שנה הבאה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

ג׳יימס יאנג במשא ומתן מתקדם מאוד עם הפועל תל אביב לקראת העונה הבאה,על פי יעקב מאיר בטוייטר.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךFrenzyBigBallerNate
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

וואו, הלוואי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אם אנחנו מתחילים את ההכנות לשנה הבאה כשטוקוטו ויאנג כבר חתומים? וואו , זה מרשים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 28 מאי 2021, 21:36 אם אנחנו מתחילים את ההכנות לשנה הבאה כשטוקוטו ויאנג כבר חתומים? וואו , זה מרשים.
לגמרי!
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מילפורד כתב: 28 מאי 2021, 21:36 אם אנחנו מתחילים את ההכנות לשנה הבאה כשטוקוטו ויאנג כבר חתומים? וואו , זה מרשים.
הלוואי
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

סקר שחקנים, הצביעו לנציגנו
http://basket.co.il/best/
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

ADOM כתב: 29 מאי 2021, 12:15 סקר שחקנים, הצביעו לנציגנו
http://basket.co.il/best/
שווה רק בשביל הסיכוי לאקסבוקס וואן
הפוסט קיבל 2 לייקיםADOMBigBaller
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

יאנג וטוקוטו חתמו לעונה הבאה!!!!! יופי הפועל!!!!
הפוסט קיבל 5 לייקיםNateBigBallerDe NiroסומךFrenzy
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

מטורף
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

לא רוצה להיות פארטי פופר, אבל מה חומרת הפציעה שלו ומה הסיכוי שהיא תשפיע עליו בעונה הבאה?
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הלך המומנטום כתב: 29 מאי 2021, 23:17 לא רוצה להיות פארטי פופר, אבל מה חומרת הפציעה שלו ומה הסיכוי שהיא תשפיע עליו בעונה הבאה?
היה לו קרע בשריר. לא אמור להשפיע.
החתמה גדולה.
הפוסט קיבל 5 לייקיםDe Niroהלך המומנטוםסומךBigBallerFrenzy
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

עכשיו להחתים סנטר זר (לנסות את טייריק או טילמן, לא מאמין שישארו), ורכז זר עם קליעה. להביא סנטר ישראלי מחליף (שגב וזלמנסון אחלה אופציות) ולהחזיר את בריסקר מהשאלה. ביחד עם רז ובר יכולה להיות קבוצה חזקה מאוד בעונה הבאה
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אלו החתמות גם טובות מאוד וגם מאוד חשובות.
לא רק שאנחנו מאבדים בעונה הבאה את ים שהוא אחד הישראלים הטובים בליגה אם לא הטוב שבהם, הוא גם היה על משכורת חייל. שני שחקנים ברמה הזו נותנים לנו עכשיו שקט בבניית הקבוצה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםADOMסומךDe Niro
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

אני חושב שצריך להילחם עם אילת על ג׳ו רנגלד לעונה הבאה הוא כבר בן 32 והוא לא צעיר ואפשר להשיג אותו לעונה הבאה
זה שחקן שתפור על הקבוצה שבונים יחד עם עוד סנטר אימתני מתחת לסל מחליף ישראלי לסנטר מחליף לטוקטו (לא קופברג ומור הליצנים הללו) ואולי מביא עוד ישראלי לעמדה 1 או 2 אם מכבי לא תרצה את היידגר אולי אותו או רכז יותר ישראלי יותר זול בתור שלישי בהירכיה (הרבה אוהבים פה את בריסקר אבל נק זה לא הכול הוא לא מנהל משחק טוב ובטח שהוא לא שומר טוב זה פול סטול עם קליעה רק,ולא יודע אם הייתי רוצה אותו שלישי אצלנו ברוטצייה )
אני חושב שהחתמה כמו ג׳ו רנגלד ויש פה בנייה באמת חכמה ונכונה.
חלום שלי
Money
קיבל.ה  564 לייקים

