מנויים 22/23

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

זה לא זול. אבל צריך לזכור שזה אולם קטן יחסית, וזה לא היציע הזול ביותר.
ובסופו של דבר יש לפחות 3-4 משחקים בשנה (לרוב יותר) שמחיר כרטיס ריאלי אליהם הוא משהו כמו 150-200 שקל
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
פומפה
קיבל.ה  198 לייקים

הפועל כתב: 09 יוני 2022, 10:52 זה לא זול. אבל צריך לזכור שזה אולם קטן יחסית, וזה לא היציע הזול ביותר.
ובסופו של דבר יש לפחות 3-4 משחקים בשנה (לרוב יותר) שמחיר כרטיס ריאלי אליהם הוא משהו כמו 150-200 שקל
עקרונית הייתי מעדיף לעשות ליציע 1, גם בגלל שאני רגיל ומעדיף לראות את המגרש כולו מולי - כמו בשער 5 בכדורגל, וגם בגלל שהמחיר יותר אטרקטיבי.
הסיבה שלא קניתי ישר ל-1 זה כי חשבתי שיכול לקרות מצב כמו בכדורגל שאמצא את עצמי לא יכול להיכנס ליציע 3-5 משחקים בעונה בגלל התנהגות קהל. לא יודע אם זה ככה גם בכדורסל הסגירת יציעים אבל זה היה החשש שלי.
שורה תחתונה נהנתי מאוד בדרבים וזה גרם לי להתחבר לכדורסל מה שאף פעם לא היה אצלי, אבל לא בטוח כמה אהנה במשחקים מול קבוצות שאין יריבות גדולה מולן, ואז לשלם סכום כזה זה קצת הרבה. מצד שני שווה לנסות אולי ככה מתחילים לאהוב קבוצה מעבר למשחקים גדולים.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

עד היום תמיד המעבר בין יציע 1 ל-2 חופשי, ומצאו פתרונות במקרה של סגירת יציע שכולם ייכנסו. אז לפחות מהבחינה הזאת לא היית צריך לדאוג.
משחקים שהם לא דרבי/ירושלים/חולון הם פחות מעניינים אין מה לאמר. אבל עדיין כיף לטעמי, ואם יש ילדים אז גם יוצא לפחות 2-3 משחקים בשנה שהם שישי אחה"צ או בשעה מאד מוקדמת בערב שאפשר לבוא איתם וזה מאד מאד כיף. ותמיד צריך לזכור שיש סיכוי לריצת פלייאוף יפה שבבירור תחזיר את שווי המנוי.
בקיצור, לטעמי מנוי לכדורסל זה דבר שווה, גם למי שלא עכבר כדורסל
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

הסיבה המרכזית שאני לא עושה מנוי לכדורסל היא שיש תחושה שאין ממש מושג מתי מתקיימים המשחקים. זה כל כך אקראי שזה מקשה (לפחות עלי).
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenRed Wolf
Money
קיבל.ה  564 לייקים

האדס כתב: 09 יוני 2022, 11:16 הסיבה המרכזית שאני לא עושה מנוי לכדורסל היא שיש תחושה שאין ממש מושג מתי מתקיימים המשחקים. זה כל כך אקראי שזה מקשה (לפחות עלי).
את האמת שממש השתפרו בזה השנה, היית יודע לפחות חמישה משחקים קדימה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

אני חישבתי לפי 11 משחקים בשני סיבובים ראשונים , שני משחקים בסיבוב השלישי ושני משחקים בפליאוף.
יכול להיות שבסיבוב השלישי יהיה 3 משחקים , יכול להיות בפליאוף רק משחק אחד ויכול להיות שלא יהיה פליאוף.
אגב, אם אני לא טועה , רק סידרת רבע הגמר נכללת במנוי.
אי אפשר לדעת מראש , ולכן כתבתי שזה בערך 60 ש"ח לכרטיס.
אם אתה רוצה בקיצון , מדובר על 13 משחקים שזה 73ש"ח למשחק , בקיצון השני זה 17 משחקים שזה 56ש"ח , במקרה הסביר זה כנראה איפשהו באיזור ה63 ש"ח למשחק.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

האדס כתב: 09 יוני 2022, 11:16 הסיבה המרכזית שאני לא עושה מנוי לכדורסל היא שיש תחושה שאין ממש מושג מתי מתקיימים המשחקים. זה כל כך אקראי שזה מקשה (לפחות עלי).
לגמרי.
או שאין אחידות בשעות.

