חזרה למגרשים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

"בלילות הארוכים הלבנים,
עת הנפש לא תמצא מנוחתה, אני קמה מעפר, אני שבה אל הכפר, כמו ילדה שחוזרת אל ביתה".

כמעט שנה חלפה מהיום בו נאסרה כניסת קהל למגרשים ונגזר עלינו לשחק ללא קהל.
כמעט שנה בה כל משחק שלנו, אל מול הכסאות הריקים שלכם, בעלי הקבוצה - דקר לנו את הלב.

עכשיו הגיע הזמן לחזור ולהיות יחד, כי רק ביחד יש לנו זכות קיום ורק ביחד אנחנו יכולים להצליח!

בישיבת הוועד המנהל שנערכה אתמול, התחלנו בהערכות לקראת חזרת קהל למגרשים כבר במשחק הבית הבא שיתקיים ביום ראשון, 28.2 נגד גלבוע/גליל.

ההיערכות למשחק תכלול הקפדה על שמירת מרחק בכניסות וביציעים, הקפדה על חבישת מסכות ובקרה על הנכנסים לאולם בהתאם למתווה התו הירוק.

מכיוון שאנו נערכים לכמות קהל מוגבלת בשלב הראשון, תיערך הרשמה מוקדמת עבור האוהדים המעוניינים להגיע למשחק, כשעדיפות תינתן לרוכשי שובר התמיכה בשלב ראשון, חברי עמותה בשלב שני ומנויי עונת 19-20 בשלב שלישי.

להרשמה: http://bit.ly/BACKINGAME
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

חשבתי שההיערכות למשחק תכלול 3 שחקנים חדשים. אבל אז נזכרתי שמדובר בהפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אני מתחיל להתעייף מהתגובות שלך, איך הכנסת את זה עכשיו גם לפה?
סוף סוף מדברים על לחזור לעודד מהיציע , הדבר שבאמת הכי כואב לי כאוהד בשנה האחרונה זה שאני לא יכול להיות באולם , ואתה מכניס לי לפה שוב את השחקנים?
מצידי שיעלו עם הנוער רק שיתנו לי לבוא למשחק.
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioFrenzy
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

איזה טימטום אטומי
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

מילפורד כתב: 15 פברואר 2021, 21:50 אני מתחיל להתעייף מהתגובות שלך, איך הכנסת את זה עכשיו גם לפה?
סוף סוף מדברים על לחזור לעודד מהיציע , הדבר שבאמת הכי כואב לי כאוהד בשנה האחרונה זה שאני לא יכול להיות באולם , ואתה מכניס לי לפה שוב את השחקנים?
אני מכבד כל מילה שכתבת. אבל המשפט האחרון שלך הוא אחת הסיבות שהמועדון נראה ככה. מגיע לך ולי קבוצה ראויה. לא פיינל פור, לא תואר, קבוצה ראויה בליגת העל שמתנהלת באופן סביר. והגיע הזמן שהאוהדים גם ידרשו את זה.
עם שאר הדברים אני כמובן מזדהה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

purvis short כתב: 15 פברואר 2021, 22:49
מילפורד כתב: 15 פברואר 2021, 21:50 אני מתחיל להתעייף מהתגובות שלך, איך הכנסת את זה עכשיו גם לפה?
אני מכבד כל מילה שכתבת. אבל המשפט האחרון שלך הוא אחת הסיבות שהמועדון נראה ככה. מגיע לך ולי קבוצה ראויה. לא פיינל פור, לא תואר, קבוצה ראויה בליגת העל שמתנהלת באופן סביר. והגיע הזמן שהאוהדים גם ידרשו את זה.
עם שאר הדברים אני כמובן מזדהה.
פרוויס אין קשר בין הדברים.

