טאליב זאנה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

ההסבר היחיד שנשמע לי הגיוני למצב שלנו בפתיחת כל עונה הוא אחוז התקציב המופנה לזרים ואחוז התקציב המופנה לישראלים.
אני לא כותב את זה על סמך נתונים, אלא על סמך תחושה בלבד, כי אנחנו מחזיקים הרבה פעמים בסגל ישראלי טוב והמון פעמים אנחנו פותחים את העונה עם זרים ברמה נמוכה ואז מנסים להחתים שחקנים ששוחררו / שחקנים שלא מצאו קבוצה במהלך העונה במחירים שפויים הרבה יותר ביחס למצב שבו היינו מחתימים אותם מוקדם בקיץ (מקניל, לטאביוס, המילטון, ליונס, גודס, רנדל, רוביסנון, גפני, דיוויס וכו' וכו').
האם ניתן למצוא את הנתונים מהשנתיים שלוש האחרונות של כמה מהתקציב שלנו מוקצה לישראלים ולזרים בתחילת העונה, לעומת שאר הליגה?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא חושב שהכסף ששמים אצלינו על זרים נמוך משמעותית מזה ששמים בגלבוע, אילת או הפועל חיפה לצורך העניין.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
beny
קיבל.ה  247 לייקים

העונה, למעט בר טימור שהוא שחקן יקר יחסית (ושווה את שכרו) יתרת השחקנים זולים - חלקם במשכורת חייל.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

תקציב הזרים של הפועל הוא סבבה לגמרי. ממש לא סיבה לכישלון.
הסיבה לכישלון היא התנהלות מקצועית גרועה. וניהול רע של המועדון.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

הוקיץ' כתב: 09 דצמבר 2020, 01:54 . במצב כזה הייתי מנסה לדוג משם את דריו האנט (שיחק נגדנו במדי שרלואה הבלגית מי שזוכר). גבוה חזק ואתלטי שמתאים למה שאנחנו מחפשים.
האנט חתם בבולוניה
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

purvis short כתב: 13 דצמבר 2020, 16:20 תקציב הזרים של הפועל הוא סבבה לגמרי. ממש לא סיבה לכישלון.
הסיבה לכישלון היא התנהלות מקצועית גרועה. וניהול רע של המועדון.
אפשר לספור בבקשה את הכסף במדרגות? העונה היא לא כשלון בדצמבר, בטח לא בליגת שלושת הסיבובים שלנו.

נעשו טעויות קשות בבחירת הזרים בקיץ, אבל נראה שיורק וטוקוטו הם דווקא אחלה חילופים.
הסגל אולי לא הכי מאוזן, אבל אני מאוד סקרן לראות מה אפשר להוציא מהקבוצה הזאת, בניגוד לשנים קודמות יש המון סקוררים בקבוצה והתקרה של הקבוצה יותר גבוה בעיני ממה שהיא הייתה הרבה שנים.
ים ובר צריכים ללמוד לשחק ביחד, יש להם את הפוטנציאל להיות הצמד הישראלי הכי טוב מאז קטשפר. יורק הוא סקורר ברמה הכי גבוה בליגה שלנו והוא עובד יותר קשה בהגנה ממה שציפיתי מהסיפורים.
טוקוטו הוא בדיוק ה4 שהקבוצה הזו צריכה, שומר מעולה, לא מכריח כלום, מסוגל לנהל את ההתקפה מהיי פוסט ולאפשר לגארדים שלנו לקבל את הכדור בסיטואציות שמתאימות להם, הוא גם חוסם פיק אנד רול ברמה גבוהה.
אני אישית גם מאוד מחזיק מאפשואו, לא רק בימים שהוא קובר 7 שלשות. הוא ריבאונדר אגרסיבי והוא עובד קשה ומשחק במסגרת הקבוצה. הוא קצת מכריח זריקות לפעמים, במיוחד בימים הפחות טובים שלו, אבל בתור זר שלישי-רביעי הוא לא בחירה רעה.

