נאחס

קנסו דחוף, עכשיו יותר מתמיד! פתוח 24 שעות! משקה ראשון חינם! הנחה לפוחדים מ-5G!
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  217 לייקים

יודע שהיה כזה גם בפורום הקודם אבל מעניין אותי לדעת חוקי נאחס שונים שיש לאנשים פה לפני משחקים. חייב לציין בתור גילוי נאות שאת נושא העץ גיליתי רק באינטרנט פחות או יותר בתקופה שהתחלתי לקרוא פה בפורום ושעד היום אין לי מושג על איזה עץ מדובר (האם אי ידיעת הנאחס פוטרת ממנו או שלא?) בכל מקרה אני לא שומע שירים שיש להם גרסא שלנו ביציע ו/או שירים של אריק איינשטיין (כן, ספציפית אריק) ביום של משחק ואני משתדל לא להתעסק בהפועל באותו יום(לראות תקצירים, לשמוע שירים של לאה קטמין או ביצועים מהקהל).
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  249 לייקים

בתור אחד שלא מתגלח ביום יום , רק אחת לתקופה מסויימת.
אם לאורך תקופה שלא התגלחתי בה הפועל מפתחת איזשהו רצף ניצחונות , אני לא מתגלח עד שהרצף הזה נשבר.

עבר הרבה זמן מאז שהזקן שלי יצא משליטה ועלו בי מחשבות להפסיק עם המנהג הזה , ההיגיון הצרוף שעומד מאחרי המנהג הזה החזיק מעמד יפה עד היום.
בני12
קיבל.ה  148 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 03 נובמבר 2021, 19:28 יודע שהיה כזה גם בפורום הקודם אבל מעניין אותי לדעת חוקי נאחס שונים שיש לאנשים פה לפני משחקים. חייב לציין בתור גילוי נאות שאת נושא העץ גיליתי רק באינטרנט פחות או יותר בתקופה שהתחלתי לקרוא פה בפורום ושעד היום אין לי מושג על איזה עץ מדובר (האם אי ידיעת הנאחס פוטרת ממנו או שלא?) בכל מקרה אני לא שומע שירים שיש להם גרסא שלנו ביציע ו/או שירים של אריק איינשטיין (כן, ספציפית אריק) ביום של משחק ואני משתדל לא להתעסק בהפועל באותו יום(לראות תקצירים, לשמוע שירים של לאה קטמין או ביצועים מהקהל).
מדובר על שלושה עצים בדרך קיבוץ גלויות באמצע הנתיב ממזרח למערב קצת אחרי נתיבי איילון.
יש נתיב אחד שעובר משמאל לעצים ושני נתיבים שעוברים מימין להם.
חובה לעבור את העצים מצד שמאל.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  217 לייקים

לא פלא שאני לא מכיר, בחיים לא הייתי באיזור שם לפני משחקים
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
לחמן
קיבל.ה  12 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 04 נובמבר 2021, 12:41 לא פלא שאני לא מכיר, בחיים לא הייתי באיזור שם לפני משחקים
לחמן כתב: 04 נובמבר 2021, 18:03 לא פלא אחי
אמאאא של מתן רוצים טיפול חינם או אבאאא של מתן תוריד אתהזקן :bored:
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  67 לייקים

מוודא שהבנתי נכון - מכב* עוברים מימין לעץ ואנחנו משמאל?
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  24 לייקים

D red imperia כתב: 04 נובמבר 2021, 19:38 מוודא שהבנתי נכון - מכב* עוברים מימין לעץ ואנחנו משמאל?
לא הבנת. עדיף שמכבי יעברו ישר באמצע. לא ימין ולא שמאל.
הפוסט קיבל 6 לייקיםD&3Tenacious Dits-sickההוא שאמרו לויפתח16555
Ben
קיבל.ה  60 לייקים

אבא של כולללל הנאחסים אבלל עדיין.. אם אנחנו נותנים 1-0 עד דקה 30 אנחנו מנצחים !
סוווווזי חזרה 👩🏽
לחמן
קיבל.ה  12 לייקים