ברור שהיינו רוצים שיוחתמו 3 זרים חדשים אבל אין לזה קשר לכניסה למגרשים.
כמו שהלכנו טורניר אלון כי הפועל משחקת ככה אנחנו רוצים ללכת עכשיו. ילדים, נוער, חבורה של 14 אמריקאים עם תעודת זהות כחולה. זה לא מעניין, כל עוד הם הפועל.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הלכתי למשחקים גם בליגה ב׳ ששיחקנו נגד קבוצות הזויות עם סגל של שחקנים שחזרו מפרישה כדי להיות בהפועל.
לא מפחיד אותי לראות הפועל חלשה ומפסידה, אבל קודם כל תנו לי לראות.
אחרי זה נתחיל לדבר על האיכות של מה שאנחנו רואים , וכמובן שפה הציפייה היא להרבה יותר.
מבחינתי אגב, אני מצפה לראות התקדמות משנה לשנה, לא יותר מזה.
וזה משהו שדי נתקע מאז שהגענו לליגת העל , והאכזבה מבחינתי עצומה.
אבל לפני זה, תנו לבוא למשחקים, בלי זה, באמת שלא אכפת לי מי משחק.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

פשוט בושה, אנחנו הקבוצה היחידה שהקהל לא יחזור במשחק הבא. נותנים אצבע אבל ההנהלה רוצים את כל היד. הם ימשיכו להיכנס למשחקים, אבל האוהדים שלא היו במשחק שנה ישארו בבית. פשוט ביזיון
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מחר בערב שיחת זום לחברי העמותה בנושא.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

נייט רובינסון כתב: 21 פברואר 2021, 14:47 פשוט בושה, אנחנו הקבוצה היחידה שהקהל לא יחזור במשחק הבא. נותנים אצבע אבל ההנהלה רוצים את כל היד. הם ימשיכו להיכנס למשחקים, אבל האוהדים שלא היו במשחק שנה ישארו בבית. פשוט ביזיון
אני מאמין לך שאתה לא, אבל חייב להגיד שזה ממשיך להראות כאילו אתה דני פרנקו או מישהו מטעמו.. זה פשוט נשמע פרנקו קלאסי של תירוץ להמשך בסגנון "אפילו הקהל של הפועל שבניתי עליו לא הגיע בגלל ההנהלה"
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

אני חושב שזה מתווה אידיוטי שמנותק מהמציאות, וזה קו ישיר לכל ההתנהלות האידיוטית של חילי טרופר וכל הפוליטיקיאים מתחילת המגפה.
אני חושב שאקט מחאתי שבו כל הקבוצות לא יכניסו קהל- מדהים
אקט מחאתי שבו רק הפועל לא תכניס קהל- מיותר
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Frenzy כתב: 22 פברואר 2021, 15:14
נייט רובינסון כתב: 21 פברואר 2021, 14:47 פשוט בושה, אנחנו הקבוצה היחידה שהקהל לא יחזור במשחק הבא. נותנים אצבע אבל ההנהלה רוצים את כל היד. הם ימשיכו להיכנס למשחקים, אבל האוהדים שלא היו במשחק שנה ישארו בבית. פשוט ביזיון
אני מאמין לך שאתה לא, אבל חייב להגיד שזה ממשיך להראות כאילו אתה דני פרנקו או מישהו מטעמו.. זה פשוט נשמע פרנקו קלאסי של תירוץ להמשך בסגנון "אפילו הקהל של הפועל שבניתי עליו לא הגיע בגלל ההנהלה"
בינתיים פרנקו החתים את טילמן אל תזלזל... ובכל מקרה אני מסכים שהמתווה מטומטם אבל זה שהם לא מכניסים את האוהדים פוגע אך ורק בנו שלא באנו כבר כמעט שנה למשחקים
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הערב הייתה האסיפה בזום בנושא. היו די הרבה אוהדים יחסית לאסיפות האלה (קרוב ל-100), ונשמעו המון טיעונים מדי הרבה אוהדים נגד ההחלטה ההזויה הזאת - פגיעה באוהדים, פגיעה מקצועית, צעד שלא מזיז לאף אחד, ניתוק של ההנהלה מהאוהדים.
את הצד של ההנהלה הצלחתי להבין עוד פחות מאשר לפני האסיפה. הטענה המרכזית למלחמה הזאת היא מחשבה (תמוהה ופרנואידית בעיניי) שבגלל שעכשיו, במצב קיצון כשמאשרים להכניס רק 300 אוהדים, לא נותנים להכניס קהל חוץ, זה פתח למדרון חלקלק שבסופה תיווצר מציאות שבה לא נותנים להכניס קהל חוץ בכלל (מציאות שבה רוב קבוצות הליגה בכלל לא חפצות).

