שנה הבאה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Pegasus כתב:טייריק ג׳ונס חתם בפזארו.
חייבים למצוא סנטר טוב בסגנון שלו.
איזה באסה....אני מקווה שיש תכנית מגירה וישנם כמה מועמדים טובים שלא נופלים ממנו למרות שהיתרון שלו היה ההיכרות עם השחקנים והמאמן מעונה שעברה.

beny
קיבל.ה  247 לייקים

הפועל כתב: 21 אוגוסט 2021, 09:23
De Niro כתב: 20 אוגוסט 2021, 16:23
neno כתב:
זה שקוף לחברי עמותה.
הבעיה שיש כל מיני דברים שהם לא בדיוק גרעוןן כמן תשלום פנסיה חובות למס הכנסה וכו'
ולא לחברי העמותה? פורסם סדר גודל?
לפני כמה שנים לפחות זה עמד על סדר גודל של 4-5 מיליון. גם אם כל ההערכות האופטימיות על צמצום גירעון התרחשו אז אני מניח שלפחות 3-4 מיליון
הגרעון עולם לא היה קרוב ל- 4-5 מיליון. רוב הגרעון נוצר בימי ארז אדלשטיין כשר בהמשך, על שנה נסגר הגרעון השנתי עי המשקיעים.
אני לא מכיר את נתוני שנת הקורנה (מצד אחד - עשרה זרים לשני מאמנים ומצד שני הזרמות ממשלתיות וירידה הגדולה בהוצאות מגרש ושיטור) אבל מניח שנרעון ברמה של 2-2.4 מיליון שח.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

beny כתב: 21 אוגוסט 2021, 20:37
הפועל כתב: 21 אוגוסט 2021, 09:23
De Niro כתב: 20 אוגוסט 2021, 16:23 ולא לחברי העמותה? פורסם סדר גודל?
לפני כמה שנים לפחות זה עמד על סדר גודל של 4-5 מיליון. גם אם כל ההערכות האופטימיות על צמצום גירעון התרחשו אז אני מניח שלפחות 3-4 מיליון
הגרעון עולם לא היה קרוב ל- 4-5 מיליון. רוב הגרעון נוצר בימי ארז אדלשטיין כשר בהמשך, על שנה נסגר הגרעון השנתי עי המשקיעים.
אני לא מכיר את נתוני שנת הקורנה (מצד אחד - עשרה זרים לשני מאמנים ומצד שני הזרמות ממשלתיות וירידה הגדולה בהוצאות מגרש ושיטור) אבל מניח שנרעון ברמה של 2-2.4 מיליון שח.
רובו נוצר אחרי אדלשטיין. ובפירוש היה סדר גודל של 4-5 מיליון. בוודאות. גם אני הופתעתי מאד לרעה, אבל זה היה המצב.
אני חושב שזה שהגענו לכל מיני תביעות הזויות מול שחקנים והלנת הפקדות פנסיה ושכר מדגים יותר מכל דבר שאומר כמה המצב בעייתי.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מאוד מבאס לגבי טייריק, מכל הבחינות. גם כי הוא השחקן המושלם למה שאנחנו צריכים, גם כי כבר היה פה והתחבר למועדון וגם כי הרבה מועמדים טובים כבר חתומים במקומות אחרים. כל הסנטרים הטובים שהיו פה בעונה שעברה (מיינסי, קובינס, אקיל מיטשל, כמובן ניבו ופלויד) כבר לא פנויים.

