כושל שלהם.
א. חוגג עושה אותו דבר ועוד נשאר בעלים.
ב. לא כל בעלי המניות רוצים בזה. לפחות 50 אחוז מהלוואה לא תוחזר כרגע.
ג. זה היה ברור מהרגע הראשון כאשר הם הגדירו את הכסף שהכניסו כהלוואת בעלים.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

El dudernio כתב: 03 ינואר 2021, 16:56
Charmander כתב: 03 ינואר 2021, 16:23 הקטע שהכי מעצבן אותי מדבריו של גרינברג, שהם אשכרה מצפים שמישהו יחזיר להם את הכסף שהם הפסידו בגלל ניהול כושל שלהם.
א. חוגג עושה אותו דבר ועוד נשאר בעלים.
ב. לא כל בעלי המניות רוצים בזה. לפחות 50 אחוז מהלוואה לא תוחזר כרגע.
ג. זה היה ברור מהרגע הראשון כאשר הם הגדירו את הכסף שהכניסו כהלוואת בעלים.
זה שזה היה ברור לא הופך את זה ללגיטימי, אפילו לא קצת
במיוחד שהם באו על תקן המצילים של הפועל
ב2017 היינו בלי חובות, בלי נכסים שרק העננה של אירופה מעל הראש שלנו
ב2021 אנחנו עם חובות- 12 מיליון לבעלים ועוד חוזים הזויים שלא מצליחים להשתחרר מהם
עדיין בלי נכסים - אין לנו שחקנים ברמת ליגת העל ויש לנו רק חוזים הזויים לשחקנים שלא שווים ליגה שניה ומאז עברו 4 שנים ונשפכו מיליון שרובם ככולם שייכים לקבוצה ולהכנסותיה וממש לא להשקעות הבעלים
ועם העננה של אירופה - שהייתה אז ונשארה עד עכשיו, 0 טיפול בחובות שלנו ואפילו הגדלתם

בקיצור באו הרסו וספק אם ילכו
long live the zapta
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ממש לא נכון.

ב 2017 היית עם 30 מליון + שקל חובות.
שכאשר עברת לידיים של המפרק צברת גרעונות בקצב של חצי מליון שקל לחודש ועם חובות של כוללים של 100 מליון שקל.
נערך לאחרונה על ידי El dudernio ב 03 ינואר 2021, 17:16, נערך פעם 1 בסך הכל.
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

זה לקנות רכב, להשתמש בו 4 שנים, ולמכור אותו באותו המחיר שקנית.
חיים בסרט.
לכו!
הפוסט קיבל 2 לייקיםאונישנקוCharmander
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

El dudernio כתב: 03 ינואר 2021, 17:11 ממש לא נכון.

שכאשר עברת לידיים של המפרק צברת גרעונות בקצב של חצי מליון שקל לחודש ועם חובות של כוללים של 100 מליון שקל.
אוקי נניח
ואיפה החובות האלו היום? אתה רוצה להגיד לי שהניסנובס שמו 30 מיליון שקל חובות? או אולי 100?
אולי בעצם הם שמו ככ הרבה כסף בקבוצה ששכחנו והתחלנו לקחת את כל הטוב שלהם כמובן מאליו

חלאס עם החארטות
קיבלו את הקבוצה בחינם בתנאי שידאגו לחובות
לא רק שלא דאגו לחובות הם יצרו חדשים
4 שנים היה להם לעשות מה שהם רואים לנכון, אף אחד לא ישב עליהם עם אקדח על הראש שלהם
הם קיבלו את ההחלטות הגרועות, הם צריכים לשאת במחיר
long live the zapta
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 03 ינואר 2021, 17:24
El dudernio כתב: 03 ינואר 2021, 17:11 ממש לא נכון.