אני מקווה שהאסיפה הזאת וכל הטענות שנשמעו יתנו להנהלה סולם לרדת מהעץ המאוד מביך הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

יש מצב שהסיפור האמיתי פה זה פשוט שיפסידו הרבה כסף על הקהל המועט שייכנס?
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

יובל כתב: 24 פברואר 2021, 01:11 הערב הייתה האסיפה בזום בנושא. היו די הרבה אוהדים יחסית לאסיפות האלה (קרוב ל-100), ונשמעו המון טיעונים מדי הרבה אוהדים נגד ההחלטה ההזויה הזאת - פגיעה באוהדים, פגיעה מקצועית, צעד שלא מזיז לאף אחד, ניתוק של ההנהלה מהאוהדים.
את הצד של ההנהלה הצלחתי להבין עוד פחות מאשר לפני האסיפה. הטענה המרכזית למלחמה הזאת היא מחשבה (תמוהה ופרנואידית בעיניי) שבגלל שעכשיו, במצב קיצון כשמאשרים להכניס רק 300 אוהדים, לא נותנים להכניס קהל חוץ, זה פתח למדרון חלקלק שבסופה תיווצר מציאות שבה לא נותנים להכניס קהל חוץ בכלל (מציאות שבה רוב קבוצות הליגה בכלל לא חפצות).

אני מקווה שהאסיפה הזאת וכל הטענות שנשמעו יתנו להנהלה סולם לרדת מהעץ המאוד מביך הזה.
הייתי בחלק מהאסיפה (בערך 45 דקות ראשונות).
אני בהחלט מסכים שצריך להכניס קהל ושהמאבק הזה לא יעיל.
אבל, אני גם לגמרי מבין את ההנהלה בקטע של המדרון החלקלק - קודם כל יש לפנינו עוד הרבה זמן קורונה והסכמה עכשיו למתווה כזה יקשה מאוד על כל דבר שיקרה בהמשך. אפילו ברמה הבסיסית שכשירצו לשנות בהמשך תשובת המנהלת/המדינה תהיה "יש מתווה, הוא עובד, מה אתם רוצים?". וכן, גם לגבי אחרי הקורונה - זה תקדים ולכן יכול לשמש כתירוץ להמשך.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

יש לדעתי קבוצה אחת עם אינטרס טהור שלא יהיה קהל חוץ וזה מכבי בלבד, כי הרווח שלה מזה שלא יכנסו אצלה אוהדי חוץ גדול משמעותית מההפסד מזה שהאוהדים שלה לא יסעו למשחקי חוץ, וכבר ראינו שזה לא קריטי להם כשוויתרו על הכרטיסים שלהם לדרבי בזמנו.
במקום הביניים יש אותנו, שמצד אחד אני רואה אינטרס בזה שלא יבוא קהל חוץ לדרייב אין, אבל לוותר על קהל חוץ שלנו זה אסון.
וכל השאר יש להם אינטרס מובהק שיהיה קהל חוץ במשחקים.
חולון וירושלים שרק במשחקים גדולים יכולות למלא אולם וגם זה לא תמיד יפסידו המון כסף ממחסור בקהל חוץ וגם הן שולחות קהל חוץ בכמות לרוב יפה, ושאר הקבוצות הקטנות שמכניסות המון כסף מקהל חוץ. לא חושב שקבוצה כמו גליל, שמוכרת לקבוצה כמו הפועל אפילו חצי אולם אם צריך, רוצה להפסיד את הכסף הזה.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

