פול סטול

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

נייט רובינסון כתב: 15 מרץ 2022, 01:13 במומ מתקדם. ממש לא השחקן שצריך להביא
מסוג ההחתמות שהן ככ גרועות מלכתחילה שגם אם הן יצליחו לא ניתן יהיה להצדיקם בדיעבד. ראבק, עברו 5 שנים מאז 2017.
Red_man
קיבל.ה  473 לייקים

גם בסיבוב הקודם הוא לא היה משהו אז למה להביא אותו?
ReDroRed
קיבל.ה  21 לייקים

חתם🤬
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  868 לייקים

חתם, לא מבין גדול בכדורסל אבל נראה שהסטטיסטיקה שלו לא כזאת טובה. בכל מקרה שיהיה בהצלחה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

להביט על DJ קופר בהרצליה ולקנא...
הרכש הראשון בקיץ צריך להיות אבדיה. זופר אבדיה.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  773 לייקים

נראה כמו החתמה גרועה אבל לפחות החתמה ואני כן מאמין שיש ערך לכך שהוא מכיר טוב את הליגה ואת המועדון. מקווה לטוב
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

החיסרון של ג'קובן הורגש אתמול
אנחנו נמצאים בקרב קשה מאוד על הפלייאוף, ונזקקים להחתמה שלא היינו צריכים לפני שבוע וחצי
בהתחשב בקוצר הזמנים, והעובדה שיש לנו שלושה משחקים שכל אחד מהם מלחמת עולם על הבית העליון, אני חושב שזו החתמה ראויה ובמקום, במקום להתחיל מרתון מו"מים מול שחקנים שהם הימור או שלך תדע אם המו"מ איתם יפול או לא.
לא חושב שזה השחקן המדויק למה שאנחנו צריכים, אבל הוא כולה בא לסתום חור לחודש. קצת פרופורציות.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

שיהיה בהצלחה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני שמח שלפחות החתימו מישהו ויש יתרון שהוא מכיר את הליגה והקבוצה.
בהצלחה הפועל!
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
gershon
קיבל.ה  227 לייקים

הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
משמאל לעץ
קיבל.ה  61 לייקים

בושה לבזיון.
אחת הכותרות היותר מבאסות שאני זוכר בשנים האחרונות. מועדון מעצבן שמי שמנהל אותו מקצועית הוא פחדן ומרובע. סעמק אין לי חשק לראות את השחקן הזה רכז פותח אחרי שהתרגלתי לגייקובן. זה הבדלי רמות מוגזמים.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

אפשר לחשוב שפצעו את גקובן בכוונה
אנשים שלפני שבוע אוננו על הקבוצה הזו אחרי ניצחון שלישי בדרבי בעונה אחת מתהפכים כמו סטייק
שחקן נפצע לחודש, מי ציפתם שיבוא לחודש?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Nati
קיבל.ה  1015 לייקים

יש משהו שהפורום הזה לא מתלונן עליו?
Nati
קיבל.ה  1015 לייקים

פול,ברוך שובך
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  652 לייקים

א.ב כתב:אפשר לחשוב שפצעו את גקובן בכוונה
אנשים שלפני שבוע אוננו על הקבוצה הזו אחרי ניצחון שלישי בדרבי בעונה אחת מתהפכים כמו סטייק
בוא נאמר שהיה אפשר להביא שחקנים יותר טובים גם לחודש. ובה. חשב בעובדה שפרסמו שרצו להחתים שחקן נוסף עד לסוף העונה בכל מקרה, אז זו החתמה עוד יותר בזיונית.
ואני אשמח לאכול את הכובע.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

רדנקו כתב: 15 מרץ 2022, 21:30
בוא נאמר שהיה אפשר להביא שחקנים יותר טובים גם לחודש. ובה. חשב בעובדה שפרסמו שרצו להחתים שחקן נוסף עד לסוף העונה בכל מקרה, אז זו החתמה עוד יותר בזיונית.

שמות
תביא שמות
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  652 לייקים

תסתכל על השחקנים שעזבו את הליגה האוקראינית.

סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

Pumba כתב: 15 מרץ 2022, 21:56
רדנקו כתב: 15 מרץ 2022, 21:30

שמות
תביא שמות
אדם סמית', טיירוס מגי, די.ג'יי. קופר, טו הולוואי, מוריס ווטסון, טוני דגלאס, טיוס באטל, די.ג'יי. קנדי. כל אלה חתמו תוך כדי העונה הזאת בקבוצות אחרות בליגה, רובם בשבועות האחרונים. פתאום כשהפועל באה להחתים שחקן אז היחיד שנשאר בשוק הוא שחקן בן 36 שהיה מחריד בעונה הקודמת וסביר להניח שרוב הקבוצות בלאומית לא היו מחתימות אותו היום?
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

יובל כתב: 15 מרץ 2022, 22:25
רדנקו כתב: 15 מרץ 2022, 21:30 בוא נאמר שהיה אפשר להביא שחקנים יותר טובים גם לחודש. ובה. חשב בעובדה שפרסמו שרצו להחתים שחקן נוסף עד לסוף העונה בכל מקרה, אז זו החתמה עוד יותר בזיונית.

שמות
תביא שמות
אדם סמית', טיירוס מגי, די.ג'יי. קופר, טו הולוואי, מוריס ווטסון, טוני דגלאס, טיוס באטל, די.ג'יי. קנדי. כל אלה חתמו תוך כדי העונה הזאת בקבוצות אחרות בליגה, רובם בשבועות האחרונים. פתאום כשהפועל באה להחתים שחקן אז היחיד שנשאר בשוק הוא שחקן בן 36 שהיה מחריד בעונה הקודמת וסביר להניח שרוב הקבוצות בלאומית לא היו מחתימות אותו היום?
מי מהשחקנים האלו היה פנוי ברגע הפציעה של ג'קובן? האם כשג'קובן היה כשיר היה צורך בלהחליף אותו באחד מאלה?

לחידוד הטענה שלי:
האם לדעתך מישהו מהשמות שצירפת, בהנחה ולא מצא קבוצה והיה רלוונטי לפני הפציעה, היה יותר טוב מג'קובן והצדיק את ההפרדות ממנו על מנת להחתים על חשבונו? האם מי מהם, בהנחה והיה פנוי ברגע הפציעה, היה מוכן לחתום על התנאים שבהם מגיע סטול? האם מבחינה תקציבית מישהו מהם בכלל מתאים?
טוויטר זה השדים החדש
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

רדנקו כתב: 15 מרץ 2022, 22:16 תסתכל על השחקנים שעזבו את הליגה האוקראינית.

איזה רכז שעזב את הליגה האוקראינית היה פנוי ביום שישי?
משמאל לעץ
קיבל.ה  61 לייקים

כשגיימס יאנג יפצע ויחתימו את מקניל אל תגידו שלא אמרתי לכם
הפוסט קיבל 3 לייקיםMatt HawardFrenzyVinb
ranjef
קיבל.ה  687 לייקים

אני לא יודע מה היו האופציות האחרות, אבל בהתחשב בעבודת הסקאוט החלשה של הפועל ולא מהיום (בטח יחסית ליריבות לצמרת), אני חושב שזה לא רע, בטח עדיף על ההתמהמהות המסורתית.
וכן הלוואי וזופי היה פה.יש להם ישראלי וחצי. והשאר זרים. בלי תקציב ענק, והם הקבוצה החזקה בארץ ביחד עם ירושלים.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יובל כתב:
רדנקו כתב: 15 מרץ 2022, 21:30 בוא נאמר שהיה אפשר להביא שחקנים יותר טובים גם לחודש. ובה. חשב בעובדה שפרסמו שרצו להחתים שחקן נוסף עד לסוף העונה בכל מקרה, אז זו החתמה עוד יותר בזיונית.

שמות
תביא שמות
יובל אני איתך, גם אני הייתי רוצה איזה כוכב nba לשעבר שהליגה פה קטנה עליו או שחקן שלוקח את הליגה בהליכה.
אבל שחקנים כאלה עולים די הרבה כסף ובסופו של דבר לא יבואו לחודש בלבד, וגם אם כן איכשהו זה סיכון עד שישתלבו כבר ג'יקובן חוזר.

אם יש עמדה שכן צריך להביא זרתותח זה 5.
בלי חיזוק של גבוהה אין לנו מה למכור בפליאוף (בהנחה ונגיע, נאחס וכו').
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

Pumba כתב: 15 מרץ 2022, 22:56

שמות
תביא שמות
מי מהשחקנים האלו היה פנוי ברגע הפציעה של ג'קובן? האם כשג'קובן היה כשיר היה צורך בלהחליף אותו באחד מאלה?

