הפועל - הרצליה, רביעי 5.5, 21:00

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אל תתאפק הוקיץ', וזה טוב שנתת דווקא את הדוגמא הזו.
טוב שיש אנשים כמוך, ארץ ישראל היפה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

תודה, אני מניח.
הפוסט קיבל לייק אחדPumba
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אפשר להסכים שהדיון הזה לא מתקדם לשום מקום, לא מוסיף כבוד לאף אחד מהמעורבים ולהספיק אותו?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הדיון הזה תמיד נפסק באותה נקודה - כששואלים את ה"מבינים בכדורסל" האם גם היום אוהדים מעורבים בהליך בחירת הזרים בקבוצה.

כשהשאלה הזאת נשאלת נופלת כאן דממה.
אני אעשה את זה בשבילך:
האם אוהדים מעורבים גם היום בהליך בחירת הזרים של הקבוצה, בדומה ל16/17?

ליל מנוחה.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 08 מאי 2021, 11:32 אפשר להסכים שהדיון הזה לא מתקדם לשום מקום, לא מוסיף כבוד לאף אחד מהמעורבים ולהספיק אותו?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נו נגמר. הכל בסדר.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

אני שחררתי.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

לשלוח לך כתובת מייל של חבר הנהלה?
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

טכנית לארז כתב: 08 מאי 2021, 11:58 הדיון הזה תמיד נפסק באותה נקודה - כששואלים את ה"מבינים בכדורסל" האם גם היום אוהדים מעורבים בהליך בחירת הזרים בקבוצה.

אני אעשה את זה בשבילך:

ליל מנוחה.
כשאני שואל אם יש חברי אילומנטי בקרב חברי ההנהלה שלנו, משום מה נופלת כאן דממה...

ובקיצור, אם יש לך משהו לספר, אז תספר. אם אתה סתם מעלה תהיות תלושות לחלל האויר, אז תסלח לי אבל זאת התנהגות מטונפת ומגעילה!
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 5 לייקיםהוקיץ'NoamPumbaKingAlpacaShacham
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

סומך כתב: 08 מאי 2021, 15:10
טכנית לארז כתב: 08 מאי 2021, 11:58 הדיון הזה תמיד נפסק באותה נקודה - כששואלים את ה"מבינים בכדורסל" האם גם היום אוהדים מעורבים בהליך בחירת הזרים בקבוצה.

אני אעשה את זה בשבילך:

ליל מנוחה.

ובקיצור, אם יש לך משהו לספר, אז תספר. אם אתה סתם מעלה תהיות תלושות לחלל האויר, אז תסלח לי אבל זאת התנהגות מטונפת ומגעילה!
היו חברי אילומינטי בקרב חברי ההנהלה שלנו ב16/17? אם כן אולי התיאוריה שלך לא כזו מופרכת.
עוד פעם הדמגוגיות. אין לזה סוף אה?

אבל בוא קודם תמצא לי איפה גיביתי את זריקת כוס השתיה על פניני, משהו שטענת שעשיתי בדיון המשחק מול חולון, ומשם נתקדם.

ולא סלחתי.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 08 מאי 2021, 16:43, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

טכנית לארז כתב: 08 מאי 2021, 16:31
סומך כתב: 08 מאי 2021, 15:10

אני אעשה את זה בשבילך:

ליל מנוחה.

היו חברי אילומינטי בקרב חברי ההנהלה שלנו ב16/17? אם כן אולי התיאוריה שלך לא כזו מופרכת.
עוד פעם הדמגוגיות. אין לזה סוף אה?

אבל בוא קודם תמצא לי איפה גיביתי את זריקת כוס השתיה על פניני, משהו שטענת שעשיתי בדיון המשחק מול חולון, ומשם נתקדם.

ולא סלחתי.
לא טענתי שגיבית את זריקת הכוס, התייחסתי לתגובה שלך שם, שהמעיטה בחשיבות זריקת החפצים.
ואם יש לך בעיה עם תגובה שלי באשכול מסוים, מוזמן להמשיך איתי את הדיון שם. ככה פורום עובד. זה לא חדר האוכל בקיבוץ שאנחנו צריכים לאסוף מטענים ומשקעי עבר. זה לא עובד ככה. תישמור על עינייניות. אני יודע שזה קשה.