פתאום אתה רואה שמשחק התחיל בכלל ב 18:30 באמצע שבוע.
6 וחצי זה גם אומר שאיילון בשיא הפקקים.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

בכדורגל זה שונה?
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

מילפורד כתב: 09 יוני 2022, 16:39 בכדורגל זה שונה?
ברור. משחקים בין שבת לשני. המשחקים בראשון ושני מתחילים ב8 הכי מוקדם. המשחקים בשבת הם לאורך היום. המשחק המרכזי הוא בשני, המשחק השני הכי מרכזי הוא בשבת. בכדורסל לוח הזמנים נקבע בעיקר לפי המפעל הפרטי של מכבי.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1690 לייקים

בהחלט. לא אדיאלי אבל בהחלט כן.
אני אישית מגיע ממקום שהוא דרומית לת"א. לא כזה רחוק מת"א.
הבדל תהומי בין להגיע לבלומפילד ביפו לבין להגיע לצפון ת"א.

איילון לא משתחרר ממש לפני 8 בערב.
יהיה טוב הפועל!
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

המנוי הכי זול שנשאר הוא 950 ש"ח?
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

האדום הצורר כתב:
ברור. משחקים בין שבת לשני. המשחקים בראשון ושני מתחילים ב8 הכי מוקדם. המשחקים בשבת הם לאורך היום. המשחק המרכזי הוא בשני, המשחק השני הכי מרכזי הוא בשבת. בכדורסל לוח הזמנים נקבע בעיקר לפי המפעל הפרטי של מכבי.
נכון, אבל העונה בכל כמה מחזורים הפועל היתה מוציאה הודעה לגבי מועדים ושעות למשחקים הבאים של הקבוצה, ככה שיכולת לדעת גם חודש מראש באיזה יום ושעה הפועל משחקת, נגד מי והיכן.
בתור מי שהיה מנוי המון שנים בבלומפילד, עד השנים האחרונות ממש וכיום מנוי לכדורסל אני אומר כך:
בכדורגל זה יותר מסודר, יותר מאורגן מבחינת מחזורים וימי משחקים אבל אפעס אין ממש מה לראות.... בכדורסל יש פה ושם מועדים הזויים אבל לפחות אתה נהנה. כל אחד ושיקוליו.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

פומפה כתב:950 שקל על מנוי לשער 2, רק לי זה נראה מוגזם קצת?
פעם ראשונה שאני מתכנן לעשות מנוי לכדורסל (עד עכשיו זה היה כדורגל אבל השנה החלטתי לא לחדש).
תחשוב על יציע 2 כעל שער 7 בבלומפילד (האמת שישבתי שם ברבע הגמר נגד ירושלים, כי אני מנוי ל-4 בכלל, ופגשתי כמה אוהדים שישבו לידי בבלומפילד ב-7 בשנים שעוד הייתי מנוי שם ...). אתה יושב באמצע לאורך המגרש, אם תקדים להגיע תתפוס את ה"בסט סיטס" באולם. לא שווה עוד כמה לירות? ואם הכל יהיה סולד אאוט אז מספסר יהיה יותר יקר....
בכל מקרה, זה לא הכסף בלי לזלזל, זו ההנאה והאווירה. משהו אחר שאין בדיכאון של הכדורגל.

סמל אישי של משתמש
צור ש.
קיבל.ה  83 לייקים

רק תציינו שה-950 ש"ח ליציע 2 זה למי שהוא לא חבר עמותה.
למה לא להיות חבר עמותה?
"אמרו לי "אתה לא נורמאלי, תפסיק כבר לקחת ללב"
הם לא מבינים שזה ככה כשמישהו אוהב"
פומפה
קיבל.ה  198 לייקים

צור ש. כתב: 10 יוני 2022, 10:46 רק תציינו שה-950 ש"ח ליציע 2 זה למי שהוא לא חבר עמותה.
למה לא להיות חבר עמותה?
לפי מה שראיתי חבר עמותה ל-2 זה 850 ולהיות חבר עמותה עולה 400 שקל. אז להיות חבר עמותה ומנוי יעלה לי 1250. אלא אם לא הבנתי נכון
555
קיבל.ה  623 לייקים

צור ש. כתב: 10 יוני 2022, 10:46 רק תציינו שה-950 ש"ח ליציע 2 זה למי שהוא לא חבר עמותה.
למה לא להיות חבר עמותה?
ואז המחיר עוד יותר יקר....
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

