הפועל - הרצליה, רביעי 5.5, 21:00

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

לא. עדיין לא הבנתי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אז תחזור ללקק.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

בקיצור - הפרכת פה לפני חודשים קונספירציה בלי אחיזה במציאות, חזרת עליה שוב ושוב עם רמיזות כאילו מישהו בהנהלה מסתיר מאיתנו דברים, נעדרת (במכוון, יש להניח) מכל המופעים שבהם יכולת לקבל תשובה לשאלה הזו, בהזדמנות הראשונה שבה מישהו בירר את הנושא התברר שלא היו דברים מעולם ועכשיו נשאר לך רק לערבב שטויות לא קשורות בלי שמץ קוהרנטיות ולקלל כמו ילד זין. בסך הכל אתה מוציא את עצמך לא רע.
הפוסט קיבל 4 לייקיםהוקיץ'סומךKingAlpacaShacham
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Noam כתב: 09 מאי 2021, 13:37 בקיצור - הפרכת פה לפני חודשים קונספירציה בלי אחיזה במציאות, חזרת עליה שוב ושוב עם רמיזות כאילו מישהו בהנהלה מסתיר מאיתנו דברים, נעדרת (במכוון, יש להניח) מכל המופעים שבהם יכולת לקבל תשובה לשאלה הזו, בהזדמנות הראשונה שבה מישהו בירר את הנושא התברר שלא היו דברים מעולם ועכשיו נשאר לך רק לערבב שטויות לא קשורות בלי שמץ קוהרנטיות ולקלל כמו ילד זין. בסך הכל אתה מוציא את עצמך לא רע.

"בלי אחיזה במציאות"? זה קרה ב16/17. עד מתי תמשיכו עם השקר הזה של "קונספירציה"?

ומה זה אומר "התברר שלא היו דברים מעולם"? לפי מה?
לפי מה שההנהלה "השקופה" שלך ענתה למשתמש מילפורד?
הוכחה חותכת. אין ספק.

ואני עדיין תוהה איך זה שכל מיני יודעי דברים פה בפורום בנוגע לארז שהוא "פסיכופת", או לרביב ומעשיו הנוראיים, או לשכר של דיבלר ועוד ועוד - איך אותם יודעי דבר פתאום נאלמו דום לנוכח שאלה פשוטה ששאלתי.
כשצריך ללכלך על רביב וכמה הוא בן זונה או כמה ארז פסיכי - זה פתאום כולכם יודעים הכל מבפנים.
כששואלים שאלה פשוטה - לך תשאל את "רמי".

שקיפות עלק.

ואם כבר אז הפרחתי שמועה. עם ח'. לא הפכרתי. אתה זה שחושב שכביכול מישהו הפריך את זה.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 09 מאי 2021, 16:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

הרמיזה שלך הייתה שמועסקים אוהדים בקבוצה בעונת 20/21. מה קרה בעונת 16/17 כולנו יודעים, ההנהלה סיפרה לנו על זה בעונת 16/17.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

"מועסקים" = מקבלים על זה כסף.
אני לא "רומז" שאוהדים מעורבים בבחירת הזרים לקבוצה, אני די בטוח שאכן כך הדבר.

האם ההנהלה תבוא ותספר את זה? ברור שלא.
האם יש לי הוכחות לכך? ברור שלא. אבל מותר לי להביע את דעתי או להעלות תהיות.
אני עושה אחד ועוד אחד פשוט ודי קל לי להגיע למסקנה הזו.
בדיוק כמו שזכותם לספר שזה לא כך (או לשתוק והלעמיד פני לא יודעים כמו שתמיד קורה).
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

מועסקים, מעורבים, מה זה משנה. אתה ממשיך להיטפל לסמנטיקה מיותרת כי כבר הבנת שאתה טועה. אמרת שכן, ענו לך שלא ועכשיו אתה מתחיל לעטוף את זה בכל מיני קשקושים כי דחפו אותך לפינה ואיך לך מה לעשות.
נערך לאחרונה על ידי Noam ב 09 מאי 2021, 13:48, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