ממה שאני יודע מהמועדון,
עוד שבועיים יש את פסיקת הבוררות עם ים ששם נראה לאן הקיץ הולך.
יש משא ומתן עם טילמן ואפשר לגשר על הפערים, אבל התוצאה של זה היא שהזר הרביעי יהיה זול מאוד והימור די גדול.
מבחינה מקצועית גם צריך לזכור שאם מביאים את טילמן צריך לוותר על רכז זר או על סנטר זר ואין ישראלים במחירים שלנו שיוכלו להשלים את הפער הזה. זה די סיפור כל העניין הזה, במיוחד שכרגע יש רצון(ובצדק) להמשיך עם 4 זרים בלבד.
חלמתי על יום ששני שחקנים כאלה יפתחו עונה עם הפועל, רק שלא ננחס אותם יותר מדי. מרגיש שעובדים במועדון וזה כבר חשוב.
יאלה הפועל שלי
הפוסט קיבל לייק אחדNate
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

Pegasus כתב: 30 מאי 2021, 02:16 אני חושב שצריך להילחם עם אילת על ג׳ו רנגלד לעונה הבאה הוא כבר בן 32 והוא לא צעיר ואפשר להשיג אותו לעונה הבאה
זה שחקן שתפור על הקבוצה שבונים יחד עם עוד סנטר אימתני מתחת לסל מחליף ישראלי לסנטר מחליף לטוקטו (לא קופברג ומור הליצנים הללו) ואולי מביא עוד ישראלי לעמדה 1 או 2 אם מכבי לא תרצה את היידגר אולי אותו או רכז יותר ישראלי יותר זול בתור שלישי בהירכיה (הרבה אוהבים פה את בריסקר אבל נק זה לא הכול הוא לא מנהל משחק טוב ובטח שהוא לא שומר טוב זה פול סטול עם קליעה רק,ולא יודע אם הייתי רוצה אותו שלישי אצלנו ברוטצייה )
חלום שלי
יש מו״מ עם איתי שגב. אחלה ישראלי לדעתי.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

Money כתב: 30 מאי 2021, 12:47 ממה שאני יודע מהמועדון,
יש משא ומתן עם טילמן ואפשר לגשר על הפערים, אבל התוצאה של זה היא שהזר הרביעי יהיה זול מאוד והימור די גדול.
מבחינה מקצועית גם צריך לזכור שאם מביאים את טילמן צריך לוותר על רכז זר או על סנטר זר ואין ישראלים במחירים שלנו שיוכלו להשלים את הפער הזה. זה די סיפור כל העניין הזה, במיוחד שכרגע יש רצון(ובצדק) להמשיך עם 4 זרים בלבד.
חלמתי על יום ששני שחקנים כאלה יפתחו עונה עם הפועל, רק שלא ננחס אותם יותר מדי. מרגיש שעובדים במועדון וזה כבר חשוב.
יאלה הפועל שלי
עם שלושה זרים מצוינים אפשר ללכת למכולת.
potassium
קיבל.ה  10 לייקים

יאלה הפועל שלי
את זה שמתנהל מו"מ עם טילמן ואפשר לגשר על הפערים אתה אומר מידיעה?
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

Karl Marx כתב: 30 מאי 2021, 12:55
Pegasus כתב: 30 מאי 2021, 02:16 אני חושב שצריך להילחם עם אילת על ג׳ו רנגלד לעונה הבאה הוא כבר בן 32 והוא לא צעיר ואפשר להשיג אותו לעונה הבאה
חלום שלי
יש מו״מ עם איתי שגב. אחלה ישראלי לדעתי.
שגב זה מעולה, זה אומר שכניראה הוא יהיה הישראלי הבכיר בעמדות הפנים ובטח יביאו עוד ישראלי סותם חורים ל-4
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

