אשכול זרים לאמצע העונה (הוקיץ' ויובל, לפה!)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

באיזה קבוצה ישראלית יש גארד ישראלי שפותח ומשחק בערך 30 דקות?
אני באמת שואל.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

KingAlpaca כתב: 21 פברואר 2021, 23:12 באיזה קבוצה ישראלית יש גארד ישראלי שפותח ומשחק בערך 30 דקות?
אני באמת שואל.
יפתח זיו, פותח בחמישייה בכל משחק ומשחק כמעט 26 דקות בממוצע
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

KingAlpaca כתב: 21 פברואר 2021, 23:12 באיזה קבוצה ישראלית יש גארד ישראלי שפותח ומשחק בערך 30 דקות?
אני באמת שואל.
שמחון משחק 32 דקות למשחק בהפועל חיפה, בלאט משחק 28 דקות למשחק בירושלים.
יורם
קיבל.ה  101 לייקים

BigBaller כתב: 21 פברואר 2021, 20:25
הוקיץ' כתב: 12 פברואר 2021, 21:25
purvis short כתב: 12 פברואר 2021, 07:30 לרישון יש שחקן בדיוק סטייל ים מדר, נועם דוברת, למרות זאת, במקום להפקיר את קו החוץ כמו הפועל, הביאו שני גארדים סקוררים. מועדון שמתנהל הפוך מהפועל.
ולמרות ששני הגארדים משחקים טוב, מביאים את פארגו. בזמן שהפועל תקועה עם גייב יורק ודיבלר החלשים כבר חודשיים ולא מביאה שני זרים לקו החוץ, לפחות אחד מהם בדיוק לתפקיד של מדר.
קודם כל, אני מסכים איתך שראשון לרוב מתנהלים טוב מאוד. למעשה, רוב ההצלחות שלהם בשנים האחרונות הגיעו ממהלכים שנעשו באמצע העונה. אוהבים לרדת בתקשורת על פרי שעורף ראשים, אבל עם הרקורד שלו אי אפשר להתווכח.
יחד עם זאת, האמירה לגבי מדר ודוברת היא גניבת דעת. ים שחקן טוב בהרבה מדברת, זה לא קרוב אפילו. בכלל, אין קבוצה בליגה שלא הייתה נותנת לים מקום בחמישיה.
משחק נבחרת נגד ספרד-
מדר: 8:48 דקות,2 נקודות, 1 מ4 מהשדה, 4 איבודים, +- של מינוס 7
דוברת: 18 דקות, 7 נקודות, +- של פלוס 10
מה מראה משחק אחד? שלשום זה היה כמעט הפוך:
https://www.fiba.basketball/eurobasket/ ... b=boxscore
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

BigBaller כתב: 21 פברואר 2021, 20:25
הוקיץ' כתב: 12 פברואר 2021, 21:25
purvis short כתב: 12 פברואר 2021, 07:30 לרישון יש שחקן בדיוק סטייל ים מדר, נועם דוברת, למרות זאת, במקום להפקיר את קו החוץ כמו הפועל, הביאו שני גארדים סקוררים. מועדון שמתנהל הפוך מהפועל.
ולמרות ששני הגארדים משחקים טוב, מביאים את פארגו. בזמן שהפועל תקועה עם גייב יורק ודיבלר החלשים כבר חודשיים ולא מביאה שני זרים לקו החוץ, לפחות אחד מהם בדיוק לתפקיד של מדר.
קודם כל, אני מסכים איתך שראשון לרוב מתנהלים טוב מאוד. למעשה, רוב ההצלחות שלהם בשנים האחרונות הגיעו ממהלכים שנעשו באמצע העונה. אוהבים לרדת בתקשורת על פרי שעורף ראשים, אבל עם הרקורד שלו אי אפשר להתווכח.
יחד עם זאת, האמירה לגבי מדר ודוברת היא גניבת דעת. ים שחקן טוב בהרבה מדברת, זה לא קרוב אפילו. בכלל, אין קבוצה בליגה שלא הייתה נותנת לים מקום בחמישיה.
משחק נבחרת נגד ספרד-
מדר: 8:48 דקות,2 נקודות, 1 מ4 מהשדה, 4 איבודים, +- של מינוס 7
דוברת: 18 דקות, 7 נקודות, +- של פלוס 10
אתה מביך. למה להסיק מסקנות רק על פי משחק אחד. ואם כבר, אז איפה היית בשישי?
משחק נבחרת נגד רומניה בשישי-
מדר: 19:58 דקות, 10 נקודות, 3 מ 6 מהשדה, +- של פלוס 9.
דוברת: 6:42 דקות, 0 נקודות, 0 מ 1 מהשדה, איבוד, +- של פלוס 3.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

