שנה הבאה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
555
קיבל.ה  623 לייקים

כארם משעור מועמד לקבוצה. דעתכם?
beny
קיבל.ה  247 לייקים

555 כתב: 13 יולי 2021, 23:52 כארם משעור מועמד לקבוצה. דעתכם?
לא מספיק טוב, ניסינו כבר, לא כמה על הציפיות. מעבר לזה הוא פציע וזו בעיה.
555
קיבל.ה  623 לייקים

beny כתב: 13 יולי 2021, 23:56
לא מספיק טוב, ניסינו כבר, לא כמה על הציפיות. מעבר לזה הוא פציע וזו בעיה.
כל הקבוצה שנבנית עד כה פציעה, נראה שהוא מתאים אז לא?
שנה שעברה כמעט לא היו מחליפים טובים: בר טימור/פול סטול, יונתן מור, רז אדם שברוב העונה היה חלש אבל השתפר מאוד לקראת סיום העונה, ודניאל קופרברג. זה ספסל חלש מאוד שבעיקר עושה נזק. כארם משעור, בר טימור, עידן זלמנסון, זה כבר סיפור אחר אם וכאשר שניהם יחתמו.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

מאיפה המידע?
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

אאלט כארם היה בהפועל כקבוצה ראשונה מאז הפציעה, לכן אני לא בטוח שנכון לשפוט אותו על האכזבה המוצדקת ממנו אז.
אם זה כארם של חיפה שמזכיר את כארם של הרצליה ובמחיר סביר לא נראה לי שהייתי מתנגד.
נערך לאחרונה על ידי DavidSheriff9 ב 14 יולי 2021, 00:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
555
קיבל.ה  623 לייקים

נייט רובינסון כתב: 14 יולי 2021, 00:04
מאיפה המידע?
עומרי מנהיים פירסם במהדורת הלילה של חדשות הספורט
נערך לאחרונה על ידי 555 ב 14 יולי 2021, 00:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדנייט רובינסון
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

לדעתי אחלה אופציה לשחקן שיעלה מהספסל
555
קיבל.ה  623 לייקים

גם רפי מנקו מועמד אבל אצלו גם הפועל חולון ואולי גם מכבי תל אביב יציעו לו הצעות
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

משעור אם הוא מגיע כזול אופציה מעולה ל10-13 דקות להחליף את ג׳יי פי
אם זה מתוכנן בנוסף לזלמנסון וזר ל5 זה מעולה וסוגר לנו את הצבע.
קראתי היום שרוצים לקדם את אמסלם למחליף של ג׳י פי ובעייני זה טעות ענקית. צריך לתת לו זמן להתפתח וחא להפיל עליו תיק בכזה גיל צעיר במיוחד שהגובה שלו יהווה מכשוללעמדה מספר 4
555
קיבל.ה  623 לייקים

Pegasus כתב: 14 יולי 2021, 01:46 משעור אם הוא מגיע כזול אופציה מעולה ל10-13 דקות להחליף את ג׳יי פי
אם זה מתוכנן בנוסף לזלמנסון וזר ל5 זה מעולה וסוגר לנו את הצבע.
קראתי היום שרוצים לקדם את אמסלם למחליף של ג׳י פי ובעייני זה טעות ענקית. צריך לתת לו זמן להתפתח וחא להפיל עליו תיק בכזה גיל צעיר במיוחד שהגובה שלו יהווה מכשוללעמדה מספר 4
כארם משעור יכול להיות מחליף גם לג'יימס יאנג וגם טוקוטו, מקווה שלוטן יושאל לקבוצה מהליגה הלאומית לפני שישחק אצלנו.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

כל דיבור על אמסלם בהפועל שנה הבאה הוא מגוחך לאף אחד מהצדדים אין אינטרס כזה , הוא יהיה בלאומית שנה הבאה.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=377118
ג'ונס, זלמנסון ומשעור מועמדים. אמסלם מכוון להיות מחליף.
אם מחתימים את שלושתם זה כבר סגל עם פוטנציאל באמת מפלצתי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
555
קיבל.ה  623 לייקים

אוהד כורסא כתב: 14 יולי 2021, 09:24 https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=377118
אם עידן זלמנסון, כארם משעור, טייריק ג'ונס חותמים זאת קבוצה שאם השחקנים לא נפצעים והם כשירים ומתחברים אפשר ללכת עד הסוף.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ואם הם לא אז אנחנו נפסיק באמצע?
555
קיבל.ה  623 לייקים

