ג’סטין טילמן

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

יאללה מימון המונים במתווה איתי שכטר להשאיר תבנאדם הזה בהפועל.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךBenHaunter
Money
קיבל.ה  564 לייקים

בשונה מגונס, גם הוא וגם יאנג היו מחוץ לישראל וחזרו. מגורם קרוב אני יודע שגם ג’סטין וגם יאנג מאוד אוהבים את המועדון ויותר מזה, הם כבר לא רצים(בשונה מגונס) לכל קבוצה, מחפשים נוחות. הם רוצים להישאר פה, אבל לא בכל מחיר. מקווה שיבינו שיש פה 2 זרים מעל הליגה ויעשו הכל כדי להשאיר אותם.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Money כתב: 23 מאי 2021, 14:34 בשונה מגונס, גם הוא וגם יאנג היו מחוץ לישראל וחזרו. מגורם קרוב אני יודע שגם ג’סטין וגם יאנג מאוד אוהבים את המועדון ויותר מזה, הם כבר לא רצים(בשונה מגונס) לכל קבוצה, מחפשים נוחות. הם רוצים להישאר פה, אבל לא בכל מחיר. מקווה שיבינו שיש פה 2 זרים מעל הליגה ויעשו הכל כדי להשאיר אותם.
אני מאמין שטילמן אוהב את המועדון, אבל הוא הצהיר לא פעם שהוא מכוון גבוה ושפציעות ועוד עכבו אותו. לא רק שהוא יכול לקבל הרבה יותר כסף ממה שאנחנו יכולים להציע, הוא גם צעיר ויכול להגיע הרבה יותר רחוק ממה שהוא יכול פה. אני מאמין שהוא יעבור לאירופה לקבוצה גדולה יותר.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

בראיון המרגש מאוד שלו בישראל היום, הוא אמר שעשה טעות שלא הלך לבאיירן, כי הוא מבין שברגע שאתה מגיע לקבוצת יורוליג אתה פשוט נכנס שם ללופ, והמשכורות גבוהות
דבר שהוא מאוד צריך לאור פטירת הוריו.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

Pumba כתב: 26 מאי 2021, 08:31 בראיון המרגש מאוד שלו בישראל היום, הוא אמר שעשה טעות שלא הלך לבאיירן, כי הוא מבין שברגע שאתה מגיע לקבוצת יורוליג אתה פשוט נכנס שם ללופ, והמשכורות גבוהות
דבר שהוא מאוד צריך לאור פטירת הוריו.
בהחלט מרגש.....כמה חבל שלא יישאר
הפוסט קיבל 18 לב אדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אם הצליחו להחתים את טוקוטו ויאנג אבדה תקוותנו לגבי טילמן?
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

De Niro כתב: 29 מאי 2021, 23:04 אם הצליחו להחתים את טוקוטו ויאנג אבדה תקוותנו לגבי טילמן?
אני יגיד לך את האמת ? לא יודע כמה טילמן מתאים לעמדה 5 כ5 המוביל . הוא שחקן מדהים שלא תטעה אבל העמדה שלו היא 4 והוא וטוקוטו דורכים אחד על השני אנחנו ניהיה חייבים 5 כמו ג׳ונס אתלטי.
הלוואי והיינו יכולים להחתים 5 זרים וטילמן עוד סנטר וטוקטו זה סוגר לך את עמדות 4 ו5 (עם חיזוק של ישראלי עם שכר נמוך בעמדה 5 שיתן כמה דקות במידת הצורך)
אבל כניראה שזה לא יהיה המצב ואני מעדיף זר בעמדה 5 כמו ג׳ונס ועוד רכז זר שזה מאסט.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Pegasus כתב:
De Niro כתב: 29 מאי 2021, 23:04 אם הצליחו להחתים את טוקוטו ויאנג אבדה תקוותנו לגבי טילמן?
אני יגיד לך את האמת ? לא יודע כמה טילמן מתאים לעמדה 5 כ5 המוביל . הוא שחקן מדהים שלא תטעה אבל העמדה שלו היא 4 והוא וטוקוטו דורכים אחד על השני אנחנו ניהיה חייבים 5 כמו ג׳ונס אתלטי.
הלוואי והיינו יכולים להחתים 5 זרים וטילמן עוד סנטר וטוקטו זה סוגר לך את עמדות 4 ו5 (עם חיזוק של ישראלי עם שכר נמוך בעמדה 5 שיתן כמה דקות במידת הצורך)
אבל כניראה שזה לא יהיה המצב ואני מעדיף זר בעמדה 5 כמו ג׳ונס ועוד רכז זר שזה מאסט.
אז שישחק בעמדה 4 ולפעמים ב-5
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