כהערת אגב, אני באמת לא מצליח להבין למה אי אפשר לכתוב הודעות בלי קללות וירידות אישיות נמוכות כ"כ. רק תחשבו כמה ילדותי זה נראה ועושה לא כיף לכל מי שקורא אתכם.
פשוט חבל שלא מצליחים להשאיר מאחורינו גם את הפן המאד לא אטרקטיבי הזה של שדים הישן
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אני בכל זאת מנסה להבין מה מטריד אותך בזה. אם יש לקבוצה אוהדים שיש להם ידע או יכולת לתרום בהקשר הזה, זה דבר שלילי?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Noam כתב: 09 מאי 2021, 13:48 מועסקים, מעורבים, מה זה משנה. אתה ממשיך להיטפל לסמנטיקה מיותרת כי כבר הבנת שאתה טועה. אמרת שכן, ענו לך שלא ועכשיו אתה מתחיל לעטוף את זה בכל מיני קשקושים כי דחפו אותך לפינה ואיך לך מה לעשות.
1. ממש לא הבנתי שאני טועה. לך נוח לספר שאני "טועה". מעניין למה אה?
2. זו לא סמנטיקה מיותרת. זה עניין שצריך להיות שקוף. הקבוצה הזו מביאה זרים לירידת ליגה בכל קיץ כבר כמה שנים רצוף. זה ממש לא "עניין של סמנטיקה" להתעקש על איך ומי בוחר אותם. לך נוח לספר שזה "סמנטיקה". מעניין למה אה?
3. אף אחד לא "דחף אותי לפינה". ציפיתי לקבל פ-ה תשובה לשאלה הזו, ולא קיבלתי. פעם אחר פעם אחר פעם אותם אנשים שידעו מבפנים כמה ארז פסיכי וכמה רביב הוא בן זונה, אותם לא אנשים לפתע לא רצו לענות לי על שאלה פשוטה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נועם שחם כתב: 09 מאי 2021, 13:49 אני בכל זאת מנסה להבין מה מטריד אותך בזה. אם יש לקבוצה אוהדים שיש להם ידע או יכולת לתרום בהקשר הזה, זה דבר שלילי?
זה מטריד אותי מהסיבה הפשוטה שכבר כמה שנים רצוף אתה מביא זרים לרדת ליגה.
אני חושב שראוי יהיה לפתוח את הנושא הזה כדי שלהבא, לשם שינוי, נוכל לפתוח עונה בצורה נורמלית ולא להביא מחליפים לכולם במחזור 5 ולקוות שנישאר בליגה.

למה מטריד אתכם שזה מטריד אותי?
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

חוששני שהגעת לשלב שבו אתה מבזה את עצמך.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הפועל כתב: 09 מאי 2021, 13:48 כהערת אגב, אני באמת לא מצליח להבין למה אי אפשר לכתוב הודעות בלי קללות וירידות אישיות נמוכות כ"כ. רק תחשבו כמה ילדותי זה נראה ועושה לא כיף לכל מי שקורא אתכם.
פשוט חבל שלא מצליחים להשאיר מאחורינו גם את הפן המאד לא אטרקטיבי הזה של שדים הישן
איפה היו פה קללות?
אני יודע שאותי כינו פה בסרקזם "גאון הדור", קראו לי גם שקרן.
אני מצידי אמרתי לאנשים פה שהם דמגוגים ולנועם קראתי להמשיך ללקק.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 09 מאי 2021, 13:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Noam כתב: 09 מאי 2021, 13:10 בהזדמנות תשאל את ההנהלה גם האם הם מחביאים גופות של ילדים בחדר ההלבשה, ואם כן - מה היקף התופעה. אתה תופתע מאוד גם מהתשובה לשאלה הזו.
שששש.. זה פורום פתוח, כולם יכולים לקרוא!
:rofl:
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Noam כתב: 09 מאי 2021, 13:53 חוששני שהגעת לשלב שבו אתה מבזה את עצמך.
חחח.
העיקר תעשה לייק למשתמש "הפועל" כאשר הוא מדבר על שיח ברמה נמוכה.
אירוני קצת.