תכניס לרוטציה הזאת זר גבוה ואתלטי שהתפקיד שלו בעיקר לסגור את הצבע, לקחת ריבאונד ולסיים בטבעת ותמשיך לעבוד בהגנה כמו במשחק האחרון והקבוצה יכולה לעשות דברים מאוד יפים העונה.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

הלוואי והתקוות שלך יתממשו.
כולנו נהיה מאושרים
:rose:
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
beny
קיבל.ה  247 לייקים

גיל ברק אמר במשחק נגד נתניה. שזאנה כנראה גמר את העונה, אז למה מחכים עכשיו, לא מצליחים להתמודד בצבע אפילו עם קבוצה לאומית בינונית.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

beny כתב: 21 דצמבר 2020, 10:38 גיל ברק אמר במשחק נגד נתניה. שזאנה כנראה גמר את העונה, אז למה מחכים עכשיו, לא מצליחים להתמודד בצבע אפילו עם קבוצה לאומית בינונית.
למשיח.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

רדנקו כתב: 21 דצמבר 2020, 10:43
beny כתב: 21 דצמבר 2020, 10:38 גיל ברק אמר במשחק נגד נתניה. שזאנה כנראה גמר את העונה, אז למה מחכים עכשיו, לא מצליחים להתמודד בצבע אפילו עם קבוצה לאומית בינונית.
למשיח.
הוא עסוק כרגע עם הכדורגל
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

יהלום14אדום כתב:
רדנקו כתב: 21 דצמבר 2020, 10:43
למשיח.
הוא עסוק כרגע עם הכדורגל
הלוואי, אבל אם הוא עסוק, לא נראה לי שזה בכדורגל, לא של הפועל לפחות, אולי הוא זה שסידר לביתר שייח אמירתי.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

https://m.one.co.il/Mobile/Article/20-2 ... 73811.html
האדומים שוב חסרו את טאליב שעדין לא החלים מהפציעה במרפק ממנה הוא סובל. השחקן צפוי להיבדק בימים הקרובים. בקבוצה מבינים כי אין באפשרותם לחכות עד אין קץ, אך לעת עתה בעניינו של זאנה כמו אצל בר טימור בוחנים את החלמתם מיום ליום.
סליחה, אבל כבר אי אפשר לשמוע את הקשקושים האלה. מצטער. אפשר לחשוב שאתם מחכים פה לאנתוני דייויס
זלזול באינטיליגנציה של הקהל.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

purvis short כתב: 21 דצמבר 2020, 15:57 https://m.one.co.il/Mobile/Article/20-2 ... 73811.html
האדומים שוב חסרו את טאליב שעדין לא החלים מהפציעה במרפק ממנה הוא סובל. השחקן צפוי להיבדק בימים הקרובים. בקבוצה מבינים כי אין באפשרותם לחכות עד אין קץ, אך לעת עתה בעניינו של זאנה כמו אצל בר טימור בוחנים את החלמתם מיום ליום.
סליחה, אבל כבר אי אפשר לשמוע את הקשקושים האלה. מצטער. אפשר לחשוב שאתם מחכים פה לאנתוני דייויס
התנהלות שהיא לא פחות משערוריה במקרה הזה, על אחת כמה וכמה כשמדובר בשחקן בינוני
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדBrose
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

purvis short כתב: 21 דצמבר 2020, 15:57 https://m.one.co.il/Mobile/Article/20-2 ... 73811.html
אני מניח שהשיקול פה הוא יותר כלכלי מאשר מקצועי (למרות ששיקול כלכלי הוא מקצועי). אני לא אופתע אם מה שבאמת מחכים לראות זה האם אפשר להוכיח שהפציעה היא לכל השנה ואז הביטוח יכסה חלק מהמעלויות של ההחלפה.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
neno
קיבל.ה  33 לייקים

יכול להיות שאין לנו כסף????
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

הקטע הכי מוזר שהוא מקבל את המשכורת הכי גבוה בקבוצה. איך בתקופת קורנה הם לא חשבו לעשות לו חוזה קאט?!! התנהלות סופר כושלת
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

neno כתב: 21 דצמבר 2020, 17:46 יכול להיות שאין לנו כסף????
לגיטימי.
אז תגידו.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