שחקן אחד שעקבתי אחריו ועדיין פנוי זה מאליק דיים, סנטר סנגלי בן 28 ששיחק בעונה שעברה באנדורה מהליגה הספרדית. 2.06, אתלט, מאוד חזק, ריבאונדר טוב וחוסם אדיר (1.8 חסימות ב-13 דקות למשחק בעונה שעברה בליגה הספרדית. זה משוגע). גם קלעי עונשין די טוב לאורך הקריירה.
בצד השלילי, התקפית הוא מאוד מוגבל (אפילו יותר מטייריק) ונוטה להסתבך יותר מדי בעבירות.
אני חושב שהוא מאוד מתאים למה שאנחנו צריכים והוא יכול להיות אופציה טובה מבחינתנו. לדעתי לא יהיה כזה פשוט למצוא את מה שאנחנו מחפשים כי זה סוג שחקן שכל קבוצה באירופה רוצה.
https://youtu.be/jsNYilZpl94
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

כמה טייריק ירוויח בפזארו? זה משמעותית יותר גבוה משיכולנו להציע?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הוקיץ' כתב: 21 אוגוסט 2021, 22:27 מאוד מבאס לגבי טייריק, מכל הבחינות. גם כי הוא השחקן המושלם למה שאנחנו צריכים, גם כי כבר היה פה והתחבר למועדון וגם כי הרבה מועמדים טובים כבר חתומים במקומות אחרים. כל הסנטרים הטובים שהיו פה בעונה שעברה (מיינסי, קובינס, אקיל מיטשל, כמובן ניבו ופלויד) כבר לא פנויים.

שחקן אחד שעקבתי אחריו ועדיין פנוי זה מאליק דיים, סנטר סנגלי בן 28 ששיחק בעונה שעברה באנדורה מהליגה הספרדית. 2.06, אתלט, מאוד חזק, ריבאונדר טוב וחוסם אדיר (1.8 חסימות ב-13 דקות למשחק בעונה שעברה בליגה הספרדית. זה משוגע). גם קלעי עונשין די טוב לאורך הקריירה.
בצד השלילי, התקפית הוא מאוד מוגבל (אפילו יותר מטייריק) ונוטה להסתבך יותר מדי בעבירות.
אני חושב שהוא מאוד מתאים למה שאנחנו צריכים והוא יכול להיות אופציה טובה מבחינתנו. לדעתי לא יהיה כזה פשוט למצוא את מה שאנחנו מחפשים כי זה סוג שחקן שכל קבוצה באירופה רוצה.
https://youtu.be/jsNYilZpl94
מהקישור ששלחת נראה דומה במשחק לטייריק.
עוד משהו שבולט בוידאו - איך אפשר לשחק במגרשים כאלה? כל הסימונים על הפרקט. הזוי שזו הליגה הראשונה (זו הליגה הראשונה נכון?)
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הסרטון הוא מעונה לפני בה הוא שיחק בלבריו היוונית.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

יהלום כתב: 19 אוגוסט 2021, 16:03
Pumba כתב: 19 אוגוסט 2021, 13:41 מצד אחד אוהד הפועל, עם תמונות מאיזה דרבי באוסישקין בשורות הראשונות. מצד שני כשהיה במכבי התנהג כאחרון המכביסטים, ככה שזה לא באמת משנה.
בשורה המקצועית- לא מה שאנחנו צריכים לדעתי.
תזכיר לי מתי התנהג כמו אחרון המכביסטים?
דווקא תמיד נתפס בעיניי כקסם של בחור, ג׳נטלמן וצנוע. וזה בלי קשר לעבר שלו באוסישקין.

בשנים האחרונות דווקא מי שמצליחים להיות החלאות הגדולות ביותר במכבי אלו הזרים(לנדסברג, קיין, ווילביקין) והישראלים פחות מזיקים.
זוסמן ואבדיה ברגע שיצאו ממכבי, אני מאחל להם רק בהצלחה. איפה הם ואיפה החלאות ששיחקו שם בעבר.
אפילו שדחפו לזוסמן את דף המסרים ליד בחדר הלבשה וצילמו אותו לפייסבוק יותר ריחמתי עליו.
זוסמן ואבדיה באמת לא מזיזים לי במיוחד.
גל מקל, לפחות לזכרוני, עשה כמה מהלכים ותנועת לקהל שלנו בדרבים. חגג בהגזמה כל סל מולנו וכו'.
אבל זאת פרספקטיבה מהיציע חוץ בנוקיה. אז אולי אני טועה.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