ואתה מרמז פה כל מיני רמיזות מגעילות. קיבלת כבר התייחסות אבל אתה ממשיך לבלבל את המוח. לא יודע למה באמת נפלתי ונגסתי בפתיון, תמשיך להתגולל בנוצות ובוץ עם שאר המשתמשים, אני מוותר מראש
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 2 לייקיםNoamKingAlpaca
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה בדיוק "רמיזות מגעילות" בלשאול שאלה אודות משהו שכולנו יודעים שקרה רק לפני 3-4 שנים?
אם בעינייך זה "רמיזה מגעילה" ,אז כנראה שמעורבות אותו משתמש מהפורום בבחירת הזרים בעונת 16/17 הייתה תופעה מגעילה.
ואם זה כזה מונפץ, לא קשור למציאות, קונספירציה ויתר הדמגוגיות שלכם - מה הבעיה לענות על השאלה הזו פשוט?

אה, וכן טענת שגיביתי את זריקת הכוס.
אתה עדיין מוזמן להזכיר לי רק איפה בדיוק עשיתי את זה.
סומך כתב: 02 מאי 2021, 14:03
טכנית לארז כתב: 02 מאי 2021, 13:39 מסתבר שגם קונפטי זה "בבונים"
בחיי, אתה נשמע כמו ביבי, שטוען שקיבל רק "חמגשיות" צורה לך!

בבונים (לא יודע למה שלפת דווקא את הביטוי הזה, אבל נניח) זה לא לזרוק 'קונפטי'
זה להמשיך לזרוק חפצים (ולא משנה מאיזה סוג, טקסטורה, משקל או כובד) *אחרי* שהסתיימה המחווה האורקולית
כל מי שזרק משהו למגרש אחרי האירוע, ועוד ישירות על שחקן של הקבוצה השניה הוא חלאה מטונפת שפוגעת בהפועל בשם איזה כבוד מדומיין
וכל מי שמגבה אותה, כלומר אתה למשל, הוא שותף לעבירה ומבחינתי שיתרחק מיציעי הפועל לאלתר
לכו תריבו עם פניני בשבת בצהריים בפארק, שחררו את הפועל עברייני צעצוע
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

טכנית לארז כתב: 08 מאי 2021, 16:48 מה בדיוק "רמיזות מגעילות" בלשאול שאלה אודות משהו שכולנו יודעים שקרה רק לפני 3-4 שנים?
אם בעינייך זה "רמיזה מגעילה" ,אז כנראה שמעורבות אותו משתמש מהפורום בבחירת הזרים בעונת 16/17 הייתה תופעה מגעילה.
ואם זה כזה מונפץ, לא קשור למציאות, קונספירציה ויתר הדמגוגיות שלכם - מה הבעיה לענות על השאלה הזו פשוט?

אה, וכן טענת שגיביתי את זריקת הכוס.
אתה עדיין מוזמן להזכיר לי רק איפה בדיוק עשיתי את זה.
סומך כתב: 02 מאי 2021, 14:03
טכנית לארז כתב: 02 מאי 2021, 13:39 מסתבר שגם קונפטי זה "בבונים"
בחיי, אתה נשמע כמו ביבי, שטוען שקיבל רק "חמגשיות" צורה לך!
לפת דווקא את הביטוי הזה, אבל נניח) זה לא לזרוק 'קונפטי'
זה להמשיך לזרוק חפ
בבונים (לא יודע למה שצים (ולא משנה מאיזה סוג, טקסטורה, משקל או כובד) *אחרי* שהסתיימה המחווה האורקולית
כל מי שזרק משהו למגרש אחרי האירוע, ועוד ישירות על שחקן של הקבוצה השניה הוא חלאה מטונפת שפוגעת בהפועל בשם איזה כבוד מדומיין
וכל מי שמגבה אותה, כלומר אתה למשל, הוא שותף לעבירה ומבחינתי שיתרחק מיציעי הפועל לאלתר
לכו תריבו עם פניני בשבת בצהריים בפארק, שחררו את הפועל עברייני צעצוע
הבטחתי לא להגיב, מרשה לעצמי 'תור התרגזות' אחד.
רמיזות מגעילות כי אתה רומז שיש התנהלות לא מקצועית במועדון, נפוטיסתית, או משהו בסגנון (באמת שקשה לעקוב אחרי הלוגיקה העקומה שלך) כבר ענו לך שהיה אוהד שקיבל הזדמנות להציע שחקנים. לא יותר ולא פחות. להציע. לא יודע מה עשו עם ההצעות שלו. מן הסתם הוא לא קיבל שום החלטה, לא ניהל שום מו"מ ולא סגר שום חוזה. אבל אתה ממשיך לבלבל את המוח. אם יש לך טענה, מוזמן לטעון פה.