עם כל האהבה שלי לטילמן אני חושב שזו תהיה טעות להתאבד עליו.
העזיבה שלים רק מדגישה את הצורךברכז זר ברמה גבוהה. זה רעיון רע מאוד ללכת לעונה עם קו אחורי של ברטי, בריסקר, אדם ורכז זר זול וצעיר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלחמןהפועל
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הוקיץ' כתב: 30 מאי 2021, 14:58 עם כל האהבה שלי לטילמן אני חושב שזו תהיה טעות להתאבד עליו.
העזיבה שלים רק מדגישה את הצורךברכז זר ברמה גבוהה. זה רעיון רע מאוד ללכת לעונה עם קו אחורי של ברטי, בריסקר, אדם ורכז זר זול וצעיר.
מסכים לגמרי. אני אגב משער שג'ונס עדיין יותר זול מטילמן משמעותית, אז אם כבר מוותרים על רכז זרתותח הייתי הולך עליו אם אפשר.
הפוסט קיבל לייק אחדלחמן
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

הוקיץ' כתב: 30 מאי 2021, 14:58 עם כל האהבה שלי לטילמן אני חושב שזו תהיה טעות להתאבד עליו.
זה מה שאני גם חושב,,רכז זה הלב של הקבוצה אני חושב שאחד כמו ג׳ו רנגלד מאילת יכול להתאים מאוד לקבוצה שנבנת בנתיים בהפועל
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

איתי שגב במשא ומתן עם איתי שגב. אהבתי.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroלחמן
Money
קיבל.ה  564 לייקים

potassium כתב: 30 מאי 2021, 13:20
יאלה הפועל שלי
חיובי.
כמו שרשמתי פה בעבר, ג’סטין מאוד אוהב את האנשים והמועדון, גם נמצא במצב בקריירה שהוא גם מעדיף נוחות(כמו ים,מזג אוויר טוב). יודע את זה גם משיחה אישית שלי איתו.
אבל כמו שציינו פה, זאת באמת ״התאבדות כלכלית״ מצד הזר הרביעי שיגיע.
אגב בנושא אחר, אני נגד ההבאה של איתי שגב וגם נחרד מהאופציה שזה יהיה הקו האחורי שלנו.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Money כתב: 30 מאי 2021, 15:58
יאלה הפועל שלי
חיובי.
כמו שרשמתי פה בעבר, ג’סטין מאוד אוהב את האנשים והמועדון, גם נמצא במצב בקריירה שהוא גם מעדיף נוחות(כמו ים,מזג אוויר טוב). יודע את זה גם משיחה אישית שלי איתו.
אגב בנושא אחר, אני נגד ההבאה של איתי שגב וגם נחרד מהאופציה שזה יהיה הקו האחורי שלנו.
קו קידמי של
טילמן טוקטו ואיתי שגב זה מטורף.
ביחד עם יאנג בעמדה 3 זה קו קידמי מטורף.
הבעיה היא רק הקו האחורי שם אתה חייב רכז טוב וכנראה שעם הכסף שיש לנו לא נוכל להביא.
potassium
קיבל.ה  10 לייקים

Money כתב: 30 מאי 2021, 15:58
יאלה הפועל שלי
חיובי.
וואו זה סופר מפתיע בהתחשב בראיון שהוא נתן לפני כחודש.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

נתנו לו בית חם, אוהב ומכיל אחרי האסון שהיה לו. עשו איתו הרבה דברים שלא עשו עם שחקנים זרים בעבר ולשמחתנו הוא יודע גם להעריך את זה.
לפי דעתי רוב הסיכויים שהוא לא ישאר ויקבל הצעה כפולה משלנו(נדע בחודש הקרוב).
אבל מה שכן מרגישים שעובדים נכון ושואפים למקומות נכונים. אולי רמי מרגיש שאם לא פלייאוף בשנה הבאה הוא כבר לא יהיה בהפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Nate
קיבל.ה  8 לייקים

אותי מפתיע שג׳יימס יאנג בחר להישאר פה
אני סופר שמח על זה גם בגלל האישיות שלו, אבל מעניין אותי מה גורם לבחור בן 25 שאמור להיות בשנות שיא שלו וברמה מעל הליגה, להישאר פה לעוד עונה
מישהו יודע להצביע על הסיבה?
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