מאכזב מאד שבכלל מתיחסים למקל.
תשומת הלב של כולנו , ובעיקר ההנהלה, צריכה היתה להיות לסנטר!
מאכזב שיום אחרי שטיריק הודיע שהוא לא בא, אין כבר סנטר שחותם!
מקווה מאד שזה במומ מתקדם ולא בשלבי חיפושים.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

Pumba כתב: 24 אוגוסט 2021, 08:51
Pumba כתב: 19 אוגוסט 2021, 13:41 מצד אחד אוהד הפועל, עם תמונות מאיזה דרבי באוסישקין בשורות הראשונות. מצד שני כשהיה במכבי התנהג כאחרון המכביסטים, ככה שזה לא באמת משנה.
בשורה המקצועית- לא מה שאנחנו צריכים לדעתי.
דווקא תמיד נתפס בעיניי כקסם של בחור, ג׳נטלמן וצנוע. וזה בלי קשר לעבר שלו באוסישקין.

בשנים האחרונות דווקא מי שמצליחים להיות החלאות הגדולות ביותר במכבי אלו הזרים(לנדסברג, קיין, ווילביקין) והישראלים פחות מזיקים.
זוסמן ואבדיה ברגע שיצאו ממכבי, אני מאחל להם רק בהצלחה. איפה הם ואיפה החלאות ששיחקו שם בעבר.
אפילו שדחפו לזוסמן את דף המסרים ליד בחדר הלבשה וצילמו אותו לפייסבוק יותר ריחמתי עליו.
גל מקל, לפחות לזכרוני, עשה כמה מהלכים ותנועת לקהל שלנו בדרבים. חגג בהגזמה כל סל מולנו וכו'.
אתה טועה, הוא מחובר למועדון ומאוד רוצה לחזור
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

סומך כתב: 24 אוגוסט 2021, 12:43
Pumba כתב: 24 אוגוסט 2021, 08:51

אתה טועה, הוא מחובר למועדון ומאוד רוצה לחזור
https://www.ultrashapoel.com/gallery/ha ... rslm76/4_G
למיטב ידיעתי הוא השלישי משמאל בחולצה הלבנה.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

"בשורות טובות להפועל תל אביב: ג'ייקובן בראון עבר את הבדיקות הרפואיות ונמצא כשיר״ (יעקב מאיר, ישראל היום)
הפוסט קיבל 2 לייקיםארדיטיBigBaller
barbaro
קיבל.ה  42 לייקים

גל מקל רשום בסגל של הפועל בויקיפדיה באנגלית.

"יש דברים נסתרים
לא נבין לא נדע
נעשה גם דברים
שנראים בלי סיבה
לא צריך כל דבר
לחקור ולשאול
לפעמים גם מותר
לא לדעת הכל"
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

גם ב-2021 צריך להסביר שכל אחד יכול לכתוב בויקיפדיה מה שהוא רוצה ואין לזה שום משמעות?
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

גל מקל בראיון בחדשות הספורט שכולו צועק ״שומע רמי אני בא לשחק בהפועל גם תמורת 90 אלף דולר״
אין לי ספק שאם באמת ירצו אותו הוא חותם על הנייר בלי להסתכל על הסכום. השאלה אם יש מישהו שרוצה.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

יהלום כתב: 31 אוגוסט 2021, 05:14 גל מקל בראיון בחדשות הספורט שכולו צועק ״שומע רמי אני בא לשחק בהפועל גם תמורת 90 אלף דולר״
אין לי ספק שאם באמת ירצו אותו הוא חותם על הנייר בלי להסתכל על הסכום. השאלה אם יש מישהו שרוצה.
קודם כל שיחתימו סנטר, ואז שיחשבו אם להחתים אותו.
החתמה שלו, בשילוב של אהבת הסגל הקצר של פרנקו תמחק לחלוטין מהרוטציה את בני ואדם.
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