מילפורד כתב: 14 יולי 2021, 11:21 ואם הם לא אז אנחנו נפסיק באמצע?
חחחחחחח
אבל קבוצה כזאת לא הייתה בהפועל שנים ומקווה מאוד שג'ייקובן בראון כשיר.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

מילפורד כתב: 14 יולי 2021, 11:21 ואם הם לא אז אנחנו נפסיק באמצע?
נקנה דבק
555
קיבל.ה  623 לייקים

עידן זלמנסון סיכם בקבוצה
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

האופציה הכי טובה שהייתה על השולחן, אבל חור הגנתי לא קטן.
עוד יותר מדגיש את הצורך בסנטר עם יכולות הגנתיות גבוהות. הלוואי וזה יהיה טייריק.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

תקנו אותי אם אני טועה אבל משעור לא היה משהו ששיחק אצלנו לפני שנה
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

ofri כתב: 14 יולי 2021, 17:50 תקנו אותי אם אני טועה אבל משעור לא היה משהו ששיחק אצלנו לפני שנה
מאז השתפר ששיחק בהפועל חיפה,לא הכוכב שהיה אבל בהחלט יכול להיות מחליף טוב לעמדה 4 ואולי קצת ל3
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

משעור עשה עונה מצוינת בהפועל חיפה, אני מאוד אשמח אם יגיע.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

פישונט כתב: 12 יולי 2021, 22:17 בנקס בדרך לחתימה בטרייסטה
חתם

תמונה
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

555 כתב: 14 יולי 2021, 11:09
אוהד כורסא כתב: 14 יולי 2021, 09:24 https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=377118
אם עידן זלמנסון, כארם משעור, טייריק ג'ונס חותמים זאת קבוצה שאם השחקנים לא נפצעים והם כשירים ומתחברים אפשר ללכת עד הסוף.
מזכיר לי את הסטנדאפ של שגיב פרידמן שהוא אומר בו "...ושוב הכה במזל הרע בישראל בכל הכוח ועשה שפלה לא יוולד ישראלי"

בסופו של דבר, נבנית קבוצה שעל הנייר נראית מדהימה. כולי תקווה שזה יקרה ויתחבר גם.
ב-2017 פתחנו את העונה עם רביעיית זרים של טאקר, האוול, דרל וויליאמס ( :brokenheart: ) ובנקס, ואחרי זה גם רשמנו חמישה עם אותה רשימה וליונס, וכולנו יודעים איך זה נגמר.
בוא נקווה לטוב ובלי בלגן של שחקנים מול מאמן. כי אין לי כוח לעוד שברון לב.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
URIKA
קיבל.ה  48 לייקים

משעור נראה בעונה האחרונה הרבה יותר טוב מהתקופה שהגיע אלינו אחרי פציעה. אחלה כמחליף.
אם באמת סוגרים את זלמנסון ולידו גבוה אתלט סטייל ג'ונס זה סגל די מאוזן ומרשים.
מנקו זה מרגיש לא בריא להחזיר. די, ניסינו, לא הלך. יש מספיק יצרני נקודות וקלעים, כולל בני ואדם.
יש גם משהו באמירה של מועדון שלא מתעסק שוב עם שחקנים שעזבו ככה.
מקווה שהולך להיות חדר הלבשה בריא חמסה חמסה חמסה שום בצל.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
555
קיבל.ה  623 לייקים

עידן זלמנסון צפוי לחתום עוד היום בקבוצה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

זלמנסון אולי חור בהגנה, אבל אם אני מסתכל על הגבוה המחליף הישראלי שהיה לנו שנה שעברה, זה חתיכת שידרוג בעמדה הזאת…
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Pumba כתב: 14 יולי 2021, 18:22
מזכיר לי את הסטנדאפ של שגיב פרידמן שהוא אומר בו "...ושוב הכה במזל הרע בישראל בכל הכוח ועשה שפלה לא יוולד ישראלי"

בסופו של דבר, נבנית קבוצה שעל הנייר נראית מדהימה. כולי תקווה שזה יקרה ויתחבר גם.
ב-2017 פתחנו את העונה עם רביעיית זרים של טאקר, האוול, דרל וויליאמס ( :brokenheart: ) ובנקס, ואחרי זה גם רשמנו חמישה עם אותה רשימה וליונס, וכולנו יודעים איך זה נגמר.
זה נגמר ככה בגלל פציעה בלתי צפוי ולחץ מהקהל וההנהלה. אובייקטיבית זה היה סגל מעולה ועם קצת יותר סבלנות אני בטוח אישית שהיה מגיע רחוק
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

