One2

קנסו דחוף, עכשיו יותר מתמיד! פתוח 24 שעות! משקה ראשון חינם! הנחה לפוחדים מ-5G!
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  94 לייקים

https://www.themarker.com/advertising/. ... -1.9559366
חבילת הספורט שוב מתייקרת: הוט רוצה להפוך את ONE2 לערוץ בתשלום
מאת רפאלה גויכמן
פורסם ב - 22/02/2021 15:42

ערוץ ONE מחזיק באופן בלעדי בזכויות השידור של הליגה האיטלקית בכדורגל ■ כבר כיום, לקוחות שרוצים לצפות בשידורים חיים נאלצים לשלם כ-130 שקל בממוצע בחודש לספקיות התוכן
חברת הוט פנתה באחרונה למועצת הכבלים והלוויין בבקשה שתאשר לה להפוך את ערוץ ONE2, שבו משודרים משחקי הליגה האיטלקית, לערוץ בתשלום - כך נודע ל-TheMarker. גובה התשלום הצפוי על צפייה בערוץ עוד לא ידוע.
כיום, חובבי הספורט נאלצים לשלם לספקיות התוכן כ-70 שקל בחודש עבור חבילות שידורי הספורט של צ'רלטון וכ-60 שקל עבור חבילת ספורט 5. צ'רלטון מחזיקה בזכויות השידור של ליגת העל הישראלית בכדורגל, הליגה האנגלית, הליגה הגרמנית ועוד ענפי ספורט כמו כדורעף ג'ודו וטניס; ספורט 5 מחזיקה גם היא בזכויות השידור של ליגת העל הישראלית בכדורגל, בזכויות השידור של ליגת האלופות ושל ה-NBA.
המחיר שגובה הוט עבור חבילת הערוצים של צ'רלטון עומד על כ-74 שקל לחודש, ואילו את חבילת ערוצי ספורט 5 היא מספקת למנויים חדשים בחינם לשלושה חודשים, ולאחר מכן ב-20 שקל לחודש, כאשר כעבור שנה המחיר קופץ ל-52 שקל. כלומר, הצרכן משלם בנוסף לחבילת הבסיס עוד כ-130 שקל בחודש עבור שתי חבילות הספורט.
בעבר ניהל אתר ONE קמפיין נגד צ'רלטון וספורט 5, כשהאחרונים הוסיפו עוד ערוצי ספורט בתשלום וייקרו את השירות עבור הצופים. המהלך הנוכחי עלול להתגלגל לכיסם – שוב. אוהדים רבים לא ירצו להחמיץ את שידורי אחת הליגות הבכירות באירופה, בה משחקות קבוצות כמו יובנטוס, מילאן ואינטר, שמשתתפות במפעלים יוקרתיים כמו ליגת האלופות והליגה האירופית.

חבילת הספורט של ערוצי ONE כוללת את ONE HD, ONE2 HD ו-ONE 4K, שמשודרים אצל ספקיות התוכן הוט, יס, סלקום TV, פרטנר TV וסטינג. ONE נמצאת בבעלות משותפת של קבוצת "ידיעות אחרונות", ומייסדי החברה הם אודי מילנר וגילי מנקין.
הבקשה של הוט מגיעה על רקע עליית המחירים של שידורי הספורט בישראל. בעבר פנתה החברה למועצת הכבלים והלווין בבקשה להורות על ביטול החובות הרגולטוריות שחלות עליה ועל חברת יס במסגרת שידורי הספורט. בשוק הטלוויזיה הרב ערוצית, שתי החברות נמצאות מחוץ למגרש בכל תחום רכישת זכויות השידור – זאת מול ספקיות תוכן לא מפוקחות כמו סלקום ופרטנר, שאותן חובות לא חלות עליהן. על פי הוט, החובות האלה פוגעות בצרכנים מאחר ש-55% מההוצאות של החברה על תוכן מופנה לשידורי ספורט, במקום לייצר הפקות מקור או לרכוש תוכן אחר.
שוק שידורי הספורט נשלט במשך שנים על ידי דואפול שכלל את ספורט 5 ואת חברת צ'רלטון. ב-2015 הדהימה ONE את השוק הישראלי כשרכשה את זכויות השידור של הליגה הספרדית במחיר שהוערך אז בפי שלושה מהמחיר הקודם בו נרכשו הזכויות.
באוגוסט 2018 עשתה ONE מהלך התרחבות נוסף, ורכשה את הזכויות על הליגה האיטלקית – הליגה השלישית בחשיבותה באירופה, אחרי הספרדית שנמצאת בידיה, והאנגלית שנמצאת בידי צ'רלטון. הערוץ משדר משחקים של הליגה האיטלקית, כתבות מגזין לקראת משחקים, סיכומים של מחזורי הליגה ותוכניות אולפן. בנוסף, הוא משלב שידורים של ענפי ספורט נוספים – אתלטיקה, טניס ועוד.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  53 לייקים

אם כבר בחבילות ספורט עסקינן, איפה אתם מקבלים את הדיל הטוב ביותר?
היה לי אחלה של סידור עם סלקום שנגמר ועכשיו אני משלם הרבה יותר מידי
מה האופציות שלי?
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  17 לייקים

האמת שלפני איזה שבוע הייתה איזה ״תקלה״ בסלקום במשחק של יובנטוס, העברתי ל one2 אבל זה נתן לי מסך שחור, ואחרי שהעברתי לערוץ, זה נתן לי אופציה ״לרכוש את הערוץ״
כנראה שזאת הייתה בדיקה ולא תקלה
MoToBOy לשעבר
tank_zito

נערך
נערך לאחרונה על ידי tank_zito ב 24 פברואר 2021, 15:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
עכשיו זה בא
ולטובה
לחמן
קיבל.ה  6 לייקים

כולם גנבי איוש
נתנו ת'דם היום, אחד מהם כבש....
שליחת תגובה