התקצירים באתר ערוץ 5 והמנהלת...

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

שלא יחשדו שזו בכיינות חלילה...אבל בתור צרכן לא קטן של NBA... התקצירים באתר ערוץ הספורט ועמוד היוטיוב של המנהלת נעים בין שערורייה לליצנות.
כבר לא יודע אם זו שערורייה עבור מישהו שהיה/צפה במשחק המלא וסתם בדק את התקציר או עבור מישהו שלא ראה את המשחק ורוצה להבין מה הלך בו.
האם אלו רק התקצירים של הפועל? לוידע. לא ממש עקבתי אחרי תקצירים אחרים.

אבל דברים שפשוט חוזרים על עצמם בכל תקציר ותקציר שעולה באתר(הנוראי לכשעצמו) או ביוטיוב:
1. משמיטים אירועים מרכזיים שקרו כל עוד הם לא סלים. מאמן הורחק? היתה תגרה? עבירה טכנית? לא קריטי לנו לתקציר. תתמודד.
2. יכולים להתעכב 80% מהתקציר על רבע ראשון ואז ב-20 שניות את הרבע האחרון
3. משחק צמוד רבע אחרון, כמעט שוויון, פתאום בפריים הבא כבר 9 הפרש עם 15 שניות לסיום. מריצים מהר מהר משחק צמוד ופתאום מראים חצי דקה של סלי גארבג' שלחלוטין אין להם שום קשר למשחק.
4. קבוצה עושה ריצה יפה במהלך המשחק? אנחנו נראה איזה סל-שניים מהריצה, אבל נראה סתם ככה סל של הקבוצה השניה שהוריד את היתרון מ- -17 ל-14 באמצע הריצה. ככה בלי קשר לכלום.

WTF?? :bang: :bang:

או שסתם התרגלתי לסנטדרט אמריקאי, או שמדובר בהפועל בלבד.

נ.ב - זה קורה גם בכדורגל. פנדל ודאי שלא נשרק? הזדמנות טובה שפוספסה? יש סיכוי טוב שלא תדע על קיומם אם לא ראית את המשחק המלא.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 3 לייקיםShachamBigBallerbeny
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בדר"כ בתקצירים האלה מתמקדים בעיקר בשלשות או בדאנקים.
סלים קריטיים זה פחות חשוב.

הרבה פעמים אתה רואה קפיצה בתקציר שבמהלכה אחת הקבוצות עשתה איזו ריצת 17-4 נניח ואין לזה שום זכר.

אני עוד זוכר את התקציר של הניצחון שלנו במנורה ב17/18 עם השלשה של מנקו שברקנטי פשוט החליטו להשמיט מהתקציר, וזו הייתה שלשה שפחות או יותר נצחה לנו את המשחק (או חצי נצחה).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

מה אתה מתפלא מהערוץ הזה? הכל ביזיון שם ואני מסכים על כל הסעיפים שרשמת.
בקשר לכדורגל, זה גם קיים, לא יודע אם רק בהפועל אבל קיים. זכור לי רק העונה שאני מחפש איזה פנדל שלא נשרק או פעם שער חוקי של גיל יצחק שנפסל ולא מוצא בתקצירים, בקיצור בדיחה.
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

הבעיה היא שקהל היעד העיקרי הוא לא אנשי כדורסל, אלא אנשים שנעים בין ״יש לי כמה דקות פנויות בעבודה״ לבין חובבי ספורט.
אז כנראה שעבור סוגי משחקים שונים מוגדרים אורכי התקצירים ומה צריך להיות בהם.

באותה מידה אפשר להגיד שאין אתרי אינטרנט חינמיים שמראים סטטיסטיקות מתקדמות (או שיש ואני לא מכיר) ובכלל בערוצי הספורט מפרשנים ומסבירים דברים בהסתמך על בוקסקור. במיינסטרים (כמו גם בתקצירים) הם מכוונים לקהלי יעד אחרים. בפודקאסטים אני בטוח שאפשר למצוא ערוצים מרתקים.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

וואו חשבתי שסתם הרגיש רק לי ככה. הפער בין משחקים מלאים שאני צופה בהם לתקציר שלהם פשוט עצום :?

כנ"ל מסכים עם כל הסעיפים האחרים שציינת. לא רק בהפועל. אני חושב גם שהרבה פעמים מראים סלים של הכוכבים של כל אחת מהקבוצות כדי לייצר איזו ת'מה מתמשכת.
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

בעעעע על כל הערוץ המטונף הזה אבל אם רוצה לראות תקציר אין אלטרנטיבה !!! צריכה להיות
הפוסט קיבל 18 לב אדום
שליחת תגובה