וזלמנסון 3 רמות מעל קופרברג, וזה המשבצת שהוא אמור למלא. שידרוג ענק, אין מה לדבר בכל
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךbarbaro
555
קיבל.ה  623 לייקים

הפועל כתב: 14 יולי 2021, 21:25 וזלמנסון 3 רמות מעל קופרברג, וזה המשבצת שהוא אמור למלא. שידרוג ענק, אין מה לדבר בכל
עכשיו נותר רק שהסנטר הזר יהיה טייריק ג'ונס
הפוסט קיבל לייק אחדbarbaro
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

555 כתב:
הפועל כתב: 14 יולי 2021, 21:25 וזלמנסון 3 רמות מעל קופרברג, וזה המשבצת שהוא אמור למלא. שידרוג ענק, אין מה לדבר בכל
עכשיו נותר רק שהסנטר הזר יהיה טייריק ג'ונס
חמסה חמסה חמסה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

איטליה לקחה אחרי 53 שנים…
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

הפועל כתב: 14 יולי 2021, 21:25

זה נגמר ככה בגלל פציעה בלתי צפוי ולחץ מהקהל וההנהלה. אובייקטיבית זה היה סגל מעולה ועם קצת יותר סבלנות אני בטוח אישית שהיה מגיע רחוק
איזו פציעה הייתה?
כבר הספקתי לשכוח, אבל הייתה עונה סיוט סיוט סיוט.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Pumba כתב: 15 יולי 2021, 10:11
הפועל כתב: 14 יולי 2021, 21:25

איזו פציעה הייתה?
כבר הספקתי לשכוח, אבל הייתה עונה סיוט סיוט סיוט.
רביב נפצע עוד בהכנה אם אני זוכר נכון, ונתקענו חצי עונה בלי רכז מלבד תמיר בלאט הצעיר, שזה היה אז עדיין די גדול עליו. היינו עוד במאזן סביר (6:5 נדמה לי). אבל לכולם היה ברור שיש לנו סגל מעולה ששווה יותר, וכולם (כולל רמי וידידיה) חיכו לאברהמי בפינה על פתיחת העונה הקודמת. אז היה לחץ אדיר מהיציעים לפטר אותו, וגם בהנהלה כאמור לא היתה יותר מדי סבלנות. אברהמי פוטר, הביאו את רמי הדר הדביל שפשוט פירק לחתיכות את הסגל ומירר לחצי קבוצה את החיים. והתרסקנו לחלוטין
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

רק תיקון קל, את העונה שלפני אברהמי לא פתח איתנו אלא קטש אותו אברהמי החליף לאחר מחזורים, וכמובן סיים אותה עם נייט. באופן כללי אברהמי לא נתפס כמאמן רציני ולכן האצבע הייתה מאוד קלה על ההדק במקרה שלו.
אגב, לא רק הפציעה של רביב הייתה בעוכרי הקבוצה הזו אלא גם בנקס שהובא בתור הכוכב הגדול ופתח את העונה בצורה מזעזעת. אחר כך ליונס הגיע בכושר אדיר אבל אברהמי כבר פוטר והדר לא רק שלא הצליח לעשות כלום עם הסגל הזה, הוא גם חרב אותו עד היסוד עם השחרור של האוול ודארל וויליאמס.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

באמצע העונה טאקר נפצע (גינת ריסק לו את האף אם אני זוכר נכון) וזו הייתה הפציעה הכי משמעותית בעיני.
כמובן שהחלפת וויליאמס והאוול בקרוקודיל ודוסון הגרוע היו בגדר המהלכים הגאוניים של העונה.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

את הקטע עם רביב לא זכרתי, לגבי כל השאר, מזכרוני:
אף אחד לא החזיק מאברהמי, כי אמנם היה לו מאזן סביר בפתיחת העונה אבל ביחס לציפיות מהסגל הוא פשוט לא עמד בזה + זעם על הסדרה מול ירושלים (למי ששוכח, במשחק האחרון הובלנו 3.5 רבעים, כולל יתרון שעמד על 8 במשחק האחרון וכולנו זוכרים איך נגמר).
אחר כך בא השחרור המרגיז של האוול לירושלים, והשחרור המופרך של דרל שהיה פשוט נהדר (וגם שיחק טוב בהרצליה אחרי זה), ההעדפה המוגזמת של ליונס שחירבנה את האווירה והמרקם של הסגל וגמרה את בנקס כולל התקרית הנוראית שבה הוא ירד בוכה מהמשחק בירושלים באמצע המשחק, הביא זרים שאלוהים יודע מאיפה מצא אותם (ושוב, במקום זרים טובים יותר שהיו), וכל זה שאנחנו רושמים חמישה זרים למשחק מה שחשבנו שישדרג ורק פגע.
איזה עונה זוועה.
טוויטר זה השדים החדש
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

