ליגה לאומית (פלייאוף עלייה)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

נתניה עשתה הפתעה מטורפת ועלתה ליגה אחרי מהפך מטורף בסדרה נגד אשקלון שהיו הפייבוריטים הברורים לעלייה. כבר היו בפיגור 2-0 בסדרה ומינוס 14 במשחק השלישי, ניצחו את המשחק השלישי על הבאזר אחרי ששני הזרים שלהם יצאו בחמש עבירות ואת שני המשחקים הבאים.

עוד מעט משחק חמישי בין גליל עליון לעפולה. גליל עליון בנו קבוצה בהרבה כסף אבל עפולה נראית יותר טוב מהם בסדרה.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

מי שבונה על מושקוביץ בשנה הבאה נראה לי שלא אפשרי.
אם אני במקומו נשאר בנתניה, שם יקבל דקות משמעותיות בליגת העל, ואז אם יוכיח את עצמו יקבל חוזה יותר גבוה ומעמד ויותר דקות בקבוצה יותר חזקה.
neno
קיבל.ה  33 לייקים

הלך המומנטום כתב: 15 יוני 2021, 20:50 מי שבונה על מושקוביץ בשנה הבאה נראה לי שלא אפשרי.
אם אני במקומו נשאר בנתניה, שם יקבל דקות משמעותיות בליגת העל, ואז אם יוכיח את עצמו יקבל חוזה יותר גבוה ומעמד ויותר דקות בקבוצה יותר חזקה.
מי אמר שנתניה תעלה?
אין להם כסף ואין להם אולם
(גם אוהדים זה לא משהו נפוץ שם)
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

יש יותר לוזרים מאשקלון, שהובילו כל העונה ונראו הכי דומיננטיים והפסידו 3 משחקים ברצף לקבוצה שהיתה איזה מקום 6?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

neno כתב: 15 יוני 2021, 21:01
הלך המומנטום כתב: 15 יוני 2021, 20:50 מי שבונה על מושקוביץ בשנה הבאה נראה לי שלא אפשרי.
מי אמר שנתניה תעלה?
אין להם כסף ואין להם אולם
(גם אוהדים זה לא משהו נפוץ שם)
אני מתייחס למה שקרה על הפרקט. אם לא יעלו מסיבות כאלה ואחרות כמובן שמה שכתבתי לגבי מושקוביץ לא רלוונטי.
לגבי אולם, אפשר לשחק בחדרה או בהרצליה, לא אידיאלי אבל גם קרית גת שיחקה באשקלון שנתיים. אנחנו שיחקנו בראשון שנה. מהבחינה הזו זה אפשרי בהחלט.
תקציבית אין לי מושג מה קורה שם.

בקשר לעולה או לא עולה, היה דיבור שאם קבוצה מהלאומית מוותרת על העלייה לליגת העל חוזרים למתכונת של עולה אחת ויורדת אחת.
במידה וזה נכון זו סיבה נהדרת נוספת לג׳ף רוזן להתבכיין.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

אדריאן יוטר עובר תיקון היסטורי ועולה עם גליל עליון לליגת העל, עשור לאחר שנכשל במשימה עם הפועל שלנו.

יוטר :heart:
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אדריאן יוטר בארץ ומשחק בגליל עליון? :devil-shock:
ReDroRed
קיבל.ה  21 לייקים

הייתי במשחק.
יוטר נראה זקן ועייף.
הרבה לאבד ולהחטיא.
ג׳ימי הול של עפולה חגג עליו בצבע.
אבל מה זה חשוב כשבסוף הם נצחו ועלו…
דרך אגב, צ׳אצ׳אשווילי עוד רחוק מלהיות שחקן לגיטימי לליגת העל.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

הפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון הצטרפה היום רשמית לליגת ווינר סל.
העולה החדשה מהליגה הלאומית אושרה היום בבקרה התקציבית, תקיים בימים הקרובים פגישה עם נציגי מנהלת ליגת העל ותתחיל בהיערכות לקראת עונת 2021/2022.
מנהלת הליגה מברכת את גליל עליון ומאחלת לה עונה מוצלחת.
📷 באדיבות מנהלת הליגה הלאומית

לא רציתי לכתוב את זה באשכול "חדשות מידע" אז כתבתי פה
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

בשעה 16:00 הסתיים הדד ליין שהציבה הבקרה התקציבית לקבוצת אליצור נתניה על מנת להציג תקציב של 6.5 מיליון ש"ח – תקציב המינימום לקבוצה בליגת העל בכדורסל, לצערנו הקבוצה לא יכלה לעמוד בתקציב זה ולא תוכל לשחק בעונה הבאה בליגת ווינר סל.
שליחת תגובה