אוקי נניח
ואיפה החובות האלו היום? אתה רוצה להגיד לי שהניסנובס שמו 30 מיליון שקל חובות? או אולי 100?
אולי בעצם הם שמו ככ הרבה כסף בקבוצה ששכחנו והתחלנו לקחת את כל הטוב שלהם כמובן מאליו

חלאס עם החארטות
קיבלו את הקבוצה בחינם בתנאי שידאגו לחובות
לא רק שלא דאגו לחובות הם יצרו חדשים
4 שנים היה להם לעשות מה שהם רואים לנכון, אף אחד לא ישב עליהם עם אקדח על הראש שלהם
הם קיבלו את ההחלטות הגרועות, הם צריכים לשאת במחיר
ממש לא.
70 מליון מתוך ה100 הם חובות בארץ ותחת אחריות המפרקים.
נשארת עם 30 מליון. רובם היו החוב למנדיונדו ועוזריו שנתבע בבית דין חיצוני בשוויץ. לאחרונה בית הדין של אופא החליט לא להכיר בחובות שנפסקו על ידי בתי דין חיצוניים וקיבל את העירעור של הפועל והחוב בוטל. לכן נשארת עם 18 מליון שקל בלבד.

כרגע אין חובות חדשים אלא רק תביעות שעד עכשיו בכל התביעות הם גם ניצחו. אני מאחל להם להמשיך לנצח לא מתוך טוהר המידות וצדקת דרכם אלא מתוך טובת הפועל.
הם משעיקים המון כסף כל שנה בעורכי דין ולדעתי זאת טעות אבל זה ממש לא שהם לא עושים. הם עושים ולדעתי גם עושים הרבה טעויות אבל יש אמת והיא צריכה לאאמר. במקרה שלך פשוט אמרת לא אמת.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

נייט כתב: 03 ינואר 2021, 16:11 יחצה את הכביש? מכבי ת"א רוצה לרכוש את רז שלמה
המהלך המפתיע של החלון? הצהובים הגישו הצעה על הבלם של הפועל ת"א. גרינברג סרב להתייחס לעתידו של השחקן. בעקבות ההעדרות של ייני, פיבן עשוי לפתוח מול מכבי פ"ת
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=357529

:roflmao: :roflmao: :roflmao:

הצלנו את הפועל ולא מכרנו את רז שלמה למכבי
אוי אלוהים פליז פליז
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

OFEK5050 כתב: 03 ינואר 2021, 15:20

"מי שייקח את הקבוצה מאיתנו, יצטרך לקחת את כל הזכויות של הקבוצה, וגם את כל החובות. זה חלק מהעסקה".

מי ראיין גרינברג בערוץ הספורט?
למה לאף איש תקשורת אין אומץ להעמיד אותו על המשפט הזה?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אמר שתהיה מהפכה בינואר
השאלה אם מדובר בשחקני פלסבו, או שחקני כדורגל האמיתיים?
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

דעה לא פופולרית. זכותם לבקש כסף על הפועל. הם לא יצרו חובות חדשים, הם הכניסו כסף להפועל שנדרש לתפעול השוטף, החובות החדשים כרגע הם רק להם עצמם, להחזר ההלוואה. האם הם בהכרח יקבלו את כל ההלוואה? לא בטוח, אבל זו עמדת פתיחה למשא ומתן. יכול להיות שבמצב של הפועל ולאור העובדה שאין עשרות רוכשים בתור הם יסתפקו כל בחצי על פני עשר שנים. אבל לא ברור לי למה עושים אותם גנבים, אפשר לחשוב שבעלי בית לא מבקשים כסף תמורת זכויות בעלות. ככה היה עם לוני, שניידר, אלי טביב בהפועל ובביתר, חוגג עכשיו, ובכל מקום שבו הבעלים הנוכחי עוד מסוגל למשוך.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

עמי נאווי כתב: 03 ינואר 2021, 17:13
זה לקנות רכב, להשתמש בו 4 שנים, ולמכור אותו באותו המחיר שקנית.
חיים בסרט.
אתה קרוב אבל לא מדויק.
אם כבר נלך על האנלוגיה של רכב שזה נכס שערכו רק יורד (דבר שלא בהכרח נכון למועדון כדורגל) אז זה לא רק שהם השתמשו בו 4 שנים, אלא גם עשו בו 15 תאונות וכל רגע שלהם על הכביש זה מתכון לתאונה הבאה.
הפוסט קיבל לייק אחדעמי נאווי
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

