מחזור 25 בני הרצליה-הפועל ת״א ראשון 18/4 20:00

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 19 אפריל 2021, 20:01
Frenzy כתב: 19 אפריל 2021, 19:00 או סוג של שוכמן עם אינטיליגנציה, תלוי איזה צד של הסקלה אתה מסתכל...
ועם קליעה..
לשוכמן יש קצת קליעה, בלי לבדוק אני חושב שהאחוזים שלו משלוש סבירים+
אני גם חושב שאם היתה לו בחירת זריקות יותר טובה זה גם היה מתבטא באחוזים
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

אני ראיתי סרטונים שלו ביו טיוב מהתקופה שלו בתיכונים וראיתי שם הרבה איטלגנציה, ברור שעד לרמת ניסיון וחכמת משחק של גיא פניני שהוא מעין עיליו יש עוד הרבה מה להשתפר. אני מאוד מרוצה מהאנרגיות שמכניס ולגבי שנה הבאה אלוהים גדול, תחילה יש להבטיח הישארות בליגה.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

לחיזוק הטענות שלי שהחיבור, האנרגיות הקבוצתיות יותר חשובות מכשרון של שחקן בודד יש לראות מה קרה היום במשחק בין גלבוע למכבי תל אביב. כל שחקן במכבי נחשב כוכב לעומת שחקן מקביל בגלבוע, אבל בגלבןע החיבור, האנרגיות, הלחימה, הנשמה מנצחת.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

השאלה איך מכ' תופיע בשבת מול מכ' חיפה
אולי טוב שזה קרה היום
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

Frenzy כתב: 19 אפריל 2021, 20:03
Frenzy כתב: 19 אפריל 2021, 19:00 או סוג של שוכמן עם אינטיליגנציה, תלוי איזה צד של הסקלה אתה מסתכל...
ועם קליעה..
עדיף שהיית בודק.
קלעי מחריד.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

De Niro כתב:השאלה איך מכ' תופיע בשבת מול מכ' חיפה
אולי טוב שזה קרה היום
ברור שמכבי יבואו לבוא לפתוח רגליים נגד חיפה. כמו ביתר נגד בני יהודה.

כולם חיים רק בשביל לדפוק את הפועל.

Sent from my SM-G960U using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ארדיטי כתב:
אולי טוב שזה קרה היום

נקווה שלא
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ארדיטי כתב: 19 אפריל 2021, 23:27
אולי טוב שזה קרה היום

תאוריות הקונספירציה האלה מגוחכות וילדותיות (כן, שחקני בית"ר יפסידו בכוונה כשכל מה שמעניין גם את השחקנים וגם את האוהדים שלהם זה לא להסתבך במאבקי ירידה), אבל אם יש קבוצה אחרת ואדם אחד שאני לא אתפלא על שום דבר שקשור אליהם זו מכבי ת"א בכדורסל ושמעון מזרחי.

להפך, אני אתפלא אם ווילבקין למשל יירשם למשחק, אם בנדר לא יירשם למשחק על חשבון האנטר/ז'יז'יץ', אם לא נראה כל מיני רוטציות והרכבים מוזרים שמזכירים משחקי אימון וכו'. השאלה היחידה היא האם זה יספיק לחיפה בשביל לצמצם את פערי הכישרון העצומים.
שער 7 נוסטלגיה
קיבל.ה  20 לייקים

ADOM כתב: 19 אפריל 2021, 21:24 לחיזוק הטענות שלי שהחיבור, האנרגיות הקבוצתיות יותר חשובות מכשרון של שחקן בודד יש לראות מה קרה היום במשחק בין גלבוע למכבי תל אביב. כל שחקן במכבי נחשב כוכב לעומת שחקן מקביל בגלבוע, אבל בגלבןע החיבור, האנרגיות, הלחימה, הנשמה מנצחת.
אז זהו, שאני לא בטוח כמה באמת החמישייה החזקה של מכבי מוכשרת מזו של חולון או הגליל. היתרון הגדול שלהם זה הסגל הגדול, היכולת לתת לשחקנים לנוח במהלך המשחק, ולהגיע לדקות המכריעות עם שחקנים טובים שלא מלאים בעבירות או עייפות.
זה לא סתם שלאורך שנים מכבי "אוספים" שחקנים, בעיקר זרים מקבוצות אחרות ,כי הם פשוט לא פחות טובים ממה שיש להם ובהרבה מקרים יותר טובים.
הכסף שלהם שמייצר סגל בילתי נגמר שתמיד מייצר מספר שחקנים בריאים בכושר משחק, הסגל הזה הוא היתרון המשמעותי
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