Pumba כתב: 31 אוגוסט 2021, 07:07
יהלום כתב: 31 אוגוסט 2021, 05:14 גל מקל בראיון בחדשות הספורט שכולו צועק ״שומע רמי אני בא לשחק בהפועל גם תמורת 90 אלף דולר״
קודם כל שיחתימו סנטר, ואז שיחשבו אם להחתים אותו.
החתמה שלו, בשילוב של אהבת הסגל הקצר של פרנקו תמחק לחלוטין מהרוטציה את בני ואדם.
לא מסכים.
אם מסתכלים על ארבעת הגארדים שלנו, שני הבכירים אחד מהם הוא לא רכז (טימור) והשני הוא הימור ענק (בראון).
מסכים שגם מקל הוא הימור ענק בגלל השנה האחרונה שעבר, אבל זה כמו בראון, שחקן שהוא חומר גולמי מעולה שאם הוא כשיר הוא תוספת כח משמעותית וכמובן שמדובר בשחקן בכיר שלא תופס מקום של זר.
במידה ומקל יכול להגיע במחיר סביר, לקפוץ על זה!!
Matt Haward
קיבל.ה  3 לייקים

אני הייתי מחכה עוד קצת ובודק אם נתניה משחקים השנה בליגה או לא

במידה ולא, הייתי מחתים את איתי מושקוביץ לשלוש שנים ומראה לו שאצלנו אפשר להתפתח ולקבל דקות משחק כמו שהיה לים מדר
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Matt Haward כתב: 31 אוגוסט 2021, 08:40 אני הייתי מחכה עוד קצת ובודק אם נתניה משחקים השנה בליגה או לא

במידה ולא, הייתי מחתים את איתי מושקוביץ לשלוש שנים ומראה לו שאצלנו אפשר להתפתח ולקבל דקות משחק כמו שהיה לים מדר
על מושקוביץ יהיו קופצים עוד לפנינו. ואני לא רואה אותו מגיע להיות רכז שני אחרי בראון.
למרות שאולי אחרי שסגלים נסגרו בקבוצות אחרות יש עוד סיכוי לעשות את זה.
בגל מקל לא הייתי נוגע תמורת 90 אלף דולר (שזה למעשה 180 אלף דולר כי הוא ישראלי).
תחשבו איזה הבדל התוספת הזו תעשה לגבי סנטר זר.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

רדנקו כתב: 31 אוגוסט 2021, 09:27
Matt Haward כתב: 31 אוגוסט 2021, 08:40 אני הייתי מחכה עוד קצת ובודק אם נתניה משחקים השנה בליגה או לא

על מושקוביץ יהיו קופצים עוד לפנינו. ואני לא רואה אותו מגיע להיות רכז שני אחרי בראון.
למרות שאולי אחרי שסגלים נסגרו בקבוצות אחרות יש עוד סיכוי לעשות את זה.
בגל מקל לא הייתי נוגע תמורת 90 אלף דולר (שזה למעשה 180 אלף דולר כי הוא ישראלי).
תחשבו איזה הבדל התוספת הזו תעשה לגבי סנטר זר.
מושקוביץ יכול להיות אלטרנטיבה מעולה אם מקל לא מגיע.
הוא לא יקבל בשום מקום בליגת העל את המשבצת של רכז ראשון כי תמיד יש על העמדה הזו זר אחד לפחות והוא לא שחקן עם רזומה בשמיים (כישרון כן בלי ספק). אולי אולי אולי זה יקרה בנתניה וגם זה בספק.
בגילו עם הרזומה שלו, המשבצת של רכז מחליף בקבוצה ששואפת לפליאוף זו האפשרות האופטימלית.
אני מניח שאם אף אחד לא החתים אותו, הוא בטח מחכה לנתניה, כי שם הוא צפוי לקבל הכי הרבה דקות.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

