רמי כהן - תתפטר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אני באמת ובתמים מאמין שאין לך ויכוח אפילו עם רמי עצמו בזה שיש צורך להחליף את רמי , לפחות בכל הקשור לניהול הקבוצה.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

מילפורד כתב: 05 מרץ 2021, 19:57 אני באמת ובתמים מאמין שאין לך ויכוח אפילו עם רמי עצמו בזה שיש צורך להחליף את רמי , לפחות בכל הקשור לניהול הקבוצה.
אז שיקום ויגיד שהוא רוצה להעביר את ניהול הקבוצה למישהו אחר, ועד שיגיע המישהו הזה הוא ימשיך לנהל את הקבוצה. אל תתחיל לספר סיפורים, אם הוא היה רוצה להעביר את ניהול הקבוצה הוא היה עושה את זה ומוצא מישהו אחר. בינתיים הוא הורס את המועדון הזה ומנהל את הקבוצה בצורה ביזיונית
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הוא די אמר את זה , אתה רוצה עוד פרטים, בוא לאסיפה בעוד חודש. אם אתה חבר עמותה.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

מתי הוא אמר את זה? אני השתתפתי בשתי הישיבות האחרונות ולא שמעתי שום אמירה בסגנון.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לפני יותר משנה, כשהוקמה הועדה שאת מסקנותיה אנחנו אמורים לשמוע עוד חודש (ואני מאמין שהיינו שומעים הרבה יותר מוקדם אם לא שנת הקורונה).
הוא לא אמר את זה במפורש, אבל היה די ברור מדבריו שהוא מבין את הכיוון הזה.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

לא יודע מה נאמר לפני חודש. אני כן יודע שכבר לפני 5 שנים רמי רמז באסיפת העמותה שהעמותה מיצתה את עצמה, והגיע הזמן להעביר את המושכות הלאה לבעלות פרטית. אני לא מסכים איתו אפילו בקצת, אבל מה שיותר משנה זה שמאז לא קרה הרבה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הזקנה מאוסישקין

יובל כתב: 04 פברואר 2021, 03:57 רמי נבחר לועד המנהל רק לפני ארבעה וחצי חודשים, כשהוא מקבל 74 אחוז מקולות המצביעים.
אם ישנם חברי עמותה שמעוניינים להדיח אותו, הם יכולים לכנס אסיפת עמותה (למיטב זכרוני צריך מספר חתימות מסוים בשביל לכנס אסיפה) ולהצביע על הדחתו. לנוכח הפופולריות המסתמנת של הפיתרון הנ"ל לבעיותיה של הפועל, לא נראה לי שזה יהיה קשה במיוחד. בהצלחה.
ניסיתי לעשות זאת. הנהלת העמותה סירבה לתת לי לעיין בפנקס חברי העמותה.
אני חושבת שסנפורד יותר טוב מסבאלוס
הזקנה מאוסישקין

r200 כתב: 10 פברואר 2021, 15:31 מילפורד צודק אין מישהו ובטח מישהו נטול אינטרס אישי שיכול להחליף את רמי כרגע
הבעיה היא עמוקה ומושרשת הרבה יותר מזר כזה או אחר
לא השכילו לעשות נכון את המעבר מקבוצת חובבים שבעזרת אנרגיות וכסף יחסית גדול לליגות הנמוכות עלתה יחסית מהר למעלה לבין קבוצה מקצוענית (כמה שהליגה שלנו יכולה להיקרא כך} שמנהולת ומתפועלת ע"י אנשים הראויים ומבינים בכך.
ישנו צורך מיידי לשנות את כל מבנה העמותה והשליטה אבל יתרה מזאת צורך אפילו יותר בהול להפריד בין ניהול העמותה לבין ניהול מקצועי של העמותה.
ידידי היקר,
השמש הקופחת באילת משבשת את ראשך.
1. רמי הוא מלך האינטרסים האישיים, לכאורה.
2. יש יותר מעשרה חברי עמותה ראויים ונטולי אינטרס אישי שיכולים וחייבים שיחליפו את רמי.
3. אין שום בעיה במבנה הניהול. אנשים שהם ישרים ישארו ישרים בכל מבנה ניהולי שלא יהיה ואנשים שהם קומבינטורים עקומים תמיד ימצאו את הפירצה להידחף לכל מבנה ניהולי באשר יהיה. לפיכך הבעיה היא לא המבנה אלא האנשים שבמקרה שלנו זה רמי.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הזקנה מאוסישקין כתב: 15 מרץ 2021, 23:37
יובל כתב: 04 פברואר 2021, 03:57 רמי נבחר לועד המנהל רק לפני ארבעה וחצי חודשים, כשהוא מקבל 74 אחוז מקולות המצביעים.
אם ישנם חברי עמותה שמעוניינים להדיח אותו, הם יכולים לכנס אסיפת עמותה (למיטב זכרוני צריך מספר חתימות מסוים בשביל לכנס אסיפה) ולהצביע על הדחתו. לנוכח הפופולריות המסתמנת של הפיתרון הנ"ל לבעיותיה של הפועל, לא נראה לי שזה יהיה קשה במיוחד. בהצלחה.
ניסיתי לעשות זאת. הנהלת העמותה סירבה לתת לי לעיין בפנקס חברי העמותה.
אני לא כל כך מצליח להתחבר לישיבות עמותה.
אבל אשמח אם תעלה את זה בישיבה הקרובה ותדווח מה נאמר בתגובה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