Brose כתב: 21 דצמבר 2020, 17:47 הקטע הכי מוזר שהוא מקבל את המשכורת הכי גבוה בקבוצה. איך בתקופת קורנה הם לא חשבו לעשות לו חוזה קאט?!! התנהלות סופר כושלת
שחקן כמו זאנה בחיים לא היה מגיע על חוזה קאט.
מאידך, הקבוצה כרגע משלמת שכר לחמישה זרים...
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

purvis short כתב: 21 דצמבר 2020, 17:52
neno כתב: 21 דצמבר 2020, 17:46 יכול להיות שאין לנו כסף????
לגיטימי.
אז תגידו.
זה לא כזה פשוט. אם אין כסף זה אומר שיש סיכוי שהשחקן ישאר בסוף. במצב כזה עדיף לא לחשוף את הקלפים כדי שהוא לא ירגיש שהוא נשאר כברירת מחדל. הרבה יותר בריא אם הוא יחשוב שעושים הכל כדי שהוא יהיה זה שישאר.
זה מאוד מבאס בתור אוהדים, בטח אוהדים שהם גם בעלים, אבל אני לא יודע אם יש לזה פתרון.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

1. כרגע משלמים לחמישה זרים. האם לא יהיה חכם נניח לוותר על דיבלר ולהביא סנטר?
2. האם במועדון האוהדים הזה, שכל כך מתפאר בזה שהוא מועדון אוהדים, מוכנים המנהלים להגיד לאוהדים מה המצב? האם מוכנים להגיד: "זאנה ישחק בוודאות מול חולון"? האם מוכנים להסביר לנו למה הוא לא הוחלף? איזו מן התנהלות זאת במועדון אוהדים?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

purvis short כתב: 21 דצמבר 2020, 20:28 1. כרגע משלמים לחמישה זרים. האם לא יהיה חכם נניח לוותר על דיבלר ולהביא סנטר?
2. האם במועדון האוהדים הזה, שכל כך מתפאר בזה שהוא מועדון אוהדים, מוכנים המנהלים להגיד לאוהדים מה המצב? האם מוכנים להגיד: "זאנה ישחק בוודאות מול חולון"? האם מוכנים להסביר לנו למה הוא לא הוחלף? איזו מן התנהלות זאת במועדון אוהדים?
1. אתה כותב "לוותר" כאילו שברגע שהקבוצה מחליטה לחתוך מישהו היא מפסיקה לשלם לו. זה כמובן לא המצב, צריך להגיע להסכם או למצוא קבוצה אחרת שתשלם לו את השכר. חוץ מזה, כרגע אין סנטר, לא כדאי שלפחות תהיה עוד אופציה של גארד שמאפשר להסתמך יותר על השלשות?
2. באמת היית רוצה שיודיעו עכשיו לאוהדים "המצב הרפואי של זאנה לא ברור, אנחנו מחפשים לו מחליף אבל בינתיים לא מצאנו מישהו שאנחנו יכולים לשלם לו אז אנחנו תקועים עם זאנה וגם עם דיבלר כי כל עוד זאנה לא משחק אנחנו צריכים לפחות לשמור על סגל רחב שמאפשר לנצח משחקים"? ואז מה קורה אם נתקעים על דיבלר וזאנה עד סוף השנה כי אין כסף? איך נראה לך שזה ישפיע עליהם?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

עד כה ההתנהלות בפרשה הזו היא מביכה. מאוד.
אני מצפה ממועדון שהןא מועדון אוהדים, שיוציא הודעה: "טאליב זאנה יחזור להתאמן כרגיל ביום חמישי וצפוי להיות בסגל למשחק בחולון".
אם אין את הוודאות הזאת, ולא מביאים עוד השבוע מחליף, זה חתיכת מחדל מקצועי והמנהלים צריכים להסביר אותו לאוהדים.
כמה אפשר להתנהל בצורה מביכה כזאת? לאוהדים מגיעה תשובה.
זאנה כשיר? בהצלחה.
לא כשיר? אני דורש הסברים איך דבר כזה נמשך חודשיים ואין מחליף. ולא, "השוק חלש" זה לא טיעון.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מסכים עם פרוויס.
לפני איזה שבועיים המועדון הוציא הודעה בקשר לזאנה וזמן ההחלמה שלו שמתארך מהצפוי. מאז כמה משחקים עברו? 3? מה נסגר?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

