הפועל - הרצליה, רביעי 5.5, 21:00

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

אני מאחל בהצלחה לכל מי שממשיך להתווכח איתו כי זה באמת אבוד לחלוטין.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אתה לא חייב לצטט אותי ולהגיב לי.
אתה יכול גם להתעלם פשוט אתה יודע, בטח ובטח אם אתה מרגיש שזה אבוד לחלוטין.
בקיצור, לא נאה לך - אל תגיב.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 12:21
יובל כתב: 06 מאי 2021, 11:56
טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 10:58 ו"לעשות פליאוף" זה הישג?
המטרות של הפועל ת"א צריכות להיות להגיע כל שנה למקום 7-8 (ואז לעוף די בקלות בפליאוף נגד מכבי/ירושלים)?
כי זה מה שקורה ברוב השנים האחרונות.
מי אמר שזה הישג?
אני אמרתי שזו עדות לכך שלא מדובר בהנהלה הגרועה בליגה, היא לא שכונה וביזיון, ולא כל החלטה שהיא מקבלת היא החלטה גרועה, כמו שנטען לאורך העונה.
לא נראה לי שיש מישהו שחושב או טוען שלא נעשות טעויות ושמקומות 7-8 זה לא הישג אלא בינוניות.
אולי לא ההנהלה הגרועה בליגה, אבל בהחלט זו שהכי יציבה בליגה בלהיות גרועה. או לכל הפחות טופ 3 בזה.
מאז עונת 17/18 עם פרנקו (שגם בעונה שלפניו לא הגענו לפליאוף אפילו) אנחנו כבר 3 שנים רצוף מתחילים עונה על הפנים (מג'נתן הולמס ודלאס מור, דרך דזי רודריגז ורודני פרוויס ועד וולטר למון ויורק השנה) ואז מתקנים כדי להישאר בליגה/לעשות מקום 7-8.
תוצאתית זה גרוע מאוד, ויש להנהלה חלק בזה.

אני רק לא מבין למה כשבכדורגל בונים קבוצה זבל בקיץ ואז מסיימים סיבוב עם 4 שערים זה הנהלה זבל, שכונה, הניסנובים חסרי מושג. אבל כשזה קורה בכדורסל 3 שנים רצוף (בדיוק כמו בכדורגל) הרוח הכללית לפתע הרבה יותר עדינה וסלחנית.
אני אפילו לא מתחיל להצליח להבין את הדמיון בין הדברים (אם אתה לא מבין את ההבדל בין בעלות פרטית לבין הנהלה שממונה ע"י העמותה, לא נראה לי שאוכל לסייע).

אבל גם ככה לבוא ולהגיד שהיחס סלחני, זה די מגוחך. קטלו להם את הצורה פה כל העונה. בברוטליות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךNoam
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 13:52
יובל כתב: 06 מאי 2021, 13:41
טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 13:20 הידע המקצועי שלי בכדורסל לא רוולנטי לדיון בכלל (לשאלת "אתה כן ידעת מראש שהסגל בקיץ הוא חסר סיכוי?").
הבעיה היא שמי שמחתים את הזרים האלה בקיץ, הידע המקצועי שלו בכדורסל, כנראה, לא משהו. זה מה שמבחן התוצאה מראה בצורה חד משמעית.

אם הייתי סקאוט בקבוצה השאלה שלך הייתה במקומה. אבל אני לא, ולכן זה לא רלוונטי.
אני רק יודע שבקיץ בכל אשכולות החגיגה על החתמות הלמונים העזתי לשאול מי אחראי להחתמה - ולא נעניתי.
לא לא. הוקיץ' טען שיש הבדל בין הסגל שנבנה בכדורגל לסגל שנבנה בכדורסל. הוא טען שהסגל שנבנה בכדורגל מלכתחילה היה חסר סיכוי, ובכדורסל זה לא היה ככה, אלא בנו סגל לגיטימי עם שחקנים לגיטימיים שנכשל.
ואז אתה כתבת: "מי אמר שבכדורסל לא בנו סגל שמלכתחילה היה חסר סיכוי?"
הוקיץ' אמר את זה. זו דעתו. אז או שאתה חולק עליו, ואז תגיד את זה - שהסגל מלכתחילה היה חסר סיכוי, או שלא, ואז שוב אני אשאל - מה אתה רוצה?
אל תעשה מניפולציה וניתוחים לדברים שכתבתי.
אם היה בונה את הקבוצה מישהו שמבין בכדורסל, הוא היה בונה סגל שלא היה כזה חסר סיכוי מלכתחילה כמו הסגל שך הקיץ עם הלמונים, או זה של הקיץ שעבר עם הפרוויסים, או זה שלפניו עם הדזים.
אבל בנה את הקבוצה הזו מישהו שאין לו מושג בכדורסל, כמו בכל אחת מהשנים האחרונות.
אז מי שבנה את הקבוצה בקיץ הוא חסר מושג. איך אתה יודע את זה? עובדה, הוא בנה את הקבוצה בקיץ (כי הרי ידוע שמי שמבין בכדורסל מעולם לא בנה קבוצה רעה). גישה מופלאה.
אז בעצם מי היה זה שהביא את טוקוטו, טילמן, ג'ונס ויאנג? אותו אפס שהביא את גייב יורק?
בכלל, כנראה שאין משמעות לרקורד של שחקנים או לעלות שלהם. פשוט נחכה, נראה מה יצא ולפי זה נחליט אם ההתנהלות מדהימה או שמדובר בחבורה של חובבנים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הדמיון הוא בכישלון הקולוסאלי ובבניית סגל כושל ששווה ירידת ליגה 3 עונות רצוף, בשני הענפים.
זה באמת נורא מופרך וחסר כל היגיון לזהות איזשהו דמיון בין הכשלונות בשני הענפים. קשה מאוד.

