האגרוף - סדרה בyes על גמר הפלייאוף ב92

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1094 לייקים

טוב, ראיתי את זה (שלוש פעמים רצוף),
והשם כל כך מתאים,
חתיכת אגרוף לבטן, ללב ולפרצוף.

צפיית חובה, וצפיית עינוי.

כמות האמוציות שזה הוציא ממני, ואפילו לא הייתי אוהד הפועל אז.

כמה שאני שונא אותם.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

Charlie כתב:
Nati כתב:מי שלא היה בשנות ה70 אף פעם לא יבין.ולא משנה עד כמה הסדרה הזאת טובה
ה-70 או ה-80? לאן אתה חותר?

Sent from my HD1903 using Tapatalk
ה70,שם זה התחיל
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

Nati כתב:
Charlie כתב:
Nati כתב:מי שלא היה בשנות ה70 אף פעם לא יבין.ולא משנה עד כמה הסדרה הזאת טובה
ה-70 או ה-80? לאן אתה חותר?

ה70,שם זה התחיל
אם כבר זה התחיל ב-69 עם התרגיל של נח קליגר שהלשין לפיבא ערב הדרבי כדי שבארי לא יוכל לשחק בהפועל. הרעל היה שם לפני הדון. אבל אין ספק שאצל שימון זה השתכלל לרמות מטורפות. האגרוף של תומר? מה עם ההרחקה של לארגי? מה עם אמנון אבידן שלא מאפשר לבארי להוציא אאוט עד שההגנה תתארגן לה. ועוד ועוד. אני זוכר בעיקר את האייטיז.

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

Charlie כתב:
Nati כתב:
Charlie כתב:ה-70 או ה-80? לאן אתה חותר?

ה70,שם זה התחיל
אם כבר זה התחיל ב-69 עם התרגיל של נח קליגר שהלשין לפיבא ערב הדרבי כדי שבארי לא יוכל לשחק בהפועל. הרעל היה שם לפני הדון. אבל אין ספק שאצל שימון זה השתכלל לרמות מטורפות. האגרוף של תומר? מה עם ההרחקה של לארגי? מה עם אמנון אבידן שלא מאפשר לבארי להוציא אאוט עד שההגנה תתארגן לה. ועוד ועוד. אני זוכר בעיקר את האייטיז.

זה התחיל כשם התחילו להגיע לשלב הבתים באירופה והשידורים בטלביזיה.אז הם התחילו להפוך לקבוצה של המדינה.
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

Nati כתב:
Charlie כתב:
Nati כתב: ה70,שם זה התחיל

זה התחיל כשם התחילו להגיע לשלב הבתים באירופה והשידורים בטלביזיה.אז הם התחילו להפוך לקבוצה של המדינה.
לזה התכוונת. אז נכון. אז גם החל שוד הקופה הציבורית.

Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

Charlie כתב:
Nati כתב:
Charlie כתב:אם כבר זה התחיל ב-69 עם התרגיל של נח קליגר שהלשין לפיבא ערב הדרבי כדי שבארי לא יוכל לשחק בהפועל. הרעל היה שם לפני הדון. אבל אין ספק שאצל שימון זה השתכלל לרמות מטורפות. האגרוף של תומר? מה עם ההרחקה של לארגי? מה עם אמנון אבידן שלא מאפשר לבארי להוציא אאוט עד שההגנה תתארגן לה. ועוד ועוד. אני זוכר בעיקר את האייטיז.

לזה התכוונת. אז נכון. אז גם החל שוד הקופה הציבורית.

זה התחיל עם שלב הבתים,והסתיים בנצחון על הרוסים.הקצפת שלהם הייתה הזכיה בגביע האלופות.מאותו הרגע אי אפשר היה לגעת בהם.שם הם הפכו מהקבוצה של המדינה,לקבוצה עם מדינה.
לא יכול בכלל לתאר איך זה היה להיות אוהד הפועל בכדורסל באותם ימים.זה ממש הרגיש(ביחוד לנער)כאילו זה אתה נגד כול המדינה.
מאותו הרגע אסור היה לנצח אותם אסור היה לדבר נגדם.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1687 לייקים

הסדרה מעניינת, אבל מה שחשוב יותר זה מה יצא ממנה.
סורי שאני מאכזב, אבל הפועל יצאו ממנה עם שיממון, מכבי התנהלה נכון, והשיא זה השריון ביורוליג.