De Niro כתב: 30 מאי 2021, 08:12
Pegasus כתב:
ומי יהיה הסנטר הפותח שלך ? ולא חבל שני זרים על אותה עמדה ?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Pegasus כתב:
Pegasus כתב: אני יגיד לך את האמת ? לא יודע כמה טילמן מתאים לעמדה 5 כ5 המוביל . הוא שחקן מדהים שלא תטעה אבל העמדה שלו היא 4 והוא וטוקוטו דורכים אחד על השני אנחנו ניהיה חייבים 5 כמו ג׳ונס אתלטי.
יש רוטציה ופציעות
מכוונים לצמרת אז 2 טובים בעמדה אחת זה סביר
beny
קיבל.ה  247 לייקים

Pegasus כתב: 30 מאי 2021, 08:37
Pegasus כתב:
אם אתה מחתים את איתי שגב (אני מבין שמדברים איתו) שהוא סנטר הגנתי טוב, אז טילמן יכול לשחק כ-4-5 בהתאם להרכב.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

Pegasus כתב: 30 מאי 2021, 02:22
שחקנים טובים הרבה יותר חשובים משחקנים מתאימים. לא זוכר מקרה בהפועל שהסגל שלנו נפל על התאמה ולא על כישרון.
אם הבעיה שלנו בסגל תהיה ההתאמה של טילמן-- דיינו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםits-sickסומךDe Niro
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

מתי נגמרת העונה בליגה שהוא משחק?
יש איזה סיכוי להחזיר אותו לקראת סוף העונה?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טילמן משחק בג'י-ליג (נותן שם מספרים מפלצתיים אגב), העונה שם מסתיימת ביום ראשון.
יש מצב שהקבוצה שלו תעלה לפלייאוף אבל זה פלייאוף קצרצר של כמה ימים בשיטת המפסיד יוצא.
בכל מקרה לא נראה לי שיש כוונה להביא מחליף לאוונס.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

חלום
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

טילמן בהפועל השנה זה אליפות

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אני לא חושב שטילמן זה כמחליף לאוונס , כתבתי את זה כבר פעם פעמיים , שחקן כמו טילמן יוכל להיות ברוטציה בהתאם למצ' אפ מולנו בתכלס עם כל אחד מהזרים.
הוא יכול להיות החמש במקום אוונס , הוא יכול להיות 4 ליד אוונס במקום טוקוטו , במצב כזה טוקוטו יכול לשחק 3 ולשחרר את יאנג ובמשחקים מסויימים כשאפשר להרשות לשחק בלי בראון/סטול שיאנג ישחק יותר 2.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אני חושב אם הוא יבוא והוא לא זה יהיה בשביל להיות הגו טו גאי של הפועל ולא כשחקן בעמדה מסויימת כזו או אחרת

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

היא לא 5 קלאסי, בארץ הוא יכול להיות 5 בשקט.
כן הגנה, לא הגנה, את מה שהוא נותן בהתקפה זלמנסון ואוונס לא נותנים ביחד.
כשומר בצבע הוא לא עילוי ומצד שני גם אוונס וזלמנסון לא שומרים טוב.
חלום שיגיע, בספק אם יקרה.
קודם כל שבראון יחזור, מאז שנפצע הקליעה שלנו מחוץ לקשת פשוט קטסטרופה.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

