איפה אני אכתוב על המכות שאלי בואנו הביא לאופק בלס...

קנסו דחוף, עכשיו יותר מתמיד! פתוח 24 שעות! משקה ראשון חינם! הנחה לפוחדים מ-5G!
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  29 לייקים

ואטען שמדובר במזימה שרקחו האחים ניסנוב ועוזריהם כדי לפטר אותו ולחסוך במשכורתו של קינדר בואנו, שאותו הם ניסו בעבר כבר לפטר, אם אין אשכול דיונים חודשי?!
אני לא באמת אפתח על זה אשכול נפרד, אומנם הנייר סובל הכל אבל מחר יעטפו עם זה דגים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Ron.T
קיבל.ה  30 לייקים

ילד קקה מקלל אדם מבוגר ורץ להלשין לתקשורת
תתאבד כבר
קיבל.ה  19 לייקים

פנק בלינק
כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
dino
קיבל.ה  61 לייקים

גם לי עברה מחשבה שזה נועד לפיטורים, אבל לא נראה לי שזה משהו מתוכנן עם אופק בלס. אין להם בעיה פשוט לפטר אותו ולמצוא 50 סיבות
אם כי הם בהחלט יכולים ״להנות״ מזה עכשיו.
הנורה האדומה נדלקה כשהיה כתוב שאופק בלס הלך לספר זאת לדובר המועדון ארז נעמן והיו רק ציטוטים ממה שאמר בואנו. ציטוטים מפורטים.
dino
קיבל.ה  61 לייקים

בסביבת המועדון הבהירו: "אין דבר כזה בהפועל תל אביב שגבר בן 70 ירים יד על שחקן צעיר. אופק לא עשה דבר ולא השתמש באלימות פיזית. כאן זה לא יקרה יותר

ספורט 1
תתאבד כבר
קיבל.ה  19 לייקים

dino כתב: 09 ינואר 2021, 14:31 בסביבת המועדון הבהירו: "אין דבר כזה בהפועל תל אביב שגבר בן 70 ירים יד על שחקן צעיר. אופק לא עשה דבר ולא השתמש באלימות פיזית. כאן זה לא יקרה יותר

ספורט 1
העיפו את אלי בואנו בגלל איזה יאיר נתניהו?
תתאבד כבר
קיבל.ה  19 לייקים

ערן בוא רגע תסביר לנו על הבלוג שלך

Ron.T
קיבל.ה  30 לייקים

מכל מי שהם פיטרו, לפטר את בואנו צריך להיות הכי קל. מה גם שהוא מרוויח איזה שכר מינימום או משהו כזה ומישהו צריך לעשות את העבודה שלו, ככה שני לא רואה איזה אינטרס יש להם. סתם ילד קקה שאבא שלו כנראה שיחק עם שרון ניסינוב בילדים.
dino
קיבל.ה  61 לייקים

Ron.T כתב: 09 ינואר 2021, 15:57 מכל מי שהם פיטרו, לפטר את בואנו צריך להיות הכי קל. מה גם שהוא מרוויח איזה שכר מינימום או משהו כזה ומישהו צריך לעשות את העבודה שלו, ככה שני לא רואה איזה אינטרס יש להם. סתם ילד קקה שאבא שלו כנראה שיחק עם שרון ניסינוב בילדים.
חישוב
בואנו+סיני+קוטליה+קופר-אופק ביטון=?
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  15 לייקים

Ron.T כתב:מכל מי שהם פיטרו, לפטר את בואנו צריך להיות הכי קל. מה גם שהוא מרוויח איזה שכר מינימום או משהו כזה ומישהו צריך לעשות את העבודה שלו, ככה שני לא רואה איזה אינטרס יש להם. סתם ילד קקה שאבא שלו כנראה שיחק עם שרון ניסינוב בילדים.
לא יודע את פרטי המקרה, אבל אתה צריך לחשב גם את הפיצויים שצריך לשלם
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Ron.T
קיבל.ה  30 לייקים

כמה פיצויים כבר צריך לשלם לו? הוא לא כבר בגיל פנסיה בכלל? אי אפשר פשוט להוציא אותו לפנסיה? מי יעשה כביסה וירוץ לאיילון להביא את הכדורים שאלטמן מעיף בלעדיו? המנכ״לית? גרינברג?
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  8 לייקים

רדפוקס כתב: 08 ינואר 2021, 14:58 ואטען שמדובר במזימה שרקחו האחים ניסנוב ועוזריהם כדי לפטר אותו ולחסוך במשכורתו של קינדר בואנו, שאותו הם ניסו בעבר כבר לפטר, אם אין אשכול דיונים חודשי?!
אני לא באמת אפתח על זה אשכול נפרד, אומנם הנייר סובל הכל אבל מחר יעטפו עם זה דגים.

למה שלא תפתח את זה במועצה?
אם תרצה אפשר להעביר את הנושא הזה לשם,
ללא ספק זאת המטרה של של המועצה, לדון בדברים בנושאים שונים ולא בנושא אחד ארוך ומתגלגל
MoToBOy לשעבר
תתאבד כבר
קיבל.ה  19 לייקים

תשאיר תשאיר בקנסו
בית קברות לכיף שם הכל עם משמעות
כל פעם שאני קורא ניסנובס אני מקבל צמרמורת
שליחת תגובה