הזקנה מאוסישקין כתב: 15 מרץ 2021, 23:46
r200 כתב: 10 פברואר 2021, 15:31 מילפורד צודק אין מישהו ובטח מישהו נטול אינטרס אישי שיכול להחליף את רמי כרגע
לא השכילו לעשות נכון את המעבר מקבוצת חובבים שבעזרת אנרגיות וכסף יחסית גדול לליגות הנמוכות עלתה יחסית מהר למעלה לבין קבוצה מקצוענית (כמה שהליגה שלנו יכולה להיקרא כך} שמנהולת ומתפועלת ע"י אנשים הראויים ומבינים בכך.
ישנו צורך מיידי לשנות את כל מבנה העמותה והשליטה אבל יתרה מזאת צורך אפילו יותר בהול להפריד בין ניהול העמותה לבין ניהול מקצועי של העמותה.
ידידי היקר,
2. יש יותר מעשרה חברי עמותה ראויים ונטולי אינטרס אישי שיכולים וחייבים שיחליפו את רמי.
3. אין שום בעיה במבנה הניהול. אנשים שהם ישרים ישארו ישרים בכל מבנה ניהולי שלא יהיה ואנשים שהם קומבינטורים עקומים תמיד ימצאו את הפירצה להידחף לכל מבנה ניהולי באשר יהיה. לפיכך הבעיה היא לא המבנה אלא האנשים שבמקרה שלנו זה רמי.
אשמח אם תפרט יותר על האינטרסים של רמי לכאורה, אני לא מכיר כל כך את העסקים הפרטיים שלו. הרושם שלי הוא שהוא פשוט מנהל כושל שהולך שולל אחרי שרלטנים כמו פלדה ורפופורט.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

לא ממש מבין מה המטרה בהטרלה עכשיו של העמותה. אין שום תוצאה חיובית שיכולה לצאת מזה.
וכל השיח הזה של להחליף את רמי הוא חרטוט מוחלט בנקודת הזמן הזאזת. אין אף בנאדם שיכול להחליף אותו בהנהגת העמותה נכון להיום, לא ברמת ההבנה, הקשרים, יכולת גיוס הכספים. זה פשוט הזייה, בטח בנקודת הזמן הנוכחית וההתעסקות בזה לא מביאה לשום דבר חוץ מהוצאת קיטור ויצירת אוירה שלילית סביב המועדון.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

הפועל כתב: 16 מרץ 2021, 12:37 לא ממש מבין מה המטרה בהטרלה עכשיו של העמותה. אין שום תוצאה חיובית שיכולה לצאת מזה.
וכל השיח הזה של להחליף את רמי הוא חרטוט מוחלט בנקודת הזמן הזאזת. אין אף בנאדם שיכול להחליף אותו בהנהגת העמותה נכון להיום, לא ברמת ההבנה, הקשרים, יכולת גיוס הכספים. זה פשוט הזייה, בטח בנקודת הזמן הנוכחית וההתעסקות בזה לא מביאה לשום דבר חוץ מהוצאת קיטור ויצירת אוירה שלילית סביב המועדון.
יכול להיות שאתה צודק, אבל מבחינה מקצועית הניהול כושל מאז פטירתו של אורי שלף ז"ל. אני לא רואה שום הגיון במינוי של פלדה למנהל מקצועי או בבחירת הזרים והמאמנים בשנים האחרונות, פעם היה אפשר להאשים את ידידיה, עכשיו רמי עומד בראש לבד והכל נופל עליו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ליגה אחרת.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני מסכים שהניהול המקצועי לא טוב דיו. והמינוי של עידן פלדה היה ונשאר הזיה שהקשר בינה לניהול מקצועי לא קיים.
כל זה לא משנה את העובדה שלהחליף עכשיו את רמי זה לא ריאלי, לא רציני, ולא בר קיימא. מי שחושב אחרת, אני מאחל לו בהצלחה, הבנת המציאות והעובדות שלי ושלו כנראה אינה ניתנת לגישור.
,
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אתה שוגה בהנחת העבודה שלך שהמחליף של רמי הולך לבוא מתוך, או במסגרת, העמותה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הפועל כתב: 16 מרץ 2021, 13:06 אני מסכים שהניהול המקצועי לא טוב דיו. והמינוי של עידן פלדה היה ונשאר הזיה שהקשר בינה לניהול מקצועי לא קיים.
כל זה לא משנה את העובדה שלהחליף עכשיו את רמי זה לא ריאלי, לא רציני, ולא בר קיימא. מי שחושב אחרת, אני מאחל לו בהצלחה, הבנת המציאות והעובדות שלי ושלו כנראה אינה ניתנת לגישור.
,
שרמי ינהל את העמותה לא את הקבוצה.