מה טילמן, איפה אנחנו ואיפה טילמן? ההוא מצליח בג'י ליג, אנחנו סגורים עם אוונס, והעונה מתחילה כבר להיגמר לנו.
במקום פנטזיות צריך להתרכז רק בדבר אחד וזה לנצח במשחק הבא מול גליל עליון כדי פאקינג להציל את העונה הזו.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

יובל כתב:טילמן משחק בג'י-ליג (נותן שם מספרים מפלצתיים אגב), העונה שם מסתיימת ביום ראשון.
יש מצב שהקבוצה שלו תעלה לפלייאוף אבל זה פלייאוף קצרצר של כמה ימים בשיטת המפסיד יוצא.
בכל מקרה לא נראה לי שיש כוונה להביא מחליף לאוונס.
אם לא נמהר לדבר איתו.קבוצה אחרת תקח אותו
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טילמן הפסיד בסיבוב הראשון של הפלייאוף בג'י-ליג (עם עוד הופעה סולידית של 30 נקודות, 14 ריבאונד ו-2 חסימות) וסיים את העונה. הוא שחקן חופשי כרגע.

הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

יאא אללה חלום טילמן יכול לשנות לנו את העונה

סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

איפה ההוא שהציע מימון המונים אני שם כסף עוד היום

הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

איפה תורמים להביא אותו עד סוף העונה?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הלוואי הלוואי הלוואי
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

אין טעם להוציא אפילו עוד אגורה אחת העונה בשביל שבסופו של דבר נקבל בסבירות גבוה את מכבי בסדרה של הטוב מ5.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

יהלום כתב:אין טעם להוציא אפילו עוד אגורה אחת העונה בשביל שבסופו של דבר נקבל בסבירות גבוה את מכבי בסדרה של הטוב מ5.
אנחנו לא מובילים עליהם 0-3 העונה???
אההה,שכחתי.אוהדי הפועל מעדיפים לוותר על קרב קשה.
הפוסט קיבל 6 לייקיםChegiנייט רובינסוןסומךNoamHaunter7even
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

יהלום כתב: 06 אפריל 2022, 17:50 אין טעם להוציא אפילו עוד אגורה אחת העונה בשביל שבסופו של דבר נקבל בסבירות גבוה את מכבי בסדרה של הטוב מ5.
ניצחת אותם כבר 3 פעמים בלי סנטר כמן טילמן. עם גייקובן ובטח עם טילמן זה אפשרי ביותר לנצח אותם בסדרה ואנחנו האוהדים הראשונים שצריכים להאמין בזה. אין שום סיבה לגישה לוזרית כזאת
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

Nati כתב: 06 אפריל 2022, 23:08
יהלום כתב:אין טעם להוציא אפילו עוד אגורה אחת העונה בשביל שבסופו של דבר נקבל בסבירות גבוה את מכבי בסדרה של הטוב מ5.
קודם כל נכון. ראה ערך העונה הזאת בכדורגל וכדורסל.
דבר שני, ההם משחקים כרגע הרבה הרבה יותר טוב.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

נו נווו זה קורה או שזה עוד פנטזיה מבית היוצר שדים

סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

רצינו טילמן, קיבלנו עידית סילמן.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 2 לייקיםHaunterFrenzy
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

כל תגובה באשכול מקפיצה אותי שאולי מישהו בהנהלה קיבל שכל.
כנראה ויתרנו על העונה...
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

עוד לא ראית כלום.
בפורום כדורגל יש שניים שכבר חודש משכנעים את כולם שעדיף פלייאוף תחתון על עליון שמא נפסיד דרבי, תוך התעלמות מוחלטת מכל היתרונות האחרים.
הזיות של אנשים שלא ברור מאיפה הגיעו.
יהיה טוב הפועל!
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

