שנה הבאה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
555
קיבל.ה  623 לייקים

בקיצור, נקווה שלא יגיע.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 28 יולי 2021, 11:08
הוקיץ' כתב: 28 יולי 2021, 10:54 נועם אביבי שוחרר מראשון לציון.
יכול להיות אופציה טובה מאוד מבחינתנו.
האמת נשמע מדהים.
אחלה לרוטציה. 3 (יכול לשחק גם קצת 4?) עם קליעה סבבה.
וביחד עם בני (ו)אדם נותן פה בסיס צעיר ורעב שכיף לראות.
וגם לא נשמע יקר יותר (ובטח זול הרבה יותר) משלל החלופות שעלו כאן (משעור וכו׳)

אגב,
גלבוע גליל במשבר כלכלי, לא יודע מה עמדתי בנוגע ליותם חנוכי (צעיר גבוה עם קליעה ופציע…)
מסכים להבנתי שיתפו פעולה בעבר בנבחרת העתודה שזכתה בזהב הראשון, וחברים גם מחוץ למגרש. ביחד עם טייריק כסנטר צעיר ואנרגטי (במידה ומצליחים להחתים) יכולה להיות קבוצה אחלה.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

טור מעניין של דסקל על החשיבות של שחקנים מבוגרים בקבוצה
https://newmedia.calcalist.co.il/magazi ... 1/m08.html
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

שום דבר שדסקל כותב הוא לא מעניין או שלו
מתנשא, גנב דעת ולכאורה מתרגם כתבות.
פעם עשה כתבה על חשיבות של מגע בין שחקנים (כיפים, צ'פחות, חיבוקים) והקשר להצלחות.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדלאפה בחינם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

Pumba כתב: 31 יולי 2021, 16:09 שום דבר שדסקל כותב הוא לא מעניין או שלו
פעם עשה כתבה על חשיבות של מגע בין שחקנים (כיפים, צ'פחות, חיבוקים) והקשר להצלחות.
הוא לא סוציולוג ספורט, זה ברור שהחומר עליו הוא כותב לא שלו. הוא קורא ספרות ספורט עולמית ומגיש רעיונות לקהל קורא העברית.
לא זוכר שאי פעם קראתי משהו שלו שלא היה מבוסס על תיאוריות סוציולוגיות אליהן נחשפתי לבושתי בעבר. כשזה לא מעניין זה רק אם הוא כותב על ספורט ספציפי שלא מעניין אותי, לדוגמא בייסבול.
אתה לא חייב לאהוב, אבל אני לא רואה סיבה לכינויי גנאי.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

its-sick כתב: 31 יולי 2021, 19:08
הוא לא סוציולוג ספורט, זה ברור שהחומר עליו הוא כותב לא שלו. הוא קורא ספרות ספורט עולמית ומגיש רעיונות לקהל קורא העברית.
לא זוכר שאי פעם קראתי משהו שלו שלא היה מבוסס על תיאוריות סוציולוגיות אליהן נחשפתי לבושתי בעבר. כשזה לא מעניין זה רק אם הוא כותב על ספורט ספציפי שלא מעניין אותי, לדוגמא בייסבול.
הבעיה של דסקל זה לא שהוא מביא חומר לא שלו, זה דווקא מבורך. יש לו שתי בעיות:
1. איו לו שום ביקורת על איכות המחקרים והתוצאות שלהם (אני מניח שזה כי אין לו את הכלים המדעיים לשפוט את המחקרים).
2. הוא מחבר בין מחקרים ומגיע למסקנות שלו שתמיד נשמעות טוב עד שאתה חושב עליהן רגע ומבין שהן מגוחכות. דוגמה טובה בכתבה הזאת היא הקשר בין הגיל למצב ההון שמוסבר על-ידי יכולות סוציולוגיות ולא על ידי, נגיד, הגיל...

בגדול דסקל הוא יאיר לפיד של כתבי הספורט. אתה קורא את מה שהוא כתב, אומר "וואלה, מעניין" ואם אתה חלילה מתעמק אתה מבין שזה בעיקר מילים, הרבה מהן בלי כיסוי.
נערך לאחרונה על ידי Frenzy ב 31 יולי 2021, 21:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaNoamBigBaller
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אני אגלה לך סוד קטן. כמעט כל המחקרים בסוציולוגיה הם ברמה נמוכה מבחינה מדעית. אם תשפוט אותם מדעית, לא תפרסם כמעט כלום.
זה לא רק בסוציולוגיה כמובן, זאת בעיה מקיפה בכל מדעי החברה. כמעט כל מחקר מדעי שם הוא אנקדוטה מעניינת לחשוב עליה ולא משהו לבסס עליו קבלת החלטות.
בכל קורס בו ישבתי תפסתי את הראש בהלם מחוסר המובהקות והמהיימנות של המחקרים אותם תיארו לנו. העיקר לימדו מיליוני אנשים תיאוריות לא מבוססות.
דסקל מביא דברים מעוררי מחשבה. הם לא היו אמורים להיות שום דבר מעבר לזה. רק לעניין, ולגרום לך לשים לב לדברים שלא היית שם לב אליהם אחרת.
لا إله
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyסומךיפתח16
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