כולם פה מתעסקים עם פיינל פור או סדרות או החתמה של זר ב 80 או 90 אלף דולר, והם משוריינים לעשרות מיליונים בשנה.
יהיה טוב הפועל!
Vinb
קיבל.ה  63 לייקים

Chegi כתב: 26 מרץ 2022, 14:32
סומך כתב:איך אני רואה את שני הפרקים הנוספים אם אין לי ייס?!
https://www.tvnetil.net/review/3837/
עוד לא העלו את 2 ו3 בטח בקרוב יעלו
יש מישהו שהצליח לצפות כאן?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

יצא בטורנטים באתרי הטורנטים הישראלים, למי שיש גישה
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

התייחסות (לא מאוד מעניינת) של מכביסט לסדרה בוואלה:
https://e.walla.co.il/item/3497496
בגדול כל מה שהוא אומר זה איזה כיף להזכר במה שהיה, בלי קשר אם אתה אוהד מכבי או אוהד הפועל.

למה בכל זאת אני מתייחס לקשקוש הזה? כך הוא מתייחס לאגרוף:
"האחד נזכר בחדווה ברגעים הכי יפים של קבוצתו, כששברה שיא אחרי שיא וזכתה באליפות 23 פעמים ברציפות. האחר רואה את קבוצתו מוכה ומושפלת במשחק החמישי, אחרי עבירה שבעיניו אמורה הייתה להיגמר בהרחקה."

הנה עוד אוהד מכבי שמתייחס לארוע הזה כאילו מדובר באיזה החלטה שיפוטית לגיטימית, שאוהדי הפועל הבכיינים מסרבים לקבל (ספורטיביות? יש כזאת מילה?).
לא האמנתי שזה אפשרי, אבל הסדרה הזאת אשכרה גרמה לי לשנוא את מכבי אפילו יותר. איכס, איזה קבוצה ואוהדים דוחים.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

feigenbaum99 כתב: 30 מרץ 2022, 18:16
(ספורטיביות? יש כזאת מילה?)
חופש לפורום שדים מPELEGES

הוקיץ'
קיבל.ה  3897 לייקים

סוף סוף ראיתי. באמת סדרה מצוינת, אבל חתיכת עינוי.
מדהים שאנשים גם בגיל 70 ו-80 מסוגלים להסתכל ישר למצלמה לשקר במצח נחושה על דברים שקרו 30 שנה קודם.
קצת ירד מהפוקוס כי הבן אדם קמל לאיטו בשנים האחרונות, אבל הדון הוא אחד האנשים המבחילים שדרכו על הכדור הזה.
הפוסט קיבל 6 לייקיםסומךKingAlpacaTenacious DFrenzyGiliVinb
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

הוקיץ' כתב:סוף סוף ראיתי. באמת סדרה מצוינת, אבל חתיכת עינוי.
מדהים שאנשים גם בגיל 70 ו-80 מסוגלים להסתכל ישר למצלמה לשקר במצח נחושה על דברים שקרו 30 שנה קודם.
קצת ירד מהפוקוס כי הבן אדם קמל לאיטו בשנים האחרונות, אבל הדון הוא אחד האנשים המבחילים שדרכו על הכדור הזה.
ג׳ורג כבר אמר
זה לא שקר אם אתה מאמין שזה לא שקר

בדיוק אני צופה בקטע שכתבת עליו.
הבן אדם אשכרה מאמין בשקרים של עצמו.ויותר מזה,מאמין שאנשים גם מאמינים לו.
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

לא מספיק שהוא אומר שהם לא החתימו את הבוגד לפני הסדרה.הוא אשכרה משקר שלבן פנה אליהם,ולא הם אליו.
מעניין מתי הוא הספיק בלילה שאחרי המשחק לפנות אליהם ולסגור עברה כזאת ענקית?
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

בדיוק אחריו שרף מדבר ומספר/מודה(בצורת דיבור שלו)שהם החתימו את הבוגד הרבה הרבה לפני סוף העונה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  362 לייקים

יש איזה קטע בו האוהד שלהם (ברק משהו) אומר בלי למצמץ: ״לנצח זו המהות של הספורט״. אפרופו קיום המילה ספורטיביות. איפה שצומח מכביזם לא יכולה לצמוח ספורטיביות. שחקני העבר שלהם גם מדברים על ניצחון בכל מחיר. הייתי קטן מידי כדי לחוות את הסידרה בה לארגי הורחק אבל זה היה הרבה יותר מרתיח מהאגרוף של מרסר. פשוט אמרו לארואסטי לייצר בכוח התכתשות כי היה לו מחליף וללארגי לא. איזו חבורה של חלאות אדם. גאה להיות אדום.
הפוסט קיבל 2 לייקיםקפטן ג'קסומך
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