לחידוד הטענה שלי:
האם לדעתך מישהו מהשמות שצירפת, בהנחה ולא מצא קבוצה והיה רלוונטי לפני הפציעה, היה יותר טוב מג'קובן והצדיק את ההפרדות ממנו על מנת להחתים על חשבונו? האם מי מהם, בהנחה והיה פנוי ברגע הפציעה, היה מוכן לחתום על התנאים שבהם מגיע סטול? האם מבחינה תקציבית מישהו מהם בכלל מתאים?
לא הבנת את הנקודה שלי. את כל השחקנים האלה הצליחו להחתים קבוצות אחרות בליגה במהלך העונה כשהן היו צריכות. ורק כשהפועל צריכה להחתים שחקן, פתאום אין יותר שחקנים פנויים, והשחקן הכי טוב שיש בשוק הוא פול סטול?
וגם כן, "התנאים". די.ג'יי. קופר לא הגיע כמחליף זמני בהרצליה? קבוצות לא החתימו בעבר שחקנים ברמה יותר גבוהה על תנאי? מה גם שסטול חתם עד סוף העונה, לא לחודש. הוא יקבל את כל הכסף גם אם בראון יחזור.
נערך לאחרונה על ידי יובל ב 16 מרץ 2022, 00:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3912 לייקים

אני מוכרח להודות שאני לא יודע מה קורה כרגע בשוק השחקנים. בדרך כלל אני יותר מעורה, אבל הזרים שלנו כל כך איכותיים שלא טרחתי אפילו לבדוק.
אני בדקתי מה קורה באוקראינה והאמת היא שאין שם כרגע שחקן מאוד מרשים.
ועדיין, אני מתקשה להאמין שזה הכי טוב שאפשר היה להביא. היה דיבור על גארי בראון רמירז (שלא ראיתי ששוחרר בכלל), אם זו הייתה אופציה אז זה שלוש רמות יותר טוב מסטול.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiסומך
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

Chegi כתב: 16 מרץ 2022, 00:06
יובל כתב:

שמות
תביא שמות
יובל אני איתך, גם אני הייתי רוצה איזה כוכב nba לשעבר שהליגה פה קטנה עליו או שחקן שלוקח את הליגה בהליכה.
אבל שחקנים כאלה עולים די הרבה כסף ובסופו של דבר לא יבואו לחודש בלבד, וגם אם כן איכשהו זה סיכון עד שישתלבו כבר ג'יקובן חוזר.

מי ביקש כוכב NBA? בסך הכל ביקשתי שחקן עם רזומה אירופי סביר, ולא שחקן בן 36 שסיים את הקריירה שלו מזמן, ובעונה שעברה היה מחריד. כמו שחולון הביאו סמית' ומגי, הרצליה את קופר, גליל את קנדי, גלבוע את באטל, אילת את דגלאס, הכל בשבועות האחרונים.
אגב, סטול לא חתם לחודש, הוא חתם עד סוף העונה. כך שגם אם ישחק חודש, הוא יקבל שלוש משכורות, ובשביל חודש משחק זה הרבה. אז או שהיה אפשר להחתים שחקן באמת לחודש אבל לתת לו משכורת גבוהה, או שבראון לא יחזור, ואז שיהיה לנו בהצלחה עם סטול עד סוף העונה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

איזו החתמה מזעזעת. אין לי מילים.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

ranjef כתב: 16 מרץ 2022, 00:04 אני לא יודע מה היו האופציות האחרות, אבל בהתחשב בעבודת הסקאוט החלשה של הפועל ולא מהיום (בטח יחסית ליריבות לצמרת), אני חושב שזה לא רע, בטח עדיף על ההתמהמהות המסורתית.
וכן הלוואי וזופי היה פה.יש להם ישראלי וחצי. והשאר זרים. בלי תקציב ענק, והם הקבוצה החזקה בארץ ביחד עם ירושלים.
היינו כבר בסרט הזה. ע"ע הסקאוט של גלבוע...
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

LOL
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Vinb
קיבל.ה  63 לייקים

יובל כתב: 16 מרץ 2022, 00:17
Chegi כתב: 16 מרץ 2022, 00:06
יובל כתב:

