עידן זלמנסון חתם

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
הצטרף: 29 נובמבר 2020, 21:37
קיבל.ה  25 לייקים

מועדון הכדורסל הפועל SP מצר תל אביב שמח להודיע על צירופו של עידן זלמנסון (2.06, 26) שילבש את המדים האדומים בשנתיים הקרובות.

זלמנסון, בוגר נבחרות ישראל הצעירות, שיחק בשנים האחרונות במכבי ראשל''צ עימה זכה באליפות, בהפועל אילת ובהפועל ירושלים עימה זכה בגביע המדינה.

בעונה שעברה, העמיד זלמנסון ממוצעים של 9.4 נקודות, כמעט חמישה כדורים חוזרים ושני אסיסטים בממוצע למשחק.

מאמן הקבוצה דני פרנקו: היה לנו חשוב לצרף שחקן ישראלי בכיר ואיכותי שהיה חלק מלא מעט אירועי שיא של הכדורסל הישראלי. לניסיון, לרוח ולאופי שעידן מביא למגרש יהיה משקל סגולי רב בסגל שנבנה לקראת העונה הבאה.
זו הזדמנות גם לתת מילה טובה להנהלת הקבוצה שעשתה ועושה מאמץ גדול בשבועות האחרונים, מאמץ שהבשיל לכמה מהלכים שלא ברורים מאליהם בנוף הכדורסל הישראלי.
אנחנו מתקרבים להשלמת הסגל. עדיין לא סיימנו, ואני קורא מכאן לאוהדי הקבוצה להמשיך ולרכוש מנויים כדי לעזור לקבוצה להגיע למקומות שכולנו חולמים עליהם
חיזוק משמעותי לצבע :!:
רק שיביאו סנטר אתלט טוב (אמן טייריק) ואנחנו בסגל עם פוטנציאל מרשים.
ועוד ישראלי משלים ל3-4
אונישנקו
הצטרף: 29 נובמבר 2020, 03:11
קיבל.ה  85 לייקים

יש לו את החסרונות שלו, בעיקר בהגנה, אבל בשוק הישראלים הדל בעמדה זו הוא אחת מ-2 האופציות הכי טובות (איתי שגב הוא השני) שהיינו יכולים להביא.

העובדה שהוא שיחק במועדונים שלרוב נחלו הצלחה (אליפות ופיינל פור עם ראשון, פיינל פור עם אילת וי-ם) מוסיפה לו נקודות זכות, אם כי צריך לשים לב שהוא מעולם לא רשם ממוצע דו ספרתי בנקודות ושאחוזי הקליעה שלו ל-2 אינם גבוהים לשחקן בעמדתו.

בהצלחה :hapoel:
Pegasus
הצטרף: 28 נובמבר 2020, 13:58
קיבל.ה  95 לייקים

אונישנקו כתב: 19 יולי 2021, 15:10 יש לו את החסרונות שלו, בעיקר בהגנה, אבל בשוק הישראלים הדל בעמדה זו הוא אחת מ-2 האופציות הכי טובות (איתי שגב הוא השני) שהיינו יכולים להביא.

העובדה שהוא שיחק במועדונים שלרוב נחלו הצלחה (אליפות ופיינל פור עם ראשון, פיינל פור עם אילת וי-ם) מוסיפה לו נקודות זכות, אם כי צריך לשים לב שהוא מעולם לא רשם ממוצע דו ספרתי בנקודות ושאחוזי הקליעה שלו ל-2 אינם גבוהים לשחקן בעמדתו.

בהצלחה :hapoel:
יאמר לזכותו שהוא בעמדה הכי קשה במגרש להיות דו ספרתי של נק כי הוא בעמדה של זר בטוח בכל קבוצה ולפעמים אפילו 2 זרים (4 שמשחק 5) ולרוב הוא מקבל 20 דק ואפילו פחות אם הזר טוב.
לישראלי זה החתמה מעולה
ארבעת המופלאים
הצטרף: 27 נובמבר 2020, 04:07
קיבל.ה  21 לייקים

בשעה טובה ובהצלחה!

אני מאד שמח על ההחתמה. מביא איתו התמצאות יפה בצבע, קליעה מחצי מרחק ואחוז טוב מהעונשין (מאד חשוב).
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
beny
הצטרף: 30 נובמבר 2020, 14:16
קיבל.ה  26 לייקים

ראיון עם זלמנסון ב-103fm:
https://103fm.maariv.co.il/programs/med ... 1t4nzVQ=KH
שליחת תגובה