ים מדר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אוהד כורסא כתב: 11 יולי 2021, 16:05
Noam כתב: 11 יולי 2021, 15:23 העיקר שהוא טרטר מדינה שלמה במשך שנה עם התביעה המגוחכת הזו. חצוף.
כל עוד המסקנה היא לא שאסור לו ללבוש את הגופיה האדומה (בכל זאת, פורום שדים) צודק. מראש הייתה נשמעת לי טענה מופרכת.
its-sick כתב: 11 יולי 2021, 09:04 כרגע יש עשר כתבות כאלה ביום על ים:
https://hardwoodhoudini.com/2021/07/10/ ... yam-madar/
למומחי הכדורסל האמריקאי, זה חריג ואומר משהו או שזה ככה על בחירת דראפט סיבוב שני?
בישראל קוראים לזה עונת המלפפונים. יש אנשים שמתפרנסים מתוכן, וכשאין הרבה תוכן מהליגה אז הם מייצרים אותו ממה שמסביב.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

האמת אם נצליח למכור אותו לבוסטון ב750 אלף דולר אני אהיה הרבה יותר מבסוט מאשר אם ישאר
הפוסט קיבל לייק אחדbeny
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יש לו סעיף שחרור בחוזה?
איך נקבעה ההערכה הזו של 500-750k?
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אם באמת נקבל עליו בייאאוט רציני אני מאד מקווה שיביאו גם את נמרוד לוי, בנוסף לזלמנסון. אלה, עם ברטי וארבעת הזרים המסתמנים יעשו לנו קבוצה מפחידה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 11 יולי 2021, 17:43 אם באמת נקבל עליו בייאאוט רציני אני מאד מקווה שיביאו גם את נמרוד לוי, בנוסף לזלמנסון. אלה, עם ברטי וארבעת הזרים המסתמנים יעשו לנו קבוצה מפחידה.
לא יודע למה כולם מדברים על כמה נקבל עליו, אם הוא לא מקבל חוזה בבוסטון או בקבוצת יורוליג צריך קודם כל לדואג להרגיע את הרוחות ולהשאיר אותו אצלנו.
כי אתה יודע מה קבוצה יותר מפחידה מברטי ונמרוד לוי עם הזרים האלה? ים-בר והזרים האלה.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 11 יולי 2021, 17:43 אם באמת נקבל עליו בייאאוט רציני אני מאד מקווה שיביאו גם את נמרוד לוי, בנוסף לזלמנסון. אלה, עם ברטי וארבעת הזרים המסתמנים יעשו לנו קבוצה מפחידה.
יש לנו רק שלושה זרים מסתמנים.
טייריק זו רק ספקולציית אהבים. שום דבר (לפחות רציני שמועתי- מעבר לפורום) על הפרק
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 11 יולי 2021, 17:49
יש לנו רק שלושה זרים מסתמנים.
טייריק זו רק ספקולציית אהבים. שום דבר (לפחות רציני שמועתי- מעבר לפורום) על הפרק
אם אני לא טועה היה Story של הפועל בפייסבוק אתמול עם תמונה של טייריק מטביע ואיזה כותרת של התגעגעתם?
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא רואה את בוסטון לוקחת אותו. מקצועית זה מופרך.

מועדונים באירופה זה כבר ענין אחר.

ובעיקר הייתי שמח אם היה נשאר וממשיך להיות שחקן מוביל בקבוצה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בסוף השנה הזאת ים שחקן חופשי וישחק איפה שבא לו בלי שהפועל תקבל אגורה.
אם משום מה הוא נשאר בהפועל, זה רק אם מאריכים לו את החוזה , וזה הוא לא יעשה.
אז למכור למרבה במחיר.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

די כבר להיות כלכלנים. לנו יש את ים בחוזה טוב, אנחנו כאוהדים צריכים לרצות שישחק אצלנו ויצליח אצלנו.
ההנהלה שלנו תיקח את הכסף ותביא איתו שרשרת של אפסים. לא רוצה חמש ציפורים על העץ (כל ציפור לחודש- חודשיים), רוצה את הציפור שיש ביד.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

