דרבי חוץ, 7.3 (א') 21:00

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

הוקיץ' כתב: 07 מרץ 2021, 22:59
BigBaller כתב: 07 מרץ 2021, 22:58
הוקיץ' כתב: 07 מרץ 2021, 22:54 לפרנקו אין ברירה אלא לשחק עם יורק. טימור יצא בחמש עבירות, עכשיו גם דיבלר.
הוא היה צריך להביא לו מחליף כשיכל ואז היה גם מנצח את הדרבי.
מכבי מנמנמים על המגרש...היה מישהו אחר אז היו משחקים גם טיפה יותר טוב ומנצחים אניווי. זו לא הרמה שלנו
שטויות, הם יכלו בקלות להפסיד את זה.
בחיאת הם ניצחו עם כריס ג'ונס לבד
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הוקיץ' כתב:
רדנקו כתב: 07 מרץ 2021, 23:02
Pegasus כתב:לדבר על פרנקו זה לא רציני הבן אדם העמיד קבוצה לדרבי והגיע איתה עד הסוף עם רשימת זרים שכוללת את דיבלר ויורק
אני לא בטוח שדני פרנקו לא רוצה לשחרר את יורק אלא זה נטו הכסף
מה שהפסיד את המשחק זה השריקה ההזויה של השופטים לגג של בר כעבירה חמישית זה מביש וזה ניצח להם את המשחק
מה שהפסיד את המשחק זה איבודי כדור מטומטמים של יורק ומדר והחלטות רעות בכלל בהתקפה ברבע האחרון (בעיקר של מדר אבל לא רק).

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
נכון, אפשר להגיד שאלמלא מדר היינו מנצחים.
ואם מדר לא היה משחק 36 דקות והכדור לא היה רק בידיים שלו היה לך סיכוי הרבה יותר גדול לנצח.

הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

כל כך האמנתי שהיום השדים האדומים יעשו 3 מ3
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

איזה נזק יורק לא יאמן הפסד מעצבן ומבאס
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

רדנקו כתב: 07 מרץ 2021, 23:14
הוקיץ' כתב:
רדנקו כתב: 07 מרץ 2021, 23:02 מה שהפסיד את המשחק זה איבודי כדור מטומטמים של יורק ומדר והחלטות רעות בכלל בהתקפה ברבע האחרון (בעיקר של מדר אבל לא רק).

ואם מדר לא היה משחק 36 דקות והכדור לא היה רק בידיים שלו היה לך סיכוי הרבה יותר גדול לנצח.

אז בידיים של מי? למי היית נותן את הדקות שלו?
אם אתה אומר שהיה חייב להיות פה גארד זר שיוריד את הנטל ממדר, גם בכל הקשור לסקורינג וגם בכל הקשור לניהול משחק, אני איתך במאה אחוז.
אם אתה אומר שזו אשמתו של מדר שהפסדנו כשהוא פחות או יותר סחב אותנו על הגב חלקים גדולים מהמשחק, אז אני לא יכול לקחת אותך ברצינות.
הפוסט קיבל לייק אחדPraškevičios
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הפסדנו בעיקר בגלל טעויות שלו ושל יורק.
זה קורה גם בגלל שאין פה גארד זר שיעזור לו וגם בגלל שהוא עדיין חושב הרבה פעמים במהלך המשחק כמו ילד עם יותר מדי שתן שעלה לו לראש.
אין שום ספק שלא היינו מגיעים בכלל לעמדת נצחון בלעדיו אבל הוא בעט בדלי (ולא בפעם הראשונה).

BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

הוקיץ' כתב: 07 מרץ 2021, 23:18
רדנקו כתב: 07 מרץ 2021, 23:14
הוקיץ' כתב:

אם אתה אומר שהיה חייב להיות פה גארד זר שיוריד את הנטל ממדר, גם בכל הקשור לסקורינג וגם בכל הקשור לניהול משחק, אני איתך במאה אחוז.
אם אתה אומר שזו אשמתו של מדר שהפסדנו כשהוא פחות או יותר סחב אותנו על הגב חלקים גדולים מהמשחק, אז אני לא יכול לקחת אותך ברצינות.
זה לא "נטל" על מדר, זה משהו שהוא בעצמו לוקח בשתי ידיים. הרי לא מעניין אותו איך אחרים משחקים או אם הקבוצה תנצח, זה כבר בונוס. זה לא מקרי שיש לו משחקים בסקור גבוה נגד מכבי באופן מיוחד - הוא יודע שאנשים צופים. אני לא חושב שהוא אשם בהפסד אך בהחלט יש לו חלק גדול. איך מישהו אחר יכול להיכנס למשחק ככה?
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

הטעות הכי גדולה הייתה לשים על ילד בן 20 את הקבוצה
טוב ככל שהוא יהיה הוא עדיין לא ברמה להוביל קבוצה
הוא שחקן מוכשר בטירוף אבל בניהול משחק שלו לא ברמה עדיין לצערי היו סיטאציות שיכל להרים את ג'ונס לאליי אופ לפחות 3 פעמים ועוד למצוא אותו לבד מתחת לסל פעמיים ועד ששם לב ג'ונס ניסגר
הוא לא אשם כי בסופו של דבר איך שלא תהפכו את זה מדובר בילד הוא אשכרה על משכורת חייל הטעות היא מי שהחליט לשים עליו את כל הביצים
זה מחדל ענקי שעדיין אין פה מחליף ליורק.
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

נייט רובינסון כתב: 07 מרץ 2021, 22:53
7even כתב: 07 מרץ 2021, 22:52 הזוי שיורק עדיין על המגרש.
זה על פרנקו יותר ממנו
מי אתה רוצה שיכניס? את רז אדם? בר יצא ב 5 עבירות. יורק השחקן הכי גרוע שראיתי בהפועל. כזה אפס
ברור שעדיף את יורק עם 1 מתוך 8, עם שתי נק בדקות משמעותיות ופותח בחמישיה.
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

יורק נוראי.
אבל אי אפשר שלא להתעצבן על מדר שזרק שלשה נוראית עם 8-9 שניות על השעון.
היה מלא זמן לעשות מהלך אבל במקום הוא פשוט זרק במעבר מול שני שחקנים של מכבי.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

ADOM כתב: 07 מרץ 2021, 23:36
נייט רובינסון כתב: 07 מרץ 2021, 22:53
7even כתב: 07 מרץ 2021, 22:52 הזוי שיורק עדיין על המגרש.
זה על פרנקו יותר ממנו
מי אתה רוצה שיכניס? את רז אדם? בר יצא ב 5 עבירות. יורק השחקן הכי גרוע שראיתי בהפועל. כזה אפס
ברור שעדיף את יורק עם 1 מתוך 8, עם שתי נק בדקות משמעותיות ופותח בחמישיה.
לך תבין אנשים.
באמת נדמה שהמילה 'זר' אוטומטית מקנה מקום בחמישייה.
יהיה טוב הפועל!
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

רדנקו כתב: 07 מרץ 2021, 23:22 הפסדנו בעיקר בגלל טעויות שלו ושל יורק.
זה קורה גם בגלל שאין פה גארד זר שיעזור לו וגם בגלל שהוא עדיין חושב הרבה פעמים במהלך המשחק כמו ילד עם יותר מדי שתן שעלה לו לראש.
אין שום ספק שלא היינו מגיעים בכלל לעמדת נצחון בלעדיו אבל הוא בעט בדלי (ולא בפעם הראשונה).