היתה השבוע שיחת זום עם רמי לחברי העמותה, התחברת? ניסית לשאול את השאלות?
באיזה עוד קבוצה בליגה יש בכלל פגישות תדירות עם היו״ר בהן ניתן לשאול שאלות באופן פתוח?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מילפורד כתב: 21 דצמבר 2020, 23:49 היתה השבוע שיחת זום עם רמי לחברי העמותה, התחברת? ניסית לשאול את השאלות?
באיזה עוד קבוצה בליגה יש בכלל פגישות תדירות עם היו״ר בהן ניתן לשאול שאלות באופן פתוח?
א. לא.
ב. מה הקשר? המועדון בעצמו הבין שזה נושא שצריך לעדכן עליו פומבית, אז מה השתנה מאז? גם לעדכן שנניח מסיבות כלכליות הוחלט לחכות לזאנה זה עדכון.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

רק אמרתי על המשפט ״לאוהדים מגיעה תשובה״ שהיתה פלטפורמה לקבל תשובות ישירות מהיו״ר על כל השאלות האלה.
להגיד משפט כמו ״לקבוצת אוהדים הייתי מצפה שיהיה יותר״ , אז הנה , יש , ואם הייתם רוצים , היה לכם את הפלטפורמה לדבר עם היו״ר , לאיזה עוד קבוצה בליגת העל יש את הפלטפורמה הזאת?

אבל העיקר פה זה להתלונן, לאף אחד אין באמת עיניין כאן לעשות משהו (אפילו אם המשהו הזה הוא לשאול שאלה בשיחת זום בפיג׳מה מהמיטה).
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךההוא שאמרו לוErling
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

לא מילפורד, אין תשובה מספקת, ממש לא.
אפשר להסכים שטאליב זאנה הוא לא אנתוני דייויס וגם לא אותלו האנטר?
אפשר להסכים שכבר פעם אחת אמרו שהוא פצוע ויחזור אחרי הפגרה וזה לא קרה?
אפשר להסכים שהסאגה הזו נמשכת כבר כמעט חודשיים? שוב, לא אותלו האנטר, טאליב זאנה?
אז שהמועדון - מועדון אוהדים, אני מדגיש - יודיע היום את אחד מהדברים:
1. זאנה יחזור להתאמן השבוע ויהיה כשיר למשחק נגד חולון.
2. לא יודעים עדיין אם זאנה יהיה כשיר - ואז אנחנו רוצים הסבר למחדל המקצועי הזה, שקורה כבר פעם שניה עם אותו שחקן.
3. עשינו טעויות, אין לנו כסף להחליף את זאנה. אנחנו קוראים לאוהדים לתרום ולעזור, וכרגע ניאלץ להמשיך עם הסגל הזה - ואז מגיעים לנו הסברים על אודות הניהול המקצועי של המועדון.

שקיפות, זה הכל.
או שיודעים בוודאות שזאנה משחק נגד חולון ואז - בהצלחה.
או שלא יודעים - ואז מגיעים לנו הסברים איך דבר כזה קורה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אני מת שיתנו לך לנהל קבוצת כדורסל , אני רוצה לראות לאן זה יגיע.
ברצינות , בלי צחוק , זה מעניין אותי.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מילפורד כתב: 22 דצמבר 2020, 11:35 אני מת שיתנו לך לנהל קבוצת כדורסל , אני רוצה לראות לאן זה יגיע.
כל מקצוע גם תלוי בנסיון, ואמורים להשתפר עם הזמן.
לו אין עדיין נסיון, אם ינסה ייקח זמן עד שיצליח.
בהנהלה שלנו פשוט לא רואים שיפור עם הזמן. גם אחרי שנים הם גרועים כמו בהתחלה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

מילפורד כתב: 22 דצמבר 2020, 11:35 אני מת שיתנו לך לנהל קבוצת כדורסל , אני רוצה לראות לאן זה יגיע.
מה זה קשור?
אי אפשר להגיד היום:
או: זאנה יהיה כשיר לחולון
או: לא ידוע אם הוא יהיה כשיר לחולון
אני מזכיר שהבן אדם פצוע אוטוטו חודשיים.

