בני זונות רוצים להפוך קרטום ללא חוקי בכל העולם

קנסו דחוף, עכשיו יותר מתמיד! פתוח 24 שעות! משקה ראשון חינם! הנחה לפוחדים מ-5G!
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  139 לייקים

מכיוון שזה ביי-פאר הסם האהוב עלי, וכרגע בגרמניה הוא חוקי לגמרי - בא לי להתלונן.
בגלל שמלא אמריקאים משתמשים בזה בלי פיקוח, ה-FDA החליט כבר לפני כמה שנים שזה מפריע לו, ובמקום לעבוד עם הצרכנים וארגונים המייצגים אותם (כמו AKA - American Kratom Association) כדי ליצור רגולציה בריאה על החומר (אחידות באיכות, בדיקות מזהמים, איסור מכירה מתחת לגיל 18/21 וכו') - הם החליטו שם להיכנס בכל הכוח למאבק נגד החוקיות של החומר. ב-2016 הם ניסו בשיתוף ה-DEA ימ"ש להוציא אותו מהחוק לגמרי, חט]ו באקלש לא נורמלי ונסוגו מזה. עכשיו הם מנסים לדחוף לאו"ם להכניס את החומר לרשימת החומרים האסורים בסחר, וככה לחנוק את רוב הסחר העולמי בחומר. הדיון בנושא יתקיים החודש, ההחלטה תתקבל מתישהו אח"כ. יש קמפיין ענק של ארגונים למען זכויות משתמשי הקרטום למנוע איסור בינ"ל על החומר.

אמן שימותו באיסורים כל אלו שמנסים להוציא את הקרטום מחוץ לחוק.
Nie wieder Makkabi
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  447 לייקים

זה חומר גם ממכר וגם פסיכואקטיבי, למה שלא יהיה ברשימת הסמים האסורים?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  184 לייקים

פעם ראשונה שאני שומע על החומר הזה.
כרגע זה חוקי? רוכשים את זה בחנויות טבע אם משהו?
מה ההשפעה שלו, דומה לקנאביס או משהו אחר?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  139 לייקים

its-sick כתב: 07 אוקטובר 2021, 09:16 זה חומר גם ממכר וגם פסיכואקטיבי, למה שלא יהיה ברשימת הסמים האסורים?
שנדבר על קפאין ואלכהל?
Nie wieder Makkabi
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  139 לייקים

סומך כתב: 07 אוקטובר 2021, 11:05 פעם ראשונה שאני שומע על החומר הזה.
זה אסור בארץ מאז ה-13 בנובמבר 2013. אני זוכר את התאריך כי אני עזבתי ב-10 בנובמבר 2013, בדיוק בזמן.
בגרמניה, הולנד, כנראה בלגיה ומדינות נוספות (כולל רוב מדינות ארה"ב וכן קנדה) זה חוקי לגמרי. יש כל מני וונדורים אונליין.
זה לא ממש דומה לקנאביס, אלא יותר מעין שילוב בין קפה ואופיאטים ממש חלשים. קשה להסביר את זה בטקסט.
אתה יכול לקרוא על זה קצת בארווויד או מקומות אחרים, באנגלית זה נכתב kratom.
Nie wieder Makkabi
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  340 לייקים

כנ"ל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  447 לייקים

pelegs כתב: 07 אוקטובר 2021, 13:46
its-sick כתב: 07 אוקטובר 2021, 09:16 זה חומר גם ממכר וגם פסיכואקטיבי, למה שלא יהיה ברשימת הסמים האסורים?
שנדבר על קפאין ואלכהל?
אני מסכים בהחלט שאלכוהול צריך להיות לא חוקי (למרות היותי משתמש קל בסם זה).
לקפאין השפעה זניחה הן על המוח והן מבחינת "התמכרות".
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  139 לייקים