אגב נועם תגיד, מה הקשר שלך להנהלה, אם יש כזה?
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

ונראה לך שהכשלון בהבאת הזרים הוא בגלל שהסתייעו לכאורה במישהו שהוא אוהד הקבוצה? יש איזו אינדיקציה אמיתית לזה?

אני מנסה להבין איך נראה לך שעובד תהליך בחירת הזרים במועדון. כי נראה לי שאתה קצת מפליג במחוזות הדמיון.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נועם שחם כתב: 09 מאי 2021, 13:56 ונראה לך שהכשלון בהבאת הזרים הוא בגלל שהסתייעו לכאורה במישהו שהוא אוהד הקבוצה? יש איזו אינדיקציה אמיתית לזה?

אני מנסה להבין איך נראה לך שעובד תהליך בחירת הזרים במועדון. כי נראה לי שאתה קצת מפליג במחוזות הדמיון.
אני לא יודע מה הסיבה לכישלון בהבאת הזרים.
אני יודע כמה עובדות:
1. בעונת 16/17 נתנו למשתמש פה בפורום, "עכבר כדורסל", להיות מעורב בהבאת הזרים לקבוצה.
2. אני יודע ש-3 שנים רצוף אנחנו נכשלים פעם אחר פעם בזרים כושלים.
3. אני יודע שפה בפורום, 90% מהזרים, ברגע שהם חותמים מהללים אותם ומספרים לנו כמה הם טובים.
4. אני יודע לעשות אחד ועוד ואחד.
5. אני רק תוהה, ושואל שאלות שנראות לי לגיטימיות.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 09 מאי 2021, 13:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

התנדבתי מספר שנים במועדון, במסגרת ההתנדבות עבדתי תחת חבר הנהלה אחד שעזב ואחד שעדיין מכהן. כתבתי פעמיים מיילים בתפוצת כלל הנהלה ב-5 השנים האחרונות ונפגשתי פעם אחת עם רמי כהן לפגישת עבודה. עוד שאלות?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

תודה על המענה.
חבל רק שלא מצאת לנכון לתת לנו פה איזה "גילוי נאות" אחד מסכן לפני כל הליקוקים שלך.

אתה למעשה פסול לעדות. יש לך קשר ישיר לאותה הנהלה שעליה מנוהל הדיון הזה.
איזה בדיחה.

עכשיו הכל ברור.

העיקר תמשיכו לדמגג ולספר לי כמה אני "קונספירטור". פחחח.

למעשה עכשיו באמת אפשר לסגור את הדיון הזה מבחינתי.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 09 מאי 2021, 14:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

זה בעיני לא לעשות אחד ועוד אחד. זה בעיני להמציא איזו תאוריה ולנסות לאלץ עליה את המציאות.

בעונות 16-17 צירפו לצוות הסקאוטינג של הקבוצה אוהד שגם היה כותב בפורום. הוא היה חלק מצוות מקצועי שבדק שחקנים, אסף מידע וסיפק המלצות למאמן ולהנהלה.

מכאן לבנות איזו תאוריית קונספירציה לפיה מחתימים זרים לא טובים כי "אוהדים מעורבים", זה נשמע כמו אג'נדה שלא קשורה לכלום.

אגב, אני לא מכיר את אותו אוהד מעבר למה שראיתי בפורום, אבל הייתי שמח אם היה יכול להיות גם היום חלק מצוות הסקאוטינג של המועדון. בחור מאד חכם עם הרבה ידע.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אוקיי. בעיניך זו קונספירציה. בעיני משהו שקרה רק לפני כמה שנים לא יכול להיחשב "קונספירציה" בשום צורה.