במקרה של מקל הכסף זה לא האישיו, הפועל פשוט לא רוצים אותו.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

Money כתב: 31 אוגוסט 2021, 11:19 במקרה של מקל הכסף זה לא האישיו, הפועל פשוט לא רוצים אותו.
לא מצליח להבין מה הסיבה המקצועית שלא רוצים אותו. מילא היו לנו שני גארדים זרים ובר, אבל זה ממש לא הסיטואציה. יש את בר וגארד זר שהוא סימן שאלה גדול.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Money
קיבל.ה  564 לייקים

הלך המומנטום כתב: 31 אוגוסט 2021, 12:43
Money כתב: 31 אוגוסט 2021, 11:19 במקרה של מקל הכסף זה לא האישיו, הפועל פשוט לא רוצים אותו.
לא מצליח להבין מה הסיבה המקצועית שלא רוצים אותו. מילא היו לנו שני גארדים זרים ובר, אבל זה ממש לא הסיטואציה. יש את בר וגארד זר שהוא סימן שאלה גדול.
בונים על גיל בני ורז אדם. אני לא רואה לאן מקל הולך גם, קצת מבאס שלא אלינו.
אופציה יותר ריאלית שתגיע אלינו זה משעור לדעתי, כרגע רק ג’יימס יאנג(שהוא לא ממש 3) ישחק 3 ואין לו מחליף, חוץ מטוקוטו אבל זה לא ממש הגיוני.
חמישיה: בראון טימור יאנג טוקוטו זר
ספסל: זלמנסון,שולדי,בני,אדם. גול ואמסלם מחזקים. לדעתי ספסל חלש מאוד.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ברור שהפועל לא רוצה את מקל בגלל העלות שלו, אם היה בא במשכורת של גיל בני היו מביאים אותו בכיף.
כל עוד אין סנטר זר חתום, אין שום סיבה לדבר על גל מקל, וגם אחרי, את 180 אלף דולר האלה , אם יש אותם, צריך לשמור לחילופי זרים בהמשך העונה.
ReDroRed
קיבל.ה  21 לייקים

:ONE-עכשיו ב
הפועל גליל עליון מחפשת קבוצה חדשה לאייזנדורף
https://sites.one.co.il/Mobile/Article/ ... 91918.html

לא אופציה טובה ל-3 ישראלי מחליף אם משעור לא יגיע?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

סנטר זר ושום דבר אחר כרגע
beny
קיבל.ה  247 לייקים

יעקב מאיר מישראל היום מפרסם את שכר השחקנים:
‏בראון – 160 א' דולר
טימור – 140
זלמנסון – 130
יאנג - 125
טוקוטו – 120
שולדבראנד – 75
בני – 50
אדם – 40
סנטר זר – מוקצה כ-100
אמסלם – חייל

עוד נתונים מעניינים מהכתבה https://www.israelhayom.co.il/sport/isr ... le/4368862

מנקו מרוויח 125 אלפי דולר בחולון - מה שנקרא פראיירים רק מתחלפים

איתי שגב זול משמעותי מזלמנסון רק 95 אלפי דולר, לא מבין למה לא הצלחנו להחתים בהפועל.
חשוב לציין שכיום הדולר רק כ-3.2 שח לדולר, משחק במהלך השנים ומוזיל את שכר הזרים לפחות
Money
קיבל.ה  564 לייקים

שולדנבראנד וזלמנסון לא מרוויחים ככה.
לסנטר זר מוקצב יותר כסף.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

לא יודע כמה הם מרוויחים. אבל ברור לי שאין מצב שלסנטר זר מוקצב מאה אלף וברור לחלוטין שטייריק לא היה מוכן לשחק אצלנו בסכום כזה.
וברור לי שאין סיכוי שהיו מביאים את זלמנסון בסכום כזה.

barbaro
קיבל.ה  42 לייקים

וכאן יש ראיון שהעניק איב מודי בפודקאסט של המכביסט:

שליחת תגובה