היידגר זו אופציה טובה שיכול להפעיל טוב את הגארדים האחרים סביבו והלוואי שזה יצליח בכוון, לגבי טילמן הוא פחות קריטי אם החתימו את טוקוטו ויאנג ומה שחסר זה סנטר ברמה שהציג טייריק ג'ונס ואני חושב שאם הפועל יתלבשו על גבי ציאצאשוילי כמחליף בצבע זו אופציה טובה וזולה ובניה קדימה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

היידגר שחקן עם חוזה במכבי לדעתי....
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

נגיד נקבל על ים 500k..
זה בערך תקציב לשלושה זרים טובים(!) לעונה, לא?
כנראה לכן סגרו מהר עם יאנג ואולי גם מנסים לבוא לקראת טילמן.
זאת תהיה טעות לא להשקיע ברכז זר במקום ים, וטעות גדולה לא להשאיר ספיירים יפים כדי ליצור המשכיות לעונה הבאה.
לא כל שנה נופלים עלינו סכומים מכובדים וחבל לשרוף הכל על עונה אחת, גם אם היא תהיה עונת אליפות, כשמהעונה שאחריה חוזרים לבינוניות ולגירוד תקציבים..
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 31 מאי 2021, 10:50 נגיד נקבל על ים 500k..
זאת תהיה טעות לא להשקיע ברכז זר במקום ים, וטעות גדולה לא להשאיר ספיירים יפים כדי ליצור המשכיות לעונה הבאה.
לא כל שנה נופלים עלינו סכומים מכובדים וחבל לשרוף הכל על עונה אחת, גם אם היא תהיה עונת אליפות, כשמהעונה שאחריה חוזרים לבינוניות ולגירוד תקציבים..
אין לנו חובות לכסות?
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 31 מאי 2021, 10:50 נגיד נקבל על ים 500k..
השתגעת? לא זכינו באליפות בכדורסל קרוב ל60 שנה. הקהל של הפועל לא ראה הישגים 2011 ובכדורסל הרבה יותר. על אליפות שווה לשרוף כמה שצריך. הבעיה כמובן שאף אחד לא יבטיח לך עונה כזו גם אם תשקיע הרבה יותר אבל אם בדיעבד יתגלה שזו עונת אליפות לנשק את הרגליים של כל הנוגעים בדבר...
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

בואו ניכנס לפרופורציות, 500 אלף דולר על ים??? רק ווילבקין מרוויח יותר מפי שניים.
גם אם נביא ארבעה זרים יקרים, עדיין היקר מביניהם כנראה יהיה בעל שכר נמוך יותר מהזר הכי זול אצל ההם. אני בטוח שגם אצל ירושלים וחולון יהיו תקציבים יותר גבוהים.
הסוד זה עבודת סקאוטינג לאורך כל השנה והבאת שחקנים עם אפסייד גבוה בתחילת העונה ומציאת מציאות באמצע העונה, גם פיינל פור או סדרות קצרות לא יזיקו.
אם הכל מתחבר ויש קבוצה חזקה ומאומנת, הכל אפשרי בארץ.
נערך לאחרונה על ידי הלך המומנטום ב 31 מאי 2021, 18:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
neno
קיבל.ה  33 לייקים

לדעתי במצבנו הנוכחי צריך לסגור גרעון לפני שהולכים על הרפתקאות כושלות
הפוסט קיבל לייק אחדהפועל
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

מה אומרים על בורדיון לעונה הבאה? מתאזרח מעולה שיכול להתאים להפועל בלא הרבה כסף
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

מישהו פה חובב את יפתח זיו? מה הסיכוי להביא אותו?
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

רדפוקס כתב: 31 מאי 2021, 23:57 מישהו פה חובב את יפתח זיו? מה הסיכוי להביא אותו?
קשה לי להאמין שיפתח יגיע להפועל הוא שואף לאירופה.
הוא שיפר העונה את נק האכילס שלו שזה קליעה לשלוש והוא שואף לצאת לספרד
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בורדיון? זיו? אתם מבינים שאלו מהישראלים היקרים שיש בשוק , כן?
ויש לנו כבר בר טימור...
שליחת תגובה