אבל זכותך לחשוב ככה מן הסתם.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

טכנית לארז כתב:תודה על המענה.
חבל רק שלא מצאת לנכון לתת לנו פה איזה "גילוי נאות" אחד מסכן לפני כל הליקוקים שלך.

אתה למעשה פסול לעדות. יש לך קשר ישיר לאותה הנהלה שעליה מנוהל הדיון הזה.
איזה בדיחה.

עכשיו הכל ברור.

העיקר תמשיכו לדמגג ולספר לי כמה אני "קונספירטור". פחחח.

למעשה עכשיו באמת אפשר לסגור את הדיון הזה מבחינתי.
כולם כאן מכירים אותי ויודעים שהתנדבתי במועדון בדיוק כמו שאתה ידעת ולכן גם ידעת לשאול על זה. אני כתבתי את זה בעצמי לפחות 5 פעמים בפורום הישן, הצעתי עזרה לאנשים ופרסמתי הודעות מתוקף תפקידי ומעולם לא הסתרתי את השם והזהות שלי.
יותר מזה, אם היית מעוניין לנהל דיון במקום להתנגח הייתי יכול גם להפנות אותך לכמויות הביקורת שהפנתי רק העונה כלפי אותה הנהלה - בשמי המלא, בפומבי ותוך כדי שאני ממלא את אותו תפקיד שמתואר פה. רק שבניגוד אליך הביקורת שלי תמיד עניינית, תמיד נצמדת לעובדות ובהתאם גם תמיד קיבלה מההנהלה מענה מכובד וכנה.

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא ביקשתי ממך לספר על עצמך באופן אישי. זה גם ממש לא מעניין ולא צריך להיעשות.
שאלתי אם יש לך קשר להנהלה.
הכל בסדר.
חבל שלא אמרת את זה מראש, אני חושב שזה היה קצת הוגן לעשות את זה.
אני לא מכיר אותך ולא ידעתי מה אתה עושה או לא עושה שקשור.

בהזדמנות זו ובעקבות ההודעה הזו שלך, אני אשמח גם להוריד את הטונים הלוחמניים.
תודה.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

ואגב, גם הגילוי הנאות הזה לא רלוונטי בשום צורה לזה שהמצאת שקר ואתה טוען שהוא אמת.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה שאתה קורא לו "שקר שאתה טוען שהוא אמת" - אני טוען וטענתי לאורך כל הדרך פה שהוא הנחה אישית שלי, שאין לי ספק שאכן קורית.
את ההסברים להנחה האישית הזו שלי, נתתי פה מספיק.
יש הבדל בין זה לבין מה שתיארת.

אבל בסדר.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

טכנית לארז כתב:לא ביקשתי ממך לספר על עצמך באופן אישי. זה גם ממש לא מעניין ולא צריך להיעשות.
שאלתי אם יש לך קשר להנהלה.
הכל בסדר.
חבל שלא אמרת את זה מראש, אני חושב שזה היה קצת הוגן לעשות את זה.
אני לא מכיר אותך ולא ידעתי מה אתה עושה או לא עושה שקשור.

בהזדמנות זו ובעקבות ההודעה הזו שלך, אני אשמח גם להוריד את הטונים הלוחמניים.
תודה.
אני שמח שנסגת מטענת האד הומינם שניסית לבנות פה. קצת מצער אותי שעשית את זה רק כשהבנת שזה כיוון שאין לו תוחלת, אבל מוטב מאוחר מאשר לעולם לא.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא נסוגתי.
לא נמאס לך להכניס לי מילים לפה ו/או לפרש אותי?

אני עדיין חושב שבבחירת הזרים לקבוצה מעורבים אוהדים. כן.
מותר לי לחשוב ולהניח ככה לא?
מה כזה חשוב לך שאני אפסיק לחשוב ככה?
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אני לא מנהל את הדיון הזה בשביל למשטר לך את המחשבות. כמו שאמרתי, מצדי תחשוב גם שההנהלה מחביאה גופות במחסנים. הבעיה היא שאנשים אחרים קוראים בפורום הזה וכשהם נחשפים לשקרים הם עלולים להאמין להם.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הכל טוב, רק שלא מדובר בשקר כל עוד אני אומר שזו טענתי ושזו ההנחה שלי.
תשים לב, אני לא כותב פה "אוהדים מעורבים בבחירת הזרים", אלא אני כותב פה שזו הנחה שלי ודיעה שלי.