כל הסדרה מסתכמת במילה אחת - אווירה
מי שלא היה שם, חי את התקופה של שנות ה- 70, ה- 80 עד לנקודת השיא בסדרה, לא יכול להבין את אווירת השנאה
מותר להם הכל, כל האמצעים כשרים למאמי של מדינה שלמה
ייקחו לנו את האליפות ?, את ימי חמישי ?, את הכבוד ?, את הגאווה הלאומית ?, את רפי גינת המשלהב ?
מותר להם הכל, והם והאוהדים שלהם, ייתנהגו בהתאם.
אמרת הפועל - הווה אומר, בוגד, הסתדרות, קומוניסט ועוד'

האגרוף, היה רק השיא של מותר לי הכל ולעיני כולם ואתם לא יכולים לגעת בי (מישהו אמר אליאור עזריה)

לעניין מרסר, מי שהיה בסדרה האחרונה שלו במדי הפועל, הבין כבר במשחק גמר סל הראשון של עונת 1987/88, שמשהו לא כשר איתו
דקה לסיום המשחק הראשון 70-76 לחלאות, איכשהו עם סלים מהעונשין של זלוטיקמן, ושלשה של טאונס השוונו. מכבי בהתקפה, זורקים, מחטיאים ומי על הריבאונד ??? מגי. לבן בן אברהם ירום הודו וגובהו מתבונן ומצלם
אני אפילו כמעט בטוח שהוא לא ניתר וניסה לעשות כאילו.

ניצחון במשחק הזה, בתוספת הניצחון ההירואי מהסל של זלוטיקמן מספר ימים לאחר מכן, ואנחנו לוקחים אליפות.
כנראה שלמישהו אחד, שרצה לשחק ולהרוויח גם מגביע אירופה לאלופות, זה לא ממש הסתדר עם התכניות
ולא משנה מה יספר לנו אדון צביקה שרף, מבחינתי הוא מכר אותנו לצהובים במשחק הזה
זה לא רק שהוא כבר היה סגור שם. הוא דה פקטו בגד

מה שמדהים בסדרה , שמי שמעביר איכשהו את האווירה שהייתה הכי טוב, זה שורת המכביסטים שמתראיינים, חוץ מהזבל האנושי
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךSickleCell
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  858 לייקים

בלומי האדום כתב:כל הסדרה מסתכמת במילה אחת - אווירה
מי שלא היה שם, חי את התקופה של שנות ה- 70, ה- 80 עד לנקודת השיא בסדרה, לא יכול להבין את אווירת השנאה
ייקחו לנו את האליפות ?, את ימי חמישי ?, את הכבוד ?, את הגאווה הלאומית ?, את רפי גינת המשלהב ?

האגרוף, היה רק השיא של מותר לי הכל ולעיני כולם ואתם לא יכולים לגעת בי (מישהו אמר אליאור עזריה)

לעניין מרסר, מי שהיה בסדרה האחרונה שלו במדי הפועל, הבין כבר במשחק גמר סל הראשון של עונת 1987/88, שמשהו לא כשר איתו
דקה לסיום המשחק הראשון 70-76 לחלאות, איכשהו עם סלים מהעונשין של זלוטיקמן, ושלשה של טאונס השוונו. מכבי בהתקפה, זורקים, מחטיאים ומי על הריבאונד ??? מגי. לבן בן אברהם ירום הודו וגובהו מתבונן ומצלם

ניצחון במשחק הזה, בתוספת הניצחון ההירואי מהסל של זלוטיקמן מספר ימים לאחר מכן, ואנחנו לוקחים אליפות.
כנראה שלמישהו אחד, שרצה לשחק ולהרוויח גם מגביע אירופה לאלופות, זה לא ממש הסתדר עם התכניות

מה שמדהים בסדרה , שמי שמעביר איכשהו את האווירה שהייתה הכי טוב, זה שורת המכביסטים שמתראיינים, חוץ מהזבל האנושי
צביקה לפחות מתפתל קצת פיזית בכיסא כשהוא משקר. הדון המטונף רק נוגע קלות באוזן וממשיך לשקר ולהונות.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