מדר עשה את זה מול רומניה, בעוד נועם דוברת עשה זאת מול ספרד. כמובן ש2 נקודות של מדר היו בעונשין בסוף כשהמשחק היה גמור כי הוא תמיד לוקח נקודות בזמן זבל, בדיוק כמו הסל המגעיל ההוא עם עבירת התוקף מול ספרד במשחק ה1 שהוא דפק בגארבג' אם מישהו זוכר על מה אני מדבר(באותו המשחק מדר קלע 11 נקודות ב15 דקות אבל היה במינוס 11, תמיד הוא טוב איכשהו ואחרים לידו לא). כשדוברת לא שיחק טוב הוא לא כפה את עצמו והיה ב+3. וגם אחרי איבוד אחד לא איבד עוד ולא מסר מסירות בין הרגליים 360 אחרי שתי סלטות.

כל הגארדים שציינתם הם של קבוצות טופ 4 בליגה ולאף אחד מהם אין את הכדור ביד כל כך הרבה כמו לים. במקרה הגרוע לוקח 5 שניות והכדור עוזב אותם והם לא מכריחים את הזרים שלהם להתחנן לכדור.

אמרתם שאין מה להשוות, השוותי. והם אפילו לא בני אותו הגיל כי דוברת יליד 2002 ומדר יליד 2000. ואם נשווה אותם נניח בנבחרת הנוער - כשמדר היה הכוכב שלה הם לא עלו מהבתים לדעתי בדרג ב', הוא כמובן את הסטטיסטיקות שלו עשה. דוברת לעומת זאת שנה אחרי זכה בMVP ובאליפות.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לא ראיתי מספיק מדוברת
אבל ים מדר הוא כרגע הישראלי היחיד שאפשר לעשות לו אופן באיזה שהוא שלב של המשחק כתרגיל.

דוברת לא כזה. גם אבדיה לא כזה ובטח לא בלאט.

זה סוג שונה של שחקן ולכן זה דיון מיותר.

בכל מקרה כאשר ים משחק הקבוצה ב+- של 4.25-, ב 31.9 דק משחק, 5.4- מנורמל ל 40 דקות משחק.
הקבוצה בכלל במינוס של 6.75, אם נחשיב רק את הדקות שים על הספסל זה אומר שב 8.1 דקות אנחנו ב 2.5-, ואם ננרמל ל 40 דקות אנחנו ב12.3-.
לכן להגיד שים לא עושה את הקבוצה לטובה יותר או כלדבר אחר זה פשוט לא נכון.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

מדד הפלוס מינוס לדעתי הוא אוברייטד.
שוב, אף אחד לא טוען שמדר לא מוכשר. שחקן מאוד מוכשר. לטעמי בכלל אין ויכוח שהוא מוכשר מנועם דוברת.
הבעיה היא מועדון שלא יודע לבנות קבוצת כדורסל ובמקום להביא רכז זר שישחק עם מדר, יעזור למדר ויועיל לקבוצה, מפקירים את הקו האחורי, כמו שעשו לא אחת כשלימונד היה פה.
הזכירו פה את יפתח זיו. ליד זיו משחק תומאסון וגם קאזינס הוא גארד שיכול להוביל כדור. ליד בלאט משחקים בראון וקרמר, שניהם 1-2. קרמר הוא אפילו ממש 1.
רק הפועל תל אביב מפקירה את קו החוץ שלה ונדהמת כשהיא נכשלת.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מדד הפלוס מינוס הוא לא רק אוברייטד, הוא כמעט לא רלוונטי. מדהים שאנשים עדיין משתמשים בו.
בכל אופן, עם הנקודה העיקרית אני מסכים איתך פרוויס. להשאיר את קו החוץ בידיים הבלעדיות של ים זה רע לו ורע להפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

