פלייאוף תחתון- עונת 20/21

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Pumba
הצטרף: 27 נובמבר 2020, 13:06
קיבל.ה  63 לייקים
יצירת קשר:

עוד משחק אחד והפלייאוף מתחיל (שניים עבורנו)
הקבוצות שישתתפו בפלייאוף התחתון לפי מיקום כרגע:
ב"ש, נ"צ, ראשון, הפועל, הרצליה, חיפה, נהריה
ב"ש- 12 נצחונות, המשחק הבא מול המחלה, נמצאים משחק אחד מירושלים אבל עם הפסד כפול לירושלים שעם 13 ככה שגם אם תנצח את מכבי וירושלים תמעד הם לא יעברו אותם
נ"צ- 11 נצחונות ומשחק הבא בחוץ מול נהריה, אלא אם תהיה הפתעה אדירה הם יגיעו לפלייאוף עם 12
ראשון לציון- 11 ניצחונות, משחק חוץ מול חיפה, שתי הקבוצות חייבות לנצח, חיפה כדי לשמור על סיכוי להישאר בליגה, ראשל"צ כדי שנ"צ לא תוכל לפתוח עליהם פער אחרי הניצחון הצפוי מול נהריה
הפועל- 7 נצחונות, שני משחקים- הבא מול הפועל חיפה ואחריו עוד אחד מול הפועל חולון. שתי קבוצות חזקות, חייבים ניצחון כפול כדי לתת קצת אוויר לנשימה לקראת הפלייאוף וקרבות הירידה. מנגד שתי הקבוצות מאוד רוצות את הניצחון בשביל מאבקי מיקום בפלייאוף העליון (פירוט על חולון בהמשך)
הרצליה- 7 נצחונות, משחק הבא חולון בחוץ, למזלנו (וגם לרעתנו בהמשך) חולון צריכים את הניצחון למאבקי המיקום שלהם בפלייאוף העליון (-2 מאילת שבמקום השני, -1 מגלבוע שבשלישי, שני משחקים חסרים)
חיפה- כנאמר, משחק אחרון מול ראשון, שתיהן מאוד מאוד צריכות את הניצחון. השאיפה שלנו צריכה להיות תיקו בלי נקודות בגלל שהכרוז עם הר' של חיפה מתגלה כחולה קורונה. אבל במציאות עדיף לנו ניצחון של ראשון, שיעזור לנו לשמר את הפער עליהם ללא תלות בתוצאות שלנו (הפסד כפול וניצחון שלהם והם במרחק של -1 מאיתנו), כי פלייאוף כנראה שלא נעשה (אלא אם כל הכוכבים יסתדרו בשורה, פול סטול יחזור לרמת המשחק שהייתה לו באליפות של חיפה, ננצח את כל המשחקים שלנו עד סוף העונה ונהריה וחיפה ינצחו את ראשון ונס ציונה)
עירוני נהריה- מעשית, ירדה ליגה. הם ב-4 מהפועל והרצליה, והמשחק הבא שלהם הוא מול נ"צ שהרבה יותר חזקה מהם, והם באים אחרי הפסד של 63 הפרש(!) נגד אילת בחוץ. יותר מכפול נקודות הם ספגו שם. הדרך היחידה שבה ישארו ליגה זה אם ינצחו את כל המשחקים שלהם עד סוף העונה, חיפה תפסיד לפחות 3 ואו הפועל או הרצליה יפסידו לפחות 4.

שיהיה לנו בהצלחה עם זה

עריכה- באוזנייה נמסר לי ש:
1. הכרוז עם הר' לא שם יותר
2. "ניצחון היום, והפסד של הרצליה לחולון, שם אותנו בוודאות מעליהם. מה זה אומר? שמארחים אותם ואת נהריה בבית התחתון."
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroFrenzy
שליחת תגובה