אגב, גם העונה הזו בכדורסל היא כישלון טוטאלי כן? עם כל הכבוד למסע ההישרדות המוצלח.
בדיוק כמו בכדורגל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הוקיץ' כתב: 06 מאי 2021, 15:58
טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 13:52
יובל כתב: 06 מאי 2021, 13:41

לא לא. הוקיץ' טען שיש הבדל בין הסגל שנבנה בכדורגל לסגל שנבנה בכדורסל. הוא טען שהסגל שנבנה בכדורגל מלכתחילה היה חסר סיכוי, ובכדורסל זה לא היה ככה, אלא בנו סגל לגיטימי עם שחקנים לגיטימיים שנכשל.
ואז אתה כתבת: "מי אמר שבכדורסל לא בנו סגל שמלכתחילה היה חסר סיכוי?"
הוקיץ' אמר את זה. זו דעתו. אז או שאתה חולק עליו, ואז תגיד את זה - שהסגל מלכתחילה היה חסר סיכוי, או שלא, ואז שוב אני אשאל - מה אתה רוצה?
אל תעשה מניפולציה וניתוחים לדברים שכתבתי.
אם היה בונה את הקבוצה מישהו שמבין בכדורסל, הוא היה בונה סגל שלא היה כזה חסר סיכוי מלכתחילה כמו הסגל שך הקיץ עם הלמונים, או זה של הקיץ שעבר עם הפרוויסים, או זה שלפניו עם הדזים.
אבל בנה את הקבוצה הזו מישהו שאין לו מושג בכדורסל, כמו בכל אחת מהשנים האחרונות.
אז מי שבנה את הקבוצה בקיץ הוא חסר מושג. איך אתה יודע את זה? עובדה, הוא בנה את הקבוצה בקיץ (כי הרי ידוע שמי שמבין בכדורסל מעולם לא בנה קבוצה רעה). גישה מופלאה.
אז בעצם מי היה זה שהביא את טוקוטו, טילמן, ג'ונס ויאנג? אותו אפס שהביא את גייב יורק?
בכלל, כנראה שאין משמעות לרקורד של שחקנים או לעלות שלהם. פשוט נחכה, נראה מה יצא ולפי זה נחליט אם ההתנהלות מדהימה או שמדובר בחבורה של חובבנים.

מה דעתך על עבודתו או עבודתם של אלה שבנו את הקבוצה הזו בקיץ 2018, 2019 ו-2020?
זה לא רק "העונה", זה כבר כמה עונות רצוף. אה אבל שכחתי בעצם 3 שנים רצוף של כישלון זה לא מעיד על כלום. איך אני יודע את זה? הוקיץ' לימד אותי כלל לחיים.
בכל מקרה, אתה חושב שמדובר בעובדה טובה שנעתשה פה ב-3 הקייצים האחרונים?

ויש הבדל גדול בין הקיץ לבין ה"תיקונים" שאחריו (שגם הם כושלים לא מעט, כמו גייב יורק)?
הכישלון בקיץ גומר לך את כל העונה, התיקונים אח"כ אמורים להציל אותך מירידת ליגה.
בדיוק כמו בכדורגל, בנו קבוצה לירידת ליגה, ואז החליפו שחקנים כדי לא לרדת ליגה.

