ים מדר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

קראתי איפשהו שעוד שבוע פסק בורר. נקווה שיבעטו את התביעה הטיפשית מכל המדרגות כמו שעשו היום ללימונד.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

פישונט כתב: 22 יוני 2021, 19:42 https://www.google.co.il/amp/s/hardwood ... er-pg/amp/

אתר אוהדים שמציע את מדר כמחליף לקמבה
המשתמש איציק בהיפר ונטילציה
באתר המביך של ספורט 1 התייחסו לזה כ"בבוסטון מתלהבים מים מדר", די נו
מה שכן- אם הוא הולך לשם אני חושב שהוא אמור להרוויח בערך מיליון לעונה. משוגע.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בתור אוהד של הפועל אני רוצה שים יצליח ב NBA. בתור אוהד של הסלטיקס אני מעדיף שלא יבוא אלינו כי לדעתי הוא לא טוב מספיק בשביל לקבל זמן משחק ריאלי.
התסריט האידיאלי מבחינתי הוא שבוסטון תעביר באחר הטריידים הצפויים את הזכויות עליו לאיזו קבוצת תחתית שתיתן לו זמן להתקדם.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

its-sick כתב: 25 יוני 2021, 18:26 בתור אוהד של הפועל אני רוצה שים יצליח ב NBA. בתור אוהד של הסלטיקס אני מעדיף שלא יבוא אלינו כי לדעתי הוא לא טוב מספיק בשביל לקבל זמן משחק ריאלי.
התסריט האידיאלי מבחינתי הוא שבוסטון תעביר באחר הטריידים הצפויים את הזכויות עליו לאיזו קבוצת תחתית שתיתן לו זמן להתקדם.
לדעתי הוא דווקא מתאים מאד לסלטיקס.
הם לא רצו יותר מדי בשנה האחרונה, ויש כרגע בסגל בדיוק 2 רכזים:
סמארט(שמדברים על טרייד עליו), וטרמונט ווייטרס שבקושי רואה מגרש.

אני לא אומר שים צריך להיות הרכז הפותח אבל יש לסלטיקס בור רציני בעמדה כרגע אחרי השחרור של קמבה.

באופן כללי הסליטקס בצומת דרכים - הקבוצה די תקועה. למעט טייטום וקצת ג'יילן בראון אין שם סטאר אמיתי וזה די ברור איפה זה יסתיים שנה הבאה.
יהיה טוב הפועל!
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

its-sick כתב: 25 יוני 2021, 18:26 בתור אוהד של הפועל אני רוצה שים יצליח ב NBA. בתור אוהד של הסלטיקס אני מעדיף שלא יבוא אלינו כי לדעתי הוא לא טוב מספיק בשביל לקבל זמן משחק ריאלי.
דני איינג' שהיה אדבוקט גדול שלו, כבר לא שם
מעריך שקיים סיכוי טוב שיעבור בטרייד במסגרת הבנייה מחדש
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

7even כתב: 27 יוני 2021, 09:14

אני לא אומר שים צריך להיות הרכז הפותח אבל יש לסלטיקס בור רציני בעמדה כרגע אחרי השחרור של קמבה.

באופן כללי הסליטקס בצומת דרכים - הקבוצה די תקועה. למעט טייטום וקצת ג'יילן בראון אין שם סטאר אמיתי וזה די ברור איפה זה יסתיים שנה הבאה.
לפי השמועות כבר דיברו עם לונזו והוא אמור להגיע להיות הרכז הפותח (יתנו עבורו שניים מהגבוהים).
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

its-sick כתב: 27 יוני 2021, 11:12

לפי השמועות כבר דיברו עם לונזו והוא אמור להגיע להיות הרכז הפותח (יתנו עבורו שניים מהגבוהים).
כלומר הם ממשיכים לדרוך במקום
יהיה טוב הפועל!
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

בשנה שעברה הם החתימו איזה רוקי שנראה די מבטיח, אדוארדס אולי? לאן הוא נעלם?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

קארסן אדוארדס וטרמונט ווטרס היו כשלונות העונה
لا إله
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