כאוהד , הלוואי וים יהיה בהפועל השנה (למרות החשש שבהעברה חופשית שנה הבאה הוא במכבי).
כחבר עמותה, לצערי, צריך להיפרד ממנו השנה.
יש קצת קושי בחיבור בין שתי השורות האלה.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

De Niro כתב: 11 יולי 2021, 17:35 יש לו סעיף שחרור בחוזה?
אלה הסכומים שקבוצות NBA משלמות על שחקנים מאירופה במעמד שלו ולכן זה יחשב "סכום הגיוני" כך שלעורכי הדין של ים מדר לא תהיה סיבה ללכת לבורר
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מילפורד כתב: 11 יולי 2021, 18:10 בסוף השנה הזאת ים שחקן חופשי וישחק איפה שבא לו בלי שהפועל תקבל אגורה.
אם משום מה הוא נשאר בהפועל, זה רק אם מאריכים לו את החוזה , וזה הוא לא יעשה.
אז למכור למרבה במחיר.
אם בוסטון יחליטו להציע לו חוזה מובטח, וישלמו להפועל פיצוי של כ-775 אלף דולר (זה המקסימום שקבוצת NBA יכולה לשלם העונה), אז ברור שצריך לקחת את הכסף.
כמובן שממש לא בטוח שזה יקרה. יש להם את הזכויות עליו והן לא הולכות לשום מקום, הם יכולים להמתין עד שהוא יהיה שחקן חופשי ואז להחתים אותו על איזה חוזה שבה להם. עניין הפיצוי פחות קריטי עבורם, אבל אם הוא שחקן חופשי הם יכולים להחתים אותו על חוזה two-way למשל או על חוזה לא מובטח (הם לא יכולים לעשות את זה העונה, כי אסור לקבוצת NBA לשלם ביי-אאוט על שחקן ולהחתים אותו על חוזה two-way). בינתיים הם לא מפסידים כלום מזה שהוא נשאר עוד עונה באירופה ומתפתח עוד קצת. רק אם הם ממש להוטים שהוא יתחיל לשחק כבר העונה אצלם הם יתנו לו חוזה מובטח וגם ישלמו לנו פיצוי.

אם בוסטון לא רוצים אותו העונה, אז אין סיבה לשחרר. קבוצות באירופה לא משלמות ביי-אאוט גבוה על פרוספקטים, ובהתחשב בחוזה הנמוך שים חתום עליו, אלה סכומים שבקושי יעזרו לנו למצוא תחליף הרבה פחות טוב.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroNoam
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Frenzy כתב:
אלה הסכומים שקבוצות NBA משלמות על שחקנים מאירופה במעמד שלו ולכן זה יחשב "סכום הגיוני" כך שלעורכי הדין של ים מדר לא תהיה סיבה ללכת לבורר
אבל הבורר לא נקב בסכום , אז תאורטית אם נניח הפועל הייתה רוצה לנסות למקסם את הרווח עליו , אז היו חוזרים לבורר לקבוע תג מחיר?

Noam
קיבל.ה  245 לייקים

איזו סיבה יש לחזור לבורר בשביל לקבוע תג מחיר כשאנחנו יכולים לקבוע אותו בעצמנו?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 11 יולי 2021, 19:39 כאוהד , הלוואי וים יהיה בהפועל השנה (למרות החשש שבהעברה חופשית שנה הבאה הוא במכבי).
אני חושב שגם כאוהד לא בטוח שאנחנו רוצים שיישאר. הוא די בבירור רוצה ללכת, לא בטוח כמה זה טוב שיישאר מתוסכל
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

הפועל כתב:
מילפורד כתב: 11 יולי 2021, 19:39 כאוהד , הלוואי וים יהיה בהפועל השנה (למרות החשש שבהעברה חופשית שנה הבאה הוא במכבי).
אני חושב שגם כאוהד לא בטוח שאנחנו רוצים שיישאר. הוא די בבירור רוצה ללכת, לא בטוח כמה זה טוב שיישאר מתוסכל
זה שטויות, אם בוסטון יגידו לו בוא נדבר בקיץ הבא, ים ימשיך לעבוד כדי להגיע למטרה שלו. אם הוא יהיה דיווה או יזרוק על הפועל הוא לא יגיע לשום מקום.