מאנחוסם פה כולם
Wiseguy

כמו שאמר פעם שדר דגול - אין דבר כזה נאחס

(פרט למקרים נקודתיים וספציפים)
555
קיבל.ה  65 לייקים

איך אומרים "מה שצריך לקרות יקרה"
tadmored
קיבל.ה  80 לייקים

מסכים שאין דבר כזה נאחס
חמסה חמסה
מלח מים....
ושישרפו הצהובים

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

האדום הצורר
קיבל.ה  200 לייקים

Ben כתב: 06 נובמבר 2021, 11:04 אבא של כולללל הנאחסים אבלל עדיין.. אם אנחנו נותנים 1-0 עד דקה 30 אנחנו מנצחים !
תודה לך.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  67 לייקים

חלאת המין האנושי - תמות
Ben
קיבל.ה  60 לייקים

לא צפתי בונקר כזה והתבטלות כזו אחרי הגול.
סוווווזי חזרה 👩🏽
jonati
קיבל.ה  57 לייקים

בני12 כתב: 04 נובמבר 2021, 12:28
ההוא שאמרו לו כתב: 03 נובמבר 2021, 19:28 יודע שהיה כזה גם בפורום הקודם אבל מעניין אותי לדעת חוקי נאחס שונים שיש לאנשים פה לפני משחקים. חייב לציין בתור גילוי נאות שאת נושא העץ גיליתי רק באינטרנט פחות או יותר בתקופה שהתחלתי לקרוא פה בפורום ושעד היום אין לי מושג על איזה עץ מדובר (האם אי ידיעת הנאחס פוטרת ממנו או שלא?) בכל מקרה אני לא שומע שירים שיש להם גרסא שלנו ביציע ו/או שירים של אריק איינשטיין (כן, ספציפית אריק) ביום של משחק ואני משתדל לא להתעסק בהפועל באותו יום(לראות תקצירים, לשמוע שירים של לאה קטמין או ביצועים מהקהל).
מדובר על שלושה עצים בדרך קיבוץ גלויות באמצע הנתיב ממזרח למערב קצת אחרי נתיבי איילון.
אתה טועה ומטעה, חייבים לעבור את העץ מצד ימין
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  162 לייקים

סיפור שכך היה: בבוקר ה-15.05.2010 עליתי בתחנת רידינג על ההסעה של האולטראס לטדי. משם נסענו לבלומפילד ואז לירושלים.
כשהאוטובוס פנה ימינה לקיבוץ גלויות שמנו לב שאנחנו על הנתיב ימנה מהעץ, אז רצתי לכיוון שחור (שישב לצד הנהג וניווט) וצעקתי שיעבור את העץ משמאל. ההתעקשות עבדה ואכן עברנו את העץ משמאל. השאר היסטוריה.
Nie wieder Makkabi
הפוסט קיבל 2 לייקיםShachamPraškevičios
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  508 לייקים

שניכם מטעים! צריך לעבור באמצע!
בגלל אנשים כמוכם לא ניצחנו דרבי כבר אינסוף שנים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  162 לייקים

בזכות אנשים כמוני לקחנו דאבל בטדי, נראה לי שהיה שווה את זה.
Nie wieder Makkabi
dino
קיבל.ה  363 לייקים

אני רק אצטט את לוטן אמסלם בראיון שהעניק לוואלה

״יש לי המון אמונות טפלות, אבל אני לא אגלה אותם כי אז הם לא יעבדו".
בני12
קיבל.ה  148 לייקים

jonati כתב: 17 נובמבר 2021, 12:59
בני12 כתב: 04 נובמבר 2021, 12:28
אתה טועה ומטעה, חייבים לעבור את העץ מצד ימין
חס וחלילה
לחמן
קיבל.ה  12 לייקים

אני הולךלךךך לכרות את העץ הזה עכשיו דידידדדיייי כבבאאררר
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  12 לייקים

לחמן, אתה לא לחמן המקורי מהפורום שאני מכיר.
בדיוק ההבדל בין תחתוני nike לתחתוני hike.
הזרקת גם?
סאחי הוא אויב
שליחת תגובה