נו בחייאת, 36 דקות של לחץ בלתי פוסק מהגנת מכבי כשהוא בערך היחיד שיכול לעבור את החצי והיחיד שיכול לעשות סל, ברור שיהיו גם טעויות.
ספציפית במאני טיים הוא היחיד שייצר נקודות והוא משך כל כך הרבה עזרות שגם ההחטאות שלו ייצרו לנו נקודות מריבאונד התקפה.
להגיד שאיכשהו ההפסד קשור אליו... נו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

BigBaller כתב: 07 מרץ 2021, 23:27
רדנקו כתב: 07 מרץ 2021, 23:14 ואם מדר לא היה משחק 36 דקות והכדור לא היה רק בידיים שלו היה לך סיכוי הרבה יותר גדול לנצח.

זה לא "נטל" על מדר, זה משהו שהוא בעצמו לוקח בשתי ידיים. הרי לא מעניין אותו איך אחרים משחקים או אם הקבוצה תנצח, זה כבר בונוס. זה לא מקרי שיש לו משחקים בסקור גבוה נגד מכבי באופן מיוחד - הוא יודע שאנשים צופים. אני לא חושב שהוא אשם בהפסד אך בהחלט יש לו חלק גדול. איך מישהו אחר יכול להיכנס למשחק ככה?
אתה רציני? כל פעם שמישהו אחר מנסה להעביר את החצי זה נגמר באיבוד. היו דקות שלמות שלא הצלחנו לשים סל, בעיקר כי הוא היה עסוק בלתפוס כמה נשימות. כל בן אדם עם הבנה מינימלית בכדורסל יגיד לך שבלעדיו אין מצב שאנחנו יוצאים מפה עם פחות מ-20 הפרש.
אני בכלל לא מדבר על זה שלמרות הדיקטטורה של ים מדר איכשהו בר טימור כן מצליח להיות טוב, כמו דייוויס והנרי בעונה שעברה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

DJSavta כתב: 07 מרץ 2021, 23:49 יורק נוראי.
הייתה זריקה רעה, אבל בשורה התחתונה רצו כמה שחקני מכבי כדי להוציא לו את הכדור מהיד והאופציות היו לזרוק זריקה קשה או למסור ליורק או לאפשואו. אני לא בטוח שלא עדיפה כבר הזריקה הזו.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

BigBaller כתב: 07 מרץ 2021, 23:27
רדנקו כתב: 07 מרץ 2021, 23:14 ואם מדר לא היה משחק 36 דקות והכדור לא היה רק בידיים שלו היה לך סיכוי הרבה יותר גדול לנצח.

כמה שטויות בן אדם אחד יכול לדבר. הוא החזיק אותנו כל המשחק וכמעט ניצח את המשחק. הבעיה היחידה זה שהוא כמעט לבד. עם רכז זר שיעזור לו גם הוא יפרח והקבוצה תתחיל לנצח
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

ברטי אחלה אבל אני מצפה ממנו ליותר. סק לא היה כל כך טוב, דיוויס כן. באופן כללי, אתם נותנים יותר מדי משמעות מבחינת כדורסל למשחקים שלא מעניינים את שחקני מכבי בשום צורה. גם לא הפלייאוף בשנה שעברה. הזלזול הזה הוא בעיה שלהם, אבל זה לא שאנחנו באמת באמת עוברים מלהפסיד לנס ציונה ללתת פייט למכבי כי אנחנו פתאום טובים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

נכון, לא היה אכפת להם מהפלייאוף בעונה שעברה.
אלוהים ישמור.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 מרץ 2021, 00:18 נכון, לא היה אכפת להם מהפלייאוף בעונה שעברה.
אלוהים ישמור.
אתה באמת חושב שזה מעניין את סקוטי ווילבקין?
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

BigBaller כתב: 08 מרץ 2021, 00:21
הוקיץ' כתב: 08 מרץ 2021, 00:18 נכון, לא היה אכפת להם מהפלייאוף בעונה שעברה.
אלוהים ישמור.
אתה באמת חושב שזה מעניין את סקוטי ווילבקין?
ברור שכן. נראה לי תעבור לכדורגל, אולי בזה אתה מבין יותר
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

BigBaller כתב: 07 מרץ 2021, 21:47 מעניין איך המשחק ייגמר
אני ידעתי שנפסיד בעוד שאתם התמוגגתם ממחציות חסרות משמעות, זה כבר אחד לי לא?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

BigBaller כתב: 08 מרץ 2021, 00:28
וואו ידעת שנפסיד לקבוצה עם סגל בעלות של פי 20 מאיתנו, שמע כל הכבוד.