צור ש. כתב:רק תציינו שה-950 ש"ח ליציע 2 זה למי שהוא לא חבר עמותה.
למה לא להיות חבר עמותה?
בדיוק. הדיפולט זה להיות חבר עמותה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
צור ש.
קיבל.ה  83 לייקים

פומפה כתב: 10 יוני 2022, 12:01
למה לא להיות חבר עמותה?
לפי מה שראיתי חבר עמותה ל-2 זה 850 ולהיות חבר עמותה עולה 400 שקל. אז להיות חבר עמותה ומנוי יעלה לי 1250. אלא אם לא הבנתי נכון
א', אתה יכול ללכת על מסלול של חיוב חודשי קבוע ואז לא 400 בפעימה אחת.

ב.מעבר לכך שהיא מקנה הנחה ברכישת מנויים, השתתפות באסיפות עמותה וכמובן יכולת לבחור ולהיבחר בבחירות,
לחברות בעמותה יש ערך שהוא לא רק כלכלי אלא גם ערכי.
"אמרו לי "אתה לא נורמאלי, תפסיק כבר לקחת ללב"
הם לא מבינים שזה ככה כשמישהו אוהב"
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiFrenzy
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

מה איילון עמוס מה, בואו ברכבת
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

לא כולם יכולים ברכבת
חופש לפורום שדים מPELEGES

פומפה
קיבל.ה  198 לייקים

צור ש. כתב: 10 יוני 2022, 22:05
למה לא להיות חבר עמותה?

ב.מעבר לכך שהיא מקנה הנחה ברכישת מנויים, השתתפות באסיפות עמותה וכמובן יכולת לבחור ולהיבחר בבחירות,
העניין של פעימות או פעם אחת פחות משנה מבחינתי, בסוף זה יהיה 400 ככה או ככה זה פחות העניין של הפריסה.

לגבי העניין השני אני לא מתכוון לזלזל או להוריד מהערך של חברות בעמותה, אבל כרגע בתור מנוי פוטנציאלי חדש שעדיין לא יודע אפילו אם באמת מתחבר לכדורסל או שזה היה בגלל דרבים ואווירה זה פחות מה שאני מחפש.
אולי בעתיד אם באמת אוהב ואתחבר כמו לכדורגל זה יכול להיות רעיון מצוין.

בכל מקרה תודה לכל העוזרים והתשובות. עזר לי להתגבש יותר לכיוון של לעשות מנוי על אף המחיר שלטעמי הוא קצת גבוה. יאללה הפועל!
הפוסט קיבל 4 לייקיםFrenzyהפועלChegiRed Wolf
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

Segev כתב:מה איילון עמוס מה, בואו ברכבת
אני גר בבנימינה ורכבת הייתה יכולה להיות אחלה פתרון. הבעיה שמשחקים שמתחילים ב9 מסתיימים כשכבר אין רכבת חזרה.

Sent from my SM-G960U using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ארדיטי כתב:
אני גר בבנימינה ורכבת הייתה יכולה להיות אחלה פתרון. הבעיה שמשחקים שמתחילים ב9 מסתיימים כשכבר אין רכבת חזרה.

חוץ מ הפליאוף מתי היו משחקים העונה שהתחילו ב9?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
יורם
קיבל.ה  104 לייקים

Chegi כתב: 11 יוני 2022, 15:01
ארדיטי כתב:

ירושלים בבית, הדרבי שניצחנו בבית, וחיפה אפילו היה יותר מאוחר.
יורם
קיבל.ה  104 לייקים

יורם כתב: 11 יוני 2022, 15:48
Chegi כתב: 11 יוני 2022, 15:01
ארדיטי כתב:אני גר בבנימינה ורכבת הייתה יכולה להיות אחלה פתרון. הבעיה שמשחקים שמתחילים ב9 מסתיימים כשכבר אין רכבת חזרה.