המאמן של תומר גינת בפריז לבלואה פוטר. מאמן נבחרת צרפת מועמד להחליפו
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

its-sick כתב: 31 יולי 2021, 19:08
כל גנאי כלפיו בא נטו בגלל היחס וההתנהגות שלו לאנשים ודברים בטוויטר.
דוגמה קלה: בזמן אמת, כשכריסטיאן אריקסן עוד שכב באלונקה, מה שהיה לו דחוף זה להעלות פוסט של "אני הזהרתי כבר ב-2013", שזה חלק מגישת ה"אני אני אני" שלו.
כמובן שאנשים רשמו לו ששנייה ייתן לאנשים להתאפס מזה שהם ראו בן אדם חוטף התקף לב בשידור חי, ויעזוב שניה את ה"אני אני אני", והוא הגיב בציוץ שמתעצבן על זה שהעירו לו וחתם אותו בצורה העיתונאית הכי טובה שיש "זדיינו. חארות.".
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הוא אדם מחריד.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
potassium
קיבל.ה  10 לייקים

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

KingAlpaca כתב: 01 אוגוסט 2021, 09:04 הוא אדם מחריד.
חשבתי שלשיטתך כל בני האדם מחרידים
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

potassium כתב: 01 אוגוסט 2021, 17:35
באמת היה לי מוזר אחרי הפליאוף שלקבוצה כמו פיניקס אין שום מחליף נורמאלי מתחת לסל כשבארץ מסתובבים כאלה שבטוח פיניקס יכולה להרשות לעצמה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

its-sick כתב: 31 יולי 2021, 20:27 אני אגלה לך סוד קטן. כמעט כל המחקרים בסוציולוגיה הם ברמה נמוכה מבחינה מדעית. אם תשפוט אותם מדעית, לא תפרסם כמעט כלום.
זה לא רק בסוציולוגיה כמובן, זאת בעיה מקיפה בכל מדעי החברה. כמעט כל מחקר מדעי שם הוא אנקדוטה מעניינת לחשוב עליה ולא משהו לבסס עליו קבלת החלטות.
בכל קורס בו ישבתי תפסתי את הראש בהלם מחוסר המובהקות והמהיימנות של המחקרים אותם תיארו לנו. העיקר לימדו מיליוני אנשים תיאוריות לא מבוססות.
דסקל מביא דברים מעוררי מחשבה. הם לא היו אמורים להיות שום דבר מעבר לזה. רק לעניין, ולגרום לך לשים לב לדברים שלא היית שם לב אליהם אחרת.
אני יודע שהתחום סובל מאיכות מחקרים נמוכה, אבל אני מצפה מדסקל, או כל כתב אחר שמצטט מחקרים, שגם ידע את זה ושיעשה שני דברים: יכתוב את ההסתייגויות המובנות מאליהן (שאני מניח שכתובות במאמרים המקוריים, אז הוא אפילו לא צריך לחשוב בשביל זה) ויאפשר דיון בתגובות שהוא מקבל (אל מול ביקורת עניינית הוא או מתעלם או מסובב את זה לכיוון של "אתם חארות ולא מבינים כלום")
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

היה פה מי שפינטז על חזרה של צוף - אז הוא האריך חוזה באילת (לא ברור לי למה)
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

potassium כתב: 01 אוגוסט 2021, 17:35
אם נשים לרגע את העובדה שהוא יכול לקבל באירופה הרבה יותר מבארץ למעט מכבי\ירושלים, זאת חדשה מעודדת כי ברור לחלוטין שהוא לא NBA MATERIAL. הוא 5 בלבד וכאחד כזה הוא אנדסייזד בטירוף.
הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'Frenzy
Nate
קיבל.ה  8 לייקים

לא ראיתי שהיה דיבור על זה, מצפייה במשחקי נוער תמיד היה נראה כישרון. לא יכול לתרום בשנים הבאות?
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