כן, זה מה שכתבתי. שאני מעדיף לוותר מראש.
לא שאני מעדיף לחשב סיכונים ואם יש סבירות של 50 אחוז שנקבל את אחת הקבוצות בכושר הכי טוב באירופה שהחליפה מאמן מאז ה3-0 שעשינו עליהם והם כבר לא נראים כמו בדיחה אלא כמו קבוצה שבלי כוונה עוד יכולה לקחת את היורוליג אז אני מעדיף לשמור את הכסף, נניח כדי להשאיר את ג׳י פי או יאנג לעונה הבאה.
אנחנו לא אותה קבוצה והם לא אותה קבוצה. להגיד לך שאני חושב שזה בלתי אפשרי? לא, זה לגמרי אפשרי אבל הרבה יותר קשה.

אבל לצפות מבן אדם ש10 שנים אוכל לנו את הראש שיש כישוף על המועדון שבגללו שחקנים לא קולעים שלשות זה כנראה יותר מדי כדי להבין את הרציונל מאחוריי ההודעה שכתבתי.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

יהלום כתב:
כן, זה מה שכתבתי. שאני מעדיף לוותר מראש.
לא שאני מעדיף לחשב סיכונים ואם יש סבירות של 50 אחוז שנקבל את אחת הקבוצות בכושר הכי טוב באירופה שהחליפה מאמן מאז ה3-0 שעשינו עליהם והם כבר לא נראים כמו בדיחה אלא כמו קבוצה שבלי כוונה עוד יכולה לקחת את היורוליג אז אני מעדיף לשמור את הכסף, נניח כדי להשאיר את ג׳י פי או יאנג לעונה הבאה.
אנחנו לא אותה קבוצה והם לא אותה קבוצה. להגיד לך שאני חושב שזה בלתי אפשרי? לא, זה לגמרי אפשרי אבל הרבה יותר קשה.

אבל לצפות מבן אדם ש10 שנים אוכל לנו את הראש שיש כישוף על המועדון שבגללו שחקנים לא קולעים שלשות זה כנראה יותר מדי כדי להבין את הרציונל מאחוריי ההודעה שכתבתי.
אהה,הבנתי.עדיף לוותר על העונה הזאת כי בעונה הבאה אולי נצליח להשאיר אצלנו שחקנים(שכנראה מעדיפים קבוצה שמוותרת על מאבקים)ומכבי הגדולה והמפחידה תוותר על העונה הבאה.וכול הויתור הזה בגלל הסיכוי שאולי אולי נפגוש את הקבוצה המפחידה.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

ד״א,כמה כסף חוסכים על מהלך כזה?
מעניין אם הכמה אלפים האלו שנחסוך על משכורת של חודש/חודש וחצי שווה לעלות נגד הקבוצה המפחידה(אם היא באמת תהייה היריבה שלנו)רק עם 3 וחצי זרים.
איך חולון העיזו לא לפחד מאלופת אירופה?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

פרנקו רמז ששוקלים להביא עוד זר.
וואלקם בדרך?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

ב"ש כבר לא יכולה להגיע לפלייאוף.
אם הם מבטיחים השארות, אפשר לקחת להם את פארדון?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

בני12 כתב: 12 אפריל 2022, 00:03 ב"ש כבר לא יכולה להגיע לפלייאוף.
אם הם מבטיחים השארות, אפשר לקחת להם את פארדון?
טכנית בלבד, כן. מעשית לא.
קודם כל, מועד הרישום האחרון הוא ב-24.4. התאריך הכי מוקדם שבו באר שבע יכולה להבטיח את ההישארות הוא ה-23.4, אם היא מנצחת את אילת ונס ציונה (ב-23.4) וראשל"צ מפסידה לגלבוע.
וגם אם באר שבע תבטיח את ההישארות יום לפני סגירת חלון ההעברות, אני לא רואה את זה קורה.
שליחת תגובה