its-sick כתב: 07 אוקטובר 2021, 14:13
שנדבר על קפאין ואלכהל?
או שבמקום להפוך דברים ללא-חוקיים כי מספר מצומצם של אנשים עלול להתמכר להם - אפשר להתיר מכירה של חומרים עם פוטנציאל ממכר, תחת פיקוח, ולאפשר שירותי רפואה תומכים (כולל תמיכה פסיכולוגית) כדי למזער התמכרות. הוצאה מחוץ לחוק של חומרים רק מביאה לזה שאנשים יחפשו אותם, או תחליפים, באופן בלתי-חוקי ולא מפוקח. אם יש משהו קבוע בהתנהגות האנושית לאורך כל הדורות זה שאנשים רוצים להתמסטל, ותמיד ימצאו דרכים לעשות את זה. אם תמנע מאנשים מספיק סמים, הם יעברו להסניף דבק ומיכלי גז.
Nie wieder Makkabi
הפוסט קיבל לייק אחדיפתח16
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  340 לייקים

pelegs כתב: 07 אוקטובר 2021, 14:29
its-sick כתב: 07 אוקטובר 2021, 14:13

שנדבר על קפאין ואלכהל?
או שבמקום להפוך דברים ללא-חוקיים כי מספר מצומצם של אנשים עלול להתמכר להם - אפשר להתיר מכירה של חומרים עם פוטנציאל ממכר, תחת פיקוח, ולאפשר שירותי רפואה תומכים (כולל תמיכה פסיכולוגית) כדי למזער התמכרות. הוצאה מחוץ לחוק של חומרים רק מביאה לזה שאנשים יחפשו אותם, או תחליפים, באופן בלתי-חוקי ולא מפוקח. אם יש משהו קבוע בהתנהגות האנושית לאורך כל הדורות זה שאנשים רוצים להתמסטל, ותמיד ימצאו דרכים לעשות את זה. אם תמנע מאנשים מספיק סמים, הם יעברו להסניף דבק ומיכלי גז.
מכיוון שאני בעד דילול האוכלוסייה, אין לי עם זה שום בעיה. מבחינתי שיעשנו ציאניד במקטרת.
לא שכנעת.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  447 לייקים

pelegs כתב: 07 אוקטובר 2021, 14:29הוצאה מחוץ לחוק של חומרים רק מביאה לזה שאנשים יחפשו אותם, או תחליפים, באופן בלתי-חוקי ולא מפוקח. אם יש משהו קבוע בהתנהגות האנושית לאורך כל הדורות זה שאנשים רוצים להתמסטל, ותמיד ימצאו דרכים לעשות את זה. אם תמנע מאנשים מספיק סמים, הם יעברו להסניף דבק ומיכלי גז.
זה נכון לחלק מאד קטן מהאנשים. רוב האנשים (מה שנקרא הנורמליים, שבתוך הנורמה) לא יקנו משהו לא חוקי ולא מפוקח, וכן יקנו אותו כשהוא חוקי.
אני קונה אלכוהול כי הוא חוקי. אם יהיה לא חוקי לא אעלה בדעתי לקנות.
لا إله
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  184 לייקים

pelegs כתב:
זה אסור בארץ מאז ה-13 בנובמבר 2013. אני זוכר את התאריך כי אני עזבתי ב-10 בנובמבר 2013, בדיוק בזמן.
בגרמניה, הולנד, כנראה בלגיה ומדינות נוספות (כולל רוב מדינות ארה"ב וכן קנדה) זה חוקי לגמרי. יש כל מני וונדורים אונליין.
זה לא ממש דומה לקנאביס, אלא יותר מעין שילוב בין קפה ואופיאטים ממש חלשים. קשה להסביר את זה בטקסט.
תודה על התשובה.
באיזה מצבים משתמשים בזה?
כעניין חברתי או לצריכה פרטית כדי להתמודד עם מצבים מסוימים?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  139 לייקים