אני מתקשה להתייחס ברצינות למי שמתיימר להיות מבין בכדורסל ונשען על מדד +/-
זה בעיקר מעיד על האג'נדה של ביגבולר. באת לסמן מטרה מסביב לחץ חבר
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

הוקיץ' כתב: 22 פברואר 2021, 10:21 מדד הפלוס מינוס הוא לא רק אוברייטד, הוא כמעט לא רלוונטי. מדהים שאנשים עדיין משתמשים בו.
בכל אופן, עם הנקודה העיקרית אני מסכים איתך פרוויס. להשאיר את קו החוץ בידיים הבלעדיות של ים זה רע לו ורע להפועל.
דווקא לדעתי יש לו חשיבות כשמשתמשים בו כמו שצריך.
זה יכול לשקף על לא מעט שחקנים.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

המדד של אתר 538 להערכת קבוצות ושחקנים הוא כולו מבוסס +- ואני מניח שיש להם הבנה סטטיסטית מסויימת.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

purvis short כתב: 22 פברואר 2021, 10:00 מדד הפלוס מינוס לדעתי הוא אוברייטד.
שוב, אף אחד לא טוען שמדר לא מוכשר. שחקן מאוד מוכשר. לטעמי בכלל אין ויכוח שהוא מוכשר מנועם דוברת.
הבעיה היא מועדון שלא יודע לבנות קבוצת כדורסל ובמקום להביא רכז זר שישחק עם מדר, יעזור למדר ויועיל לקבוצה, מפקירים את הקו האחורי, כמו שעשו לא אחת כשלימונד היה פה.
הזכירו פה את יפתח זיו. ליד זיו משחק תומאסון וגם קאזינס הוא גארד שיכול להוביל כדור. ליד בלאט משחקים בראון וקרמר, שניהם 1-2. קרמר הוא אפילו ממש 1.
זה בעצם מה שבאתי להגיד.
המציאות היום היא שמדר סופר חשוב לקבוצה. וזאת בעצם גם הבעיה.
בלעדיו הקבוצה לא מתפקדת אבל זה לא נכון ולא הגיוני לשים את הקבוצה על הכתפיים של ילד בן 20, מוכשר ככל שיהיה.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

הוא מדד בעייתי כי הוא נורא תלוי בסיטואציה כמו האם המשחק כבר גמור ובעיקר עם מי אתה על המגרש, אבל הוא עדיין מעיד על דברים. כמו כן המועדון לא מפקיר את מדר בקו החוץ המועדון עובד איתו באדיקות ובכלל מטרת כל העונה הזו היא לסדר לו סטטיסטיקות יפות.

לדעתכם מדר הגיע מבית דגן בנוער(כשהוא לא היה בנבחרת הקדטים לפני) וסומן כעתיד של המועדון ישר סתם כך? האם מערך הסקאוטינג המטורף של הפועל כזה טוב? האם לא מוזר ששחקן שתובע את המועדון הוא עדיין קפטן ופותח בחמישיה? האם לא מוזר שידידיה שיוצא להגנתו הוא במקרה גם שכן? האם לא מוזר ששחקן שלא הגיע לאימונים כי רצה לחנך את המאמן אחרי שלא נכנס בחמישיה משחק לפני(בו ניצחנו) לא נענש על זה כמעט?

בכל מקרה מקבל חלק מהטענות שלכם, הנחתי לנושא.
נערך לאחרונה על ידי BigBaller ב 22 פברואר 2021, 10:43, נערך 2 פעמים בסך הכל.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

El dudernio כתב: 22 פברואר 2021, 10:31
זה בעצם מה שבאתי להגיד.
בלעדיו הקבוצה לא מתפקדת אבל זה לא נכון ולא הגיוני לשים את הקבוצה על הכתפיים של ילד בן 20, מוכשר ככל שיהיה.
המציאות היא שלפני שבוע היה צריך להיות פה גארד זר ברמה גבוהה שייקח את הקבוצה על הכתפיים שלו. וכרגיל במועדון הזה - אין.