כן, ראיתי עכשיו את הסטטיסטיקות שלו. בטרום עונה הקודם הוא נראה טוב, אבל באמת לא ראיתי אותו באף משחק כמעט.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

האם זה נכון שמחר אמורה להתקבל ההחלטה בבוררות?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://www.one.co.il/Article/387854.html
ים מדר המריא לבוסטון, ישחק בליגת הקיץ
הגארד הצעיר, שנבחר על ידי בוסטון סלטיקס בדראפט ה-NBA במקום ה-47, יערוך בארה"ב אימונים אישיים ולאחריהם גם ייקח חלק בליגת הקיץ
لا إله
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

לפי וואלה הדיין ככל הנראה יפסוק על סעיף שחרור שינוע בין 150 ל-300 אלף שקל.
אם זה נכון מדובר בשערורייה. פשוט שוד.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

זה מה שקורה כשיש בוררים (זה לא דיין) שהם ברוב המקרים עורכי דין קקמייקה שמקבלים מינויים לבוררויות בגלל קשרים אישיים עם האנשים באיגוד.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםBigBallerFrenzy
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

הוקיץ' כתב: 05 יולי 2021, 20:11 לפי וואלה הדיין ככל הנראה יפסוק על סעיף שחרור שינוע בין 150 ל-300 אלף שקל.
בקיצור אם לא אנ בי איי, אז עונה הבאה הוא אצל הנבלות.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 05 יולי 2021, 23:19
הוקיץ' כתב: 05 יולי 2021, 20:11 לפי וואלה הדיין ככל הנראה יפסוק על סעיף שחרור שינוע בין 150 ל-300 אלף שקל.
בקיצור אם לא אנ בי איי, אז עונה הבאה הוא אצל הנבלות.
לא ניראה לי שהוא ירצה לעבור לשם. קודם כל אני כמעט בטוח שבסופו של דבר הוא ישחק שנה הבאה בארצות הברית כי האוהדים עפים עליו רצח.
ובלי שום קשר גם אם זה לא יצא לפועל הוא יודע שבמכבי שעכשיו החתימה את יפתח זיו ויש שם בעמדה עוד שני זרים אין לו מה לעשות שם באמת הוא לא יעבור לשם בשביל 7 דקות יורליג
מאמין שיעבור לאחת היווניות ששם לא ישפטו אותו בגלל שהוא ישראלי אלא בזכות היכולת שלו.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

יפתיע אולי חלק אבל לדעתי שיטת המשחק של ים מעולה ל NBA. הוא משחרר כדור די מהר, הוא זריז והוא יודע לשמור על גארדים.
ראיתי אותו בפלייאוף 2020 נגד מכבי די משתק את הגארדים שלהם

כמובן שהוא צריך להתחזק מבחינת כוח אבל לדעתי הוא די מתאיםן כבר היום. הכדורסל היום הוא משחק של גארדים אין מה לעשות.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הבעיה שלו היתה ועדיין (למרות השיפור) היציבות בקליעה , אם הוא ישכנע אותם שם שיש לו פוטנציאל להפוך לקלעי יציב של מעל 40% לשלוש , יש לו סיכוי.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

אני לא כל כך מכיר איך עובדים בליגת הקיץ או מה האופי והרמה של השחקנים שם, אבל ממה שלמדתי להכיר מים הוא הולך להרוג אנשים בהגנה כדי לקבל צ'אנס.
אם גם יצליח להעמיד ממוצעים יפים, קליעה יציבה מרחוק ו-ורסטיליות התקפית, אני מניח הוא יכול לקבל שם חוזה (בבוסטון או במקום אחר). מה גם שאחד הדברים שהכי משווקים בים זה מוסר העבודה שלו (מכאן הפוטנציאל להשתפר ולהתחזק).
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

