הפועל - הרצליה ; 3/2 19:20

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

נועם שחם כתב: 04 פברואר 2021, 13:09 הליקוי הכי גדול הוא בהבנת משחק ועל הקווים.

הטעויות שהשחקנים עושים בהגנה זה בלתי נתפס. כל משחק מחדש הולכים על דאבל טים ומשאירים קלעים מעולים פתוחים על קו ה-3. כל משחק אותו דבר. קלארק אתמול קיבל כל כך הרבה זריקות פנויות מה-3 ותפר אותן.

מצד שני, מוליכי כדור שוב ושוב נתפסים בדאבל טים על קו החצי, אין בכלל משחק פנימה או חדירה של גארד כדי לייצר מצב קליעה, חוץ מים מדר אין שחקן אחד שמסוגל לייצר לעצמו או לאחרים מצב קליעה. ובר פאקינג טימור גארד שמגרד 60% מקו העונשין. מה זה?
זה נראה שהם לא ששים לדאבל טימים האלו אלא זו הוראה ממאמן ללחוץ
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

BigBaller כתב: 04 פברואר 2021, 14:15

הטעויות שהשחקנים עושים בהגנה זה בלתי נתפס. כל משחק מחדש הולכים על דאבל טים ומשאירים קלעים מעולים פתוחים על קו ה-3. כל משחק אותו דבר. קלארק אתמול קיבל כל כך הרבה זריקות פנויות מה-3 ותפר אותן.

מצד שני, מוליכי כדור שוב ושוב נתפסים בדאבל טים על קו החצי, אין בכלל משחק פנימה או חדירה של גארד כדי לייצר מצב קליעה, חוץ מים מדר אין שחקן אחד שמסוגל לייצר לעצמו או לאחרים מצב קליעה. ובר פאקינג טימור גארד שמגרד 60% מקו העונשין. מה זה?
אין מצב שהמאמן אומר להם להשאיר על קו ה-3 את הקלעי הכי טוב של היריבה כשהוא חופשי. אפילו לא המאמן הזה.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

נועם שחם כתב: 04 פברואר 2021, 14:50
BigBaller כתב: 04 פברואר 2021, 14:15

אין מצב שהמאמן אומר להם להשאיר על קו ה-3 את הקלעי הכי טוב של היריבה כשהוא חופשי. אפילו לא המאמן הזה.
לא להשאיר פנויים אבל הוא כן אומר ללחוץ לשחקנים מאוד עייפים על שחקנים יותר מהירים מהם, ולשמור איזורית מה שמוביל לחילופים כל הזמן ולא נראה שלהפועל יש את ההגנה לזה.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

מי בדיוק אתם רוצים שישמור בקו האחורי?
בר טימור? גייב יורק? רז אדם?
ים שומר פה ושם.
הקבוצה הזו בלי קו אחורי בכלל. הכי חלש בליגה, הכי לא אתלטי בליגה.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

purvis short כתב: 04 פברואר 2021, 15:59 מי בדיוק אתם רוצים שישמור בקו האחורי?
בר טימור? גייב יורק? רז אדם?
ים שומר פה ושם.
הקבוצה הזו בלי קו אחורי בכלל. הכי חלש בליגה, הכי לא אתלטי בליגה.
כן, וים לא שומר ולכן מגיעים הרבה חילופים בין היתר. תראה את שלוש ההגנות הראשונות מול הרצליה וספר לי על מי הוא שומר

אני מסכים איתך שצריך רכז זר
נערך לאחרונה על ידי BigBaller ב 04 פברואר 2021, 17:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

החילופים האוטומטיים האלה זה מה שגמר אןתנו.
כל פוזשן היה להם מיסמץ׳ מתחת לסל עם איזה גבוה שמקבל את ים או בר בזמן שג׳ונס בכלל שומר על הגארד שמחוץ לקשת.
כל המשחק ככה... כאב לראות.

ובכלל, מסכן ג׳ונס. אין פלא שאין לו חשק ואנרגיה.
בהתקפה חוץ מלחסום פעם אחרי פעם (בלי לדעת/לנסות להתגלגל פנימה ולקבל כדור) אין לו על פניו שום תפקיד או תרגיל...
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 04 פברואר 2021, 16:52 החילופים האוטומטיים האלה זה מה שגמר אןתנו.
כל פוזשן היה להם מיסמץ׳ מתחת לסל עם איזה גבוה שמקבל את ים או בר בזמן שג׳ונס בכלל שומר על הגארד שמחוץ לקשת.
כל המשחק ככה... כאב לראות.