Sent from my SM-G960U using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

ארדיטי כתב: 11 יולי 2021, 23:50
הפועל כתב:
זה שטויות, אם בוסטון יגידו לו בוא נדבר בקיץ הבא, ים ימשיך לעבוד כדי להגיע למטרה שלו. אם הוא יהיה דיווה או יזרוק על הפועל הוא לא יגיע לשום מקום.

אני מתקשה להאמין שזה ריאלי שבוסטון ישדרו לו שמבחינתם זה סבבה שיעביר עוד שנה בליגה הישראלית החלשה. נשמע לי יותר הגיוני גם הם ירצו שילך למקום רציני יותר לפני שישקלו אם לקחת אותו
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

De Niro כתב: 11 יולי 2021, 22:11
Frenzy כתב:
אבל הבורר לא נקב בסכום , אז תאורטית אם נניח הפועל הייתה רוצה לנסות למקסם את הרווח עליו , אז היו חוזרים לבורר לקבוע תג מחיר?
הבורר הבהיר שאם הסכום שהפועל תדרוש יהיה לא הגיוני, ים יכול לחזור אליו ואז יקבע סכום בבוררות
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

הפועל כתב: 12 יולי 2021, 00:12
הפועל כתב: אני חושב שגם כאוהד לא בטוח שאנחנו רוצים שיישאר. הוא די בבירור רוצה ללכת, לא בטוח כמה זה טוב שיישאר מתוסכל

אני מתקשה להאמין שזה ריאלי שבוסטון ישדרו לו שמבחינתם זה סבבה שיעביר עוד שנה בליגה הישראלית החלשה. נשמע לי יותר הגיוני גם הם ירצו שילך למקום רציני יותר לפני שישקלו אם לקחת אותו
סתם שאלה: האם מותר להם "לעזור" בדמי ההעברה לקבוצה אחרת (פרטיזן לדוגמה) כדי שזה יתאם את האינטרסים שלהם?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

א. לא
ב. קבוצות NBA לא חושבות ולא עובדות ככה. מבחינתם או שהוא אצלם, והם אלה שנותנים לו בדיוק מה שהם חושבים שהוא צריך בשביל להתפתח בשביל שיצא ממנו משהו, או שהוא בכוחות עצמו. אף בנאדם ב-NBA לא יגיד "בוא נשלם כסף בשביל שבחירת סיבוב שני שלנו ישחק בקבוצה א' באירופה ולא בקבוצה ב' באירופה". זה לא מעניין אותם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroMoney
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

1. תודה רבה, לא בקיא בחוקים הללו.
2. אני לא בטוח שזה לא מעניין אותם. אם קבוצת NBA רואה בשחקן מסוים פוטנציאל שיכול להיות משמעותי עבורם, מאות אלפי דולרים זה כסף קטן ששווה את הסיכון.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מה בעצם הלו"ז מכאן והלאה? ים ישחק בליגת הקיץ (שמתחילה מתי?), ואז מתי בוסטון צפויים להחליט משהו לגביו?
וגם - האם לחכות לבוסטון לא אומר שזה יהיה מאוחר מדי בשבילו לחתום בקבוצה אירופית?
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

Frenzy כתב: 12 יולי 2021, 11:42 מה בעצם הלו"ז מכאן והלאה? ים ישחק בליגת הקיץ (שמתחילה מתי?), ואז מתי בוסטון צפויים להחליט משהו לגביו?
8-17 לאוגוסט הסאמר ליג,אני מאמין שאפ ירשים שם יזמנו אותו אליהם. לגבי קבוצה אירופאית בניגוד לכדורגל בכדורסל יש חלון הזדמנויות יותר רחב אולי הוא לא יצליח לסגור בפרטיזן אבל הוא ימצא קבוצה (נקווה שלא הנבלות)
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

700 אלף דולר זה לא מעט בכדורסל האירופאי. בטח עבור רכישת שחקן.