ולגבי הדיון ההוא, אני שוב אפול ואפר כלל אישי, מקווה שבפעם האחרונה. אל תביא לפה דיונים מאשכולות אחרים, תעשה פאסון של בוגר, אפילו בשביל הניראות. שיהיה יותר נוח להתייחס אליך ברצינות. התגובה שהבאת פה, והתגובה שלי, די מסכמות ומסבירות את עצמן. אם ניסית לטעון שבגלל שזרקו על פניני והשופט חפצים רכים (להלן - קונפטי) זאת התנהגות פחות ברברית לעומת חפצים קשים אחרים. אז מבחינתי זה טיעון לא מוצלח בלשון המעטה והזורקים הם אנשים לא טובים (לא רוצה להשתמש במונח המעליב בבונים)

שבת שלום
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

שוב אתה לוקה בהבנת הנקרא וכתוצאה מכך אומר דברים לא נכונים.
גם לגבי השאלה הנשאלת, גם לגבי חולון.

העיקר משחק אותה לא רוצה להשתתף בויכוח הזה.
תמשיך לתמוך מבחוץ, בזה היית יותר טוב עד עכשיו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

אני אעשה את זה בשבילך:

ליל מנוחה.
כבר ענו לך כמה וכמה פעמים שלא יודעים.
הייתה לך הזדמנות לשאול את השאלה הזו את רמי (זה שאמור להעסיק את הסקאוט) או בכלל לשאול אותו איך מתנהלת בחירת הזרים בקבוצה וסרבת לעשות זאת.
מדוע אתה מתעקש לשאול שוב ושוב את השאלה הזאת כאן, כשאנשים פה בפורום לא יודעים לענות לך עליה ?
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בואו נתקדם, באמת שזה נהיה מעייף מה שהולך פה בשני הדפים האחרונים של האשכול הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא ממש מצליח להבין את הדיון בשאלה אם אוהדים מעורבים בבחירת זרים.

הרי המשתמש המדובר לא היה מעורב מכח היותו אוהד, אלא מכח היותו עכבר כדורסל עם ידע עצום והיכרות מעולה עם שוק השחקנים הזרים. זה שהוא אוהד זה משהו שפוסל אותו? לא הבנתי.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

והיותו "עכבר כדורסל עם ידע עצום והיכרות מעולה עם שוק השחקנים הזרים" זה משהו שבהכרח הופך אותו לכזה שמתאים להיות מישהו שמעורב בבחירת הזרים במועדון?
אני גם רואה את "עכברי הכדורסל" פה בפורום. בוא נגיד שאין ממש ממה להתרשם (בריסקר לא שחקן, את ים צריך לשלוח ללאומית, יורק זה גאנר ועוד ועוד ועוד).

חוץ מזה שהשאלה היא שאלה כללית בנוגע לפורמט.
כלומר השאלה היא לגבי האם קורה גם היום שאוהדים שאינם עוסקים בכלל בכדורסל, מעורבים בבחירת הזרים בקבוצה רק מתוקף היותם "עכברי כדורסל" (בסדר).
השאלה היא לא לגבי אותו אוהד ספציפי כן או לא, אלא לגבי האם הפורמט הזה קורה גם היום כן או לא. זה הכל.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 מאי 2021, 10:30 חוץ מזה שהשאלה היא שאלה כללית בנוגע לפורמט.
כלומר השאלה היא לגבי האם קורה גם היום שאוהדים שאינם עוסקים בכלל בכדורסל, מעורבים בבחירת הזרים בקבוצה רק מתוקף היותם "עכברי כדורסל" (בסדר).
השאלה היא לא לגבי אותו אוהד ספציפי כן או לא, אלא לגבי האם הפורמט הזה קורה גם היום כן או לא. זה הכל.
לא יודעים לא יודעים לא יודעים
למה לא שאלת את רמי כשהייתה לך הזדמנות ?
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

עוד פעם ה"לא יודעים" הזה?