גרינברג החצוף הזה טוען שאחד התנאים שלהם מרוכש מיועד היא שהם יקבלו את הזכויות על כל השחקנים של המועדון.
זה בכלל חוקי?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

שחר כתב: 04 ינואר 2021, 00:07 גרינברג החצוף הזה טוען שאחד התנאים שלהם מרוכש מיועד היא שהם יקבלו את הזכויות על כל השחקנים של המועדון.
זה בכלל חוקי?
עד כמה שזכור לי מעניין טביב\כפ"ס\דה סילבה\לאזוכרמיעוד, יש דבר כזה ובית המשפט אפילו פסק שזה חוקי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

שחר כתב: 04 ינואר 2021, 00:07 גרינברג החצוף הזה טוען שאחד התנאים שלהם מרוכש מיועד היא שהם יקבלו את הזכויות על כל השחקנים של המועדון.
זה בכלל חוקי?
רק שלא יקבלו את הזכויות על רז שלמה!
הם בהחלט יכולים ללכת מפה ולקבל 100% מממכירה עתידית של רז שלמה, אייזן או עילי טמם. ממש מזיז.
אם המפגרים האלה חושבים שהזכויות האלה שוות 12/18 מיליון שקל או כל סכום אחר שהם טוענים שחייבים להם על הלוואות בעלים אז שיבושם להם.
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soc ... le/515885/

ינקו מדבר על העזיבה

״זה נעשה בהודעת וואטסאפ על יד החשב של המועדון. הוא בחור זהב. הוא התקשר אליי לפני זה כי הוא חבר טוב שלי. מרוב שהוא חשב שזה לא יפה כלפיי, כי הוא ידע מה עשיתי למען המועדון, הוא התקשר אליי וסיפר שהוא מתכנן לשלוח לי את ההודעה. לשאר השחקנים הוא שלח את ההודעה בוואטסאפ, לי הוא הרים טלפון כי הוא חבר שלי ולא כי זה מה שאמרו לו לעשות. שלחו הודעה שההסכם מבוטל ושאלו אם אני רוצה להישאר בסכום מצחיק, עם איזה קיצוץ של 70% מהחוזה שלי. במילים אחרות: ‘לך הביתה’. ועוד היה לי חוזה לשלוש שנים".

לשאלה האם דיבר עם קלינגר

"ניסיתי לדבר איתו אחרי המכתב. הוא אמר שזה לא תלוי בו ושזו ההנהלה. כשדיברתי איתם, הם אמרו לי שזה לא הם. אמרתי להם שהכל טוב ושם זה נגמר. ברגע שכל אחד מתנער מאחריות כי לא נעים לו להגיד את האמת, ככה זה נראה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

זו בדיוק ההתנהלות לכאורה שגורמת למועדון נזק תדמיתי בלתי הפיך.בושה וחרפה.

סמל אישי של משתמש
Maor7
קיבל.ה  23 לייקים

זה בכלל חוקי?
אם הבנתי נכון (שמעתי את הראיון) הוא תיאר 2 אופציות
1. רוכש מגיע, לוקח הכל ומחזיר להם את הכסף שהם השקיעו בהסדר תשלומים שיסוכם. במצב זה הם יוצאים לגמרי. (הוא ציין שזה יכול להתפרס גם על 20 שנה אם צריך. תיאר את זה ממש ככלום כסף)
2. הרוכש מקבל את הקבוצה אך בעצם "נכסי הקבוצה" יהיו ההחזר ההעתידי כך שלמעשה בהסכם יצויין למשל ש30% ממכירה של אלי בואנו יכנס אליהם ולא למועדון וכן הלאה עד שיוחזר כל שווי הכסף שהם השקיעו.