היינו אמורים לקוות למקומות 4-6, בנינו קבוצות לרדת ליגה. ואז כשלא יורדים ליגה כולם צריכים להריע להנהלה שהצליחה להביא 2 וחצי זרים טובים ושלא נרד (תודה נהריה).
איזה כיף.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

כן, אני כתבתי שזו הצלחה שלא ירדנו ליגה ובכלל, מעולם לא ביקרתי את ההנהלה.
אתה מסלף בעקביות את כל מה שאני כותב, לא עונה על מרבית הדברים שכתבתי ויש לך תרבות דיון של ילד בן 3.
חלאס.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

שאלתי אותך מה דעתך על העבודה שנעשתה פה בקיץ 2018, 2019 ו-2020.
לא ענית לי.
ואז אתה עוד מלין שאני זה שלא עונה לך על דברים שאתה כותב ועל תרבות דיון.
מלך הקלישאות עושה זאת שוב. שכחת רק את "הכל אצלך שחור או לבן" ועוד כמה שאתה אוהב בין אם זה קשור לדיון ובין או לא.

תודה על ההערות הבונות הוקיץ'. אלמד להבא איך לנהל דיון ברמה גבוהה. ממך כמובן.

אה רגע ואני גם אוסיף מילת מחץ מנצחת לסיום.
התייאשתי (עדיף מ"חלאס" לא?)
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

עניתי לך בכל ההודעות על מה שאתה כתבת כשאתה ברוב המקרים מוציא חצאי משפטים ממה שכתבתי ועונה להם. פעם אחת אני כותב לך שנמאס לי להתדיין איתך אז אני פתאום זה שלא עונה. אחלה.

ואם היית טורח לקרוא את מה שכתבתי היית רואה שכבר עניתי על זה. בכל אופן, די ברור שבשלושת העונות האחרונות נכשלנו בבניית הסגל. האם זה אומר שמי שבנה את הסגל חסר מושג? לא. האם זה אומר שאלה אותם אנשים בנו את הסגל בכל העונות? ברור שלא וצריך להיות חתיכת קונספירטור כדי לחשוב שכן.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אוקיי.
אז אנחנו מסכימים על המציאות לפחות. שנכשלנו בבניית הסגל 3 עונות רצוף.
אתה לא רואה בזה משהו מגמתי, מערכתי או משהו שמעיד על התנהלות לא נכונה. אני כן.

מה כזה לא בסדר בזה?
על מה התרעומת?
אסור להחזיק בדיעה שיש משהו ברמה מערכתית (בחירת זרים) שלא עובד טוב במועדון?
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 16:00 הדמיון הוא בכישלון הקולוסאלי ובבניית סגל כושל ששווה ירידת ליגה 3 עונות רצוף, בשני הענפים.
זה באמת נורא מופרך וחסר כל היגיון לזהות איזשהו דמיון בין הכשלונות בשני הענפים. קשה מאוד.

אגב, גם העונה הזו בכדורסל היא כישלון טוטאלי כן? עם כל הכבוד למסע ההישרדות המוצלח.
בדיוק כמו בכדורגל.
הדמיון היחיד הוא בתוצאות הלא טובות.

אבל מעבר לזה, אתה משווה בין אגסים לתפוחים.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

וואו איזו היתממות מטורפת. מדהים.
אתה לא מבין על מה התרעומת. זה לא כאילו בילית את השעות האחרונות בללגלג על כל מי שחס וחלילה חושב שההתנהלות שלנו היא לא קטסטרופה, או בלספר לנו שאנחנו צבועים כי בכדורגל אנחנו מבקרים ופה מלטפים (למרות שהראו לך פה מיליון פעם שזה לא נכון ושבכל מקרה יש הבדלים משמעותיים).
כמו שאתה מספר לנו שמי שבונה את הסגל זה אותו בן אדם כל עונה והמועדון משקר לנו שזה המאמן שבונה את הסגל (ויותר מזה, שולח את המאמן לשקר לנו בתקשורת ולספר לנו שהוא בעצם בנה את הסגל). אחר כך כששואלים אותך מי בונה את הסגל אז אתה כבר לא יודע ובסך הכל "מעלה תהיות".
ריטואל קבוע, קודם תוקף ואז מתמם.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

בחירת הזרים בתחילת העונה הייתה רעה. את רביעיית הזרים הנוכחית (ג'ונס, טילמן, טוקוטו ויאנג) אני קונה בעיניים עצומות. הלוואי ונוכל לשמור אותם.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אתה טוען שאתם לא כאלה, אני טוען שכן.
ככה אני רואה את הדברים מהצד.