בוואלה כתוב שנועם אביבי כנראה יחתום בגלבוע :sh-cry:
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 05 אוגוסט 2021, 12:29 בוואלה כתוב שנועם אביבי כנראה יחתום בגלבוע :sh-cry:
חתם. באסה. היה יכול לסגור לנו אחלה פינה ב4.
https://www.one.co.il/Article/390010.html
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

אחרי שאביבי חתם בגלבוע ונמרוד לוי בגליל (יחי ההבדל..) מה נשאר לנו ל-4 ישראלי?
רק כארם משעור ושולדי?
הפוסט קיבל לייק אחד555
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

כן.
מצד שני נראה שרוב הקבוצות סיימו להחתים ישראלים פחות או יותר, חוץ מהרצליה שיש לה כרגע רק שלושה ישראלים, ונתניה שלא ברור באיזו ליגה תשחק.
אני לא מחזיק ממשעור אבל אין ספק שהוא עדיף על שולדבראנד בסיטואציה הנוכחית.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

להחזיר את קרלון בראון כמוביל קהל. איזה סרטון מרגש
הפוסט קיבל 3 לייקיםהוקיץ'FrenzyNate
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

DavidSheriff9 כתב: 05 אוגוסט 2021, 18:01 אחרי שאביבי חתם בגלבוע ונמרוד לוי בגליל (יחי ההבדל..) מה נשאר לנו ל-4 ישראלי?
רק כארם משעור ושולדי?
נמרוד לוי בן 26 כיום, וזאת הקבוצה התשיעית שהוא משחק בה.

המחלה
הפועל כפר סבא/כוכב יאיר
מכבי באר יעקב
עירוני רמת גן
הפועל גליל עליון
מכבי ראשון לציון
מכבי אשדוד באר טוביה
הפועל ירושלים
עירוני נס ציונה
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טייריק ג'ונס רושם במשחק השני שלו בליגת הקיץ (והשלישי של פיניקס) 10:32 דקות, 5 נקודות ב-1/4 מהשדה ו-3/3 מהקו, 5 ריבאונדים (4 בהתקפה), 2 איבודים ו-3 עבירות.
בוא הביתה טייריק.
הפוסט קיבל 6 לייקיםDe NiroסומךFrenzygershonKingAlpacaהוקיץ'
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טייריק ג'ונס רושם את המשחק הכי טוב שלו עד עכשיו בליגת הקיץ עם 12:15 דקות, 4 נקודות ב-2/3 מהשדה ו-0/1 מהקו, 5 ריבאונדים (1 בהתקפה), חטיפה ועבירה.
לא מספרים יוצאי דופן, אבל הפוסטר הבא יכול למשוך קצת תשומת לב:

גם הסל הראשון היה באלי-אופ יפה:
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

יובל כתב: 15 אוגוסט 2021, 06:15 טייריק ג'ונס רושם את המשחק הכי טוב שלו עד עכשיו בליגת הקיץ עם 12:15 דקות, 4 נקודות ב-2/3 מהשדה ו-0/1 מהקו, 5 ריבאונדים (1 בהתקפה), חטיפה ועבירה.
לא מספרים יוצאי דופן, אבל הפוסטר הבא יכול למשוך קצת תשומת לב:

גם הסל הראשון היה באלי-אופ יפה:
בהחלט משך את תשומת הלב שלי. מתי חוזר?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בניגוד לים מדר שאם לא בוסטון אז יש לו חוזה בהפועל שנה הבאה, ג׳ונס אחרי ליגת הקיץ עוד יכול לנהל משא ומתן עם כל העולם בערך.
הלוואי ויהיה בהפועל, אבל לא הייתי בונה על זה שזה יהיה על אוטומט.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

מה עם פרננדו מבוסטון? בליגה שלנו?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 15 אוגוסט 2021, 09:21 מה עם פרננדו מבוסטון? בליגה שלנו?
חוץ מזה שיש לו חוזה מובטח לעונה הבאה, לא.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 15 אוגוסט 2021, 09:00 בניגוד לים מדר שאם לא בוסטון אז יש לו חוזה בהפועל שנה הבאה, ג׳ונס אחרי ליגת הקיץ עוד יכול לנהל משא ומתן עם כל העולם בערך.
הלוואי ויהיה בהפועל, אבל לא הייתי בונה על זה שזה יהיה על אוטומט.
כולי תקווה שיגיע חזרה, מישהו פה כתב וגם יעקב מאיר דיבר על זה כבר שאם הוא לא יקבל חוזה מוגזם באירופה/כל חוזה NBA הוא יחזור אלינו.
הלוואי שיגיע.
טוויטר זה השדים החדש
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