ובכלל, מסכן ג׳ונס. אין פלא שאין לו חשק ואנרגיה.
בהתקפה חוץ מלחסום פעם אחרי פעם (בלי לדעת/לנסות להתגלגל פנימה ולקבל כדור) אין לו על פניו שום תפקיד או תרגיל...
איך יקבל כדור שהקו האחורי מורכב מים שמכדרר ומכדרר ומכדרר ומכדרר
ובר שמתקשה מאוד בלייצר מכדרור
וגייב יורק שבקושי מסוגל לייצר משהו מכדרור?
מי אמור פה לשחק פיק אנד רול בכלל?
שאת התשובות יספקו מוחות הכדורסל המבריקים שבנו את הקבוצה הזאת.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

מה הטענות לילד בן 20 שעושה הכל על המגרש ?אין שום סיבה מוצדקת להאשים אותו .הוא מוביל את הפועל בנקדות אסיסטים וקליעה מהעונשין אני חושב שזה הפעם הבעיה של המאמן שלא יודע איך לנהל את הרטוציה בלי שום תרגיל הגיוני פיק אנד רול לים ומשהו צריך לקרות . וכן צריך רכז זר מהסיבה שיורק מזעזע וצריך עוד בעל בית שידע לנהל את האמריקאים מסביבו זה הכל . הבעיות כרגע זה יורק ,מאמן שום דבר אחר
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

זה שים מוביל את הקבוצה בכל הקטגוריות האלה מראה כמה המועדון הזה עלוב מקצועית. לא כי ים שחקן רע. ים שחקן טוב ומוכשר. אלא כי אין לקבוצה הזו קו אחורי סביר. ים הוא לא ברמה של זר מוביל. וזה שהפקירו את עמדות 1-2 בלי רכז סקורר זו שערוריה.
זה שים ובר קולעים הרבה זה לא לזכותו של המועדון, זה לגנותו.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

ים ליד גורדן דייויס שהוא גארד דומננטי הראה שהוא לא פחות מוכשר וזה עבד טוב בדרבי השילוב של ים ודייויס
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Brose כתב: 04 פברואר 2021, 19:02 ים ליד גורדן דייויס שהוא גארד דומננטי הראה שהוא לא פחות מוכשר וזה עבד טוב בדרבי השילוב של ים ודייויס
ברבע גמר לא נעים להגיד אבל הצהבת לא ניסו לשחק יותר מדי, עשו דווקא כל הזרים שם
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

BigBaller כתב: 04 פברואר 2021, 19:12
Brose כתב: 04 פברואר 2021, 19:02 ים ליד גורדן דייויס שהוא גארד דומננטי הראה שהוא לא פחות מוכשר וזה עבד טוב בדרבי השילוב של ים ודייויס
ברבע גמר לא נעים להגיד אבל הצהבת לא ניסו לשחק יותר מדי, עשו דווקא כל הזרים שם
איזה טענה הזויה כמעט ניצחנו את המשחק הראשון והמשחק השני גמרנו אותם ג'ורדן דייויס היה מוביל כדור וזה מה שעשה את ההבדל
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

נו, זה רק מחזק את מה שאני טוען. כשהוא שיחק עפ הנרי ודייויס הקבוצה נראתה טוב.
אז מה עשו מקבלי ההחלטות התותחים בהפועל? בנו קבוצה בלי אף גארד זר יוצר בקו חוץ.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

אני מסכים איתך בגלל זה צריך לזרוק את יורק ולהביא גארד כזה אבל מפה להגיד שים לא נותן תפוקה של זר זה די תלוש מהמציאות
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

