דני פרנקו מחליף את יאניס (רשמי)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

שוב עושה ממש קל לשנוא אותו.

תודה?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

KingAlpaca כתב: 03 אפריל 2022, 22:20 שוב עושה ממש קל לשנוא אותו.

תודה?
הבעיה שלי איתו היא לא בחמיושיות שהוא מדי פעם משחק איתם, אלא העיתיו, הבהירות של כל אחד מה התפקיד שלו וכו. נראה כאילו הוא מאמן רק את החמישיה הראשונה ואחר כך למעט חילוף של אוונס או בר הצירופים האחרים לא תורגלו באימונים. החסרון של בראון הוא לא חסרון של רכז בעיני אלה יותר חסרון של שחקן שהוא חצי מאמן על המגרש, כלומר חסר מאמן לא רכז.

בכלל אני בדעה שאחריות ניהול משחק זה 99 אחוז מאמן ועוד אחוז אחד יום רע של שחקן, במיוחד כשהמשחק נראה כגמור כבר באמצע רבע שני.
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

Chegi כתב: 03 אפריל 2022, 22:17 אם להתייחס רגע מקצועית.
זה קצת אומר עליו משהו שהוא לא מסוגל להביא שחקן שלא שיחק בארץ או תחתיו ובגלל זה הוא תוקע אותנו עם פנסיונרים לא?
למה קבוצות אחרות יכולות להביא זרים משדרגים ורק הוא פנסיונרים גמורים?
זו גישה שמגבילה מאוד את מאגר השחקנים שהוא יכול להביא ממנו.
מילא תביא אחד ששיחק פה והיה מעולה (למשל בראון) אבל להביא את סטול ששיחק אצלנו שנה שעברה והיה במקרה הטוב מאוד בינוני זה קצת מעליב, אפילו מעיד על עצלנות בחיפוש שחקנים.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

Nati כתב: 03 אפריל 2022, 21:15 הוא אשם ששחקנים שלנו מחטיאים זריקות הכי פשוטות שיש
להגיע למצב של 32 הפרש מול גליל עליון זה לא בגלל פספוס ליי אפים או שלשות פנויות בלבד.
לא היה רגע אחד שבו הרגשת שאנחנו מאתגרים את ההתקפה של גליל, שהם לא מאופסים ושהמומטום עובר אלינו.
וזאת גליל עליון, לא לייקרס של קובי ושאקיל
הפוסט קיבל 2 לייקיםADOMChegi
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

לזכותו של פרנקו הוא לא התנער מאחריות בסוף המשחק. גם זה משהו להתנחם בו

https://sports.walla.co.il/item/3498477
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Frenzy כתב:לזכותו של פרנקו הוא לא התנער מאחריות בסוף המשחק. גם זה משהו להתנחם בו

נכון, נתן ראיון טוב.
מה זה עוזר לנו? 4/5 המשחקים האחרונים נראו ככה והוא לא מצליח לשנות את זה. מה ישתנה?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Frenzy כתב:לזכותו של פרנקו הוא לא התנער מאחריות בסוף המשחק. גם זה משהו להתנחם בו

לא התנער מאחריות? ראית פה מילה אחת על ההכנה שלו למשחק? משהו חוץ מזה שהשחקנים לא נכנסו למשחק? לומר "אנחנו" זו ממש לא קבלת אחריות.

Sent from my IN2025 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדADOM
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

רדנקו כתב: 04 אפריל 2022, 13:51

לא התנער מאחריות? ראית פה מילה אחת על ההכנה שלו למשחק? משהו חוץ מזה שהשחקנים לא נכנסו למשחק? לומר "אנחנו" זו ממש לא קבלת אחריות.

Sent from my IN2025 using Tapatalk
אל תגזים, לא אמרתי לקח אחריות, רק לא התנער, זו גם התקדמות
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יש מצבים בכדורסל שלא משנה כמה אתה מאמן טוב (והוא לא) פשוט נגמרת לך ההשפעה על הקבוצה.
משחק שהיינו צריכים לסיים במחצית כבר הצלי סטול בשלשות משוגעות.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