מעניין שפה בפורום ידעו לספר לנו כל מיני דברים שאוהדים "רגילים" לא יודעים.
כמו למשל זה שאדלשטיין "אי אפשר לעבוד איתו" בכל מיני וריאציות ("פראנויות" וכו').
כמו למשל דברים שרביב לימונד עשה ובגללם שוחרר.
דברים שאוהדים "רגילים" לא יכולים לדעת, אלא אם הם מקורבים להנהלה או אפילו מעורבים בה, אבל פה בפורום כדי להצדיק את ההנהלה ידעו לספר שהם קיימים יפה מאוד - כי זה כמובן שירת את ההנהלה.

אבל כששואלים את השאלה הזו, פתאום אותם אוהדים שיודעים דברים מבפנים הופכים חזרה לאוהדים "רגילים" מן השורה, כאלה שלא יודעים דבר מעבר למה שיודע האוהד הפשוט מהיציע.
פתאום אף אחד לא יודע כלום אה?
פתאום כולם מפנים אותך לשואל את "רמי".
מעניין.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 מאי 2021, 10:47 עוד פעם ה"לא יודעים" הזה?

מעניין שפה בפורום ידעו לספר לנו כל מיני דברים שאוהדים "רגילים" לא יודעים.
כמו למשל זה שאדלשטיין "אי אפשר לעבוד איתו" בכל מיני וריאציות.
כמו למשל דברים שרביב לימונד עשה ובגללם שוחרר.
דברים שאוהדים רגילים לא יכולים לדעת, אבל פה בפורום כדי להצדיק את ההנהלה ידעו לספר שהם קיימים יפה מאוד - כי זה כמובן שירת את ההנהלה.

אבל כששואלים את השאלה הזו, פתאום אותם אוהדים שיודעים דברים מבפנים הופכים חזרה לאוהדים "רגילים" מן השורה, כאלה שלא יודעים דבר מעבר למה שיודע האוהד הפשוט מהיציע.
פתאום אף אחד לא יודע כלום אה?
פתאום כולם מפנים אותך לשואל את "רמי".
מעניין.
את זה שאי אפשר לעבוד עם אדלשטיין אמר כל גורם מקצועי בכדורסל הישראלי.
לא סתם הבן אדם לא עבד לפני הפועל ולא מוצא עד היום עבודה במקצוע
על הדברים שרביב עשה נאמר באסיפת עמותה שפתוחה לכל חברי העמותה (שום דבר שרק יודע דבר יודעים).
ובדיוק באותה צורה גם אתה יכולת לקבל תשובה על השאלה שכה מטרידה אותך אם רק היית שואל את הבן אדם שיכול לענות לך עליה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםNoamסומךKingAlpaca
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אה כן, זה ברור לכולם שארז "פראנואיד" ושהוא "לא יציב מבחינה נפשית" ועוד כל מיני דברים שנאמרו עליו פה.
ושהוא התקשר לספונסרים ללכלך עלינו.
ברור, כל איש כדורסל יעיד על זה. זה ידוע הרי.

וכמובן שארז ורביב זה לא הדוגמא היחידה.

אבל פתאום שולחים אותך לשאול את "רמי".
פתאום אף אחד לא יודע כלום ולא מקורב ולא מעורבב.
אבל כשצריך להגן על ההנהלה בכל מיני סוגיות למיניהן? פתאום לאנשים יש מידע פנימי שעוזר לאינטרס של ההנהלה.
ארז פסיכופת, רביב בן זונה, דיבלר השכר שלו כמעט בחינם ועוד ועוד. פתאום יודעים.
כשזה לא נוח? לך תשאל את "רמי".
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 מאי 2021, 10:30 והיותו "עכבר כדורסל עם ידע עצום והיכרות מעולה עם שוק השחקנים הזרים" זה משהו שבהכרח הופך אותו לכזה שמתאים להיות מישהו שמעורב בבחירת הזרים במועדון?
אני גם רואה את "עכברי הכדורסל" פה בפורום. בוא נגיד שאין ממש ממה להתרשם (בריסקר לא שחקן, את ים צריך לשלוח ללאומית, יורק זה גאנר ועוד ועוד ועוד).

אין לי מושג, אבל גם לא רואה את זה ככזה ענין. אם הצוות המקצועי מתייעץ עם אנשים שיש להם ידע, לא אכפת לי כ"כ את מי הם אוהדים. לא רואה את זה כדבר שלילי, להיפך.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נועם שחם כתב: 09 מאי 2021, 11:04
טכנית לארז כתב: 09 מאי 2021, 10:30 והיותו "עכבר כדורסל עם ידע עצום והיכרות מעולה עם שוק השחקנים הזרים" זה משהו שבהכרח הופך אותו לכזה שמתאים להיות מישהו שמעורב בבחירת הזרים במועדון?