מי ביקש כוכב NBA? בסך הכל ביקשתי שחקן עם רזומה אירופי סביר, ולא שחקן בן 36 שסיים את הקריירה שלו מזמן, ובעונה שעברה היה מחריד. כמו שחולון הביאו סמית' ומגי, הרצליה את קופר, גליל את קנדי, גלבוע את באטל, אילת את דגלאס, הכל בשבועות האחרונים.
אגב, סטול לא חתם לחודש, הוא חתם עד סוף העונה. כך שגם אם ישחק חודש, הוא יקבל שלוש משכורות, ובשביל חודש משחק זה הרבה. אז או שהיה אפשר להחתים שחקן באמת לחודש אבל לתת לו משכורת גבוהה, או שבראון לא יחזור, ואז שיהיה לנו בהצלחה עם סטול עד סוף העונה.
גם אני לא מרוצה מהגרוטאה פול סטול. אבל הפועל לא מתכוונים לרשום 5 זרים ולוותר על המענק.
אתה באמת חושב שמישהו מהשמות שציינת היה בא בשביל לשחק 3-4 שבועות ואחרי זה לא לראות שניה פרקט בשביל שקל וחצי?
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

יובל כתב: 16 מרץ 2022, 00:11
Pumba כתב: 15 מרץ 2022, 22:56

לחידוד הטענה שלי:
לא הבנת את הנקודה שלי. את כל השחקנים האלה הצליחו להחתים קבוצות אחרות בליגה במהלך העונה כשהן היו צריכות. ורק כשהפועל צריכה להחתים שחקן, פתאום אין יותר שחקנים פנויים, והשחקן הכי טוב שיש בשוק הוא פול סטול?
וגם כן, "התנאים". די.ג'יי. קופר לא הגיע כמחליף זמני בהרצליה? קבוצות לא החתימו בעבר שחקנים ברמה יותר גבוהה על תנאי? מה גם שסטול חתם עד סוף העונה, לא לחודש. הוא יקבל את כל הכסף גם אם בראון יחזור.
ובכמה כסף מדובר?
אני מניח שמעט.
שחקן טוב יותר היה עולה כנראה משמעותית יותר לחודש מאשר סטול לשלושה חודשים, בניחוש פרוע.
אנחנו בחודש מרץ, נשארו אולי שלושה חודשים עד סוף העונה, אני בספק שבלחץ הזמן ועם הצורך המידי במחליף הפועל הייתה מצליחה למצוא שחקן טוב יותר, לעשות איתו מו"מ בזק, להנחית ושיתחבר. אני מעדיף שחקן (שאגב לא היה כזה זוועה כמו שמציגים, לדעתי) ששיחק פה לפני שנה, ומכיר את המאמן, את הצוות ואת רוב השחקנים ככה שיוכל להתחבר יותר מהר, מאשר הימור על שחקן שברח ממלחמה ולך תדע כמה הראש שלו בנושא.

מה שיותר חשוב- זה שכל אחד פה שמתעצבן על סטול יקנה 10 כרטיסים ליציע 2 ויחלק לחברים שלו כדי שיוכלו לבוא לקלל את ההנהלה ביום ראשון (או סתם יבואו למשחק ביום ראשון)
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךFrenzy
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

שיהיה בהצלחה כנראה באמת יהיה קשה להחתים לחודש משהו טוב יותר אבל לצערנו הוא כבר לא ברמה נשאר רק השם
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
Money
קיבל.ה  564 לייקים

חייב להתחיל בזה שאני לא אוהב את ההחתמה.
אבל,
כמו שאתם יודעים שאני יודע לבקר את ההנהלה, גם צריך לדעת להגיד מילה טובה. ביום חמישי בערב אף אחד מההנהלה ומהצוות המקצועי לא הלך לישון. הם עירבו הרבה מאוד גורמים בכדורסל הישראלי והאירופי שיעזרו להם למצוא שחקן שיתאים.
היו אופציות אחרות יותר וטובות יותר אבל הם הסכימו להגיע רק בתוך שבוע(משמע היו מפסידים את המשחק נגד הפועל חיפה ובספק למחזור אחרי זה)
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

כתבה של מנהיים על זרים שניסינו להחתים לפני סטול

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=396979
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדbeny
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