משגע אותי שקבוצות כמו חולון מעיפות 40 שלשות למשחק, ואצלנו המאמן מוריד שחקן לספסל אחרי כל החטאת שלשה שלא מגיעה אחרי מיליון מסירות.
בכל כך הרבה התקפות אנחנו מוותרים על שלשות פנויות בשביל עוד מסירה, עוד פיק-אנד-רול, עוד הטעיית קליעה וחדירה רק כדי להוציא עוד פעם את הכדור החוצה.
אנחנו אחרונים בליגה גם בכמות הזריקות לשלוש (בפער גדול) וגם באחוזים, למרות שיש לנו קלעים לא רעים, אבל זה לא מפתיע כשהמאמן מסרס שחקנים.
הפוסט קיבל 4 לייקיםADOMסומךKarl MarxBigBaller
הוקיץ'
קיבל.ה  3828 לייקים

יובל כתב: 12 אפריל 2022, 02:54 משגע אותי שקבוצות כמו חולון מעיפות 40 שלשות למשחק, ואצלנו המאמן מוריד שחקן לספסל אחרי כל החטאת שלשה שלא מגיעה אחרי מיליון מסירות.
בכל כך הרבה התקפות אנחנו מוותרים על שלשות פנויות בשביל עוד מסירה, עוד פיק-אנד-רול, עוד הטעיית קליעה וחדירה רק כדי להוציא עוד פעם את הכדור החוצה.
אנחנו אחרונים בליגה גם בכמות הזריקות לשלוש (בפער גדול) וגם באחוזים, למרות שיש לנו קלעים לא רעים, אבל זה לא מפתיע כשהמאמן מסרס שחקנים.
זה גם הולך יד ביד עם זה שאנחנו מתכווצים בטירוף בהגנה ומאפשרים הרבה שלשות. פרנקו חושב שאלו זריקות רעות.

מה שהיה אתמול עם בלייקני היה שערורייה. הבן אדם תפר לנו את הצורה ופרנקו היה נחוש לתת לכולם חוץ מטוקוטו לשמור עליו. הבן אדם גבוה מבני ב-15 ס"מ, חזק ממנו ואתלטי ממנו, ופרנקו פשוט נתן לו ללכת עליו באחד על אחד התקפה אחרי התקפה.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

סליחה שזה לא קשור ולמרות העונה הלא רעה וההגעה לגמר אני פשוט לא יכול לראות את פרנקו הוא כזה יהיר לפעמים ואני מקווה שבעונה הבא יהיה פה מאמן אחר
חופש לפורום שדים מPELEGES

הפוסט קיבל 3 לייקיםVinbChegiTenacious D
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

Haunter כתב: 13 אפריל 2022, 10:15 סליחה שזה לא קשור ולמרות העונה הלא רעה וההגעה לגמר אני פשוט לא יכול לראות את פרנקו הוא כזה יהיר לפעמים ואני מקווה שבעונה הבא יהיה פה מאמן אחר
אתה מודע לכך שלהנהלה היה בוער להאריך לו את החוזה בשנתיים נוספות כן?
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

Karl Marx כתב: 13 אפריל 2022, 17:45
Haunter כתב: 13 אפריל 2022, 10:15 סליחה שזה לא קשור ולמרות העונה הלא רעה וההגעה לגמר אני פשוט לא יכול לראות את פרנקו הוא כזה יהיר לפעמים ואני מקווה שבעונה הבא יהיה פה מאמן אחר
אתה מודע לכך שלהנהלה היה בוער להאריך לו את החוזה בשנתיים נוספות כן?
אכן אבל ממתי חוזה עבודה הפריע לפטר מאמן בספורט הישראלי

הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

הבעיה בפיטורי מאמן היא התשלום שחייבים לו. אם יש חוזה לשנתיים אז בכלל השיקול לא לפטר אותו, אם וכאשר בעונה הבאה, יהיה כלכלי נטו וזה חבל. אלא אם יש סעיף לגבי גובה הפיצויים.
סיפור גודס השנה בראשון היה צריך להדליק נורות אדומות בקרב ההנהלות בישראל, החתמת מאמן היא לשנה אחת בלבד.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אני לא הכי מבין בזה אבל נראה לי שאם מאמן מפוטר ואז חותם במועדון אחר אז אין צורך להמשיך לשלם לו את יתרת החוזה ואם זה ככה אז אני מאמין שאם פרנקו יפוטר בעונה הבאה הוא יימצא קבוצה דיי מהר כי הוא מאמן בכיר במירכאות