הלך המומנטום כתב: 06 יולי 2021, 10:20 אני לא כל כך מכיר איך עובדים בליגת הקיץ או מה האופי והרמה של השחקנים שם, אבל ממה שלמדתי להכיר מים הוא הולך להרוג אנשים בהגנה כדי לקבל צ'אנס.
אם גם יצליח להעמיד ממוצעים יפים, קליעה יציבה מרחוק ו-ורסטיליות התקפית, אני מניח הוא יכול לקבל שם חוזה (בבוסטון או במקום אחר). מה גם שאחד הדברים שהכי משווקים בים זה מוסר העבודה שלו (מכאן הפוטנציאל להשתפר ולהתחזק).
הוא לא יכול לקבל חוזה במקום אחר, הזכויות עליו שייכות לבוסטון. אני מאמין שיש לו סיכוי לקבל חוזה בבוסטון אבל זה לא יהיה על סמך ליגת הקיץ.
הצלחה בליגת הקיץ תוביל לזימון לסגל המורחב למחנה האימונים ואם יוכיח את עצמו שם יקבל חוזה. הבעיה שמחנה האימונים חופף לתחילת העונה באירופה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בוסטון צריכה רכז , לא חושב שהם יסמכו על ים , ועל כן לא מופרך שיהיה חלק מטרייד שינחית בבוסטון רכז יותר מוכח.
למשל יש שמועות שרג'י ג'קסון בדרך לבוסטון , אני לא יודע אם הוא חופשי או לא אז אין לי מושג אם יהיה פה צורך בטרייד...
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

גם אם נקבל עליו 300אש"ח זאת תהיה מכה אנושה עבורנו.
אנחנו מאבדים את השחקן הכי טוב שלנו בשביל משהו שלא מספיק לזר סביר, ומכסה אולי שליש משכורת של שחקן ישראלי ברמתו.
איזה דיכאון.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא הבנתי, הבוררות היא על האם החוזה שיש לים בהפועל תקף? לא?
לא ידעתי שגובה השיחרור בכלל היה בדיון...
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

מה שקורה איתו זה פסיכי פרסמו את בבודעה שהוא מצטרף לליגת הקיץ בטוייטר ואותה הודעה קיבלה כמעט 300 ציוצים מחדש וכל ההודעות 99 אחוז מפרגנות ועפים עליו רצח אחוז 1 נגדו בגלל שהוא ישראלי.
קשה לי לא לראות את ים לא בסגל של בוסטון הקיץ אם יתן ליגת קיץ סבירה +
שוב לא רכז ראשון לא ניראה לי שהוא מצפה לכך אפילו. לאט לאט הוא עוד ילד
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

מילפורד כתב: 06 יולי 2021, 10:42 בוסטון צריכה רכז , לא חושב שהם יסמכו על ים , ועל כן לא מופרך שיהיה חלק מטרייד שינחית בבוסטון רכז יותר מוכח.
למשל יש שמועות שרג'י ג'קסון בדרך לבוסטון , אני לא יודע אם הוא חופשי או לא אז אין לי מושג אם יהיה פה צורך בטרייד...
כן הוא חופשי, והולך לקבל בוחטה אבל זו תהיה טעות מבחינתם להביא אותו.
הם צריכים להתחזק בקו הקדמי ולא באחורי שם יש להם כבר את טייטום, בראון וסמארט.

שישקיעו בפורוורד טוב.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

ארדיטי כתב: 06 יולי 2021, 10:33
הלך המומנטום כתב: 06 יולי 2021, 10:20 אני לא כל כך מכיר איך עובדים בליגת הקיץ או מה האופי והרמה של השחקנים שם, אבל ממה שלמדתי להכיר מים הוא הולך להרוג אנשים בהגנה כדי לקבל צ'אנס.
הוא לא יכול לקבל חוזה במקום אחר, הזכויות עליו שייכות לבוסטון. אני מאמין שיש לו סיכוי לקבל חוזה בבוסטון אבל זה לא יהיה על סמך ליגת הקיץ.
הצלחה בליגת הקיץ תוביל לזימון לסגל המורחב למחנה האימונים ואם יוכיח את עצמו שם יקבל חוזה. הבעיה שמחנה האימונים חופף לתחילת העונה באירופה.
לגבי התהליכים אני פחות מכיר איך זה עובד מרגע הנחיתה בבוסטון ועד ההגעה לקבוצה הבוגרת, מודה.
אני יודע שהזכויות אמנם שייכות לבוסטון, אבל במידה והוא נותן הופעה טובה ובוסטון לא רוצים אותו, עבור קבוצה שתחפוץ בו, המחיר (טרייד) לבטח לא יהיה יקר מידי ככה שזה מאוד ריאלי שהוא יהיה במקום אחר.
מקווה עבורו שיגיע לקבוצה שבאמת צריכה רכז ולא כאיזה שחקן עם חוזה בקבוצה במקביל לג׳י ליג ויראה 3 דקות בגארבג׳. ואם לא כל זה, מאחל לו הכל רק לא מכבי!!!
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כרגע יש עשר כתבות כאלה ביום על ים:
https://hardwoodhoudini.com/2021/07/10/ ... yam-madar/
لا إله
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