ירושלים, הדרבי שניצחנו בבית, וחיפה אפילו היה יותר מאוחר.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

המון אחי כל מה שכתבו מעליי והיו עוד ואני אישית לא הצלחתי להגיעה למשחקים הללו מפאת השעה המאוחרת כי אני מגיע מרחוק

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Haunter כתב:המון אחי כל מה שכתבו מעליי והיו עוד ואני אישית לא הצלחתי להגיעה למשחקים הללו מפאת השעה המאוחרת כי אני מגיע מרחוק
מבין אותך. השעות באמת בעייתיות.
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

Chegi כתב:
ארדיטי כתב:

גם משחקים שמתחילים ב-20:00 בעייתיים בכל הנוגע לרכבת. אני מגיע ממודיעין וכל פעם שאני יושב כמו טמבל בחניון חצי שעה עד שאני יוצא ממנו לאיילון (וגם אז לכיוון צפון כשאני צריך דרומה ואז עומד בפקק של קק"ל כדי לעבור לאיילון דרום...) אני מקלל את המדינה ושרת התחבורה (היום מיכאלי, לפני כן רגב) שלא מאפשרות לי כמו באירופה לנסוע ברכבת למשחק. יש תחנה כמה דקות הליכה מהאולם אבל כמעט כל העונה לא היו רכבות למודיעין אחרי 20:30. לאחרונה זה מעט השתנה אבל מנגד גם המשחקים החלו מאוחר יותר.

בשורה התחתונה: למעט משחקים בודדים (כמו בחול המועד פסח למשל) אני נאלץ לנסוע ברכב ממודיעין לתל אביב. אידיוטי אבל זה מה יש במדינה המטורללת הזו.

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

כן זה באמת מטומטם שהרכבות לא מסונכרנות עם המשחקים. גם בכדורגל.
לפני עשור בערך היו קמפיינים של "באים למשחק ברכבת" ואפילו היו רכבות מאוחרות יותר, אני נסעתי לטדי ברכבת כזו והיה סבבה.
מעניין למה זה הפסיק.
אולי התערבות של המועדון תוכל לעזור?

לגבי החניון זה מעצבן בטירוף כי בשום מגרש חוץ שהייתי לא לקח לי כל כך הרבה זמן לצאת כמו אצלנו.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

צור ש. כתב: 10 יוני 2022, 22:05
למה לא להיות חבר עמותה?

אם זה כל כך ערכי למה מנוי לא נותן חברות בעמותה? למה התחייבות של 1000 שקל לעונה שלמה לא נותנת זכות להיות חלק מהקהילה שסביב למועדון? למה צריך לשם כך תשלום נוסף? אולי יש מי שמעוניין שמספר המנויים יגדל אבל מספר חברי העמותה יישאר קטן יחסית?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

כי חברות בעמותה מקנה זכויות מעבר למנוי, זה בהחלט אפשרי להגיד שבאופן עקרוני מצמידים בין השניים.
אבל אז המחיר הריאלי של מנוי יהיה יקר יותר, זה מה שאתה רוצה? זה מה שרוב המנויים רוצים?
555
קיבל.ה  623 לייקים

1,710 מנויים!
הפוסט קיבל 2 לייקיםארבעת המופלאיםRed Wolf
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

מילפורד כתב: 13 יוני 2022, 08:01 כי חברות בעמותה מקנה זכויות מעבר למנוי, זה בהחלט אפשרי להגיד שבאופן עקרוני מצמידים בין השניים.
אבל אז המחיר הריאלי של מנוי יהיה יקר יותר, זה מה שאתה רוצה? זה מה שרוב המנויים רוצים?
אין סיבה שיהיה יקר יותר, למועדון אין שום התבססות כלכלית בפועל על חברויות בעמותה. ברמה הערכית קניית מנוי צריכה ךהיות שוות ערך בזכויות שהיא נותנת לחברות בעמותה, אם אנחנו כבר בענייני מוסר. למה מישהו שהתחייב מראש ב1000 שח למועדון לא יכול להכנס לאסיפות שנוגעות אליו?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

כי הוא לא היה מוכן להתחייב לזה בעוד 200ש"ח כמו אחרים שכן שילמו על שני המוצרים.
אם כבר אין סיבה , אז אין סיבה לאחד את שני המוצרים האלה , יש מנוי שנותן למחזיק בו זכות כניסה למשחקים ויש חברות בעמותה שמקנה למחזיק בה זכותו הצבעה בבחירות ולהשתתף באסיפות (והנחה על המנוי שהוא כאמור מוצר אחר לגמרי).
יש אפשרות לעשות מנוי בלי חברות , יש אפשרות לעשות חברות בלי מנוי , יש אפשרות לעשות חברות + מנוי ויש את האפשרות לא לעשות אף אחד מהשניים.
כל האפשרויות לגטימיות בפני כל אדם באשר הוא.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