לווילבקין ולמכבי כל כך לא היה אכפת שהוא התעצבןמיכמעט הרביץ לשופט בסדרה ומכבי עשו את הכל כדי שהוא ישחק...
הפוסט קיבל 3 לייקיםPraškevičiosסומךנייט רובינסון
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

El dudernio כתב: 08 מרץ 2021, 00:35

לווילבקין ולמכבי כל כך לא היה אכפת שהוא התעצבןמיכמעט הרביץ לשופט בסדרה ומכבי עשו את הכל כדי שהוא ישחק...
לא אמרתי שלמועדון עצמו לא אכפת. ובסדר זה באמת לא כזה חוכמה שידעתי(למרות שאמרתי את זה במחצית כשהובלנו) אבל אמרתי את זה כדי לחזק את זה שזו לא אותה רמה ואלו ניתוחי סרק בעיניי. אנחנו לא באמת עוברים מלהפסיד לנס ציונה לזה.
אגב אם באמת היה אכפת לו הוא לא היה עושה את זה. הוא היה קרוב להרביץ לשופט במפעל הפרטי שלהם? לא
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

BigBaller כתב: 08 מרץ 2021, 00:39
El dudernio כתב: 08 מרץ 2021, 00:35

לא אמרתי שלמועדון עצמו לא אכפת. ובסדר זה באמת לא כזה חוכמה שידעתי(למרות שאמרתי את זה במחצית כשהובלנו) אבל אמרתי את זה כדי לחזק את זה שזו לא אותה רמה ואלו ניתוחי סרק בעיניי. אנחנו לא באמת עוברים מלהפסיד לנס ציונה לזה.
אגב אם באמת היה אכפת לו הוא לא היה עושה את זה. הוא היה קרוב להרביץ לשופט במפעל הפרטי שלהם? לא
כי לא אכפת לו להפסיד לצ'סקא... לעומת זה להפסיד בדרבי זה לקבל מקלחת מהדון ולא של מים קרים
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

ראיתי חלקים קטנים משלושת הרבעים הראשונים ואת כל הרבע האחרון.

האחראים להפסד מבחינתי, שכנראה תלוים אחד בשני, הם השופטים עם החמישית לברטי (איפה הם ראו עבירה לעזאזל?) ויורק, שהיה נראה כמו שחקן בקבוצת ילדים שלא יודע מה לעשות על המגרש (המסירה למדר שהלכה החוצה, אחרי שהוא התברבר בכדרור, הייתה השיא).

כל הכבוד לפרנקו על ההכנה, אבל צריך להיות לו ברור (ואני מניח שזה אכן ברור לו) שחייב להיות כאן מחליף ליורק, אחרת לא יצמח כאן דשא.
הפוסט קיבל לייק אחדPraškevičios
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

ברור שרוב השחקנים של מכבי לא שמים זין על המשחקים האלה, וגם הכמה שכן, לא ממש מצליחים לגייס לזה מוטיביציה כמו למשחקים מול ברצלונה.

שזה גם לגמרי הגיוני.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

הזוי שמישהו כאן חושב שב 2020 לשחקני הדפוק וזרוק של מכבי אכפת מדרבי יותר מיורוליג. צאו מההזיות כי לקחתם סמים קשים.