בכדורגל אין לכם שום בעיה (ובצדק) להשתמש במילים בוטות בנוגע להתנהלות של הניסנובים.
בכדורסל אתם מסתפקים בניסוחים עדינים כמו "כן, נעשו טעויות" ומאדירים כמובן את "התיקונים" שקרו בתקופה האחרונה (שהצילו אותנו מלרדת ליגה כן?).
אז ביקרת את ההנהלה בזה שלא שחררו את זאנה ויורק בזמן, WOW, איזו ביקורת נוקבת.
איפה הייתה הביקורת שלך כש(שוב) בנו פה קבוצה לירידת ליגה?
אני לא זוכר אותך מבקר ביותר מדי חריפות את העובדה ששנה שלישית ברציפות הבאת 4 זרים לרדת ליגה.
אותך ועוד אחרים פה (אתה בטח יודע לבד מי).

השורה התחתונה מאוד ברורה.
אני חושב שמדובר פה בכשל מערכתי ברור בנושא מסוים (בחירת זרים), אתם חושבים שלא.
אני חושב שאופן בחירת הזרים שלנו הוא כושל כבר 3 שנים ולא במקרה, אתם טוענים שמדובר בצירוף מקרים וביש מזל.
זכותכם וזכותי לחשוב מה שרוצים.

ולגבי הניסיון שלך להפוך את הדיעות שלי לאיזו "תיאוריית קונספירציה", אני רק אזכיר לך שאת הזרים לעונת 16/17 בחר בין היתר משתמש מהפורום הזה ממש, וכששאלתי האם התופעה הזו קורית גם בימים אלו - לא נעניתי. ושאלתי את השאלה הזו מספר פעמים.
אבל העיקר שתטיח שמדובר ב"תאוריות קונספירציה". בסדר.
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

קצת באיחור, אבל:

1. שוב ניהול משחק מחפיר של פרנקו. פשוט מאמן שלא חי את המשחק. חבל שנגד חולון לא הורחק עד סוף העונה.

2. אם אלייז׳ה תומאס לא היה כזה רכרוכי, אין מצב שאנחנו מנצחים את המשחק הזה. הבן-אדם עומד במאני טיים מול ים מדר ששוקל כמו הבייספ שלו ובמקום להטביע לו על הראש הוא בורח מהצבע. נראה כמו גרסה משופרת של ינסי גייטס.

3. מקס היידגר - שם שיותר מתאים לפילוסוף גרמני, אבל טונות של כשרון. הוא פשוט השאיר אותם במשחק. מקווה שהרצליה תרד ושאנחנו נלך עליו ואולי על קלארק בכל הכוח.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

היידגר מושאל ממכבי.
בכל מקרה הוא אחלה שחקן אבל גם אם היה אפשר להביא אותו, אין לנו מה לעשות איתו כשכבר חתומים אצלנו בר טימור ובמיוחד בריסקר (אותו סוג של שחקן רק פחות טוב מהיידגר).

קוטי קלארק קלאסה של שחקן.
ראיתי את השידור החוזר ואמרו שהוא עלה עם זריקה למשחק, לא מובן בכלל ומעיד הרבה על איזה שחקן הוא. אם לא מצליחים להחתים את יאנג הוא השחקן הראשון שהייתי רוצה לראות על המשבצת שלו, אבל אני מניח שגם אותו יהיה מאוד קשה להחתים.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אין לי דרך להוכיח את זה, אבל אני חושב שההתנהלות שלנו סביב נושא הזרים נובעת ישירות מזה שיותר קל לגייס כסף מאוהדים אמידים יחסית כדי לפתור בעיה נקודתית ולא בשביל סתם "הגדלת תקציב". אם באים לאנשים בפברואר ואומרים להם "חסר לי 20 אלף דולר כדי להחתים שחקן פגז שישאיר אותנו בליגה" הרבה יותר קל לעשות את זה (אפילו כמה פעמים) מאשר לאמר להם בתחילת השנה "חסר לנו 200 אלף דולר כדי לבנות סגל פגז"

למה אנחנו בכלל במצב הזה זה כבר נושא מורכב מאד. אבל לדעתי זה הסיפור.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זה אולי נכון, אבל גם בקיץ כשמחתימים זרים, הרוח היא שהביאו זרים תותחים ובכלל שהולכת להיות קבוצה טובה, ולא שהבאנו זרים בינוניים מינוס שישוחרר במחזור 5 כמו שקורה בפועל.
זה גם לא שרוב הזרים שבאים כמחליפים באמצע העונה הם הצלחות אדירות אצלינו.
יש הרבה בינוניים שהם בעבצם עוד מאותו דבר כמו אובנון, גרלון גרין, אקון פרסל, גייב יורק ועוד ועוד. לא כולם טוקוטו, טילמן או לטביוס מאשתקד.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 17:29 זה אולי נכון, אבל גם בקיץ כשמחתימים זרים, הרוח היא שהביאו זרים תותחים ובכלל שהולכת להיות קבוצה טובה, ולא שהבאנו זרים בינוניים מינוס שישוחרר במחזור 5 כמו שקורה בפועל.
זה גם לא שרוב הזרים שבאים כמחליפים באמצע העונה הם הצלחות אדירות אצלינו.
יש הרבה בינוניים שהם בעבצם עוד מאותו דבר כמו אובנון, גרלון גרין, אקון פרסל, גייב יורק ועוד ועוד. לא כולם טוקוטו, טילמן או לטביוס מאשתקד.
הרוח זה עניין של יח"צ יותר, שקשה למי שלא באמת מתמצא בשוק (ומעטים מאד מתמצאים) לסנן אותו. אף קבוצה לא תשדר "תשמעו, התקציב לא משהו השנה ויש גירעון, אז התפשרנו זה מה יש" רגע לפני מכירת המנויים ותחילת העונה.