סומך כתב: 07 אוקטובר 2021, 15:59
pelegs כתב:
תודה על התשובה.
באיזה מצבים משתמשים בזה?
זה יכול להיות חברתי, יכול להיות פרטי. בתקופה שעוד היה אפשר לקנות את זה בארץ היו לי חברים שהיו משתמשים בזה בשביל להתמודד עם חרדה חברתית, אני בעיקר נהנה מהאנרגיה שזה נותן לי. בארה"ב בעיקר משתמשים בזה אנשים שצריכים שיכוך כאבים אבל אופיאטים הרסו להם את החיים (הרבה אנשים נעזרים בקרטום כדי להיגמל מהירואין וכאלה). במקור בדרום אסיה משתמשים בזה בשביל להקל על יום העבודה הקשה בשדות.
Nie wieder Makkabi
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  139 לייקים

its-sick כתב: 07 אוקטובר 2021, 15:32
pelegs כתב: 07 אוקטובר 2021, 14:29הוצאה מחוץ לחוק של חומרים רק מביאה לזה שאנשים יחפשו אותם, או תחליפים, באופן בלתי-חוקי ולא מפוקח. אם יש משהו קבוע בהתנהגות האנושית לאורך כל הדורות זה שאנשים רוצים להתמסטל, ותמיד ימצאו דרכים לעשות את זה. אם תמנע מאנשים מספיק סמים, הם יעברו להסניף דבק ומיכלי גז.
זה נכון לחלק מאד קטן מהאנשים. רוב האנשים (מה שנקרא הנורמליים, שבתוך הנורמה) לא יקנו משהו לא חוקי ולא מפוקח, וכן יקנו אותו כשהוא חוקי.
רוב האנשים לא יקנו משהו גם אם הוא חוקי ומפוקח. כמה אנשים קונים משקאות חריפים ומתמכרים אליהם? קמצוץ. כמה אנשים התחילו להשתמש בוויד רק כי זה נעשה חוקי בקנדה נניח? לא הרבה. וקרטום מבחינת סכנה הוא בערך בסטטוס של וויד, וממש ממש הרבה פחות ממכר מאלכהל. זה הרבה יתר דומה לקפה מאשר לכל דבר אחר.
Nie wieder Makkabi
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  472 לייקים

pelegs כתב: 07 אוקטובר 2021, 21:35
רוב האנשים לא יקנו משהו גם אם הוא חוקי ומפוקח. כמה אנשים קונים משקאות חריפים ומתמכרים אליהם? קמצוץ. כמה אנשים התחילו להשתמש בוויד רק כי זה נעשה חוקי בקנדה נניח? לא הרבה. וקרטום מבחינת סכנה הוא בערך בסטטוס של וויד, וממש ממש הרבה פחות ממכר מאלכהל. זה הרבה יתר דומה לקפה מאשר לכל דבר אחר.
לא אמרת שזה אופיאטים? אז איך לא ממכר?
ואם זה מספיק טוב כדי לעזור לגמילה מהירואין, כנראה שזה די אופיאטי, לא?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה (note to self)
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  11 לייקים

למה שכן יהיה?
סאחי הוא אויב
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  139 לייקים

teknoboy כתב: 07 אוקטובר 2021, 21:50
its-sick כתב: 07 אוקטובר 2021, 15:32 זה נכון לחלק מאד קטן מהאנשים. רוב האנשים (מה שנקרא הנורמליים, שבתוך הנורמה) לא יקנו משהו לא חוקי ולא מפוקח, וכן יקנו אותו כשהוא חוקי.
כי התמכרות היא לא שאלה בינארית, אלא על ספקטרום. לקרטום יש הרבה פחות פוטנציאל התמכרות ונזק מלאלכהל. הוא יוצר פחות תלות מאשר קפאין.
כן, החומרים הפעילים שם הם אופיאודים, אבל הם בכמות קטנה, ונמצאים יחד עם שורה של חומרים אחרים שממתנים את ההשפעות שלהם. זה עוזר לשיכוך כאבים, וזה יכול לעשות קצת אופוריה (ברמה של וויד, כן? לא אוקסיקודון או משהו), וככה אנשים נגמלים מאופיאטים חזקים.
Nie wieder Makkabi
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  139 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 07 אוקטובר 2021, 21:54
למה שכן יהיה?
לא מאמין שאנחנו באותו צד בדיון.
Nie wieder Makkabi
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  11 לייקים