לדעתי זה או בוסטון או עונה בהפועל
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

Pegasus כתב: 12 יולי 2021, 14:10
Frenzy כתב: 12 יולי 2021, 11:42 מה בעצם הלו"ז מכאן והלאה? ים ישחק בליגת הקיץ (שמתחילה מתי?), ואז מתי בוסטון צפויים להחליט משהו לגביו?
8-17 לאוגוסט הסאמר ליג,אני מאמין שאפ ירשים שם יזמנו אותו אליהם. לגבי קבוצה אירופאית בניגוד לכדורגל בכדורסל יש חלון הזדמנויות יותר רחב אולי הוא לא יצליח לסגור בפרטיזן אבל הוא ימצא קבוצה (נקווה שלא הנבלות)
אז איך זה אפשרי ככה בכלל להתכונן לעונה הבאה כשרק עוד חודש+ תדע אם יש לך שחקן מרכזי או לא וכמה כסף יש לך להשקיע במחליף אם צריך??
זה משפיע על כל בניית הסגל..
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

סומך כתב: 11 יולי 2021, 15:58 מגיע לדעתי כל הכבוד לרמי.
שתי בוררויות, ובשתיהן קיבלו את עמדת המועדון. זה הרבה לזכותו שלא יוצא לקרבות אבודים מראש ומאמין בצדקת הדרך.
ואיזה הבדל מהניסנובים שכל שבוע מפסידים בוררות אחרת.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

El dudernio כתב: 12 יולי 2021, 14:25 700 אלף דולר זה לא מעט בכדורסל האירופאי. בטח עבור רכישת שחקן.

לדעתי זה או בוסטון או עונה בהפועל
אני מניח שזה או בוסטון או סכומים הרבה יותר נמוכים (אני לא מדבר מידיעה אבל מהמר על 250-300 אלף במקרה הטוב).
השיקולים של הפועל במכירה בסכום נמוך הם גם לא לעמוד בדרכו להתפתח, גם להרוויח משהו עליו לפני שנגמר החוזה וגם למנוע מעבר לקבוצה אחרת בארץ. בסופו של דבר אין אפשרות לא למכור ויש שתי קבוצות בארץ שיכולות להציע סכום שהפועל תהיה מחוייבת למכור בו.
לצערי אני לא רואה אותו משחק אצלנו בשנה הבאה
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

הפועל כתב: 12 יולי 2021, 00:12
הפועל כתב: אני חושב שגם כאוהד לא בטוח שאנחנו רוצים שיישאר. הוא די בבירור רוצה ללכת, לא בטוח כמה זה טוב שיישאר מתוסכל

אם הם לא לוקחים אותו, הם לא יתערבו בשום צורה איפה הוא ישחק. ובינינו גם אין הבדל מבחינתם בין הפועל לפרטיזן, העיקר שיקבל דקות ויעבוד על המשחק שלו.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

יותר מברור שהוא לא ימשיך בהפועל, מקווה שיעבור לבוסטון ונסיים איתו יפה.
אם נעשה עליו קופה צריך לנצל את זה להחתמת מקל/דאוסן.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 13 יולי 2021, 16:02 יותר מברור שהוא לא ימשיך בהפועל, מקווה שיעבור לבוסטון ונסיים איתו יפה.
אם נעשה עליו קופה צריך לנצל את זה להחתמת מקל/דאוסן.

נמרוד לוי
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

Shacham כתב: 12 יולי 2021, 14:57
שתי בוררויות, ובשתיהן קיבלו את עמדת המועדון. זה הרבה לזכותו שלא יוצא לקרבות אבודים מראש ומאמין בצדקת הדרך.
שלושת הבוררויות האחרונות של הפועל (למיטב זכרוני):
לאומי- קיבלו את הדרישות של הפועל+פיצוי
לימונד- הבורר קיבל בדיוק את הצד של הפועל, כי הוא פשוט התחזר ורצה מעבר למה שמגיע לו שהפועל הציע לו
ימדר- הבורר קיבל את הצד של הפועל. כי בשיא הפשטות, הבן אדם על דעת עצמו החליט שחוזה שהוא בחר לחתום עליו מבוטל ושהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה. וזה לא עובד ככה.