אין לי מושג, אבל גם לא רואה את זה ככזה ענין. אם הצוות המקצועי מתייעץ עם אנשים שיש להם ידע, לא אכפת לי כ"כ את מי הם אוהדים. לא רואה את זה כדבר שלילי, להיפך.
ומי אמר לך שיש להם באמת "ידע"? או לפחות "ידע" שמביא לתוצאות חיובית כלשהן?
לי אין מושג בטורקית, חוץ מאיך שזה נשמע. אני יודע לזהות את השפה.
אם מישהו ידבר לידי טורקית קלוקלת ועילגת, אני אהיה משוכנע שהוא מדבר טורקית שותפת.
למה? כי אין לי מושג בטורקית.

אותו דבר לגבי ענייני ה"עכברי כדורסל".
זה שבנאדם מרבה לכתוב פה בפורום "סייד פיק אנד רול", "התאמות", "אוף דה בול" ו"משחק מעל הטבעת" - זה לא מה שהופך אותו לאיזה איש מקצוע, או לאיזה מישהו ש"יש לו ידע".
הזוי שאשכרה אנשים לא מבינים את זה.

אני רוצה להמליץ כאן כל דיונטה האריסון הזר המוכשר של טנריפה שעומד להשתחרר מהקבוצה בימים הקרובים.
שחקן פיק אנד רול מעולה, שומר נהדר, ריבאונד אדיר, משחק מעל הטבעת והעמיד ממוצעים של 39% ל-3 בליגה הספרדית השנה.
יש לו גם סייז שיאפשר התאמה נהדרת עם טוקוטו. במיוחד במשחק הפיק אנד רול.
בעונה שעברה נבחר לMVP של חודש מאי בליגה האיטלקית במדי ברינדיסי.
כמעט חתם בקיץ 2018 ביוסטון רוקטס.
אולי אני צריך לשלוח מייל ל"רמי" ואהפוך לסקאוט?
תראה כמה ידע יש לי.

נו באמת.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 מאי 2021, 10:59 אה כן, זה ברור לכולם שארז "פראנואיד" ושהוא "לא יציב מבחינה נפשית" ועוד כל מיני דברים שנאמרו עליו פה.
ושהוא התקשר לספונסרים ללכלך עלינו.
ברור, כל איש כדורסל יעיד על זה. זה ידוע הרי.

וכמובן שארז ורביב זה לא הדוגמא היחידה.

אבל פתאום שולחים אותך לשאול את "רמי".
פתאום אף אחד לא יודע כלום ולא מקורב ולא מעורבב.
אבל כשצריך להגן על ההנהלה בכל מיני סוגיות למיניהן? פתאום לאנשים יש מידע פנימי שעוזר לאינטרס של ההנהלה.
ארז פסיכופת, רביב בן זונה, דיבלר השכר שלו כמעט בחינם ועוד ועוד. פתאום יודעים.
כשזה לא נוח? לך תשאל את "רמי".
מה הבעיה בלשאול את רמי ?
אסיפות העמותה נועדו, בין היתר, בשביל זה
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אף אחד לא אמר לי.

אני מניח שאם התייעצו איתו, זה קרה אחרי שהתרשמו מהידע וההבנה שלו וחשבו שיש לו מה לתרום.

מהנסיון שלי, אנשי מקצוע לא כאלו נוחים להתרשם כמו שנדמה לך. להיפך, הם חשדנים ופרנואידים ולא אוהבים לקבל עצות בכלל, בטח לא מאוהדים.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 מאי 2021, 11:09
נועם שחם כתב: 09 מאי 2021, 11:04

ומי אמר לך שיש להם באמת "ידע"? או לפחות "ידע" שמביא לתוצאות חיובית כלשהן?
לי אין מושג בטורקית, חוץ מאיך שזה נשמע. אני יודע לזהות את השפה.
אם מישהו ידבר לידי טורקית קלוקלת ועילגת, אני אהיה משוכנע שהוא מדבר טורקית שותפת.
למה? כי אין לי מושג בטורקית.