צריך הפרדה בין הדברים. אז גם אולי, רק אולי, מספר החברים בעמותה לא יהיה בצניחה חופשית.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אני לא מבין איך העמותה יכולה להחליט דברים מקצועיים... נצליח אך ורק אם נמנה מנהל מקצועי ומנכל אנשי מקצוע טובים שינהלו את הקבוצה באופן מקצועי. לא הגיוני שרמי כהן יחליט החלטות מקצועיות, או עידן פלדה שלא עשה כלום לפני יבנה את הסגל של הקבוצה הבוגרת
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Noam כתב: 16 מרץ 2021, 14:01 אתה שוגה בהנחת העבודה שלך שהמחליף של רמי הולך לבוא מתוך, או במסגרת, העמותה.
נכון להיום איש עסקים חיצוני זאת באמת האפשרות היחידה גם לדעתי. אבל אני לא רואה מישהו שירצה להכניס את הראש שלו לזה. אפילו להפועל רגל אין קופצים, ויש שם בערך פי 10 אוהדים ועניין.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אני יכול לחשוב על אחד לפחות שמאוד ירצה, הבעיה היא שאנחנו לא כל כך רוצים.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

כשידידיה היה מעורב הגענו לסמטוכה הניהולית והגירעון הנוכחי, זה די מראה מה היכולות הכלכליות (והניהוליות) שלו.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

מעשית אתה צודק, טכנית זה לא רלוונטי. זה יכול לקרות בקלות, בתסריטים מסוימים יותר מדי בקלות.
הזקנה מאוסישקין

Ron.T כתב: 16 מרץ 2021, 09:42
ידידי היקר,
אשמח אם תפרט יותר על האינטרסים של רמי לכאורה, אני לא מכיר כל כך את העסקים הפרטיים שלו. הרושם שלי הוא שהוא פשוט מנהל כושל שהולך שולל אחרי שרלטנים כמו פלדה ורפופורט.
רפופורט השקיע מכיסו הפרטי במשך השנים סכום כולל של 8 מיליון שקל, כך שלא הייתי קורא לו שרלטן.
פלדה הוא כשלון מקצועי וצריך להחליף אותו.
רמי הוא הבעיה העיקרית. יותר מ 50% מחברי העמותה עזבו אותה בגללו וזה אומר דרשני.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

הזקנה מאוסישקין כתב: 17 מרץ 2021, 22:42
Ron.T כתב: 16 מרץ 2021, 09:42

ידידי היקר,
רפופורט השקיע מכיסו הפרטי במשך השנים סכום כולל של 8 מיליון שקל, כך שלא הייתי קורא לו שרלטן.
פלדה הוא כשלון מקצועי וצריך להחליף אותו.
רמי הוא הבעיה העיקרית. יותר מ 50% מחברי העמותה עזבו אותה בגללו וזה אומר דרשני.
ידידי, שרלטן הוא אדם שמתיימר להיות איש מקצוע כשהוא לא, וגם אם רפופורט היה משקיע 20 מיליון, מנהל מקצועי של קבוצת כדורסל הוא לא. לרשום סתם "רמי הוא הבעיה העיקרית" זה קל ,הייתי רוצה לשמוע מה בעייתי כל כך בהתנהלות שלו, מעבר לניהול המקצועי של הקבוצה שהוא מפקיד אצל כל מיני שרלטנים שעושים שטויות. מאיפה הנתונים על 50% חברי עמותה שעזבו? אם הם כל כך נגדו הם יכלו להפיל אותו פשוט ולבחור הנהלה חדשה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אין נתון כזה של 50% שעזבו בגלל רמי כי זה המצאה מהראש.
אני בטוח גם עכשיו שהוא ימצא דרך לתאר כל סיבת עזיבה אפשרית ככזאת שהגורם לה הוא רמי, וזה לא חכמה גדולה.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

כל מה שמפריד ביננו לבין שגשוג מקצועי וכלכלי זה שרמי יילך.
אז חמישים אחוז מחברי העמותה שבמקום להצביע בבחירות פשוט הפסיקו חברות,יחד עם האנשים מהאשכול האחר שכל אחד מהם יכול לגייס מיליונים ועכשיו פשוט לא מתחשק להם, דאבל קל זו לא מילה גסה
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

הפועל כתב: 16 מרץ 2021, 21:17
Noam כתב: 16 מרץ 2021, 14:01 אתה שוגה בהנחת העבודה שלך שהמחליף של רמי הולך לבוא מתוך, או במסגרת, העמותה.
נכון להיום איש עסקים חיצוני זאת באמת האפשרות היחידה גם לדעתי. אבל אני לא רואה מישהו שירצה להכניס את הראש שלו לזה. אפילו להפועל רגל אין קופצים, ויש שם בערך פי 10 אוהדים ועניין.
יש שם גם פי 10 יותר חובות. ובחודש הבא נדע כמה המצב הכלכלי שם בקרשים
שליחת תגובה