שער 7 נוסטלגיה כתב: 20 אפריל 2021, 07:34
ADOM כתב: 19 אפריל 2021, 21:24 לחיזוק הטענות שלי שהחיבור, האנרגיות הקבוצתיות יותר חשובות מכשרון של שחקן בודד יש לראות מה קרה היום במשחק בין גלבוע למכבי תל אביב. כל שחקן במכבי נחשב כוכב לעומת שחקן מקביל בגלבוע, אבל בגלבןע החיבור, האנרגיות, הלחימה, הנשמה מנצחת.
אז זהו, שאני לא בטוח כמה באמת החמישייה החזקה של מכבי מוכשרת מזו של חולון או הגליל. היתרון הגדול שלהם זה הסגל הגדול, היכולת לתת לשחקנים לנוח במהלך המשחק, ולהגיע לדקות המכריעות עם שחקנים טובים שלא מלאים בעבירות או עייפות.
זה לא סתם שלאורך שנים מכבי "אוספים" שחקנים, בעיקר זרים מקבוצות אחרות ,כי הם פשוט לא פחות טובים ממה שיש להם ובהרבה מקרים יותר טובים.
הכסף שלהם שמייצר סגל בילתי נגמר שתמיד מייצר מספר שחקנים בריאים בכושר משחק, הסגל הזה הוא היתרון המשמעותי
בדיוק, החשיבות היא עומק הסגל ולא שחקן בודד, על כן בבניית קבוצה עדיף 8 עד 9 שחקנים ציון 8 מאשר אחד עם ציון 10 או אפילו שניים כאלה, שגומרים לך את התקציב ומתייחסים ליתר השחקנים כאילו הם חוטבי עצים ושואבי מים. חמישה ראשונה או ספסל זה מונחים לא חשובים, המונחים החשובים זה משחק קבוצתי והתאמה בין השחקנים.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 אפריל 2021, 22:18
ועם קליעה..
עדיף שהיית בודק.
קלעי מחריד.
חוץ מהעונה הראשונה בכל עונה ששיחק מעל 20 משחקים גירד את ה-30% מלמטה. העונה על 3/7 בינתיים.
שזה מתאים למה שאמרתי - אם היה בוחר זריקות יותר נכון, אני מאמין שהיה על ה-35%+
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

יובל כתב: 20 אפריל 2021, 01:50
ארדיטי כתב: 19 אפריל 2021, 23:27
אולי טוב שזה קרה היום

תאוריות הקונספירציה האלה מגוחכות וילדותיות (כן, שחקני בית"ר יפסידו בכוונה כשכל מה שמעניין גם את השחקנים וגם את האוהדים שלהם זה לא להסתבך במאבקי ירידה), אבל אם יש קבוצה אחרת ואדם אחד שאני לא אתפלא על שום דבר שקשור אליהם זו מכבי ת"א בכדורסל ושמעון מזרחי.

להפך, אני אתפלא אם ווילבקין למשל יירשם למשחק, אם בנדר לא יירשם למשחק על חשבון האנטר/ז'יז'יץ', אם לא נראה כל מיני רוטציות והרכבים מוזרים שמזכירים משחקי אימון וכו'. השאלה היחידה היא האם זה יספיק לחיפה בשביל לצמצם את פערי הכישרון העצומים.
לגמרי, אבל ההפסד שלהם אמש (תודה לך גליל/גלבוע !) יעבוד לטובתינו, הם ממש לא ירצו שני הפסדים רצופים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

Frenzy כתב: 20 אפריל 2021, 08:00

עדיף שהיית בודק.
קלעי מחריד.
חוץ מהעונה הראשונה בכל עונה ששיחק מעל 20 משחקים גירד את ה-30% מלמטה. העונה על 3/7 בינתיים.
אמרת שהאחוזים שלו סבירים פלוס. לגרד את ה-30 אחוז זה לא סביר פלוס ולא סביר מינוס, זה רע.
וגם לא ברור לי על מה אתה מדבר בהקשר של בחירת זריקות. הוא לא זורק בכלל מכדרור ומרבית הזריקות שלו פנויות.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

קלעי מחריד, היה מחטיא זריקות פנויות בקילו
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הוקיץ' כתב: 20 אפריל 2021, 09:43
Frenzy כתב: 20 אפריל 2021, 08:00

עדיף שהיית בודק.
קלעי מחריד.
אמרת שהאחוזים שלו סבירים פלוס. לגרד את ה-30 אחוז זה לא סביר פלוס ולא סביר מינוס, זה רע.
וגם לא ברור לי על מה אתה מדבר בהקשר של בחירת זריקות. הוא לא זורק בכלל מכדרור ומרבית הזריקות שלו פנויות.
מודה ועוזב וזה.. לא אתווכח איתך, כנראה שטעיתי
שליחת תגובה