אגב לא יודע אם צויין אבל הוא בסוף הראיון היה די נחרץ ואמר שהוא בקרוב יצא מהפועל בוודאות. אם זה יהיה רק החלק שלו או כולם ביחד זה לא משנה. הוא בטוח בחוץ בקרוב.
דוקטור אלה
קיבל.ה  22 לייקים

אלי טביב באולפן הלילה לפני דקה:

״בימים האחרונים פונים אליי גורמים מאוד בכירים בהפועל תל אביב כדי שאקח את הקבוצה״
״סבסטיאן סימרוטיץ׳ 3-0 להפועל ת״א, ערימת שחקנים אדומים מאושרת, הקהל שלהם מקפץ ביציע דגלים אדומים לבנים מתנופפים ימינה ושמאלה...״
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מדחי לבכי
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

ממש, לא יכול לחשוב על התקופה הנוראית עם טביב. כמה סבל.
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

האדס כתב: 06 ינואר 2021, 09:07 ממש, לא יכול לחשוב על התקופה הנוראית עם טביב. כמה סבל.
טביב הוא חלק מהסיבה שאנחנו נמצאים במצב שלנו היום.
לא חוזרים לבעל מכה רק כי לא מוצאים שידוך אחר.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
סמל אישי של משתמש
Maor7
קיבל.ה  23 לייקים

לא הבנתי למה הזבל הזה מועמד לקנות כל מועדון תמיד.
שיזדיין לנו מהעיניים כבר
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הוא נהנה מהיחס
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

מישהו יכול להביא קישור לדיון בין טביב ליונתן כהן אתמול?
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

החלום שלי זה שוגלדהאר יפסיק להזרים כספים, ימוטט את מכבי ויגיד "אני אמכור רק למי שיחזיר לי את כל מה שהשקעתי".

אגב, לפי ההיגיון הזה, הסכומים שיידרשו בעלים עתידיים של המועדון רק ילכו ויגדלו, כי אם עכשיו צריך להחזיר לניסנוב 18 מיליון שקל + הבעלים החדש ישקיע 12 מיליון, הבעלים אחריו יצטרך לשלם 30 מיליון, ההוא אחריו 45 מיליון וכן הלאה, לא?

וחייבים להוציא מחוץ לחוק את העניין של "הלוואת בעלים", אתה הבעלים מחובתך לדאוג שהקבוצה עומדת בכל ההתחייבויות, אם אין לקבוצה את הכסף - תשקיע ואל תכניס את הקבוצה לחובות יותר גדולים (גם אליך).
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

הלך המומנטום כתב:החלום שלי זה שוגלדהאר יפסיק להזרים כספים, ימוטט את מכבי ויגיד "אני אמכור רק למי שיחזיר לי את כל מה שהשקעתי".

אגב, לפי ההיגיון הזה, הסכומים שיידרשו בעלים עתידיים של המועדון רק ילכו ויגדלו, כי אם עכשיו צריך להחזיר לניסנוב 18 מיליון שקל + הבעלים החדש ישקיע 12 מיליון, הבעלים אחריו יצטרך לשלם 30 מיליון, ההוא אחריו 45 מיליון וכן הלאה, לא?

וחייבים להוציא מחוץ לחוק את העניין של "הלוואת בעלים", אתה הבעלים מחובתך לדאוג שהקבוצה עומדת בכל ההתחייבויות, אם אין לקבוצה את הכסף - תשקיע ואל תכניס את הקבוצה לחובות יותר גדולים (גם אליך).
הלוואת בעלים זה לא מונח מעולם הכדורגל אלא מעולם ניהול העסקים בכללי. בלי אפיקים כאלו אנשים בכלל לא היו משקיעים (בכדורגל או בכלל). וזה עושה בדיוק את מה שזה צריך - הבעלים מזרים כסף כדי להוריד מהמועדון חובות עומדים ותלויים שיכולים לתפוח או להגיע לבית משפט, והכסף לו עצמו יכול לחזור בצורה שלא מאיימת על המועדון. זה גם החוב האחרון בתור במקרה של פירוק.
לגבי מכירה עתידית כל אחג יכול לבקש מה שהוא רוצה אבל אולי הבעלים השני יבקש 30 מיליון אבל לא יקבל אז יסתפק בפחות ובפועל יפסיד כסף. זה גם מה שיקרה עם הניסנובים
שליחת תגובה