Pumba כתב: 15 יולי 2021, 12:32 את הקטע עם רביב לא זכרתי, לגבי כל השאר, מזכרוני:
אף אחד לא החזיק מאברהמי, כי אמנם היה לו מאזן סביר בפתיחת העונה אבל ביחס לציפיות מהסגל הוא פשוט לא עמד בזה + זעם על הסדרה מול ירושלים (למי ששוכח, במשחק האחרון הובלנו 3.5 רבעים, כולל יתרון שעמד על 8 במשחק האחרון וכולנו זוכרים איך נגמר).
אחר כך בא השחרור המרגיז של האוול לירושלים, והשחרור המופרך של דרל שהיה פשוט נהדר (וגם שיחק טוב בהרצליה אחרי זה), ההעדפה המוגזמת של ליונס שחירבנה את האווירה והמרקם של הסגל וגמרה את בנקס כולל התקרית הנוראית שבה הוא ירד בוכה מהמשחק בירושלים באמצע המשחק, הביא זרים שאלוהים יודע מאיפה מצא אותם (ושוב, במקום זרים טובים יותר שהיו), וכל זה שאנחנו רושמים חמישה זרים למשחק מה שחשבנו שישדרג ורק פגע.
איזה עונה זוועה.
סלח לי אבל אלו פשוט שטויות. הסדרה מול ירושלים היא הישג. בלי שיפוט בלתי נסבל אברהמי מוביל לפיינלפור ראשון.
אברהמי היה המאמן הכי טוב שהיה בהפועל, בונה סגל בחסד, צנוע, שיודע גם לנהל גם שחקנים עם אופי מורכב. השחרור שלו נבע מאוהדים מתנשאים והנהלה חלשה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אוהד כורסא כתב: 15 יולי 2021, 12:51
איזה עונה זוועה.
סלח לי אבל אלו פשוט שטויות. הסדרה מול ירושלים היא הישג. בלי שיפוט בלתי נסבל אברהמי מוביל לפיינלפור ראשון.
אברהמי היה המאמן הכי טוב שהיה בהפועל, בונה סגל בחסד, צנוע, שיודע גם לנהל גם שחקנים עם אופי מורכב. השחרור שלו נבע מאוהדים מתנשאים והנהלה חלשה.
לא יודע אם אברהמי היה המאמן הכי טוב, זה נשמע לי הגזמה. אבל.. בסדרה מול ירושלים הוא עשה לפרנקו בית ספר. מישהו באמת מאשים אותו בחוסר הצלחה בסדרה הזאת?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

זה היה סיום ממש מתסכל לעונה. במיוחד כשאת הזריקה החשובה באמת לקח רותבארט ובטח ובטח שראינו בסוף מי לקחה את האליפות.
יש לי חבר שעד היום אומר לי: אם וויליאמסון לא נפצע אתם אלופים באותה עונה.
הזדמנות מדהימה, חבל, ממשיכים הלאה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

Frenzy כתב: 15 יולי 2021, 13:33
אוהד כורסא כתב: 15 יולי 2021, 12:51
איזה עונה זוועה.
לא יודע אם אברהמי היה המאמן הכי טוב, זה נשמע לי הגזמה. אבל.. בסדרה מול ירושלים הוא עשה לפרנקו בית ספר. מישהו באמת מאשים אותו בחוסר הצלחה בסדרה הזאת?
לא אמרתי שאני מאשים אותו, אמרתי שהיה זעם. בואו, היינו טובים, היה לנו נייט רובינסון, ניצחנו כבר שני משחקים ואחד נגנב לנו על השיפוט, ואז אתה מוביל 3.5 רבעים במשחק האחרון ומפסיד עם זריקה אחת נוראית של רות'בארט.
אז היה זעם, ולא החזיקו ממנו וזה נגמר בפיטורין ובהחתמה של רמי סיגריה.
טוויטר זה השדים החדש
שליחת תגובה