שני סיפורים אישיים בקשר לקחת מהם את האליפות/המשחקים בגביע האלופות.
אחרי הניצחון במשחק הראשון בגמר ב85,כשחזרתי הביתה.אימא שלי שלא היה לא שום מושג בספורט,אמרה לי משהו בסגנון אם תקחו מהם את האליפות מי ייצג אותנו באירופה?
וככה הייתה האווירה בכול המדינה בימים עד המשחק השני.והאווירה הזאת נתנו גושפנקא לשופטים להרחיק את לארגי שרק הגן על עצמו,ולועדת המשפט להרחיק אותו מהמשחק השלישי.
למחרת המשחק השני אחרי שקנינו כרטיסים למשחק השלישי(במשרדי הדרן,כשהתור היה לאורך כל רחוב אבן גבירול)אמרתי לחבר שלי,בוא נקפוץ לסבא והסבתא שלי שגרו בדיזנגוף.הסבא והסבתא שלי שעלו בשנות ה20 לארץ מגרמניה בקושי דיברו כמה מילים בעברית.אבל כול יום חמישי בערב הסבא שלי(שגם לו לא היה מושג בספורט)היה דבוק לטלויזיה במשחקים של הנבלות.כשסיפרתי לו שאנחנו מתים לנצח את הנבלות,הוא כמעט התעלף,ובגרמנית עם קצת עברית שאל אותי את שאלת השבוע של המדינה.מה,אז אם תקחו את האליפות מהם,מי ייצג את ישראל במשחקים נגד הגויים?
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךbenyChegi
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

ד״א,אחרי הנצחון במשחק הראשון,ביציע בדרך החוצה פגשתי את גמצ׳י שאז היו שמועות שהוא בדרך לנבלות.אמרתי לו בעונה הבאה אין גביע האלופות אין גביע המחזיקות(מכבי הפסידו את הגביע).בעונה הבאה רק גביע קוראץ.
גמצ׳׳ הניף את שני ידיו הצביע על החלק ההוא במכנסיים ואמר,מכבי על הז_ן שלי.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

סומך כתב: 01 אפריל 2022, 11:59

צביקה לפחות מתפתל קצת פיזית בכיסא כשהוא משקר. הדון המטונף רק נוגע קלות באוזן וממשיך לשקר ולהונות.
בדיוק אחי וכמה חבל שאף אחד במדינה הזאת לא מבין כמה הוא טינופת ומאפיונר גדול

Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

שכחת את משה דיין
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נתי תודה על הסיפורים, בתור מי שלא היה שם ולומד את ההיסטוריה זה מרתק.

בפורום הישן ישן היה אשכול פיקנטריה, הלוואי ויחזור גם בכדורסל כזה אשכול.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

סיפורים נהדים חברים, תביאו עוד.
It's 1991 and I refuse to come wack
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

אומנם יש עוד פרק,אבל אפשר כבר להבין שהסדרה לא נגעה בעוד הרבה הרבה מקרים של הקבוצה עם מדינה.
הגמרי גביע של 78 ו79
ההתנפלות של אולסי וואליאמס על נחמיאס.
אבידן עוצר הוצאת חוץ של הפועל שאמורה הייתה לתת להפועל ניצחון.
החתמת כוכבי היריבות שהרבה פעמים אפילו לא שיחקו אצלהם.
ההרחקה של לארגי.
שופטים שמקבלים כרטיסים למשחקים שלהם באירופה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  858 לייקים

Nati כתב:אומנם יש עוד פרק,אבל אפשר כבר להבין שהסדרה לא נגעה בעוד הרבה הרבה מקרים של הקבוצה עם מדינה.
הגמרי גביע של 78 ו79
ההרחקה של לארגי.
מדברים על לרגי בפרק האחרון
לא מדברים על ההחתמות של הקורן אמישאים של הליגה.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

סומך כתב:
Nati כתב:אומנם יש עוד פרק,אבל אפשר כבר להבין שהסדרה לא נגעה בעוד הרבה הרבה מקרים של הקבוצה עם מדינה.
הגמרי גביע של 78 ו79
ההרחקה של לארגי.
מדברים על לרגי בפרק האחרון
לא מדברים על ההחתמות של הקורן אמישאים של הליגה.
חנן קרן זה הסמל של ההחתמות.
כוכב הפועל רמת גן שנפנף במגבות על הספסל שלהם.