למרות היסטוריה מפוארת משותפת, ההרגשה היא שכמו איציק, אתה בז לי.
כמו נעם שחם גם אתה לא מסוגל להכיל תשושי נפש.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  472 לייקים

pelegs כתב: 07 אוקטובר 2021, 22:56
teknoboy כתב: 07 אוקטובר 2021, 21:50

כי התמכרות היא לא שאלה בינארית, אלא על ספקטרום. לקרטום יש הרבה פחות פוטנציאל התמכרות ונזק מלאלכהל. הוא יוצר פחות תלות מאשר קפאין.
כן, החומרים הפעילים שם הם אופיאודים, אבל הם בכמות קטנה, ונמצאים יחד עם שורה של חומרים אחרים שממתנים את ההשפעות שלהם. זה עוזר לשיכוך כאבים, וזה יכול לעשות קצת אופוריה (ברמה של וויד, כן? לא אוקסיקודון או משהו), וככה אנשים נגמלים מאופיאטים חזקים.
בינתיים קראתי בוויקיפדיה שהגמילה "פחות קשה מזו של הירואין" או משהו דומה. לא נשמע לי מבטיח במיוחד.

לא יודע אם אתה יודע, אבל אני בנאדם שלא מתבייש מסמים ולא חושש מהם, בלי קשר לסטטוס החוקי שלהם.
לא התביישתי גם לדגום כל דבר ששמתי עליו יד במשך הרבה מאוד שנים, אבל מקטגוריה אחת של דברים תמיד שמרתי מרחק: אופיואידים (או איך שלא קוראים לזה), ויש גם כוכבית - שמרתי מרחק גם מכדורי הרגעה.
לא שאני אומר לך מה לעשות, זה עניין שלך, אני אישית ברחתי מהדברים האלה כמו מאש.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  447 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 07 אוקטובר 2021, 21:54
למה שכן יהיה?
כדי להגן על מטומטמים קשים, כאלה עם מוח לא מתפקד. אתה יודע על מי אני מדבר...
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  11 לייקים

מזל שוויד אתה מרשה לנו.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  447 לייקים

מאיזה גיל התחלת עם הוויד?
لا إله
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  80 לייקים

קרטום וסלוויה נכנסו לרשימת הסמים סתם סתם
שניהם, יחד עם שאר הסמים בעולם, צריכים לעבור לכל הפחות תהליך של דה קרמניליזציה
כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  11 לייקים

its-sick כתב: 08 אוקטובר 2021, 01:26 מאיזה גיל התחלת עם הוויד?
36.
בקליפורניה.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  447 לייקים

כלומר גם אתה הקפדת על שמירה על החוק
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  472 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 08 אוקטובר 2021, 03:14
36.
בקליפורניה.
ומתי התחלת לעשן כל יום?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  11 לייקים

teknoboy כתב: 08 אוקטובר 2021, 11:40
36.
בקליפורניה.
ומתי התחלת לעשן כל יום?
3-4 שנים.
זו גם התרופה שלי.
אני לא מחפש רק להתמסטל.
קודם כל צריך סאטיבה טובה לדיכאון ולחרדות.
ואפרופו להתמסטל, כדי שזה יקרה אני צריך לא לעשן יום או יומיים ואין אפשרות כזו.
סאחי הוא אויב
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  11 לייקים

its-sick כתב: 08 אוקטובר 2021, 07:14 כלומר גם אתה הקפדת על שמירה על החוק
איזה חוק, שאסור לעשן קנאביס?
יש לי אחים סטלנים, הם דאגו להכניס אותי לעניינים באיחור קל על אדמת קליפורניה הקדושה.
סאחי הוא אויב
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  258 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 08 אוקטובר 2021, 13:04