הוא אולי נותן מספרים של זר, כי לקבוצה הזו אין זרים. הוא לא ברמה של זר טוב
כמה קבוצות בליגה לדעתך היו מוכנות לוותר על רכז זר, לשחק עם 3 זרים, ובמקום זה להביא את מדר?
מעריך שאף אחת.
זה כל הסיפור
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Brose כתב:ים ליד גורדן דייויס שהוא גארד דומננטי הראה שהוא לא פחות מוכשר וזה עבד טוב בדרבי השילוב של ים ודייויס
לא פחות מוכשר מדייויס? אתה באמת חסר מושג.
ים מגיע למספרים שלו כי הוא לוקח הכי הרבה זריקות בקבוצה. יותר מכל שחקן אחר. הוא מאבד יותר משלושה כדורים במשחק שזה המון.
הוא זורק שלוש-ארבע זריקות יותר מכל ישראלי אחר בליגה, שזה 40 אחוז יותר.
והוא עושה את זה כשהוא מוביל את הקבוצה שלו להפסד כמעט בכל משחק וכשהוא על המגרש הוא מכדרר את עצמו לדעת כמעט 14 שניות בכל התקפה כשלא מעט פעמים כשהוא לא מכדרר הוא משאיר שחקנים לזריקות בשניה האחרונה שאין להם סיכוי לשים.
הוא מוכשר בטירוף, אבל מה שמעניין אותו זה בעיקר ים מדר.
והעובדה שיש לו מאמן שלא יודע להציב לו גבולות לגרום לו ולקבוצה לשחק כדורסל התקפי מסודר במקצת ובעיקר שאין בקבוצה רכז שממנו הוא יוכל ללמוד משהו (למרות שלא נראה לי שהוא חושב שיש מישהו שממנו הוא יכול ללמוד משהו) ושיוכל לקחת ממנו את הצורך לקבל החלטות בכל התקפה והתקפה, לא עוזרות לו במיוחד.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

המספרים מדברים בעד עצמם 50% מהשדה ו38% מהשלוש זה אחוזים לא רעים מה שכן האיבודים בעיתיים אבל זה לא אומר שאין לו אפסייד להשתפר באספקט הזה אנשים בעיקר נהנים לא לאהוב אותו בגלל שהוא בגודל של גפרור ושיש דני בתמונה אבל מעריך אותו כפי שהוא ולא שונא אותו. אותי זה מעצבן שהוא כל כך אנדרייטד הוא השחקן ההישראלי הטוב בליגה לדעתי הרבה לפני בלאט יפתח זיו סורקין ואחרים...
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

המספרים הם 3 ניצחונות, שמונה הפסדים.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

פרוויס זה לא המספרים של ים. אלו המספרים של הפועל.

רדנקו אתה מגזים ומטעה. ים זורק הכי הרבה זריקות לא כי רק ים מעניין אותו אלא כי בםועל הוא המוציא לפועל של הקבוצה, בדיוק כמו כל גארד מוביל זר. אתה צודק שזה לא אמור להיות התפקיד שלו אבל אין זה משנה את המציאות בהפועל שהיא כזאת.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

El dudernio כתב: 05 פברואר 2021, 04:10 פרוויס זה לא המספרים של ים. אלו המספרים של הפועל.

רדנקו אתה מגזים ומטעה. ים זורק הכי הרבה זריקות לא כי רק ים מעניין אותו אלא כי בםועל הוא המוציא לפועל של הקבוצה, בדיוק כמו כל גארד מוביל זר. אתה צודק שזה לא אמור להיות התפקיד שלו אבל אין זה משנה את המציאות בהפועל שהיא כזאת.
זה המספרים של הפועל, כשאין גארד זר.
שוב, ים שחקן טוב ומוכשר. זה לא ביקורת עליו. זה ביקורת על מי שחושב שאפשר להפקיר קו אחורי בליגת העל בלי רכז זר.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Brose כתב:המספרים מדברים בעד עצמם 50% מהשדה ו38% מהשלוש זה אחוזים לא רעים מה שכן האיבודים בעיתיים אבל זה לא אומר שאין לו אפסייד להשתפר באספקט הזה אנשים בעיקר נהנים לא לאהוב אותו בגלל שהוא בגודל של גפרור ושיש דני בתמונה אבל מעריך אותו כפי שהוא ולא שונא אותו. אותי זה מעצבן שהוא כל כך אנדרייטד הוא השחקן ההישראלי הטוב בליגה לדעתי הרבה לפני בלאט יפתח זיו סורקין ואחרים...
יש לו המון אפסייד. אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהוא חושב שהוא יותר ממה שהוא באמת. אתה רואה את זה בכל הגישה שלו וההתנהגות שלו לשחקנים אחרים. ואני לא יכול להתעלם ממה שקורה איתו מחוץ למגרש כל הזמן.
לחזור ולומר שהוא הישראלי הטוב בליגה זו לדעתי בדיחה שבאמת לא שווה היחסות רצינית. העובדה היא שהוא משחק בקבוצה גרועה מאוד, לוקח את רוב הזריקות ולכן עושה מספרים יפים. עוד עובדה היא שלטעמי הוא לא משפר בטיפה את מי שנמצא לידו, הוא מאבד המון וזה גם לא לוקח בחשבון את המצבים הבלתי אפשריים שאליהם בוא מכניס לא מעט פעמים שחקנים אחרים שמקבלים כדורים לזריקות בלתי אפשריות של השניה האחרונה. זה לא נספר לו כאיבוד אבל זה איבוד לכל דבר וענין מבחינתי.
בהחלט יכול להיות שאם היה פה מאמן טוב יותר וקבוצה טובה יותר זה היה נראה אחרת, אבל אני בכלל לא בטוח בזה.
אני כבר לא מדבר על העובדה שהוא חזר לשמור רק כשמתחשק לו (וזה מרגיז במיוחד כי היום אנחנו יודעים שהוא מסוגל לשמור כשהוא רוצה) ובאופן כללי רוב הזמן די שם ז בהגנה.

