קסטריטיס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
אחד האדומים
קיבל.ה  5 לייקים

הוקיץ' כתב:
purvis short כתב: 30 דצמבר 2020, 19:20 יורק זה לא לעזור למאמן. ממש לא. להביא רכז סקורר זה לעזור למאמן.
וזאנה, זה לא עניין שולי. השאירו את הקבוצה במשחקים מול מכבי חיפה, רישון, באר שבע, נהריה וחולון בלי גבוה. הפקירו את הקבוצה. פשוט כך. אתה רואה עוד קבוצה בליגה שהייתה נשארת 45 יום בלי הגבוה שלה? ועד לרגע זה אף אחד לא לקח אחריות. ממשיכים, כאילו הכשל המדהים הזה לא קרה. ממשיכים קדימה. מקבלים החלטות, משחררים, מחתימים, כאילו לא עשו בלי סוף טעויות השנה.
וסליחה, אבל אני רואה איזה אחד, אריאל בית הלחמי, שנכשל פה ושפוטר, במועדון אחר שמתנהל אחרת, אילת, מצליח יפה מאוד.
מפתיע.
שוב, מה זו השטות הזו של לעזור למאמן? אתה חושב שהוא לא בחר את יורק? אתה מדבר כאילו קסטריטיס מקבל סגל מוכן ורק מאמן אותו.
ומה הקשר לבית הלחמי? הבן אדם קיבל אצלנו את הסקאוט שלו מגלבוע והוא בנה את הסגל. בנה סגל על הפרצוף ולכן נכשל. עונה לפנינו בגלבוע הוא גם נפל בגדול עם הסגל וגם נכשל. אז מה זה אומר? מה הלוגיקה פה?
לגבי זאנה, ממש לא אמרתי שזה עניין שולי. זו התנהלות רעה, אבל קסטריטיס נכשל קודם כל באשמתו. כאמור הוא בנה את הסגל, הוא מאמן אותו והוא נכשל איתו.
לגבי האמירה של "האם עוד קבוצה בליגה הייתה מתנהלת כך", אז ברור שכן. זה קורה כל עונה. אילת לא החליפה את לנזל סמית' ונשארה עם שלושה זרים עד סוף העונה, לב"ש לקח הרבה זמן למצוא מחליף לסמאג' כריסטון וגם זה שהגיע היה על הפרצוף וכן הלאה. האם זו התנהלות תקינה? לא.
למה ללכת רחוק בזמן?
מכבי חיפה בלי גבוה זר גם כבר כמה שבועות, עם 3 זרים ואפילו מצב יותר קשה בטבלה.

פרביס, זה חוזר כל פעם, אני מסכים עם רוב הטענות שלך, אבל כשאתה מקצין את זה ו"אף אחד לא מתנהל ככה" כשבבירור לא מעט קבוצות מתנהלות ככה, זה הופך את הדיון לפחות רציני

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

בני12
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב: 30 דצמבר 2020, 20:19 חח "קסטריטיס בנה את הסגל"
אני יודע מי בנה את הסגל (תמורת תשלום פעוט אספר גם לך)
שליחת תגובה