חייב לומר שמצד אחד זה מעורר כבוד, שיש דיון כזה בהשתתפות האוהדים, שאפשר להשמיע ולשמוע. הרבה הערכה על זה.
במקביל, אני יצאתי מהדין בתחושה קשה שהמועדון הזה איבד כיוון בכל החזיתות. וכמעט בכל סיטואציה הוא בוחר בהחלטה הגרועה ביותר. כל המאבק הזה, שמתבטא בלהשאיר את אוהדי הפועל מחוץ לאולם זה חתיכת שערוריה וניתוק של ההנהלה מהאוהדים, מהמצב. גם הטיעון על קהל החוץ נשמע לי כל כך מופרך בעת הזאת. לא רק שההנהלה לא הצליחה לשכנע אותי, ככל ששמעתי יותר ויותר חשתי שאין פה טיעון ענייני עמוק שיכול להחזיק מים.
כל הסיפור הזה בעיני מתחבר לבניית הסגל העונה, להתחלת הליגה עם הרכב שברור שהוא גרוע מאוד ונידון לכישלון, לסיפור זאנה ולמה שקורה בפגרה הנוכחית עם רכז זר. רבאק, עברו 16 ימי פגרה ורמי מסביר שאפשר להנחית מחר 5 שחקנים אבל מחכים לשחקן המתאים. ותוך שבוע עד 10 ימים זה יקרה.
אתם מבינים את המצב הגרוע של הקבוצה? לוח המשחקים אומר לכם משהו? אתם מבינים שאתם בסכנת ירידה?
מה זו ההתנהלות הזו?
עצוב מאוד.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

purvis short כתב: 24 פברואר 2021, 14:35 חייב לומר שמצד אחד זה מעורר כבוד, שיש דיון כזה בהשתתפות האוהדים, שאפשר להשמיע ולשמוע. הרבה הערכה על זה.
במקביל, אני יצאתי מהדין בתחושה קשה שהמועדון הזה איבד כיוון בכל החזיתות. וכמעט בכל סיטואציה הוא בוחר בהחלטה הגרועה ביותר. כל המאבק הזה, שמתבטא בלהשאיר את אוהדי הפועל מחוץ לאולם זה חתיכת שערוריה וניתוק של ההנהלה מהאוהדים, מהמצב. גם הטיעון על קהל החוץ נשמע לי כל כך מופרך בעת הזאת. לא רק שההנהלה לא הצליחה לשכנע אותי, ככל ששמעתי יותר ויותר חשתי שאין פה טיעון ענייני עמוק שיכול להחזיק מים.
כל הסיפור הזה בעיני מתחבר לבניית הסגל העונה, להתחלת הליגה עם הרכב שברור שהוא גרוע מאוד ונידון לכישלון, לסיפור זאנה ולמה שקורה בפגרה הנוכחית עם רכז זר. רבאק, עברו 16 ימי פגרה ורמי מסביר שאפשר להנחית מחר 5 שחקנים אבל מחכים לשחקן המתאים. ותוך שבוע עד 10 ימים זה יקרה.
אתם מבינים את המצב הגרוע של הקבוצה? לוח המשחקים אומר לכם משהו? אתם מבינים שאתם בסכנת ירידה?
מה זו ההתנהלות הזו?
עצוב מאוד.
נראה לי שאתה קצת מגזים בחיבורים שאתה עושה. וחוץ מזה, תתעודד, יש קורונה אז נדחה המשחק :bang:
הפוסט קיבל לייק אחדקאס
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

וואו תשמע, אתה הגעת רחוק...