אבל התחושה(מענין לבדוק תכלס) היא שאנחנו בתחילת השנה מכוונים יותר נמוך, משמעותית. ושבאמצע העונה אנחנו הולכים הרבה יותר/מצליחים להשיג הרבה יותר שמות מוכחים.
ומי שהוא שם מוכח דורש יותר בתחילת העונה מאשר באמצעה, ובאמצע העונה אפשר ממש לראות את הביצועים של מישהו לפני רגע, לא לפני כמה חודשים שלך תדע מה עבר עליו בהם. ואני די בטוח שבקרוב נראה אינדקציה מאד ברורה לזה - אני בספק כמה מהזרים הטובים שסיימו את העונה אצלנו יישארו בשנה הבאה. להפועל אין מספיק יוקרה וכסף כדי להשאיר אותם לעונה שלמה, רק להביא אותם כסותמי חורים בסוף עונה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 16:52 אתה טוען שאתם לא כאלה, אני טוען שכן.
ככה אני רואה את הדברים מהצד.

בכדורגל אין לכם שום בעיה (ובצדק) להשתמש במילים בוטות בנוגע להתנהלות של הניסנובים.
בכדורסל אתם מסתפקים בניסוחים עדינים כמו "כן, נעשו טעויות" ומאדירים כמובן את "התיקונים" שקרו בתקופה האחרונה (שהצילו אותנו מלרדת ליגה כן?).
אז ביקרת את ההנהלה בזה שלא שחררו את זאנה ויורק בזמן, WOW, איזו ביקורת נוקבת.
איפה הייתה הביקורת שלך כש(שוב) בנו פה קבוצה לירידת ליגה?
אני לא זוכר אותך מבקר ביותר מדי חריפות את העובדה ששנה שלישית ברציפות הבאת 4 זרים לרדת ליגה.
אותך ועוד אחרים פה (אתה בטח יודע לבד מי).

השורה התחתונה מאוד ברורה.
אני חושב שמדובר פה בכשל מערכתי ברור בנושא מסוים (בחירת זרים), אתם חושבים שלא.
אני חושב שאופן בחירת הזרים שלנו הוא כושל כבר 3 שנים ולא במקרה, אתם טוענים שמדובר בצירוף מקרים וביש מזל.
זכותכם וזכותי לחשוב מה שרוצים.

ולגבי הניסיון שלך להפוך את הדיעות שלי לאיזו "תיאוריית קונספירציה", אני רק אזכיר לך שאת הזרים לעונת 16/17 בחר בין היתר משתמש מהפורום הזה ממש, וכששאלתי האם התופעה הזו קורית גם בימים אלו - לא נעניתי. ושאלתי את השאלה הזו מספר פעמים.
אבל העיקר שתטיח שמדובר ב"תאוריות קונספירציה". בסדר.
וואו. כיוון שאתה שקרן בלתי נלאה הכרחת אותי אשכרה לחזור אחורה ולראות מה כתבתי.

הנה מה שהיה לי לכתוב בדרבי על כך שהגענו למצב שאנחנו עולים למשחק עם יורק ודיבלר:
https://shedim.com/viewtopic.php?f=4&t=549
הוקיץ' כתב: 06 מרץ 2021, 19:48 בדיחה? ביזיון? חובבנות? כל התשובות נכונות.
הנה מה שהיה לי לכתוב על כך שבמשך כל הפגרה לא נמצא מחליף ליורק:
https://shedim.com/viewtopic.php?f=4&t=478&start=120
הוקיץ' כתב: 02 מרץ 2021, 16:18 בושה וחרפה.
לא הפסדנו מספיק משחקים כי לא החתמנו סנטר? זאת יכולה להיות ההחלטה שתוריד אותנו ליגה.
אין ספק. ביקורת עדינה ומרומזת.
העיקר שאחר כך תתגונן ותגיד "זכותי לחשוב מה שאני רוצה". ברור שזכותך, רק לא ברור לי איך אתה מתפלא כשיוצאים עליך אחר כך.