ברגע שהמועדון הזה יבין ש: ים מדר לא ברמה של זר. בדיוק כמו שרביב לימונד לא היה ברמה של זר, לא קרוב - אולי יתקדמו לאנשהו.
אבל כרגע הם לא בכיוון
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

its-sick כתב: 22 פברואר 2021, 10:30 המדד של אתר 538 להערכת קבוצות ושחקנים הוא כולו מבוסס +- ואני מניח שיש להם הבנה סטטיסטית מסויימת.
כל מי שיש לו הבנה בסיסית בסטטיסטיקה יכול להבין את הבעייתיות שבהשלכת כל הישגי הקבוצה על יכולתו של יחיד, ועוד באופן אבסולוטי ולא יחסי.
לדוגמה, כמו שאל דוד ציין, זה מדד שהוא חסר כל משמעות אם לא משווים אותו לפלוס מינוס הכולל של הקבוצה. די מגוחך להיכנס לאתר המנהלת ולראות איך כל שחקני מכבי וירושלים מובילים את המדד הזה.
עוד דוגמה? בכדורסל לא סתם זורקים את החמישה הכי טובים ברגע נתון למגרש. כשמרכיבים חמישייה מן הסתם צריך להיות איזון מסוים מבחינת קליעה, הובלת כדור, הגנה, ריבאונד וכו'. שחקנים מצוינים נתקעים בחמישיות רעות כל הזמן. להיפך, ככל שתהיה יותר ורסטילי ואיכותי, כך יש יותר סיכוי שתיתקע בחמישיות גרועות.
יוצא לי לקרוא לא מעט ניתוחים סטטיסטיים על ה-NBA ואני באמת לא זוכר מתי ראיתי מישהו משתמש במדד הזה. גם אם הולכים לעולם הפלוס מינוס באופן כללי (שהוא בעייתי ככה או ככה) יש מדדים הרבה יותר רלוונטיים. לדוגמה הדלתא של true shooting percentage. מן הסתם אלה לא נתונים שנותנים ברמת הליגה שלנו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

BigBaller כתב: 22 פברואר 2021, 10:35 הוא מדד בעייתי כי הוא נורא תלוי בסיטואציה כמו האם המשחק כבר גמור ובעיקר עם מי אתה על המגרש, אבל הוא עדיין מעיד על דברים. כמו כן המועדון לא מפקיר את מדר בקו החוץ המועדון עובד איתו באדיקות ובכלל מטרת כל העונה הזו היא לסדר לו סטטיסטיקות יפות.

לדעתכם מדר הגיע מבית דגן בנוער(כשהוא לא היה בנבחרת הקדטים לפני) וסומן כעתיד של המועדון ישר סתם כך? האם מערך הסקאוטינג המטורף של הפועל כזה טוב? האם לא מוזר ששחקן שתובע את המועדון הוא עדיין קפטן ופותח בחמישיה? האם לא מוזר שידידיה שיוצא להגנתו הוא במקרה גם שכן? האם לא מוזר ששחקן שלא הגיע לאימונים כי רצה לחנך את המאמן אחרי שלא נכנס בחמישיה משחק לפני(בו ניצחנו) לא נענש על זה כמעט?

הוא ממש לא סומן כעתיד של המועדון ישר. ים עד גיל נוער היה די נמוך, בערך 1.80 ממה שאני זוכר, ולכן (יחד עם מבנה גוף רזה) לא נספר ברצינות כפרוספקט לנבחרות למרות שהיה מוכשר מאוד. בכלל, לא הבנתי מה זו הקונספירציה הזו והאם הסלטיקס גם שותפים לה.
לגבי מערך הסקאוטינג של הפועל בגילאים הצעירים, הוא אכן מצוין. הנוער מסיים כבר כמה שנים טובות בין שני המקומות הראשונים וזה לחלוטין בעקבות ה"רכש" שמביאים לקבוצת הנוער. שנה שעברה לדוגמה הביאו את אליעד טל מאשקלון שהוא גם שחקן מאוד מוכשר ואני מאמין שיוכל להיות שחקן ליגת על (יש לו עוד הרבה עבודה, אבל הפוטנציאל שם).
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

purvis short כתב: 22 פברואר 2021, 10:36
זה בעצם מה שבאתי להגיד.
המציאות היא שלפני שבוע היה צריך להיות פה גארד זר ברמה גבוהה שייקח את הקבוצה על הכתפיים שלו. וכרגיל במועדון הזה - אין.