Brose
קיבל.ה  10 לייקים

רדנקו כתב: 05 פברואר 2021, 11:33
Brose כתב:המספרים מדברים בעד עצמם 50% מהשדה ו38% מהשלוש זה אחוזים לא רעים מה שכן האיבודים בעיתיים אבל זה לא אומר שאין לו אפסייד להשתפר באספקט הזה אנשים בעיקר נהנים לא לאהוב אותו בגלל שהוא בגודל של גפרור ושיש דני בתמונה אבל מעריך אותו כפי שהוא ולא שונא אותו. אותי זה מעצבן שהוא כל כך אנדרייטד הוא השחקן ההישראלי הטוב בליגה לדעתי הרבה לפני בלאט יפתח זיו סורקין ואחרים...
יש לו המון אפסייד. אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהוא חושב שהוא יותר ממה שהוא באמת. אתה רואה את זה בכל הגישה שלו וההתנהגות שלו לשחקנים אחרים. ואני לא יכול להתעלם ממה שקורה איתו מחוץ למגרש כל הזמן.
לחזור ולומר שהוא הישראלי הטוב בליגה זו לדעתי בדיחה שבאמת לא שווה היחסות רצינית. העובדה היא שהוא משחק בקבוצה גרועה מאוד, לוקח את רוב הזריקות ולכן עושה מספרים יפים. עוד עובדה היא שלטעמי הוא לא משפר בטיפה את מי שנמצא לידו, הוא מאבד המון וזה גם לא לוקח בחשבון את המצבים הבלתי אפשריים שאליהם בוא מכניס לא מעט פעמים שחקנים אחרים שמקבלים כדורים לזריקות בלתי אפשריות של השניה האחרונה. זה לא נספר לו כאיבוד אבל זה איבוד לכל דבר וענין מבחינתי.
בהחלט יכול להיות שאם היה פה מאמן טוב יותר וקבוצה טובה יותר זה היה נראה אחרת, אבל אני בכלל לא בטוח בזה.
אני כבר לא מדבר על העובדה שהוא חזר לשמור רק כשמתחשק לו (וזה מרגיז במיוחד כי היום אנחנו יודעים שהוא מסוגל לשמור כשהוא רוצה) ובאופן כללי רוב הזמן די שם ז בהגנה.

אם היה בקבוצה אחרת עם שם אחר ופרצוף אחר היית מדבר אחרת הוא נותן כל כך הרבה אימפקט על המגרש השחקן הוא הכי לא אנוכי שלא ראיתי שנים בהפועל יש לו מוסר עבודה מטורף כן הוא קצת פרימדונה אבל זה לא גורע מהיותו כוכב במלוא מובן המילה
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

ועוד דבר זה שיש לו בעיה בהבנת המשחק זה חלק מעניין הגיל הוא לא יהיה בהפועל בשנה הבאה אבל עצם העבודה שהצלחנו לגדל שחקן שחקן והוא לא ממכבי נותנת לי הרבה סיבה לגאווה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Brose כתב:
רדנקו כתב: 05 פברואר 2021, 11:33