שקיפות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איזה שקיפות?
עונים על מה שרוצים לענות.

בכדורגל מבקרים, בכדורסל מסבירים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לגבי ההתנהלות עצמה סביב זאנה, אני מסכים שהיה צריך להיות פה כבר מחליף ובטח שחובה לעלות נגד חולון עם שחקן חדש. כמובן שחודשיים זו הגזמה פראית, באמצע נובמבר זאנה עוד שיחק נגד ירושלים והידיעה על העיכוב בהחלמה פורסמה לפני שבועיים וחצי.

לגבי ה"שקיפות" אני לא מבין בכלל את הטענות. פורסמה לפני שבועיים וחצי הודעה על כך שהוא לא מצליח להחלים ולפני כל משחק מעדכנים לגבי הפצועים. זה בערך מה שקבוצות מפרסמות, אני לא זוכר כמעט מקרים שבהם קבוצה מיוזמתה מפרסמת אילו שחקני חיזוק היא מחפשת. קבוצת אוהדים אתם אומרים? לפני שבוע היה אסיפת עמותה. בזום, אפילו לא היה צריך לצאת מהבית אלא רק לפתוח מחשב/טלפון ולקבל את כל המידע שרוצים.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

זאנה פצוע עוד מלפני משחק הגביע נגד הפועל ר"ג ב-5 בנובמבר.
הסיפור עם זאנה שונה משחקנים אחרים. למשל בר טימור. כי כבר הייתה תקופה אחת שאמרו שאחריה הוא יחזור לשחק - והוא לא חזר.
אז אני חושב שהגיוני שיאמרו לנו האם הוא צפוי לשחק נגד חולון, לא צפוי לשחק. או שעדיין לא יודעים.
אם הוא צפוי לשחק - בהצלחה.
אם הוא לא צפוי או עדיין לא יודעים, ואין מחליף - אז אנחנו זכאים לדעת מה בדיוק קורה כאן
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

its-sick כתב: 22 דצמבר 2020, 11:42
לא יודע כמה ניסיון צריך כדי להבין שאי אפשר לפרסם הכל בזמן שמנסים למצוא מחליף לשחקן תחת חוזה כשגם צריך לנהל את השיחרור שלו במינימום נזק כלכלי.
הסוכנים שמנהלים את המשאים ומתנים מול הפועל מחכים לשביבי מידע האלה כדי לסחוט עוד כמה דולרים לשחקנים שלהם.
גם אף אחד פה לא היה רוצה שיגידו לזאנה ודיבלר שהם משוחררים לפני שיש תחליף, נכון? שלא נצא בסוף קרחים כאן ומכאן.
או שנוציא הודעה שמבחינה כלכלית אנחנו לא יכולים לעמוד בהחלפה של שחקן, זה בכלל יעמיד את הסוכנים בשורה ארוכה כדי לנהל איתנו משא ומתן.

אנחנו חיים בעולם שיש בו אפור, לא הכל זה או 1 או 2 או 3 , אבל בא נגיד "שקיפות" ולשמה נשים לעצמנו מקלות בגלגלים.
מה גם , שהיה רק השבוע המהלך הכי שקוף שיכול להיות , רק להתחבר לזום לשאול ולהקשיב.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אגב, אני ממש לא מרוצה מההנהלה שלנו, אנחנו תקועים במקום כבר כמה שנים ואני מאוד רוצה שיבוא כבר שינוי.
אבל אני לא רואה באופק מישהו שמוכן להוות השינוי הזה ומבין שבלי אלטרנטיבה שלפחות תציע את עצמה , עדיף לנו המצב הנוכחי על הכלום שיהיה פה אם אלו שמנסים עכשיו לעשות משהו ילכו.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