ברגע שהמועדון הזה יבין ש: ים מדר לא ברמה של זר. בדיוק כמו שרביב לימונד לא היה ברמה של זר, לא קרוב - אולי יתקדמו לאנשהו.
אבל כרגע הם לא בכיוון
אני דווקא חושב שרביב לימונד של 13/14 וים מדר של עכשיו בהחלט ברמה של זר (בהנחה שהכוונה היא לאיזה אמריקאי "סקורר" שיודע לקלוע).
רביב בעונה ההיא לא היה יורד מ15 נק' למשחק ובאחוזים טובים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

BigBaller כתב: 22 פברואר 2021, 10:35 הוא מדד בעייתי כי הוא נורא תלוי בסיטואציה כמו האם המשחק כבר גמור ובעיקר עם מי אתה על המגרש, אבל הוא עדיין מעיד על דברים. כמו כן המועדון לא מפקיר את מדר בקו החוץ המועדון עובד איתו באדיקות ובכלל מטרת כל העונה הזו היא לסדר לו סטטיסטיקות יפות.

שים לב גם שים מדר בשיכול אותיות זה מר דים. מקרי? לא נראה לי.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 22 פברואר 2021, 11:29
purvis short כתב: 22 פברואר 2021, 10:36

זה בעצם מה שבאתי להגיד.

אבל כרגע הם לא בכיוון
אני דווקא חושב שרביב לימונד של 13/14 וים מדר של עכשיו בהחלט ברמה של זר (בהנחה שהכוונה היא לאיזה אמריקאי "סקורר" שיודע לקלוע).
רביב בעונה ההיא לא היה יורד מ15 נק' למשחק ובאחוזים טובים.
אני חושב שההסתכלות לא נכונה.

זה שים טוב מאי אלו זרים בליגה זה נכון. אבל הוא לא טוב יותר מאף גארד מוביל. וזה בעצם תפקידו על המגרש.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איך הנתונים של ים מדר באמת לעומת אלה של גארדים מובילים בליגה?
אני באמת שואל מסקרנות.

כי לי נראה שהססטיסטיקה שלו נהדרת והלוואי וכל זר שהיינו מביאים לאורך השנים בעמדה שלו היה נותן מספרים כמו של ים, ואני לא אומר את זה כי 90% מהזרים שלנו הם שחקנים ברמה של טמיר אריאלי, אלא כי פשוט אובייקטיבית לתחושתי לים מדר יש סטטיסטיקה טובה מאוד.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

בנקודות הוא 8 בליגה (ראשון מבין הישראלים), באסיסטים 4 בליגה (שני מבין הישראלים), ביעילות 18 בליגה (ראשון מבין הישראלים).
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

נועם שחם כתב: 22 פברואר 2021, 14:16

שים לב גם שים מדר בשיכול אותיות זה מר דים. מקרי? לא נראה לי.
אין לי ביסוס מוחשי בשום צורה ולכן אני לא מאשים אף אחד, אבל בעקבות 4 התגובות הראשונות בכתבה הזו:
https://sports.walla.co.il/item/3247895
הקישור הזה:
https://www.atzuma.co.il/nozoharmadar
והקישור הזה:

עלו לי כמה תהיות. אני לא מכיר אף אחד אישית ולכן אני מסתייג מאוד מאוד מאוד ממה שאני אומר, אבל מותר לי להעלות תהיות.
נערך לאחרונה על ידי BigBaller ב 22 פברואר 2021, 14:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