ולא בוררות אבל סתם טינוף: רפי מנקו שהחליט על שביתה איטלקית ואיומים שלא יעזוב והלך לתקשורת ללכלך כשגם הכתב החביב שקדי טינף על המועדון בגלל זה + קיבל תמיכה מאותו לימונד שהיה הקפטן שלנו דאז בפומבי, סיים בדיוק עם מה שאמרו שיהיה: תעבור לאיזו קבוצה שאתה רוצה, אתה תקבל בדיוק את אותו הסכום שמגיע לך אצלנו, אנחנו נתמודד איתם על האחוזים. וזה מה שקרה בפועל ועלה לנו בטינופים.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

Pumba כתב: 13 יולי 2021, 18:11
שלושת הבוררויות האחרונות של הפועל (למיטב זכרוני):
לאומי- קיבלו את הדרישות של הפועל+פיצוי
לימונד- הבורר קיבל בדיוק את הצד של הפועל, כי הוא פשוט התחזר ורצה מעבר למה שמגיע לו שהפועל הציע לו
ימדר- הבורר קיבל את הצד של הפועל. כי בשיא הפשטות, הבן אדם על דעת עצמו החליט שחוזה שהוא בחר לחתום עליו מבוטל ושהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה. וזה לא עובד ככה.

ולא בוררות אבל סתם טינוף: רפי מנקו שהחליט על שביתה איטלקית ואיומים שלא יעזוב והלך לתקשורת ללכלך כשגם הכתב החביב שקדי טינף על המועדון בגלל זה + קיבל תמיכה מאותו לימונד שהיה הקפטן שלנו דאז בפומבי, סיים בדיוק עם מה שאמרו שיהיה: תעבור לאיזו קבוצה שאתה רוצה, אתה תקבל בדיוק את אותו הסכום שמגיע לך אצלנו, אנחנו נתמודד איתם על האחוזים. וזה מה שקרה בפועל ועלה לנו בטינופים.

מתי עורכי הדין שלנו עולים למגרש? אולי תהיה אליפות ראשונה מ 69.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
555
קיבל.ה  623 לייקים

אם יש משהו שהניסנובים טובים בו זה הבוררויות.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

555 כתב: 14 יולי 2021, 11:21
אם יש משהו שהניסנובים טובים בו זה הבוררויות.
בגלל זה הם הפסידו עכשיו 2 כאלה
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

נראה שאחרי הרבה שכר לימוד כואב ויקר מאד לאורך שנים הפיקו אצלנו לקחים, והולכים ראש בראש עם שחקנים רק אחרי שמוודאים שיש קייס משפטי. קרדיט לחיים יצחקי אני מניח
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
neno
קיבל.ה  33 לייקים

כלכלית כל כסף שיכנס צריך לעבור לטובת צמצום הגרעון
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

מתוך כתבה בספורט 5 (תרגמו מראיון שלו בבוסטון)
מדר סיפר כי הוא קיבל פניות ממספר מועדונים לא קטנים באירופה, אבל הבהיר את הכוונות שלו: "אני מתרגש להתחיל לשחק בבוסטון. אני לא מתכנן ללכת לשום מקום אחר. הפוקוס שלי הוא על ה-NBA. מאוד מרגש אותי להצטרף לסגל עם כוכבים כמו ג'ייסון טייטום, ג'יילן בראון ומרכוס סמארט. אני רק רוצה לעבוד איתם, כי ראיתי איך הם הפכו למומחים בתחום והשתפרו יותר ויותר. זה סוג השחקנים שאני רוצה לעבוד איתם.
קיצר, הוא מכוון לNBA בפול פאוור וטוען שמחזיק הצעות מאירופה.
בתכל'ס נראה שהסיכוי היחיד שהוא ישחק שנה הבאה בהפועל זה שבוסטון ימשכו אותו עד אחרי המחנה אימונים ואז יגידו לו שלא.
אבל אני סקפטי שזה יקרה.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

לא מבין איך יש פה אנשים שמדמיינים שיש סיכוי שים ישחק אצלנו משחק אחד העונה
שליחת תגובה