36.
בקליפורניה.
ומתי התחלת לעשן כל יום?
3-4 שנים.
זו גם התרופה שלי.
אני לא מחפש רק להתמסטל.
בתור אדם שצורך ירוק במשך שנים זה ממש לא מועיל לדיכאון או חרדות, ההפך זה רק מגביר אותן
אם יש לך בעיות שינה (לא בעיות הירדמות אלא בעיות של חלומות וכו) זה ללא ספק תורם כי זה פשוט מבטל את החלק REM בשינה
לחומר הזה יש סגולות אבל גם המון בעיות, מה שבטוח שזה הופך אותך ללא פרודוקטיבי וממש לא חברתי
long live the zapta
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  258 לייקים

pelegs כתב: 07 אוקטובר 2021, 21:32
סומך כתב: 07 אוקטובר 2021, 15:59
pelegs כתב:
תודה על התשובה.
באיזה מצבים משתמשים בזה?
זה יכול להיות חברתי, יכול להיות פרטי. בתקופה שעוד היה אפשר לקנות את זה בארץ היו לי חברים שהיו משתמשים בזה בשביל להתמודד עם חרדה חברתית, אני בעיקר נהנה מהאנרגיה שזה נותן לי. בארה"ב בעיקר משתמשים בזה אנשים שצריכים שיכוך כאבים אבל אופיאטים הרסו להם את החיים (הרבה אנשים נעזרים בקרטום כדי להיגמל מהירואין וכאלה). במקור בדרום אסיה משתמשים בזה בשביל להקל על יום העבודה הקשה בשדות.
איך צורכים את הסם הזה? נשמע מעניין

ובגדול כל תלות, לא משנה במה, היא לא טובה
long live the zapta
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  258 לייקים

ואני רק אוסיף שמכל הסמים שצרכתי בחיי אולי מה שגרם לי לתופעות לוואי הכי נוראיות (לא סטלה) הוא דווקא הרטלינים למינהם ולא רק שהם נמכרים באופן חוקי הם משווקים לילדים
באמת שזה חוסר אחריות לתת את זה לילדים וזה ממכר בטירוף
כל מי שניסה קוק יודע שזה בערך אותו הדבר
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  340 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 08 אוקטובר 2021, 18:37
נחמן אש הפרויקטור כתב: 08 אוקטובר 2021, 13:04

ומתי התחלת לעשן כל יום?
3-4 שנים.
זו גם התרופה שלי.
אני לא מחפש רק להתמסטל.
בתור אדם שצורך ירוק במשך שנים זה ממש לא מועיל לדיכאון או חרדות, ההפך זה רק מגביר אותן
אם יש לך בעיות שינה (לא בעיות הירדמות אלא בעיות של חלומות וכו) זה ללא ספק תורם כי זה פשוט מבטל את החלק REM בשינה
לחומר הזה יש סגולות אבל גם המון בעיות, מה שבטוח שזה הופך אותך ללא פרודוקטיבי וממש לא חברתי
בתור מישהו שצרך בעבר ירוק (נקי כבר שלוש שנים פחות או יותר) ומתחבר למה שרשמת ברמה האישית, אני נאלץ לחלוק על ההכללה.
על כל אחד זה משפיע באופן שונה, יש אנשים שזה עושה אותם חברותיים ומפחית דיכאון וחרדות ויש אנשים שזה עושה להם ההפך. מעבר למבנה של האינדבידואל שהוא הכי דומיננטי יש משתנים נוספים כמו הסביבה, הכמות, הסוג וכדומה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  139 לייקים

עם כל הכבוד לחוויות האישיות, מה שמבססים עליו החלטות הם מחקרים מדעיים/רפואיים.
Nie wieder Makkabi
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  11 לייקים