purvis short כתב: 22 דצמבר 2020, 12:41 זאנה פצוע עוד מלפני משחק הגביע נגד הפועל ר"ג ב-5 בנובמבר.
הסיפור עם זאנה שונה משחקנים אחרים. למשל בר טימור. כי כבר הייתה תקופה אחת שאמרו שאחריה הוא יחזור לשחק - והוא לא חזר.
אז אני חושב שהגיוני שיאמרו לנו האם הוא צפוי לשחק נגד חולון, לא צפוי לשחק. או שעדיין לא יודעים.
אם הוא צפוי לשחק - בהצלחה.
אם הוא לא צפוי או עדיין לא יודעים, ואין מחליף - אז אנחנו זכאים לדעת מה בדיוק קורה כאן
שוב, לגבי זאנה עצמו, בהתחלה הוא גרר פציעה ושיחק איתה וזה משהו שקורה לרוב השחקנים במהלך עונה. את המשחק נגד חיפה הוא החמיץ והאבחנה של הצוות הרפואי הייתה שאחרי הפגרה הוא יוכל לחזור לשחק. עד אז לא היה שום טעם לחפש מחליף זמני או קבוע, ואני אומר את זה בתור אחד שחושב שזאנה כיום הוא שחקן גרוע ולא היה צריך להחתים אותו מלכתחילה. רק כשהוא לא הצליח לחזור מהפציעה למשחק נגד באר שבע לפני שבועיים וחצי (או בוא נגיד שלושה שבועות כי הוא היה צריך לחזור לפחות כמה ימים לפני המשחק) היה צריך להתחיל לחפש לו מחליף. אני לא חושב שלהביא תוך יום-יומיים את השחקן הראשון שנופל לידיים זו התנהלות נכונה. זה מה שעושות קבוצות כמו הרצליה וחיפה והן בדרך כלל מביאות שחקנים גרועים. חיפה והרצליה הביאו את פארקס וג'פרסון, שתי החתמות רעות על הנייר ושניהם אכן נראים זוועה. שלושה שבועות זה בערך טווח הזמן המקסימלי לחיפוש שחקן בסיטואציה כזאת כשאין לנו כרגע סנטר, גם בגישה שמחפשים את השחקן הכי טוב ומתאים אפילו אם זה לוקח זמן, ולכן חובה להגיע למשחק נגד חולון עם סנטר.

לגבי עדכונים ושקיפות - המשחק נגד חולון עוד שבוע, מה יש לעדכן עכשיו? בוא נראה קודם אם מחתימים שחקן במקומו. אני מאמין שכן.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

מילפורד כתב: 22 דצמבר 2020, 12:51
its-sick כתב: 22 דצמבר 2020, 11:42
לא יודע כמה ניסיון צריך כדי להבין שאי אפשר לפרסם הכל בזמן שמנסים למצוא מחליף לשחקן תחת חוזה כשגם צריך לנהל את השיחרור שלו במינימום נזק כלכלי.
הסוכנים שמנהלים את המשאים ומתנים מול הפועל מחכים לשביבי מידע האלה כדי לסחוט עוד כמה דולרים לשחקנים שלהם.
גם אף אחד פה לא היה רוצה שיגידו לזאנה ודיבלר שהם משוחררים לפני שיש תחליף, נכון? שלא נצא בסוף קרחים כאן ומכאן.
או שנוציא הודעה שמבחינה כלכלית אנחנו לא יכולים לעמוד בהחלפה של שחקן, זה בכלל יעמיד את הסוכנים בשורה ארוכה כדי לנהל איתנו משא ומתן.

אנחנו חיים בעולם שיש בו אפור, לא הכל זה או 1 או 2 או 3 , אבל בא נגיד "שקיפות" ולשמה נשים לעצמנו מקלות בגלגלים.
מה גם , שהיה רק השבוע המהלך הכי שקוף שיכול להיות , רק להתחבר לזום לשאול ולהקשיב.
אני ממש לא חושב שצריך לרדת לרזולוציות שאתה מציג.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

שורה תחתונה, כבר למעלה מחודש קופרברג בחמישיה, ואין סימן שזה הולך להשתנות. איך שלא מסתכלים על זה, זה מביך.
אין לי מושג מה הסיבה. אני משער שהסיבה היא כספית (זאנה לא מוכן לעזוב, אין מחליף זול, הגירעון מכריע אותנו. יו ניים איט). אבל השורה התחתונה עומדת בעינה - המצב הנוכחי מביך.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

עומרי מנהיים מפרסם בספורט 5 שהפועל פנתה לטילמן, אשתקד בגלבוע גליל.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

איפה הפרסום? לא רואה...
שליחת תגובה