לגבי המספרים אגב אני לא מסכים עם פרוויס. מספרים הם מספרים. אם הוא קולע למעלה מ-16 נקודות למשחק ביעילות טובה זה מצוין גם אם הוא עושה את זה בקבוצה מפסידה. שחקן פחות טוב אולי היה קולע את אותו מספר נקודות, אבל היה עושה את זה ביעילות נמוכה בהרבה.
לעומת זאת, יחס האסיסטים-איבודים שלו לא משהו בכלל, מה שמרמז שהוא אכן נדרש לקבל יותר מדי החלטות.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אני חושב שהדיון ים מדר שחקן טוב או לא מיותר. ים שחקן טוב, מוכשר. יכול להגיע רחוק מאוד.
הדיון הוא איך הפועל תל אביב בונה קבוצה.
אני מציע שמישהו יזכיר למנהלים הדגולים שביום ראשון יש להם משחק, עברו כבר שבועיים של פגרה והם נכשלו במשימה - להביא רכז זר.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מסכים.
הייתה לנו עכשיו פגרה ארוכה והיה מספיק זמן להביא שחקן. לא יכול להיות שנעלה למשחק הבא עם גייב יורק, פשוט לא מתקבל על הדעת.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אתה ביום שני בערב. ביום ראשון יש לך משחק.
אתה אופטימי?
זאת נראית לך התנהלות סבירה?
נראה לך שהפיקו לקחים מכל מה שקורה פה כבר שלוש שנים?
Matt Haward
קיבל.ה  3 לייקים

יש סיכוי שדוחים את המשחק בגלל חולי קורונה
אולי יש עוד סיכוי להביא מישהו
https://sports.walla.co.il/item/3419643
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

purvis short כתב: 22 פברואר 2021, 17:56 אתה ביום שני בערב. ביום ראשון יש לך משחק.
אתה אופטימי?
זאת נראית לך התנהלות סבירה?
נראה לך שהפיקו לקחים מכל מה שקורה פה כבר שלוש שנים?
א. לא.
ב. לא.
ג. אנחנו חלוקים לגבי מה שקורה פה בשנים האחרונות.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

15 ימי פגרה.
אין רכז זר
המחדל רק הולך וגדל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אם זה מעניין מישהו קודי מילר מקינטייר ואיאן מילר, שני שמות שיכלו להיות רלוונטיים עבורנו, הולכים לחתום בליגה הצרפתית לפי ספורטנדו.
אני לגמרי בעד לחכות עד שנמצא שחקן מתאים ולא להחתים את הבינוני הראשון בנמצא, אבל זה כבר שבועיים וחצי מתחילת הפגרה, אשכרה אי אפשר היה למצוא אף שחקן עד עכשיו?
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