מה זה לחלוק, בצדק.
טוב שהוא לא נכנס לגוף שלי ולמערכת הנשימה.
סאחי הוא אויב
עובדיה
קיבל.ה  69 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 08 אוקטובר 2021, 18:45 ואני רק אוסיף שמכל הסמים שצרכתי בחיי אולי מה שגרם לי לתופעות לוואי הכי נוראיות (לא סטלה) הוא דווקא הרטלינים למינהם ולא רק שהם נמכרים באופן חוקי הם משווקים לילדים
באמת שזה חוסר אחריות לתת את זה לילדים וזה ממכר בטירוף
כל מי שניסה קוק יודע שזה בערך אותו הדבר
אפשר בקלות להתמכר למתאמפטמינים (אטנט, אדרל, קונצרטה, ריטלין) למיניהם וזה בגדול מוצרים שההחצנות שלהם עולות על היתרונות שלהם בטווח הארוך לכלכלה ולחברה

Having said that

למבחנים ואירועים פרטיקולריים ששווים את זה משפר ביצועים, לפעמים גם בסדר גודל של כמה סקאלות.

וזה בגדול הסיפור העצוב של הרבה סמים נפלאים, שבמקום להשתמש בהם במקרים פרטיים ונקודתיים פשוט הופכים את הצריכה לקבועה (ולרוב גם שלא לצורך) שגורמת לגוף לפתח סבילות ונזקים אחרים.

וכמובן שאי אפשר להאשים אנשים שמתמכרים לחומר ממכר מאוד, לכן צריך לחשוב מחדש איך ממשטרים את ההפצה מחדש.
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  11 לייקים

סאחי הוא אויב
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  258 לייקים

pelegs כתב: 09 אוקטובר 2021, 15:09 עם כל הכבוד לחוויות האישיות, מה שמבססים עליו החלטות הם מחקרים מדעיים/רפואיים.
חיפוש הכי רדוד בגוגל תמצא המון מחקרים שתומכים בטענות שמריחואנה מעודדת דיכאונות חרדה ולחץ נפשי

כל אחד שיעשה מה שטוב לו, אני נתתי את האינפוט שלי
long live the zapta
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  11 לייקים

מה מעניינים אותי המחקרים שלך?
אני סובל מדיכאון, חרדות ועוד כל מיני דברים נפשיים שכבר דיברתי עליהם פה בפתיחות מגיל 14.
ובלי הקנאביס באמת כבר כדאי לקרוא לדודו מהמצבות כמו שאמרו בשנות השמונים.
סאחי הוא אויב
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  258 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 11 אוקטובר 2021, 02:46 מה מעניינים אותי המחקרים שלך?
אני סובל מדיכאון, חרדות ועוד כל מיני דברים נפשיים שכבר דיברתי עליהם פה בפתיחות מגיל 14.
ובלי הקנאביס באמת כבר כדאי לקרוא לדודו מהמצבות כמו שאמרו בשנות השמונים.

אותי לא מעניין המחקר, הוא שאל ואני עניתי
אני שמח שמצאת לך תרופה שעוזרת לך וכמו שאמרתי כל אחד יודע מה עושה לן טוב
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  89 לייקים

אני חושב שאותם נורמלים שהיו רוצים לנסות לצרוך קנאביס וכו' אבל לא עושים זאת כי זה לא חוקי הם המיעוט,בפועל יש בכל זמן נתון מאות אלפים שמשתמשים גם כשזה לא חוקי..ועדיין נראה לי שלהתיר שימוש בקרטומים קרטונים ושאר ירקות עלול לגרום נזקים בקנה מידה שאין תשתית להתמודד איתה. וריטלין זה בכלל טירוף שזה מחולק ככה לילדים,מעבר לזה שזה עובר את גבולות הטעם הטוב במודיפיקציה הגועלית הזאת שהעולם המערבי דורש, זה סם חזק מאוד,לא סתם אנשים מסניפים את זה
שליחת תגובה