רמי כהן - תתפטר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אתה אחראי לביזיון. אתה אחראי לזה שהפועל נראית כמו שהיא נראית
שהקבוצה הזו מתבזה משחק אחרי משחק.
אתה צריך להתפטר עוד הערב.
ולתת למישהו אחר לנסות להציל את המועדון הזה מהתרסקות ללאומית.
היה לך מנדט. בעיני הוא נגמר.
אתה צריך לקחת אחריות.
תרמת הרבה למועדון. לא נשכח לך את זה.
עכשיו הגיע הזמן לזוז הצדה.
תתפטר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםתלמיקוdanby
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

להתפטר או לא זה לא משנה.
שינהל את העמותה ולא את הקבוצה הבוגרת.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

ויפה שעה אחת קודם
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

להתפטר מבלי שיש מחליף ראוי שעובר חפיפה כמו שצריך זה לזרוק את המועדון לפח.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

חייב לסיים את תפקידו. לא להתפטר. להעביר את השרביט כמו שצריך בחפיפה מלא כי די, קיבלת מספיק צ'אנסים ומספיק זמן והדבר הזה לא מתרומם כבר כמה עונות ברצף..
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

מסכים, אבל לא יקרה

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אם הוא מתפטר בלי שיש מישהו שמסוגל להחליף אותו שמוכן להיכנס לתפקיד, נגמר הסיפור של המועדון הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

רמי נבחר לועד המנהל רק לפני ארבעה וחצי חודשים, כשהוא מקבל 74 אחוז מקולות המצביעים.
אם ישנם חברי עמותה שמעוניינים להדיח אותו, הם יכולים לכנס אסיפת עמותה (למיטב זכרוני צריך מספר חתימות מסוים בשביל לכנס אסיפה) ולהצביע על הדחתו. לנוכח הפופולריות המסתמנת של הפיתרון הנ"ל לבעיותיה של הפועל, לא נראה לי שזה יהיה קשה במיוחד. בהצלחה.
neno
קיבל.ה  33 לייקים

יובל כתב: 04 פברואר 2021, 03:57 רמי נבחר לועד המנהל רק לפני ארבעה וחצי חודשים, כשהוא מקבל 74 אחוז מקולות המצביעים.
אם ישנם חברי עמותה שמעוניינים להדיח אותו, הם יכולים לכנס אסיפת עמותה (למיטב זכרוני צריך מספר חתימות מסוים בשביל לכנס אסיפה) ולהצביע על הדחתו. לנוכח הפופולריות המסתמנת של הפיתרון הנ"ל לבעיותיה של הפועל, לא נראה לי שזה יהיה קשה במיוחד. בהצלחה.
כל המתלוננים פה, הם כנראה אנשים שרגילים להתלונן ,בלי שהם יכולים או יודעים להביא פתרונות ראויים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ראש ממשלה מחליפים בקלפי.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדהאדום הצורר
danby
קיבל.ה  8 לייקים

purvis short כתב: 03 פברואר 2021, 21:10 אתה אחראי לביזיון. אתה אחראי לזה שהפועל נראית כמו שהיא נראית
שהקבוצה הזו מתבזה משחק אחרי משחק.
אתה צריך להתפטר עוד הערב.
ולתת למישהו אחר לנסות להציל את המועדון הזה מהתרסקות ללאומית.
היה לך מנדט. בעיני הוא נגמר.
אתה צריך לקחת אחריות.
תרמת הרבה למועדון. לא נשכח לך את זה.
עכשיו הגיע הזמן לזוז הצדה.
תתפטר.
כל מילה, ויפה שעה אחת קודם.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

לא מאוחר ההנהלה יכולה לעשות צעדים נכונים תתחילו בהדסטארט לגייס כסף לחמישה זרים ולהביא קומבו גארד זר להביא שחקן 4 איכותי פה זה נגמר. רמי תציל את הקבוצה אם לא זה יהיה אסון בלהות חייבים שינוי
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

Brose כתב: 09 פברואר 2021, 09:58 לא מאוחר ההנהלה יכולה לעשות צעדים נכונים תתחילו בהדסטארט לגייס כסף לחמישה זרים ולהביא קומבו גארד זר להביא שחקן 4 איכותי פה זה נגמר. רמי תציל את הקבוצה אם לא זה יהיה אסון בלהות חייבים שינוי
הדסטארט לגייס זרים? אתה צוחק כן?
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