החוזה של ים תקף.
צדק נעשה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםBigBallerסומךKingAlpaca
ReDroRed
קיבל.ה  21 לייקים

:ONE-עכשיו ב
הבורר החליט: ים מדר לא משוחרר מהפועל ת"א
https://sites.one.co.il/Mobile/Article/ ... 88247.html
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

הפעולה הראשונה שצריך לעשות זה לאפשר לו להשתתף בליגת הקיץ, אחרי זה יהיה אם קבוצה תרצה אותו יהיה ניתן להסתדר על המחיר.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

העיקר שהוא טרטר מדינה שלמה במשך שנה עם התביעה המגוחכת הזו. חצוף.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךBigBallerKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Noam כתב:העיקר שהוא טרטר מדינה שלמה במשך שנה עם התביעה המגוחכת הזו. חצוף.
אבל הוא חמוד:)
אדום אמיתי בלי ציניות
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

750,000$
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

מגיע לדעתי כל הכבוד לרמי.
שתי בוררויות, ובשתיהן קיבלו את עמדת המועדון. זה הרבה לזכותו שלא יוצא לקרבות אבודים מראש ומאמין בצדקת הדרך.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

Noam כתב: 11 יולי 2021, 15:23 העיקר שהוא טרטר מדינה שלמה במשך שנה עם התביעה המגוחכת הזו. חצוף.
כל עוד המסקנה היא לא שאסור לו ללבוש את הגופיה האדומה (בכל זאת, פורום שדים) צודק. מראש הייתה נשמעת לי טענה מופרכת.
its-sick כתב: 11 יולי 2021, 09:04 כרגע יש עשר כתבות כאלה ביום על ים:
https://hardwoodhoudini.com/2021/07/10/ ... yam-madar/
למומחי הכדורסל האמריקאי, זה חריג ואומר משהו או שזה ככה על בחירת דראפט סיבוב שני?
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

ReDroRed כתב: 11 יולי 2021, 15:05 :ONE-עכשיו ב
אם ישחק בהפועל - מדהים. אם נקבל עליו 500k$ ומעלה - בכלל מדהים
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 11 יולי 2021, 16:22
ReDroRed כתב: 11 יולי 2021, 15:05 :ONE-עכשיו ב
אם ישחק בהפועל - מדהים. אם נקבל עליו 500k$ ומעלה - בכלל מדהים
חשבתי שהבורר אמור גם לקבוע מהו הסכום ה"סביר" שאותו הפועל יכולה לדרוש. כל מה שנעשה עם הפסיקה הזו היא לייצר בוודאות סיטואציה שבה הפועל תקבע סכום שחרור וים מצידו יגיד שהוא לא סביר
ונמצא את עצמנו בחזרה בבוררות.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ממש לא, אין לי מושג מאיפה הבאתם את הקטע הזה.
הבוררות היתה על האם החוזה של מדר תקף או שההבטחות שקיבל בעל פה ש״לא יעמדו בדרכו״ משחררות אותו מהחוזה הזה.

גם לא ברור לי אם ולמה יש מי שמופתע מההחלטה...
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

הבוררות לא הייתה סביב הסכום, אלא אם יש חוזה או אין.
אם אין חוזה, הוא יכול מחר לחתום בכל קבוצה.
ההבטחה של לא יעמדו בדרכך משמע, תביא הצעה סבירה, ותלך. חינם זה לא יהיה.
רמי אמר שהמטרה שישחק אצלנו.
אגב, כל העסק באמת היה חוצפה.
טוויטר זה השדים החדש
שליחת תגובה