אם היה בקבוצה אחרת עם שם אחר ופרצוף אחר היית מדבר אחרת הוא נותן כל כך הרבה אימפקט על המגרש השחקן הוא הכי לא אנוכי שלא ראיתי שנים בהפועל יש לו מוסר עבודה מטורף כן הוא קצת פרימדונה אבל זה לא גורע מהיותו כוכב במלוא מובן המילה
ההבדל בינינו שאני כבר ראיתי קצת בחיים ועלי העובדה שהוא נמצא בהפועל לא עושה רושם ואני לא נותן לו יותר קרדיט בגלל זה. לומר שהוא קצת פרימדונה זה ה אנדרסטייטמנט של העשור. הבעיה היא שהוא לא עשה עוד משהו שמתקרב להצדיק את כמות השתן שכבר עלתה לו לראש.
הנזק שנגרם לקבוצה בגלל זה שההנהלה שמרה עליו בצמר גפן ולא הביאה לידו רכז זר ברמה הוא עצום על המגרש ואני מקווה שעוד יש זמן לתקן את זה. הדבר היחיד שטוב בהבאה של פרנקו זה שאני בטוח שהוא לא היה מגיע בלי לקבל התחייבות שיתנו לא לעשות שינוי גדול במצבת הזרים.
את הנזק שעוד יגרם לקבוצה מחוץ למגרש בגלל שנתנו לו לגדול ככזה פרימדונה שכולם הולכים לידו כמו על קליפות ביצים עוד יתברר בקרוב.

Brose
קיבל.ה  10 לייקים

שוב אני לא יודע על מה אתה מדבר אני לא מכיר אותו באופן אישי אבל ממה ששמעתי מדובר בילד מדהים שעובד נורא קשה בשביל להגיע לרמות הגבוהות יש לו לב טוב אבא שלו ממה שהבנתי היה ראש מועצה די נוכל שרשם פוליסות ביטוח פקטיביות אבל על הילד בחיים לא שמעתי דבר רע
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

אולי בגלל זה לא אוהבים אותו
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

ובגדול אמרתי את זה כבר לפני שאני מסכים שיהיה לידו רכז דומננטי במקום יורק
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

מלכלכים עליו כמו שלכלכו על גינת.
היום מבינים כמה גינת חסר
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

גינת ממש לא חסר
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Brose כתב:שוב אני לא יודע על מה אתה מדבר אני לא מכיר אותו באופן אישי אבל ממה ששמעתי מדובר בילד מדהים שעובד נורא קשה בשביל להגיע לרמות הגבוהות יש לו לב טוב אבא שלו ממה שהבנתי היה ראש מועצה די נוכל שרשם פוליסות ביטוח פקטיביות אבל על הילד בחיים לא שמעתי דבר רע
אני באמת לא יודע מי מנהל אותו וכמה הדברים מגיעים ממנו או מאבא שלו או סוכן. אבל אני לא מדבר רק על זה. הפרצופים שהוא עושה לעבר שחקן בכל פעם שהוא מוסר אליו מסירה רעה ואותו שחקן מאבד את הכדור. העצלנות בהגנה כשלא מתחשק לו לשמור.
אלה דברים שרואה כל מי שלא מסכתל עליו בתור השחקן הנהדר שאיזה כיף שגדל אצלנו בהפועל.
והוא היה כזה מהרגע שקיבל דקות משחק בהפועל.
את גינת למשל לא סבלתי כי חשבתי שהוא עצלן בהגנה והפך להיות שחקן שבורח ממגע בהתקפה. אבל גינת אף פעם לא עשה פרצופים ולא הרים את האף כלפי השחקנים שלידו ולא ראו ממנו שום התנהגות מתנשאת. וזה דבר שהיה אפשר לומר לזכותו לעומת מדר שמהיום הראשון התנהג על המגרש כמו פרימדונה שהכל מגיע לו.

Brose
קיבל.ה  10 לייקים

אני רואה זה שונה ,הוא שחקן שמחפש את המסירה מתי שאפשר. הוא שומר אוף דה בול גרוע זה לא אומר שהוא שם זין יש בו הרבה דברים טובים וחבל לי שאנשים לא רואים את זה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

קחו את אותה קבוצה בהפועל ושימו במקום ים רכז ישראלי גנרי (ברדוויין, יפתח זיו, ניב משגב). האם הקבוצה תיראה יותר טוב?? היא תיראה כמו חרא.
הקבוצה נבנתה על הפנים, הזרים לא לידרים או בעלי תפוקה מטורפת ואף אחד לא מביא אקסטרות כמו שציפינו.
אני מקווה מאוד שכבר עכשיו יש אנשים שתפקידם הוא לחפש את הדבר הבא באירופה שיוצא מהמכללות, שם זה מתחיל.
בליגה בארץ מה שקובע זה קודם כל מצבת הזרים, אחר כך הישראלים.
שליחת תגובה