יש מושג בניווטים שנקרה "לאנוס את השטח" , זה מה שקורה שאתה משכנע את עצמך שמה שאתה רואה מול העיניים זה מה שרואים במפה למרות שאתה מסתכל על מקום אחר לגמרי וככה מתברבר בלי כיוון.
זה בערך מה שאתה עושה פה , "אנסת" את הטיעון הזה מספיק רחוק ממה שהוא באמת כדי לסובב אותו לכיוון האג'נדה שלך , שזה באמת כבר ניהיה מעיק.

חייב להגיד לך , אם הכתיבה שלך היתה קצת פחות רהוטה ממה שהיא, הייתי קורא לזה כבר ממש הטרלה של הפורום.
הפוסט קיבל לייק אחדאונישנקו
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אני אסכם לך את זה בקצרה: קבלת החלטות גרועה בכל החזיתות.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

ואגב, דחיית המשחק כמובן מצויינת. מי ייתן וזה יגרום לכך שבמשחק הליגה הקרוב הפועל תעלה עם הרכב ראוי.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 24 פברואר 2021, 15:03 וואו תשמע, אתה הגעת רחוק...

יש מושג בניווטים שנקרה "לאנוס את השטח" , זה מה שקורה שאתה משכנע את עצמך שמה שאתה רואה מול העיניים זה מה שרואים במפה למרות שאתה מסתכל על מקום אחר לגמרי וככה מתברבר בלי כיוון.
זה בערך מה שאתה עושה פה , "אנסת" את הטיעון הזה מספיק רחוק ממה שהוא באמת כדי לסובב אותו לכיוון האג'נדה שלך , שזה באמת כבר ניהיה מעיק.

חייב להגיד לך , אם הכתיבה שלך היתה קצת פחות רהוטה ממה שהיא, הייתי קורא לזה כבר ממש הטרלה של הפורום.
אבל זה כבר שנים ככה, שנים.
לא משנה מה קורה- הוא אנטי. המונח שנתת מדויק למה שהוא מברבר לכולם פה במוח.
טוויטר זה השדים החדש
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

ירדו מהעץ.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Pumba כתב:

הוא שנים אנטי הנהלה שכבר שנים מתנהלת בצורה שערורייתית.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

רדנקו כתב: 24 פברואר 2021, 20:57
Pumba כתב:

לדעתי היא לא "שערורייתית"
ומעבר לזה, לא משנה מה קורה- הוא אנטי. הכל רע. גם כשטוב- רע. ניצחנו? רע. החתימו סנטר? למה לא גארד. החתימו גארד? למה לא סנטר.
אני מת, פשוט מת, שהוא יעמיד עצמו בבחירות הקרובות. אני אצביע לו ואגיד לכל מי שאני מכיר שיצביע לו. הלוואי שזה יקרה
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Pumba כתב: 25 פברואר 2021, 11:57
רדנקו כתב: 24 פברואר 2021, 20:57
Pumba כתב:

ומעבר לזה, לא משנה מה קורה- הוא אנטי. הכל רע. גם כשטוב- רע. ניצחנו? רע. החתימו סנטר? למה לא גארד. החתימו גארד? למה לא סנטר.
אני מת, פשוט מת, שהוא יעמיד עצמו בבחירות הקרובות. אני אצביע לו ואגיד לכל מי שאני מכיר שיצביע לו. הלוואי שזה יקרה
תיקון קטן
כשמנצחים הוא נעלם מהפורום וחוזר רק בהפסד הבא.
הפוסט קיבל לייק אחדPumba
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

בנתיים מי שחוזר למגרש זה ליאור אליהו ולא אנחנו
It's 1991 and I refuse to come wack
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

מה מגדיר הנהלה טובה?
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

בני12 כתב:
Pumba כתב: 25 פברואר 2021, 11:57
רדנקו כתב: 24 פברואר 2021, 20:57 הוא שנים אנטי הנהלה שכבר שנים מתנהלת בצורה שערורייתית.

תיקון קטן
כשמנצחים הוא נעלם מהפורום וחוזר רק בהפסד הבא.
זה פשוט בולשיט מוחלט

שליחת תגובה