הוקיץ' כתב: 22 פברואר 2021, 10:57
its-sick כתב: 22 פברואר 2021, 10:30 המדד של אתר 538 להערכת קבוצות ושחקנים הוא כולו מבוסס +- ואני מניח שיש להם הבנה סטטיסטית מסויימת.
כל מי שיש לו הבנה בסיסית בסטטיסטיקה יכול להבין את הבעייתיות שבהשלכת כל הישגי הקבוצה על יכולתו של יחיד, ועוד באופן אבסולוטי ולא יחסי.
לדוגמה, כמו שאל דוד ציין, זה מדד שהוא חסר כל משמעות אם לא משווים אותו לפלוס מינוס הכולל של הקבוצה. די מגוחך להיכנס לאתר המנהלת ולראות איך כל שחקני מכבי וירושלים מובילים את המדד הזה.
עוד דוגמה? בכדורסל לא סתם זורקים את החמישה הכי טובים ברגע נתון למגרש. כשמרכיבים חמישייה מן הסתם צריך להיות איזון מסוים מבחינת קליעה, הובלת כדור, הגנה, ריבאונד וכו'. שחקנים מצוינים נתקעים בחמישיות רעות כל הזמן. להיפך, ככל שתהיה יותר ורסטילי ואיכותי, כך יש יותר סיכוי שתיתקע בחמישיות גרועות.
יוצא לי לקרוא לא מעט ניתוחים סטטיסטיים על ה-NBA ואני באמת לא זוכר מתי ראיתי מישהו משתמש במדד הזה. גם אם הולכים לעולם הפלוס מינוס באופן כללי (שהוא בעייתי ככה או ככה) יש מדדים הרבה יותר רלוונטיים. לדוגמה הדלתא של true shooting percentage. מן הסתם אלה לא נתונים שנותנים ברמת הליגה שלנו.
מדדי ה+\- שמשתמשים בהם, למשל ב538 הם אכן מדדים מנורמלים (Real Plus Minus) בהם המדד של כל שחקן מנורמל ביחס ל+\- הכללי של הקבוצה.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 פברואר 2021, 20:32 אם זה מעניין מישהו קודי מילר מקינטייר ואיאן מילר, שני שמות שיכלו להיות רלוונטיים עבורנו, הולכים לחתום בליגה הצרפתית לפי ספורטנדו.
אני לגמרי בעד לחכות עד שנמצא שחקן מתאים ולא להחתים את הבינוני הראשון בנמצא, אבל זה כבר שבועיים וחצי מתחילת הפגרה, אשכרה אי אפשר היה למצוא אף שחקן עד עכשיו?
הברירה היא לא בין להחתים את השחקן הראשון לבין לחכות בלי סוף. יש אמצע.
צריך לקחת בחשבון כמה משחקים אתה מפסיד עד שאתה מוצא את "השחקן המושלם".
ותגיד, כמה שנים אנחנו שומעים את הטיעונים האלה של "אנחנו מחכים לשחקן המתאים, אנחנו לא ממהרים". וכמה פעמים בסיום ההמתנה הזו הבאנו כזה תותח שאמרת "וואלה, היה שווה לחכות חודש ולהפסיד משחקים בדרך"?
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

purvis short כתב: 25 פברואר 2021, 22:03
הוקיץ' כתב: 25 פברואר 2021, 20:32 אם זה מעניין מישהו קודי מילר מקינטייר ואיאן מילר, שני שמות שיכלו להיות רלוונטיים עבורנו, הולכים לחתום בליגה הצרפתית לפי ספורטנדו.
הברירה היא לא בין להחתים את השחקן הראשון לבין לחכות בלי סוף. יש אמצע.
צריך לקחת בחשבון כמה משחקים אתה מפסיד עד שאתה מוצא את "השחקן המושלם".
ותגיד, כמה שנים אנחנו שומעים את הטיעונים האלה של "אנחנו מחכים לשחקן המתאים, אנחנו לא ממהרים". וכמה פעמים בסיום ההמתנה הזו הבאנו כזה תותח שאמרת "וואלה, היה שווה לחכות חודש ולהפסיד משחקים בדרך"?
אם לא שמת לב זאת בדיוק הייתה הנקודה שלי.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

ראיין בואטרייט שוחרר מריטאס וילנה ולדעתי יכול להיות אופציה מצוינת עבורנו.
גארד סקורר נמוך ומאוד מוכשר. תמיד הזכיר לי קצת את פייר ג'קסון שהיה במכבי.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

19 ימים עברו מאז המשחק נגד הפועל חיפה.
לא ייאמן איזה מחדל
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

זה באמת כל כך קשה ומסובך??
יאללה הביתה!!!
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הוקיץ' כתב: 27 פברואר 2021, 18:32 ראיין בואטרייט שוחרר מריטאס וילנה ולדעתי יכול להיות אופציה מצוינת עבורנו.
חותם בצרפת.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

הוקיץ' כתב: 28 פברואר 2021, 01:30
הוקיץ' כתב: 27 פברואר 2021, 18:32 ראיין בואטרייט שוחרר מריטאס וילנה ולדעתי יכול להיות אופציה מצוינת עבורנו.
חותם בצרפת.
ועוד בליגה השניה
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

purvis short כתב: 28 פברואר 2021, 09:02
הוקיץ' כתב: 28 פברואר 2021, 01:30
חותם בצרפת.
ועוד בליגה השניה
אז אולי הוא לא כזה טוב?
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
שליחת תגובה