אתה יכול לחלוק על זה, ואני יכול לספר למה זה נראה לי הגיוני מאוד.

אגב, אם זה כזה "שקר" מוחלט (עזוב שאמרתי שזו דעתי) - למה לא כתבת לי בתור מקורב להנהלה שזה לא נכון?
אם אתה כ"כ יודע שזה לא נכון - למה לא ענית על השאלה הפשוטה הזו פה בפורום בתור אחד שעבד עם ההנהלה הזו?
ואם אתה פשוט לא יודע את התשובה לשאלה הזו (שכן ידוע שאף אחד פה לא יודע את התשובה לשאלה הזו) - איך אתה יכול לחזור כ"כ הרבה פעמים על הטענה שמדובר ב"שקר"?
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

לא כתבתי שזה לא נכון בגלל שאני לא מדבר עם ההנהלה על נושאים מקצועיים ולכן לא ידעתי אם זה נכון או לא. אני יודע להפריד בין מעורבות רצויה ומועילה ובין מקורביזם פסול ולכן אני מבודד את עצמי מהנושא המקצועי בצורה כמעט מוחלטת ואת רוב מה שאני יודע אני לומד באסיפות עמותה, וההנחה שלך שמדובר במצב אחר מלמדת יותר עליך מאשר עלי.
בקשר לרישא, אני מקווה שאת הסטנדרטים של הנאותות שאתה דורש מאחרים תחיל גם על עצמך ובכל פעם שתעלה את הרמיזה המוזרה הזו בעתיד תציין שהיא לא מבוססת על אף עובדה ושבהזדמנות היחידה שבה זה הופנה למטרה שאליה מפנים שאלות כאלו קיבלת מיד תשובה.
נערך לאחרונה על ידי Noam ב 09 מאי 2021, 14:31, נערך פעם 1 בסך הכל.
שלגיריס 2.0
קיבל.ה  4 לייקים

הי טכנית לארז ואחרים,
גילוי נאות: אני חבר הנהלה ולפעמים אני גם קורא כאן את התגובות, המחשבות והדעות.
אין לי תשובה לתת לך עד כמה והאם היתה מעורבות של 'סתם' אוהדים (לעומת 'לא סתם' אוהדים שהם בעלי תפקיד או מקצוע) לגבי בחירת הזרים ששיחקו ומשחקים העונה בסגל.
בישיבות ובפגישות שהשתתפתי בהן הדרג המקצועי לקח אחריות מלאה על בחירת השחקנים (ההנהלה סיכמה את התנאים).
בנוסף, אציין שבנוסף לדיון הפומבי התקיימו העונה כמה וכמה דיונים פתוחים לחברי העמותה בהן ניתנו הזדמנויות לשאלות ותשובות - לרבות בעניין בחירת השחקנים.
הבחירה לשאול שאלות ולהתאונן על כך ש'אין מענה' בפורום הזה - בעוד כל המועדון מנוהל על ידי אוהדים
(גם בלי לבחור זרים יש לא מעט עבודה) ואנו נמצאים בעידן של תקשורת ישירה ורב ערוצית - קצת מוזרה.
בכל אופן, אני יודע שלא עניתי לשאלה (כאמור, כי בעצמי אני לא יודע אבל אנסה לברר) אבל חשוב לי להדגיש ולהבליט:
כל מה שקורה במועדון הכדורסל של הפועל תל אביב קשור לאוהדים, שבחרו לחדש אותו ולקחת על עצמם את הניהול שלו. יש כאלה שמשתתפים במעשה בכל מרצם, יש כאלה שתורמים מממונם, ויש כאלה ששואלים שואלות ומחכים לתשובות.
אני אגב בעד כולם, גם מי ששואל שאלות מקדם את המועדון בצורה כזו או אחרת.
הנהלה זונה
הפוסט קיבל 3 לייקיםNoamFrenzyסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נו, אז אם אתה לא יודע אם זה נכון או לא - איך החלטת בכזו וודאות שמדובר בשקר?
הרי אתה לא יודע, לא?
אתה באמת לא מבין את הסתירה בדברים שאתה אומר?