אותו דבר לגבי ענייני ה"עכברי כדורסל".
זה שבנאדם מרבה לכתוב פה בפורום "סייד פיק אנד רול", "התאמות", "אוף דה בול" ו"משחק מעל הטבעת" - זה לא מה שהופך אותו לאיזה איש מקצוע, או לאיזה מישהו ש"יש לו ידע".
הזוי שאשכרה אנשים לא מבינים את זה.

אני רוצה להמליץ כאן כל דיונטה האריסון הזר המוכשר של טנריפה שעומד להשתחרר מהקבוצה בימים הקרובים.
שחקן פיק אנד רול מעולה, שומר נהדר, ריבאונד אדיר, משחק מעל הטבעת והעמיד ממוצעים של 39% ל-3 בליגה הספרדית השנה.
יש לו גם סייז שיאפשר התאמה נהדרת עם טוקוטו. במיוחד במשחק הפיק אנד רול.
בעונה שעברה נבחר לMVP של חודש מאי בליגה האיטלקית במדי ברינדיסי.
כמעט חתם בקיץ 2018 ביוסטון רוקטס.
אולי אני צריך לשלוח מייל ל"רמי" ואהפוך לסקאוט?
תראה כמה ידע יש לי.

נו באמת.
אתה חושב שהוא המליץ וישר רצו להחתים את השחקן ?
הוא נתן שמות, אנשי המקצוע אמורים לבדוק את השחקן, לראות קלטות שלו, לבדוק עם מאמני עבר שלו ואז להחליט.
ורק לידיעתך, באיזשהו שלב, המשתמש ההוא הפסיק לפרסם אשכולות קיץ עם המלצות לזרים כי סקאוטים של קבוצות אחרות גלשו כאן והחתימו שחקנים שהוא המליץ עליהם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםNoamסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איפה ראית שכתבתי שהוא המליץ וישר החתימו?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בתור אחד שלפעמים מדבר מתוך ידע (אדלשטיין הנושא דובר רבות באספות , רביב עיניין אותי אז שאלתי וכו') , הידע הזה לא בא מהאויר , כשמשהו חשוב לי לדעת , אני שואל את האנשים הרלוונטיים (רמז , לא פה בפורום) , זה ממש לא מסובך לעשות את זה ותתפלא , הם עונים בשמחה ומסבירים בהקשבה לכל מי שמפנה אליהם שאלה רצינית.

בנושא הזה , באמת שלא עיניין אותי ועל כן באמת שאין לי מידע לספק בנושא (למענך במיוחד מברר כרגע).

אפשר להירגע בינתיים עד שנקבל תשובה בנושא?

תודה
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כשניסיתי לשאול זה לא ממש צלח.
אבל תודה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

וכצפוי , התשובה מגיע ברור ומהר.
אין היום (ולא היה מאז Fez לפני כמה שנים) אוהד ו/או כותב מהפורום שמעורב בכל צורה שהיא בבחירת הזרים בהפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםNoamסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אוקיי.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ובנימה הזאת , אנצל את ההזדמנות לקרוא לFez לחזור אלינו , מתגעגעים אלייך...
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מילפורד כתב: 09 מאי 2021, 12:53 ובנימה הזאת , אנצל את ההזדמנות לקרוא לFez לחזור אלינו , מתגעגעים אלייך...
:rose:
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

מי היה מאמין שאפשר לשאול את ההנהלה שאלות ולקבל עליהן תשובות.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ברור ברור. הרי הכל שקוף.
ציפיתי גם לקבל תשובה אחרת לגמרי אגב, לכשאקבל סופסוף תשובה לשאלה הזו.
הופתעתי מאוד מהתשובה.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

בהזדמנות תשאל את ההנהלה גם האם הם מחביאים גופות של ילדים בחדר ההלבשה, ואם כן - מה היקף התופעה. אתה תופתע מאוד גם מהתשובה לשאלה הזו.

טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הם עשו את זה ב16/17?
אולי באמת אופתע אם כך.

אולי אני גם אשאל אותם האם הם מטפלים באותם אוהדים "בבונים" שמחו פה על כך שזרקו מים על גיא פניני.
מעניין מה התשובה שאקבל.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אפשר לשאול מה הקשר?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

שברגע שיש להנהלה אינטרס לענות על שאלה מסוימת בצורה מסוימת (איך מתנהל המועדון, האם היא מטפלת ב"חוליגנים" וכו') - ההנהלה תענה לפי האינטרס שלה.

עכשיו הבנת את הקשר?
שליחת תגובה