בוא נפתח את זה חולון כרגע מנסה לגייס כסף בשביל לעזור לקבוצה . זה מועדון הרבה יותר קטן מאיתנו עם כל הכבוד להם אנחנו בקטסטרופה הקבוצה תיהיה בלאומית שנה הבאה אם לא יעשו משהו דרמטי
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

נטו חכמת הבדיעבד . התקציב מוגבל, בחרו זרים שסה"כ היינו אחלה איתם בתחילת עונה והתפקשש.
גם ניסו לעשות תיקונים שהיו נראים סבירים ולא עבד. זה חרא, הייתי שמח שהדברים היו נראים אחרת אבל זה לא מחדל ניהולי מובהק.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

וזה לא רק הקבוצה במשבר כלכלי אדיר חייבים לעשות משהו
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אוהד כורסא כתב: 09 פברואר 2021, 11:32 נטו חכמת הבדיעבד . התקציב מוגבל, בחרו זרים שסה"כ היינו אחלה איתם בתחילת עונה והתפקשש.
גם ניסו לעשות תיקונים שהיו נראים סבירים ולא עבד. זה חרא, הייתי שמח שהדברים היו נראים אחרת אבל זה לא מחדל ניהולי מובהק.
ממש לא חכמת הבדיעבד.

על מחסור בזר דומיננטי בקו האחורי דובר מההתחלה.

על זה שדיבלר צריך להיות משוחרר דובר.

על זה שההחלפה של זאנה נמרחה יותר מדי, דובר.

על זה שיורק לא מוביל כדור, דובר.

ההצטברות של כל אלו ביחד, מעידה על מחדל ניהולי ומקצועי באבוה.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

נועם שחם כתב: 09 פברואר 2021, 11:36
אוהד כורסא כתב: 09 פברואר 2021, 11:32 נטו חכמת הבדיעבד . התקציב מוגבל, בחרו זרים שסה"כ היינו אחלה איתם בתחילת עונה והתפקשש.
ממש לא חכמת הבדיעבד.

מה עם רז אדם ,קופרברג,וינתן מור תסתכל על התמונה הכוללת אי אפשר ככה
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

מעדיף פי אלף זר על ישראלי שלא יודע לשחק כדורסל
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

עוד פעם הזרים ש"סה"כ היינו אחלה איתם".
מי הביא אותם?
מי היה אחלה איתם? המומחים של הפורום?
אז פה בפורום כתבו שההוא גאנר, שההוא אתלט ושההוא עושה הגנה "אוף דה בול". מה זה "היינו אחלה איתם"?
פה בפורום גם כתבו לנו שאת מדר צריך לשלוח ללאומית ושמייקל בריסקר סתם גרוע ושלא צריך אותו. אנחנו רואים אותו היום בחיפה.

זו בדיוק הבעיה.
שנה אחרי שנה אחרי שנה אחרי שנה מביאים זרים גרועים, ואז אומרים "טוב סהכ הביאו זרים שעל הנייר היו טובים אז זה סתם ביש מזל שאנחנו נכשלים 7 עונות בצריפות".
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

ממש לא חכמת הבדיעבד.

למון ג'וניור היה אמור להיות שחקן דומיננטי, בייחוד ליד קלע שלוש טוב לידו. הסיפור עם לשחרר ולהחליף הוא נכון אבל הוא לא פשוט ויקר.
מבחינה ניהולית הרבה יותר מפריע התביעות של השחקנים מאשר בניית הסגל.
לטכנית לארז- מה ניתן לעשות מעבר לשחקנים שטובים על הנייר? אלא אם אתה טוען שמביאים שחקנים גרועים על הנייר ועם זה אפשר להתווכח. אבל להביא שחקנים טובים על הנייר זה מה שמה שאמורים לעשות.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

למון היה לכאורה בחירה טובה, אבל מהר מאד היה ברור שזה לא זה. מעבר לכך לטעמי זו גם עבודת סקאוטינג לא מוצלחת.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אוהד כורסא כתב: 09 פברואר 2021, 13:31
ממש לא חכמת הבדיעבד.

למון ג'וניור היה אמור להיות שחקן דומיננטי, בייחוד ליד קלע שלוש טוב לידו. הסיפור עם לשחרר ולהחליף הוא נכון אבל הוא לא פשוט ויקר.
לטכנית לארז- מה ניתן לעשות מעבר לשחקנים שטובים על הנייר? אלא אם אתה טוען שמביאים שחקנים גרועים על הנייר ועם זה אפשר להתווכח. אבל להביא שחקנים טובים על הנייר זה מה שמה שאמורים לעשות.
הנקודה שלי היא ש"טובים על הנייר" זה בעיני המתבונן.
אולי הזרים האלה לא כאלה טובים, גם על הנייר, מעבר לשבחים שתמיד מרעיפים עליהם פה בפורום עת חתימתם.