לגבי עונת 16/17. גם אם תחזור מיליון פעם על השקר הזה ש"משתמש מהפורום בחר את הזרים" זה לא יהפוך את זה לנכון. מה שהיה זה שגייסו משתמש מהפורום להיות עוד חלק ממערכת איתור הזרים בקבוצה. כלומר בנוסף למה שכבר קיים. הוא אפילו הסביר פה פעם איך זה עובד ואמר שהוא בסך הכל הציע זרים ומי שקיבל את ההחלטות היו שרון אברהמי ואפי בירנבוים.
בכל אופן, איך זה קשור לתיאוריות הקונספירציה שלך ולזה שאתה החלטת שאותו בן אדם בנה את הסגל בשלוש השנים האחרונות, בניגוד למה שהמועדון והמאמנים אמרו לנו?
וכמובן איך אפשר שלא לקנח ב"שאלתי פה האם זה עדיין קורה ולא נעניתי". ולזה אני אענה את התשובה הרגילה שלי - גם אני אתמול עמדתי באמצע הרחוב ושאלתי כמה עולה קולה ואף אחד מהבני זונות שעברו שם לא ענו לי.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

1. כתבתי שאת הזרים של 16/17 בחר *בין היתר* אוהד מהפורום, לא שאותו אוהד בחר אותם לבד.
העיקר שאחרי זה אתה מספר עוד שאני זה שמסלף.
טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 16:52 אני רק אזכיר לך שאת הזרים לעונת 16/17 בחר בין היתר משתמש מהפורום הזה ממש

2. ההשוואה שלך בין השאלה הפשוטה ששאלתי לבין סיטואציה של אדם ששואל אנשים סתם שאלה ברחוב זה נטו גניבת דעת קלאסית שלך.
אתה באמת רוצה להשוות בין אדם ששואל סתם אנשים לא קשורים שאלה לא קשורה ("כמה עולה קולה"?) לבין אדם ששואל בפורום של אוהדי הפועל כדורסל שאלה שקשורה ל...הפועל כדורסל?
כי זה באמת אותו דבר אה?
אין סוף לדמגוגיות.

3. מעניין מה ככ בעייתי עבורכם בשאלה הפשוטה האם אוהדים מעורבים בבחירת הזרים, בדומה ל16/17.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 18:30 1. כתבתי שאת הזרים של 16/17 בחר *בין היתר* אוהד מהפורום, לא שאותו אוהד בחר אותם לבד.
העיקר שאחרי זה אתה מספר עוד שאני זה שמסלף.

2. ההשוואה שלך בין השאלה הפשוטה ששאלתי לבין סיטואציה של אדם ששואל אנשים סתם שאלה ברחוב זה נטו גניבת דעת קלאסית שלך.
אתה באמת רוצה להשוות בין אדם ששואל סתם אנשים לא קשורים שאלה לא קשורה ("כמה עולה קולה"?) לבין אדם ששואל בפורום של אוהדי הפועל כדורסל שאלה שקשורה ל...הפועל כדורסל?
כי זה באמת אותו דבר אה?
אין סוף לדמגוגיות.

3. מעניין מה ככ בעייתי עבורכם בשאלה הפשוטה האם אוהדים מעורבים בבחירת הזרים, בדומה ל16/17.
1. איך ה"בין היתר" משנה משהו? לא הוא בחר אותם.

2. נכון, זה פורום. ממתי בפורום אוהדים יודעים איך מתנהל המועדון מבפנים? אין עוד מועדון בארץ שמאפשר לך לשאול שאלות גורמים רשמיים כמו הפועל (ובצדק, זה מועדון אוהדים אז רק ראוי שתהיה תקשורת פתוחה). אתה בוחר שלא לנצל את האפשרות הזאת אלא לשאול שאלות בפורום אוהדים, ואז עוד מתלונן שלא עונים לך. נו, ואני הדמגוג.

3. המקום היחידי שבו מישהו טען שיש משהו בעייתי בשאלה הזו הוא בדמיונך הקודח. אבל כן, מאוד מעניין.

4. כמובן שלשקרים שלך על זה שהביקורת שלי כלפי ההנהלה הייתה עדינה ומלטפת לא טרחת להגיב. כהרגלך.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זה משנה מאוד. להסביר לך את ההבדל בין "בוחר אותם לבד" ולבין "בין היתר"?
ואם אתה לא יודע איך מתנהל המועדון מבפנים, על סמך אתה פוסל השערות של אנשים אחרים בכזה ביטחון?