Money כתב: 16 מרץ 2022, 10:41 חייב להתחיל בזה שאני לא אוהב את ההחתמה.
אבל,
כמו שאתם יודעים שאני יודע לבקר את ההנהלה, גם צריך לדעת להגיד מילה טובה. ביום חמישי בערב אף אחד מההנהלה ומהצוות המקצועי לא הלך לישון. הם עירבו הרבה מאוד גורמים בכדורסל הישראלי והאירופי שיעזרו להם למצוא שחקן שיתאים.
היו אופציות אחרות יותר וטובות יותר אבל הם הסכימו להגיע רק בתוך שבוע(משמע היו מפסידים את המשחק נגד הפועל חיפה ובספק למחזור אחרי זה)
אני מת לדעת עדיין מניין המידע שלך בנושאים האלו שאתה מציין כל פעם בבטחון כה רב
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Money
קיבל.ה  564 לייקים

Pumba כתב: 16 מרץ 2022, 12:57
אבל,
יש דברים נסתרים לא תבין לא תדע
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

Money כתב: 16 מרץ 2022, 13:13
אבל,
אני נוטה לחשוב שהדברים שאתה אומר הם לא מדויקים, ושהמקורות שלך או טועים או מטעים או אולי אפילו לא קיימים
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Money
קיבל.ה  564 לייקים

Pumba כתב: 16 מרץ 2022, 13:21
Money כתב: 16 מרץ 2022, 13:13

אני נוטה לחשוב שהדברים שאתה אומר הם לא מדויקים, ושהמקורות שלך או טועים או מטעים או אולי אפילו לא קיימים
אני לא מתיימר להיות עיתונאי או לתת סקופים.
ואם היית קורא בקביעות ולא מנסה לחשוב שעובדים עלייך אז גם היית קורא בדיוק מאיפה אני רושם את הדברים האלה.
שים לב שאף פעם לא רשמתי שאני בטוח שזה הולך לקרות כי יש דברים שקורים ויש כאלו שבסוף לא.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  652 לייקים

Pumba כתב: 16 מרץ 2022, 12:54 כתבה של מנהיים על זרים שניסינו להחתים לפני סטול

אם זה נכון, זה מעיד נהדר על דרך העבודה של הצוות המקצועי שלטעמי האישי היא דפוקה. וזה בדיוק מה שקרה עם החתמת שחקן גבוה.
הולכים רק על המוכר. זה אומר קודם כל ניסיון להחתים שמות שככל הנראה הסיכוי שלנו להחתים אותם מראש הוא קטן יחסית (מכל מיני סיבות - רצון שלהם לבוא לקבוצה כמו שלנו, היכולות הכספיות שלנו וכו') ולא משנה אם הם שחקנים מחו"ל או שחקנים במשחקים בארץ.
מוותרים מראש על ההחתמה של שחקנים שהם לא שמות גדולים יחסית ו"בטוחים" או מוכרים כי שיחקו בארץ.
התוצאה היא שכשאזלו האופציות האלה, הולכים לבסוף על המוכר והבינוני.
זה מה שקרה גם עם ג'וש.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

רדנקו כתב: 16 מרץ 2022, 14:11
Pumba כתב: 16 מרץ 2022, 12:54 כתבה של מנהיים על זרים שניסינו להחתים לפני סטול

אם זה נכון, זה מעיד נהדר על דרך העבודה של הצוות המקצועי שלטעמי האישי היא דפוקה. וזה בדיוק מה שקרה עם החתמת שחקן גבוה.
הולכים רק על המוכר. זה אומר קודם כל ניסיון להחתים שמות שככל הנראה הסיכוי שלנו להחתים אותם מראש הוא קטן יחסית (מכל מיני סיבות - רצון שלהם לבוא לקבוצה כמו שלנו, היכולות הכספיות שלנו וכו') ולא משנה אם הם שחקנים מחו"ל או שחקנים במשחקים בארץ.
מוותרים מראש על ההחתמה של שחקנים שהם לא שמות גדולים יחסית ו"בטוחים" או מוכרים כי שיחקו בארץ.
התוצאה היא שכשאזלו האופציות האלה, הולכים לבסוף על המוכר והבינוני.
זה מה שקרה גם עם ג'וש.
אז מה אתה רוצה? שיביאו שם קטן, לא בטוח ולא מוכר שאלוהים יודע מה תקבל סטייל גייב יורק בתקווה שיתגלה כהימור מוצלח? האם הדבר הנכון בסיטאוציה הקריטית הנוכחית הוא להחתים הימור?
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךVinb
שליחת תגובה