אולי בעידן של ג'מצ'י, דניאל, מרסר, שטיינהאוור, תרדקיל, אמסלם וכו'

היום, לשחקני 2 הקבוצות, זה מעניין ת'אשך אם זה דרבי או משחק נגד נס ציונה.
אין שום משמעות לדרבי...בליגה שבה אין באמת משמעות/תגמול לזוכה, תפנימו כבר. אם מכבי תסיים מקום 9 בליגה והפועל תזכה באליפות... הם יקבלו את ה 20 מיליון דולר מהיורוליג anyhow, ואנחנו נתחזק בגייב יורק... כי זה מה ש 50 אלף דולר קונים
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 מרץ 2021, 00:06
הייתה זריקה רעה, אבל בשורה התחתונה רצו כמה שחקני מכבי כדי להוציא לו את הכדור מהיד והאופציות היו לזרוק זריקה קשה או למסור ליורק או לאפשואו. אני לא בטוח שלא עדיפה כבר הזריקה הזו.
טוב, לפי גור שלף וזה לידו הוא מטומטם, לפי פרנקו הוא שורף את עצמו עם כל השחקנים האחרים בקבוצה ולפי פרנקו גם כל השחקנים האחרים מפגרים.

נחמד פה.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 מרץ 2021, 00:06
לדעתי הוא ניסה לסחוט עבירה לשלוש
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

הוא זרק כי מכבי תיכננו לעשות פאול אם היו עושים פאול נגיד היה 9 שניות ים קולע 2 כדור של מכבי 9 שניות לסוף מכבי מעבירים 2-3 שניות לסוף אתה נישאר עם 6 שניות בלי פסקי זמן וכמובן שהם עוד יכולים לעשות עבירה בדרך
אני חושב שהוא עבר את המגרש יפה וטוב שהוא ניסה את הזריקה ל3 אם היא הייתה נכנסת היינו מדברים אחרת אבל בעיני טוב שהוא זרק.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איזה הסבר יש לאחוזים העלובים האלה של אפשו מהקו?
אשכרה 11/30 עונתי. כאילו מדובר בוולי ג'אדג'.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

Pegasus כתב: 08 מרץ 2021, 12:25
הוא זרק כי מכבי תיכננו לעשות פאול אם היו עושים פאול נגיד היה 9 שניות ים קולע 2 כדור של מכבי 9 שניות לסוף מכבי מעבירים 2-3 שניות לסוף אתה נישאר עם 6 שניות בלי פסקי זמן וכמובן שהם עוד יכולים לעשות עבירה בדרך
אני חושב שהוא עבר את המגרש יפה וטוב שהוא ניסה את הזריקה ל3 אם היא הייתה נכנסת היינו מדברים אחרת אבל בעיני טוב שהוא זרק.
מכבי לא היו עושים פאול על זריקה כזאת משוגעת..
אין לי בעיה שים יזרוק אבל שיזרוק זריקה נורמלית במהלך כדורסל ולא סטייל ראסל ווסטברוק, ברגע שראיתי אותו עולה לזריקה הזאת ידעתי שנגמר הסיפור.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אם הוא לא מנסה להפתיע בזריקה מהסוג הזה, עוד שני צעדים עושים עליו עבירה לפני הזריקה ששולחת אותו לשתי זריקות מהקו ואז הסיפור די גמור.
הסתברותית , כמה שזה נשמע הזוי, הזריקה הזאת היתה הסיכוי הכי גבוה להשוות.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

DJSavta כתב: 08 מרץ 2021, 20:22
Pegasus כתב: 08 מרץ 2021, 12:25
מכבי לא היו עושים פאול על זריקה כזאת משוגעת..
אין לי בעיה שים יזרוק אבל שיזרוק זריקה נורמלית במהלך כדורסל ולא סטייל ראסל ווסטברוק, ברגע שראיתי אותו עולה לזריקה הזאת ידעתי שנגמר הסיפור.
לא דיברתי על פאול בזריקה אלא שאם הוא לא זורק וממשיך את ההתקפה מכבי מבצעת עבירה..
שליחת תגובה