הרי בסך הכל לפי מה אתה חושב שזר שמגיע לפה הוא "טוב על הנייר"? לפי זה שכתבו עליו קצת פה בפורום שהוא החתמה מצויינת, שהוא "גאנר", שהוא "שחקן פיק אנד רול" וכו'.
אז כתבו.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 09 פברואר 2021, 14:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

ממש לא חכמת הבדיעבד.

בוא נגיד שחודש לפני פתיחת העונה היה ברור שלמון זה לא זה. לשחרר אותו היה יקר? תסתכל כמה עולה לך ההתמהמהות הזו עכשיו, כשאתה במאזן גרוע, מועמד לירידה ובלחץ אטומי. הרבה יותר משהיה עולה לך להחליף את למון (וגם את זאנה) בזמן.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

purvis short כתב: 09 פברואר 2021, 14:14

ממש לא חכמת הבדיעבד.

בוא נגיד שחודש לפני פתיחת העונה היה ברור שלמון זה לא זה. לשחרר אותו היה יקר? תסתכל כמה עולה לך ההתמהמהות הזו עכשיו, כשאתה במאזן גרוע, מועמד לירידה ובלחץ אטומי. הרבה יותר משהיה עולה לך להחליף את למון (וגם את זאנה) בזמן.
מעניין. למישהו יש מידע מה המחירים לביטול חוזה בכדורסל? מרגיש שבכדורגל הדברים הרבה יותר מסובכים...
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

יובל כתב: 04 פברואר 2021, 03:57 רמי נבחר לועד המנהל רק לפני ארבעה וחצי חודשים, כשהוא מקבל 74 אחוז מקולות המצביעים.
לא חייבים ללכת לאסיפה. ולא חייבים להחליף אותו בהצבעה.
אפשר גם לבקש ולדרוש את ההתפטרות שלו כשהוא חתום על כישלון שנה אחרי שנה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אכן , השאלה היא אם יש מישהו שמוכן להיכנס לתפקיד במקומו?
כי בלי אחד כזה , התפטרות שלו היא מכת מוות למועדון.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

תגיד, שאלה רצינית, למה שלא תתמודד פעם אחת ולתמיד בבחירות?
הרי אתה מהמבקרים הגדולים של ההנהלה לאורך שנים, אז אולי במקום להתלונן בפורום פשוט תעשה צעד ותנסה להבחר?
אני הרי יודע מי אתה באמת, ואני מניח שהרוב גם, אתה דמות די מוכרת עם (מה שאמור להיות) הבנת כדורסל די גדולה והתעסקות כזאת או אחרת בתחום. אז אולי תרים את הכפפה?
מבטיח להצביע לך- מילה שלי.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

האדס כתב: 10 פברואר 2021, 11:16
לא חייבים ללכת לאסיפה. ולא חייבים להחליף אותו בהצבעה.
אפשר גם לבקש ולדרוש את ההתפטרות שלו כשהוא חתום על כישלון שנה אחרי שנה.
נכון, אפשר לבקש. אבל אני מניח שרמי לא התפטר וגם לא יתפטר בגלל קריאות בפורום שדים או בפייסבוק.
אם אלה שדורשים ממנו להתפטר חושבים שזה הצעד הנכון להבראת המועדון, למה הם לא יוזמים את הדחתו?
שתי סיבות אפשריות עולות לי לראש:
1. מי שבעד להדיח אותו נמצא בדעת מיעוט, קולנית אמנם, אבל מיעוט די ברור. אפשר לראות את זה מדי בחירות. אז עם כל הכבוד, לא ברור לי למה שרמי יתפטר בגלל מיעוט שקוראים לו לכך, אם הרוב רוצים שהוא ימשיך.
2. חלק מאלה שקוראים לו להתפטר, לא באמת באמת רוצים שהוא יתפטר במציאות הנוכחית, ואם הייתה ניתנת להם האפשרות ללחוץ על ההדק, הם לא היו מפטרים אותו. הם אולי חולמים על מנהל מוצלח יותר, אבל מבינים שבמציאות הנוכחית התפטרות של רמי (או פיטורים שלו) לא תפתור שום דבר אלא רק תעשה נזק.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מדהים איך בכדורגל 80% מהמלל הוא על כמה הגרינברגים גרועים וכמה הם מנהלים כושלים (ובצדק), אבל בכדורסל רק מסבירים לנו למה "רמי" לא אשם, למה הזרים זה סתם ביש מזל ובאופן כללי שהכל בסדר ואף אחד לא אשם במצב המחפיר שאנחנו נמצאים בו כבר מספר שנים.