טייריק עם משחק טוב מאוד אתמול (לפחות סטטיסטית). 10 נקודות (5/8 מהשדה), 8 ריבאונדים ו-2 חסימות ב-17 דקות.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

פששש
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Money
קיבל.ה  564 לייקים

מקווה שאתם מבינים ואם לא אז רק אציין זאת שהמועדון לא מתכנן להביא אף אחד במקום ים.
גייקובן ישחק 1 שגיל בני מחליף
בר טימור 2 שרז אדם מחליף
יאנג 3 שאין מחליף(רק בהרכבים גבוהים)
טוקוטו 4 עם שולדנבראנד מחליף
זר 5 שזלמנסון מחליף
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

יאנג ישחק גם גארד כשיהיה צורך.
טוקוטו ישחק גם דקות ב3.
יהיו הרכבים של שלושה גארדים.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 15 אוגוסט 2021, 09:21 מה עם פרננדו מבוסטון? בליגה שלנו?
מתפשר גם על נייסמית
potassium
קיבל.ה  10 לייקים

Money כתב: 17 אוגוסט 2021, 11:51 מקווה שאתם מבינים ואם לא אז רק אציין זאת שהמועדון לא מתכנן להביא אף אחד במקום ים.
בר טימור 2 שרז אדם מחליף
זר 5 שזלמנסון מחליף
מה ציפית שיהיה? שיביאו עוד זר? שיחתימו ישראלי במחיר מופקע?
הדבר היחיד שלא הבנתי הוא למה שיחררו את בריסקר, אבל זה לא שמדובר פה באיזה עילוי..
זה מגבלת התקציב שלנו (ושל רוב קבוצות הליגה), אם פגענו בזרים תיהיה עונה טובה ואם לא אז לא.
555
קיבל.ה  623 לייקים

Money כתב: 17 אוגוסט 2021, 11:51 מקווה שאתם מבינים ואם לא אז רק אציין זאת שהמועדון לא מתכנן להביא אף אחד במקום ים.
בר טימור 2 שרז אדם מחליף
זר 5 שזלמנסון מחליף
רז אדם השתפר מאוד, בר ישחק גם דקות ב1.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

potassium כתב: 17 אוגוסט 2021, 16:53
בר טימור 2 שרז אדם מחליף
זר 5 שזלמנסון מחליף
הדבר היחיד שלא הבנתי הוא למה שיחררו את בריסקר, אבל זה לא שמדובר פה באיזה עילוי..
זה מגבלת התקציב שלנו (ושל רוב קבוצות הליגה), אם פגענו בזרים תיהיה עונה טובה ואם לא אז לא.
אני לא חושב שצריך להחתים מראש 5 זרים, הכי חשוב כרגע זה להביא זר טוב לעמדה 5 וכאמור בתקווה שטייריק יסכים לחזור בסכום הגיוני. אני מאמין שהחשיבות היא היכולת לחבר בין שחקנים. כרגע כפי שזה מסתמן עם הישארות של חלק מהסגל משנה קודמת והצטרפות של שחקנים בעלי אופי קבוצתי יכולה להיות עונה טובה ובתקווה שהקורונה לא תטרוף את הקלפים.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

potassium כתב: 17 אוגוסט 2021, 16:53
בר טימור 2 שרז אדם מחליף
זר 5 שזלמנסון מחליף
לגבי למה שוחרר בריסקר לדעתי זה נטו בגלל ההגנה שלו,קלעים יש פה מספיק (בראון טימור רז אדם יאנג שולדבראנד) אם תשים לב גם במה שציטטת שהבחור תיאר כל עמדה,בכל עמדה חוץ משלוש שיאנג לבד יש אחד שהוא שומר טוב ואחד שהוא שומר פחות טוב בני,אדם,טוקטו,ג׳ונס (שהוא רוצה) שומרים טובים כל השאר שומרים פחות טובים לכן מאמין שבגלל זה בני הועדף על פני בריסקר.
שוב זה רק המחשבה שלי אולי אני טועה.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

הוקיץ' כתב: 17 אוגוסט 2021, 10:32 טייריק עם משחק טוב מאוד אתמול (לפחות סטטיסטית). 10 נקודות (5/8 מהשדה), 8 ריבאונדים ו-2 חסימות ב-17 דקות.
כולל הדאנק הזה:
שליחת תגובה