אני לא "רומז", אני טוען שלדעתי אוהדים מעורבים בבחירת הזרים של הקבוצה הזו.
האם זה לא מבוסס על עובדות? לא מדויק. ב16/17 ידוע לכולם שאוהד היה מעורב בבחירת הזרים. אז לא הייתי כ"כ נחרץ עם הטענה שלך ש"זה לא מבוסס על שום עובדה". זה מבוסס על עובדה (לפחות זו שידועה) מלפני מספר שנים שהופכת את ההנחה שלי ללגטימית לכל הפחות.

בכל מקרה הייתי מציע לך שבפעם הבאה שאתה לא יודע תשובה לגבי משהו, תחכה קצת לפני שאתה מכריז עליו כ"שקר", במיוחד אם אותו משהו קרה ממש לא מזמן (בשונה מהחבאת גופות, למשל).
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

טכנית לארז כתב:נו, אז אם אתה לא יודע אם זה נכון או לא - איך החלטת בכזו וודאות שמדובר בשקר?
הרי אתה לא יודע, לא?
אתה באמת לא מבין את הסתירה בדברים שאתה אומר?

אני לא "רומז", אני טוען שלדעתי אוהדים מעורבים בבחירת הזרים של הקבוצה הזו.
האם זה לא מבוסס על עובדות? לא מדויק. ב16/17 ידוע לכולם שאוהד היה מעורב בבחירת הזרים. אז לא הייתי כ"כ נחרץ עם הטענה שלך ש"זה לא מבוסס על שום עובדה". זה מבוסס על עובדה (לפחות זו שידועה) מלפני מספר שנים שהופכת את ההנחה שלי ללגטימית לכל הפחות.

בכל מקרה הייתי מציע לך שבפעם הבאה שאתה לא יודע תשובה לגבי משהו, תחכה קצת לפני שאתה מכריז עליו כ"שקר", במיוחד אם אותו משהו קרה ממש לא מזמן.
בוא נעשה סדר. בעונת 16/17 אוהד אחד היה מעורב בבחירת הזרים בקבוצה, אנחנו יודעים את זה כי ההנהלה כתבה על זה פה, כי האוהד כתב על זה פה וכי זה לא הוסתר אפילו לרגע. בעונות שאחרי הקשר הזה הופסק (שוב, נכתב פה). אני לא יודע מה קרה בכל שנה מאז*, אבל ההנחה שהוא לא התחדש מאז הייתה סבירה.
היות ולא טרחת להפנות את השאלות שלך לאף גורם רלוונטי, המחשבה שאתה טועה עדיין הייתה בגדר הנחה סבירה ועדיין לא בגדר עובדה - לכן הצעתי לך לפנות לחבר הנהלה כדי לברר את זה. המשתמש מילפורד לקח את זה צעד קדימה ושאל אותם בעצמו, מבחינתי התשובה שהגיעה מההנהלה היא מספיקה בשביל להפוך את הטענה הזו ללא יותר נכונה מאשר טענה על גופות שמוחבאות במחסן. רוצה להמשיך להדהד אותה? אין בעיה. אנחנו בתגובה נהדהד את העובדות.

*בקיץ 2019 קראתי בתקשורת שהסקאוט עידן אוסטרייך מועמד להצטרף לצוות של בית הלחמי, שלחתי הודעה לדובר המועדון והוא אישר לי שזה אכן קורה

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

"אוהד היה מעורב" זו דרך די דמגוגית להציג את הדברים. אוהד צורף לצוות הסקאוטינג של המועדון משיקולים ענייניים. זה שהוא "אוהד" לא היה רלוונטי לענין בכלל, אז לא ברור למה המוקד על זה (חוץ מאשר להכפיש או לזלזל).