וכל זה קורה כשבכדורסל הכישלון המקצועי הוא לא פחות גדול מהכדורגל כן?

בכדורגל מבקרים, בכדורסל מסבירים.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אני לא חושב שאתה מבין את זה נכון , יש המון ביקורת על ההתנהלות ורצון לדברים אחרים.
בניגוד לכדורגל , יש (לחלקנו) את ההבנה שאם רמי הולך אנחנו נשארים עם כלום.

אני מאוד בעד להחליף אותו , אני בכלל לא בטוח שרמי בעצמו לא רוצה כבר מזמן שמישהו יחליף אותו , מי זה הבחור שרוצה להחליף אותו?
זה מאוד קל להגיד לך, תתפטר וכו' אבל מי יבוא במקום? אתם מבינים שאין אף אחד נורמאלי שרוצה את זה?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני לא מדבר עכשיו ספיציפית על רמי כהן, אלא על הלך הרוח הכללי.
בכדורגל לא חוסכים מילה אחת של ביקורת על ההנהלה הנוכחית, בעוד שבכדורסל כל הזמן מנסים לצייר לנו מין תמונה שבה אין מי שבאמת אשם במצב הקבוצה בשנים האחרונות והכישלון המתמשך הזה הוא פחות או יותר צירוף מקרים.
אני לא קונה את זה ותוהה למה פה בקושי שומעים מילת ביקורת אחת, בעוד שבכדורגל יבקרו את הניסנובים גם על סט מגבות.

בכל מקרה, גם בכדורגל, אם הניסנובים עוזבים היום מישהו יודע מי יבוא במקומם? בכדורגל אנחנו לא על הנייר "נשארים עם כלום" ברגע שהניסנובים הולכים?
אני מאמין שאם רמי כהן יילך יהיה מי שירצה לרשת אותו בתפקיד ולהיכנס במקומו.
r200
קיבל.ה  20 לייקים

מילפורד צודק אין מישהו ובטח מישהו נטול אינטרס אישי שיכול להחליף את רמי כרגע
הבעיה היא עמוקה ומושרשת הרבה יותר מזר כזה או אחר
לא השכילו לעשות נכון את המעבר מקבוצת חובבים שבעזרת אנרגיות וכסף יחסית גדול לליגות הנמוכות עלתה יחסית מהר למעלה לבין קבוצה מקצוענית (כמה שהליגה שלנו יכולה להיקרא כך} שמנהולת ומתפועלת ע"י אנשים הראויים ומבינים בכך.
ישנו צורך מיידי לשנות את כל מבנה העמותה והשליטה אבל יתרה מזאת צורך אפילו יותר בהול להפריד בין ניהול העמותה לבין ניהול מקצועי של העמותה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

שוב , אני חוזר על המנטרה הזאת , ההבנה הזאת קיימת בעמותה ובהנהלתה , הפעולות בנושא התחילו לזוז ואז הקורונה הקפיאה הכל , במצב הנוכחי מי ייכנס לניהול של קבוצת כדורסל?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

מה עוד צריך לקרות כדי שהאיש הזה לא יקבע כלום במועדון?
די. נמאס. מספיק. זוז כבר.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

סוג של ביבי כזה
It's 1991 and I refuse to come wack
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

צריך להתחיל מחאה נגדו, אין מה לעשות. זאת הדרך היחידה לגרום לו לעזוב את הפועל
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

שום מחאה לא תזיז לו

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אתם לא נורמאליים אם אתם מתחילים מחאה נגדו בלי שלפחות יש לכם בן אדם אחד (אחד!) רציני שמוכן להחליף אותו בתפקיד הזה.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

מילפורד כתב: 05 מרץ 2021, 18:30 אתם לא נורמאליים אם אתם מתחילים מחאה נגדו בלי שלפחות יש לכם בן אדם אחד (אחד!) רציני שמוכן להחליף אותו בתפקיד הזה.
רק שיהיה ברור: אני מתנגד למחאות והפגנות.
אני בעד דיאלוג והבעת דעות.
שליחת תגובה