ואף אחד לא צריך לטעון ש"יש משהו בעייתי בשאלה הזו", זו פשוט המציאות לנוכח זה שאף אחד פה לא עונה עליה.

כן, אתה דמגוג.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

יובל כתב: 06 מאי 2021, 14:53 רק בריאות.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

שכחת את "מסכים עם יובל" הקבוע שלך.
לא נורא.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

יובל כתב: 06 מאי 2021, 17:14 היידגר מושאל ממכבי.
בכל מקרה הוא אחלה שחקן אבל גם אם היה אפשר להביא אותו, אין לנו מה לעשות איתו כשכבר חתומים אצלנו בר טימור ובמיוחד בריסקר (אותו סוג של שחקן רק פחות טוב מהיידגר).

ראיתי את השידור החוזר ואמרו שהוא עלה עם זריקה למשחק, לא מובן בכלל ומעיד הרבה על איזה שחקן הוא. אם לא מצליחים להחתים את יאנג הוא השחקן הראשון שהייתי רוצה לראות על המשבצת שלו, אבל אני מניח שגם אותו יהיה מאוד קשה להחתים.
היידגר זה בריסקר יותר טוב כמובן, אבל בעיקר בריסקר עם ציפיות: כזה שהקבוצה בונה עליו ולכן סגירה טובה עליו (כמו שהיתה אתמול חלק מהמשחק) פוגעת מאוד בקבוצה. לא שחקן שהייתי רוצה שיהיה הזר המוביל שלנו.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

לא מבין את הזלזול בזה שאוהד הקבוצה היה מעורב בבחירת הזרים?
אחד הכותבים בפורום יכול גם להיות הרופא שטפל בך אתמול, הקבלן שבנה לך את הבית, המהנדס שתכנן לך את הראוטר המחנך של הילדים שלך או הטכנאי שתקן לך את המזגן. מה גורם לך לחשוב שאהדה להפועל אומרת שאתה לא איש מקצוע (מצטער על הפניה בזכר. לצערי, 99% מהכותבים בפורום הם זכרים)

איך אתה חושב שנהיים סקאוטרים מקצועיים?
אוהבים כדורסל, רואים ועוקבים אחרי כדורסל בכל העולם ומישהו שנותן לך את ההזדמנות הראשונה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyNoamteknoboy
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

Frenzy כתב: 06 מאי 2021, 18:55

היידגר זה בריסקר יותר טוב כמובן, אבל בעיקר בריסקר עם ציפיות: כזה שהקבוצה בונה עליו ולכן סגירה טובה עליו (כמו שהיתה אתמול חלק מהמשחק) פוגעת מאוד בקבוצה. לא שחקן שהייתי רוצה שיהיה הזר המוביל שלנו.
היידגר מתאזרח.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הוקיץ' כתב: 06 מאי 2021, 18:11 מה שהיה זה שגייסו משתמש מהפורום להיות עוד חלק ממערכת איתור הזרים בקבוצה. כלומר בנוסף למה שכבר קיים. הוא אפילו הסביר פה פעם איך זה עובד ואמר שהוא בסך הכל הציע זרים ומי שקיבל את ההחלטות היו שרון אברהמי ואפי בירנבוים.
בתור מי שכן היה חלק מהמערכת אז, זה תיאור מדויק למדי
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בני12 כתב: 06 מאי 2021, 19:01 לא מבין את הזלזול בזה שאוהד הקבוצה היה מעורב בבחירת הזרים?
אחד הכותבים בפורום יכול גם להיות הרופא שטפל בך אתמול, הקבלן שבנה לך את הבית, המהנדס שתכנן לך את הראוטר המחנך של הילדים שלך או הטכנאי שתקן לך את המזגן. מה גורם לך לחשוב שאהדה להפועל אומרת שאתה לא איש מקצוע (מצטער על הפניה בזכר. לצערי, 99% מהכותבים בפורום הם זכרים)

אוהבים כדורסל, רואים ועוקבים אחרי כדורסל בכל העולם ומישהו שנותן לך את ההזדמנות הראשונה.
אתה שם לב לפער בין מה שכתבת בהתחלה למה שכתבת בסוף? דיברת על מקצועות שדורשים הכשרה והתנסות ארוכת שנים שמאפשרת צבירת ידע רחב ויכולת קבלת החלטות טובה. זה לא בדיוק אותו דבר כמו לקחת אוהד מהפורום לקבל החלטות על החתמת זרים בקבוצה (אם זה אכן מה שקרה).
אינתי עומרי, הפועל.
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

יובל כתב: 06 מאי 2021, 19:03

היידגר מתאזרח.
ברגע שאמרת שהוא מושאל ממכבי, וויתרתי על לשאול איך לעזאזל יכול להיות שהוא מתאזרח.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

יובל כתב: 06 מאי 2021, 19:03

היידגר מתאזרח.
אשכרה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 מאי 2021, 19:38
בני12 כתב: 06 מאי 2021, 19:01 לא מבין את הזלזול בזה שאוהד הקבוצה היה מעורב בבחירת הזרים?