אגב, אם לא שמת לב, כל הנהלת הקבוצה היא אוהדים. למעשה כל החלטה ניהולית מתקבלת על ידי אוהדים. זו קבוצת אוהדים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacateknoboyסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אה. אם ההנהלה שאתה מקורב אליה אמרה - אז זאת עובדה.

אוקיי.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

נועם שחם כתב:"אוהד היה מעורב" זו דרך די דמגוגית להציג את הדברים. אוהד צורף לצוות הסקאוטינג של המועדון משיקולים ענייניים. זה שהוא "אוהד" לא היה רלוונטי לענין בכלל, אז לא ברור למה המוקד על זה (חוץ מאשר להכפיש או לזלזל).

אגב, אם לא שמת לב, כל הנהלת הקבוצה היא אוהדים. למעשה כל החלטה ניהולית מתקבלת על ידי אוהדים. זו קבוצת אוהדים.
אתה צודק, אבל הדיון הזה מתיש גם בלי להכנס לרזולוציה הזו אז ניסיתי לדלג מעל העניין.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

זה שאתה ממשיך לטעון את הטיעון הזה אומר שאתה חושב שאו שאני משקר או שמי שנתן לי את התשובה משקר.
שתי האפשרויות לא לגיטימיות ללא הוכחות , ואני מצטער , האחד ועוד אחד שלך , זה לא הוכחה (אגב , הלכת פה הרבה יותר רחוק מאחד ועוד אחד כדי להגיע למסקנות שהגעת אליהן) ואני מציע לך להיזהר ולחשוב על זה טוב טוב לפני שתאשים פה מישהו בשקר.

אגב, אם הטענה שלך היתה נכונה והיה פה בפורום איזה שיתוף פעולה עלום ומושתק עם ההנהלה , נראה לך שהיתה ניתנת לך האפשרות לשטוח את הטענות שלך בנושא?
אתה מבין את הסתירה בין עצם הדיון הזה פה בפורום לעצם הטענות המופרכות שלך?

אפשר להתקדם כבר?
הפוסט קיבל 2 לייקיםNoamסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אתה כל הזמן רוצה להתקדם אבל ממשיך להיכנס לדיון הזה וגם תופס צד, שזה סבבה כמובן אבל לפחות אל תשחק אותה אחר כך עם ה"אפשר להתקדם" הזה כאילו אתה לא חלק בויכוח הזה בעצמך.

אפשר להתקדם.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אתה ממשיך לרמוז שאני משקר ו/או מחפה על איזה שקר של ההנהלה, לא לקחתי שום צד בדיון , שאלתי בשמך את השאלה , העברתי לך את התשובה שקיבלתי.

אם אתה לא סומך עלי ו/או על מי שנתן לי את התשובה , בבקשה , דבר איתם אתה ותקבל את התשובות שאתה רוצה.

להמשיך להכפיש פה בלי שיש לך שום הוכחה , מצטער , אבל זה לא מתאים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםNoamסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה? לא ניסיתי ולא רמזתי שום דבר לגביך.
אני מאמין לך שפנית להנהלה ושקיבלת את התשובה שנתת פה.

ואני לא "מכפיש", אני בסך הכל אומר מה נראה לי.
אני לא מציג שום דבר שאני מניח כעובדות או טוען שיש לי הוכחה כלשהי לגביו או שעמית סגל חשף בפני הקלטה כלשהי.
אני אומר את מה שאני מניח.
תלמדו להבדיל (או שלא בא לכם להבדיל).

גם מה כזה "מכפיש" בזה?
הרי ידוע שב16/17 זה קרה, ולדעתכם זה תקין לגמרי. אז "מכפיש" אני בטוח לא.

מבחינתי הדיון הזה מיצה את עצמו לחלוטין.
שליחת תגובה