12.6
16:00 ויילס - שוויץ (באקו, בית א') - ספורט 1
19:00 דנמרק - פינלנד (קופנהגן, בית ב') - ספורט 1
22:00 בלגיה - רוסיה (סנט פטרסבורג, בית ב') - ספורט 1
13.6
16:00 אנגליה - קרואטיה (לונדון, בית ד') - ספורט 2
19:00 אוסטריה - צפון מקדוניה (בוקרשט, בית ג') - ספורט 2
22:00 הולנד - אוקראינה (אמסטרדם, בית ג') - ספורט 2
14.6
16:00 סקוטלנד - צ'כיה (גלזגו, בית ד') - ספורט 3
19:00 פולין - סלובקיה (סנט פטרסבורג, בית ה') - ספורט 3
22:00 ספרד - שבדיה (סביליה, בית ה') - רשת
15.6
19:00 הונגריה - פורטוגל (בודפשט, בית ו') - ספורט 4
22:00 צרפת - גרמניה (מינכן, בית ו') - ספורט 4
16.6
16:00 פינלנד - רוסיה (סנט פטרסבורג, בית ב') - ספורט 3
19:00 טורקיה - ויילס (באקו, בית א') - ספורט 3
22:00 איטליה - שוויץ (רומא, בית א') - ספורט 3
17.6
16:00 אוקראינה - צפון מקדוניה (בוקרשט, בית ג') - ספורט 1
19:00 דנמרק - בלגיה (קופנהגן, בית ב') - ספורט 1
22:00 הולנד - אוסטריה (אמסטרדם, בית ג') - רשת
18.6
16:00 שבדיה - סלובקיה (סנט פטרסבורג, בית ה') - ספורט 2
19:00 קרואטיה - צ'כיה (גלזגו, בית ד') - ספורט 2
22:00 אנגליה - סקוטלנד (לונדון, בית ד') - רשת
19.6
16:00 הונגריה - צרפת (בודפשט, בית ו') - ספורט 4
19:00 פורטוגל - גרמניה (מינכן, בית ו') - ספורט 4
22:00 ספרד - פולין (סביליה, בית ה') - ספורט 4
20.6
19:00 שוויץ - טורקיה (באקו, בית א') - ספורט 1
19:00 איטליה - ויילס (רומא, בית א') - ספורט 2
21.6
19:00 צפון מקדוניה - הולנד (אמסטרדם, בית ג') - רשת
19:00 אוקראינה - אוסטריה (בוקרשט, בית ג') - ספורט 3
22:00 רוסיה - דנמרק (קופנהגן, בית ב') - ספורט 3
22:00 פינלנד - בלגיה (סנט פטרסברג, בית ב') - ספורט 4
22.6
22:00 צ'כיה - אנגליה (לונדון, בית ד') - רשת
22:00 קרואטיה - סקוטלנד (גלזגו, בית ד') - ספורט 4
23.6
19:00 סלובקיה - ספרד (סביליה, בית ה') - ספורט 2
19:00 שבדיה - פולין (סנט פטרסבורג, בית ה') - ספורט 1
22:00 פורטוגל - צרפת (בודפשט, בית ו') - רשת
22:00 גרמניה - הונגריה (מינכן, בית ו') - ספורט 1
שמינית הגמר
26.6
19:00 שמינית גמר 1 (סגנית בית א' - סגנית בית ב', אמסטרדם) - ספורט 1
22:00 שמינית גמר 2 (מנצחת בית א' - סגנית בית ג', לונדון) - רשת
27.6
19:00 שמינית גמר 3 (מנצחת בית ג' - המקום השלישי בבית ד'/ה'/ו', בודפשט) - ספורט 1
22:00 שמינית גמר 4 (מנצחת בית ב' - המקום השלישי בבית א'/ד'/ה'/ו', סביליה) - רשת
28.6
19:00 שמינית גמר 5 (סגנית בית ד' - סגנית בית ה', קופנהגן) - ספורט 1
22:00 שמינית גמר 6 (מנצחת בית ו' - המקום השלישי בבית א'/ב'/ג', בוקרשט) - ספורט 1
29.6
19:00 שמינית גמר 7 (מנצחת בית ד' - סגנית בית ו', לונדון) - ספורט 1
22:00 שמינית גמר 8 (מנצחת בית ה' - המקום השלישי בבית א'/ב'/ג'/ד', גלזגו) - רשת
רבע הגמר
2.7
19:00 מנצחת שמינית גמר 6 - מנצחת שמינית גמר 5 (סנט פטרסבורג) - רשת
22:00 מנצחת שמינית גמר 4 - מנצחת שמינית גמר 2 (מינכן) - רשת
3.7
19:00 מנצחת שמינית גמר 1 - מנצחת שמינית גמר 3 (באקו) - ספורט 1
22:00 מנצחת שמינית גמר 8 - מנצחת שמינית גמר 7 (רומא) - ספורט 1
חצי הגמר
6.7
22:00 מנצחת רבע גמר 1 - מנצחת רבע גמר 2 (לונדון) - רשת
7.7
22:00 מנצחת רבע גמר 4 - מנצחת רבע גמר 3 (לונדון) - רשת
הגמר
11.7
22:00 מנצחת חצי גמר 1 - מנצחת חצי גמר 2 (לונדון) - רשת
היידה ויילס!
לוח שידורים
פאקק רק לפני שעה אני קולט שהרוב היורו משודר בצ'רלטון. איזה דיכאון, ספורט לעשירים בלבד
הפוסט קיבל 18 לב אדום
- הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
- teknoboy
- הצטרף: 13 נובמבר 2020, 14:16
- קיבל.ה 1628 לייקים
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
- ההוא שאמרו לו
- הצטרף: 26 נובמבר 2020, 21:01
- קיבל.ה 857 לייקים
יש שידורים של כל המשחקים באתר של צ'רלטון. ללא תשלום
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
האמיני יום יבוא!
- De Niro
- הצטרף: 26 נובמבר 2020, 20:53
- קיבל.ה 831 לייקים
ניתן להצטרף לחודש בלבדBen כתב:פאקק רק לפני שעה אני קולט שהרוב היורו משודר בצ'רלטון. איזה דיכאון, ספורט לעשירים בלבד
ואולי גם לפחות צריך לבדוק בשירות לקוחות