מה ההיגיון מאחורי זה שאדם ששם בשנה 400 שקל על חברות בעמותה יהיה רשאי להגיע לאסיפות וכביכול "לקבוע" בעוד שאדם ששם נניח 950 שקל בשנה על מנוי לא יהיה רשאי להגיע אליהן או "לקבוע" משהו?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

הטענה שלי היא שמנוי הוא הרבה יותר מ"מוצר", הוא הצהרת שייכות לקבוצה, וככזה הזכויות שהוא מקנה אמורות לסמן שייכות לקבוצה. אם חלק משמעותי בשייכות הזאת הוא יכולת להשפיע על מה שקורה בקבוצה דרך אסיפות והצבעה בבחירות, אז מנוי אמור לאפשר השתתפות בשניהם.
יכול להיות שלמי שמשתתף בחירות לא יהיה כל כך נוח שכל כך הרבה אנשים יצביעו בהן?
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

האדום הצורר כתב: 13 יוני 2022, 15:18 הטענה שלי היא שמנוי הוא הרבה יותר מ"מוצר", הוא הצהרת שייכות לקבוצה, וככזה הזכויות שהוא מקנה אמורות לסמן שייכות לקבוצה. אם חלק משמעותי בשייכות הזאת הוא יכולת להשפיע על מה שקורה בקבוצה דרך אסיפות והצבעה בבחירות, אז מנוי אמור לאפשר השתתפות בשניהם.
יכול להיות שלמי שמשתתף בחירות לא יהיה כל כך נוח שכל כך הרבה אנשים יצביעו בהן?
איזה זכויות מקנה לך המנוי בכדורגל ?
אם יתמחרו את המנוי ב-1200 ש"ח והוא יקנה גם חברות בעמותה יבואו אנשים ויתלוננו (בצדק) שמכריחים אותם להיות חברים בעמותה והם בסך הכל רוצים לראות משחקים.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

אבל לא צריך לתמחר ב1200. אני שוב אכתוב שמעשית כמעט אין משמעות כלכלית לחברות בעמותה, ביחס לתקציב הכולל של המועדון, בטח בשנים האחרונות. אפשר לתמחר באותו מחיר כמו עכשיו ולקבוע שמנוי נותן אותן זכויות ובנוסף לאפשר חברות לעמותה בלי מנוי בזול יותר למי שרוצה. להפך, אם החישוב הוא כלכלי, לא בטוח שזה לא יחזור למועדון כרווח גדול יותר בדמות רכישה של מנויים נוספים.
אינתי עומרי, הפועל.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

האדום הצורר כתב: 13 יוני 2022, 15:33 אבל לא צריך לתמחר ב1200. אני שוב אכתוב שמעשית כמעט אין משמעות כלכלית לחברות בעמותה, ביחס לתקציב הכולל של המועדון, בטח בשנים האחרונות. אפשר לתמחר באותו מחיר כמו עכשיו ולקבוע שמנוי נותן אותן זכויות ובנוסף לאפשר חברות לעמותה בלי מנוי בזול יותר למי שרוצה. להפך, אם החישוב הוא כלכלי, לא בטוח שזה לא יחזור למועדון כרווח גדול יותר בדמות רכישה של מנויים נוספים.
העמותה הם הבעלים של הקבוצה. ה400 שח היא למעשה הזרמת בעלים ומנוי זה זכות כניסה למשחקים.
אם אין משמעות תקציבית להזרמת הבעלים צריך לחפש בעלים חדש, כמו בכדורגל ולא להגיד שמעכשיו מנוי= הזרמת בעלים
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

סובב את זה כמה שאתה רוצה, שורה תחתונה, מה שאתה מבקש זה לקבל 2 במחיר של אחד.
מעבר לזה, צריך לבדוק איך זה עובד מבחינת רשם העמותות, אני בכלל לא בטוח שזה חוקי מבחינת מנהל תקין של עמותה.
עוד ברמה הטכנית, ניהול עמותה גם עולה כסף, אתה רוצה שהכסף הזה יירד מתקציב הקבוצה? היום זה בא מחברי העמותה.

בקיצור , אתה רוצה לקנות מנוי , להנות מהזכויות של חברי העמותה בלי לקחת חלק בחובות של חברי העמותה.
כחבר עמותה, חד משמעית אני לא רוצה שהמצב הזה יתקיים ואני לא מרגיש צורך להתנצל על זה.
שליחת תגובה