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

Haunter כתב: 14 אפריל 2022, 09:29 אני לא הכי מבין בזה אבל נראה לי שאם מאמן מפוטר ואז חותם במועדון אחר אז אין צורך להמשיך לשלם לו את יתרת החוזה ואם זה ככה אז אני מאמין שאם פרנקו יפוטר בעונה הבאה הוא יימצא קבוצה דיי מהר כי הוא מאמן בכיר במירכאות
השאלה כמה הוא רוצה לאמן ובמידה וכן, וחוץ מזה כבר ראינו שבמקרה קלינגר הוא הלך ללוזון תמורת כרובית וסלט חצילים.
אני לא מכיר את פרנקו אישית, אבל יש המון אנשים שישמחו לשבת בבית ולקבל משכורת מאוד יפה במשך שנה פלוס.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

הלך המומנטום כתב: 14 אפריל 2022, 09:24 הבעיה בפיטורי מאמן היא התשלום שחייבים לו. אם יש חוזה לשנתיים אז בכלל השיקול לא לפטר אותו, אם וכאשר בעונה הבאה, יהיה כלכלי נטו וזה חבל. אלא אם יש סעיף לגבי גובה הפיצויים.
סיפור גודס השנה בראשון היה צריך להדליק נורות אדומות בקרב ההנהלות בישראל, החתמת מאמן היא לשנה אחת בלבד.
ברגע שהחתמת צריך לכבד אלא הכישלונות משמעותיים. לא חושב שאנחנו שם.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

מסכים לחלוטין!!
ראינו כבר שנה שעברה שנכנסנו לסיטואציה של מאבק עם שתי קבוצות (בסוף גם הרצליה הצטרפה) על מקום אחד של הישארות בליגה, השנה ראשון בדרך לשם, באופן ממש לא צפוי.
מלבד מכבי, ירושלים וחולון כל קבוצה יכולה לא לפגוע בזרים, להתנהל רע ולהיות בדרך לליגה השנייה.
מתוך כל זה, מקווה מאוד שלא נגיע לשם ובמידה וכן שהשיקול הכלכלי לא יהיה זה שיכריע.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני חייב לציין משהו שממש מפריע לי ואין ספק שזה יד של מאמן.
כשקלעים (לא רעים בכלל) עומדים פנויים לזריקה ל3 ואפילו חצי מרחק הם מתעקשים לא לזרוק. חוץ מהזרים בקושי שחקנים פנויים זורקים כדור מחצי מרחק +.
זה בטוח הוראה של מאמן, אני לא מבין מה ההיגיון פה, מה עושה להם פרנקו שהם מפחדים?

שקולשוב היה חדש ועוד לא התאקלם בקבוצה הוא העיף בלי לחשוב בכלל ופגע באחוזים טובים, מאז גם הוא לא זוכר מה זה הקטע שכדור צריך ללכת לכיוון הסל.
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

Chegi כתב: 24 אפריל 2022, 23:17 אני חייב לציין משהו שממש מפריע לי ואין ספק שזה יד של מאמן.
כשקלעים (לא רעים בכלל) עומדים פנויים לזריקה ל3 ואפילו חצי מרחק הם מתעקשים לא לזרוק. חוץ מהזרים בקושי שחקנים פנויים זורקים כדור מחצי מרחק +.
זה בטוח הוראה של מאמן, אני לא מבין מה ההיגיון פה, מה עושה להם פרנקו שהם מפחדים?

שקולשוב היה חדש ועוד לא התאקלם בקבוצה הוא העיף בלי לחשוב בכלל ופגע באחוזים טובים, מאז גם הוא לא זוכר מה זה הקטע שכדור צריך ללכת לכיוון הסל.
הטיעון שלך נכון, השחקן מרגיש מהמאמן שהוא עולה על תנאי, שאם הוא יחטיא אז הוא יורד לספסל. דברים כאלה נכנסים לראש של שחקן, חוץ מזה כשמראש הכדור הגיע במקרה בגלל שבמקרה הוא על המגרש ובגלל שבמקרה באותו רגע המאמן מצפה שבמקרה הוא יקלע, אז באותו מקרה גם לשחקן כמו קולושוב וגם לבריסקר בעבר וגם לרז וגם לשחקן חדש אחר שהוא ישראלי זה לא יקרה אלא אם זה במקרה. איך אומרים הגששים, קרה קורה וכו.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
שליחת תגובה