אתה שם לב לפער בין מה שכתבת בהתחלה למה שכתבת בסוף? דיברת על מקצועות שדורשים הכשרה והתנסות ארוכת שנים שמאפשרת צבירת ידע רחב ויכולת קבלת החלטות טובה. זה לא בדיוק אותו דבר כמו לקחת אוהד מהפורום לקבל החלטות על החתמת זרים בקבוצה (אם זה אכן מה שקרה).
הוא לא היה הסקאוטר הראשי של המועדון והוא גם ספר פה בפורום שהפועל שלחו אותו להכשרות.
הוא המליץ על זרים לפי ההיכרות והידע שלו.
הוא לא החתים אותם
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

יובל כתב:אתה עושה צחוק? מה דעתך בזמן אמת רלוונטית? כל הדיון פה הוא האם ההחלטות בזמן אמת היו לגיטימיות. מצד אחד אתה טוען עכשיו, בדיעבד, שהסגל בקיץ היה חסר סיכוי, ומצד שני אתה טוען שדעתך בקיץ לא רלוונטית. להגיד עכשיו שהסגל בקיץ היה נפילה זו לא חוכמה, את זה כל אחד יודע להגיד.

אגב, לא שזה משנה משהו, אבל מכיוון שאתה לא יכול בלי לעקוץ בכל הודעה (ואז לבכות שכולם נגדך), אני רק אציין היו גם החתמות שהיו נוראיות בעיניי (זאנה ודיבלר למשל). אני יודע, זה לא חוכמה כמו לבוא בדיעבד ולספר שידעת שניכשל כמו שאתה עושה, אבל גם משהו. אז אין לי מושג מאיפה אתה ממציא שכל החתמה מהוללת פה על ידי כולם או על ידי לא יודע מי.

אה, וזה מה שאתה כתבת כשהחתמנו את ג'ונס:
טכנית לארז כתב: 30 דצמבר 2020, 18:22 מי אחראי על ההחתמה?
מי העלה את השם שלו?
מי עקב אחריו?

נראה מהתגובות שמדובר בהחתמה של קסטריטיס.
וזה מה שכתבת כשהחתמנו את יאנג:
טכנית לארז כתב: 08 מרץ 2021, 12:20 מניסיון העבר הייתי מחכה קצת עם הקביעות של "החתמה מדהימה" ו"החתמה מעולה".
מה אני אגיד, גאון הדור.
תגובה מעולה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בני12 כתב: 06 מאי 2021, 22:34

הוא לא היה הסקאוטר הראשי של המועדון והוא גם ספר פה בפורום שהפועל שלחו אותו להכשרות.
הוא לא החתים אותם
האם קיים במועדון פורמט דומה היום? דהיינו אוהד/ים מהפורום שאינו מעולם הכדורסל עושה/ים סקאוטינג עבור המועדון?
אינתי עומרי, הפועל.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

האם משהו יודע אם יש עוד ועדת משמעת למועדון גם על המשחק מול הרצליה ?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

האדום הצורר כתב: 07 מאי 2021, 15:26
בני12 כתב: 06 מאי 2021, 22:34

הוא לא החתים אותם
האם קיים במועדון פורמט דומה היום? דהיינו אוהד/ים מהפורום שאינו מעולם הכדורסל עושה/ים סקאוטינג עבור המועדון?
אתה באמת מצפה שיענו לך?
לא הבנת שזה כמו לשאול סתם אנשים ברחוב כמה עולה קולה?

לפחות תהנה מהשקט
שששששש

הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

למעשה, זה בדיוק כמו לשאול אנשים ברחוב כמה עולה קולה.
אבל כן, אין ספק שהשקט פה הוא עדות לקונספירציה רחבה יותר ולא לזה שלאף אחד אין מושג מה התשובה.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בהחלט הוקיץ', זה אותו דבר. אין ספק. ותודה על ההקבלה הגאונית.
"כמו לשאול כמה עולה קולה". גאוני פשוט.

בכל מקרה לא נטשת אתמול עם ברכת "רק בריאות" (תודה)?
מה קרה שחזרת להגיב?

רק בריאות.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

גם כשאני עולה על מונית והנהג אומר לי שההומואים הורסים את המדינה אני יודע שזה חסר טעם להגיב, אבל לפעמים אני לא יכול להתאפק.
הפוסט קיבל 2 לייקיםNoamFrenzy
שליחת תגובה