בעונת 1974/1975 עם שיחוררו מצה"ל, עבר לקבוצת הפועל רמת גן.
בעונת 1977/1978 עבר למכבי תל אביב. מעבר זה גרר ביקורת על כך שמכבי תל אביב מחתימה שחקנים ממניעים של החלשת יתר הקבוצות, כדי לשמור על ההגמוניה שלה.[2]
במהלך תקופתו במכבי תל אביב היה שותף לזכייה בחמש אליפויות ישראל ובשני גביעי מדינה. עם זאת, מלבד עונתו הראשונה, תקופתו במכבי תל אביב התאפיינה בעיקר בישיבה על הספסל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

איפה עוד ניתן לצפות בסדרה חוץ מב-יס?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

De Niro כתב:איפה עוד ניתן לצפות בסדרה חוץ מב-יס?

העלו קישורים למעלה לכל הפרקים.

בשולי הדברים פתאום חשבתי איך יכול להיות שג'ימי מתראיין לסדרה? חשבתי שהוא החליט למחוק כל זכר מהתקופה שלו בהפועל והזהות שלו עם המועדון.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

Chegi כתב:
De Niro כתב:איפה עוד ניתן לצפות בסדרה חוץ מב-יס?

העלו קישורים למעלה לכל הפרקים.
תודה

אדום
קיבל.ה  747 לייקים

סדרה מעולה. מדהים כמה זמן עבר וכמה מעט השתנה.
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  232 לייקים

עכשיו סיימתי לראות, איזו סדרה חשובה.

דבר ראשון, וואו שמעון מזרחי באמת נגמרו לי כבר המילים איזה ביזבוז של נשמה בעולם הזה, תמות.
דבר שני ומדהים זה שמי שהכי פותח על מה שקרה שם זה דווקא שחקני מכבי. ארואסטי אומר ששטפו לו את המוח, ווילי סימס מדבר כאילו הוא שיחק בהפועל בכלל ועוד.. הזוי.

חוץ מהאליפות האבודה אני רק יכול להצטער שלא נולדתי בזמן כדי להיות בטירוף הזה של אוסישקין שכבר לא יחזור.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

Tenacious D כתב:עכשיו סיימתי לראות, איזו סדרה חשובה.

דבר ראשון, וואו שמעון מזרחי באמת נגמרו לי כבר המילים איזה ביזבוז של נשמה בעולם הזה, תמות.
דבר שני ומדהים זה שמי שהכי פותח על מה שקרה שם זה דווקא שחקני מכבי. ארואסטי אומר ששטפו לו את המוח, ווילי סימס מדבר כאילו הוא שיחק בהפועל בכלל ועוד.. הזוי.

חוץ מהאליפות האבודה אני רק יכול להצטער שלא נולדתי בזמן כדי להיות בטירוף הזה של אוסישקין שכבר לא יחזור.
סימס חייב הרבה להפועל.הוא הגיע להפועל שהשקיע הרבה להביא אותו.כבר מהתחלה הוא נפצע והיה בחוץ יותר משנה.הפועל טיפלה בו והמשיכה לשלם לו את המשכורת עד שהוא חזר.
כשהוא חזר הוא כבר לא היה החתול שהוא היה לפני שהגיע.אבל הפועל עדיין החזיקה אותו עד שעזב.
לא זוכר כמה זמן לקח לו לחזור לכושרו אחרי שעזב.

ד״א,בעונה שאחרי התקרית עם לארגי,בפלייאוף נגד מכבי הייתה עוד תקרית דומה של שחקן שלהם עם סימס.אבל בפעם הזאת שני השחקנים לא הורחקו מהמשחק הבא.
הפוסט קיבל 3 לייקיםHaunterקפטן ג'קסומך
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  569 לייקים

עם כל השופטים , הכסף , הבוגדים וכו' וכו' , איך במשך יותר מ-20 שנה לא הצלחנו לקחת אפילו אליפות אחת למכבי בכל הרצף הזה שלה? (עד היום למעשה, בזמן שקבוצות אחרות כן הצליחו)
אולי אנחנו באמת לוזרים ?
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

כן אנחנו לוזרים אבל עדיין זה לא משנה את העובדה שגנבו אותנו בסדרה ההיא וגנבו את הכדורסל פה 50 שנה

הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  569 לייקים

Haunter כתב: 04 אפריל 2022, 08:15 כן אנחנו לוזרים אבל עדיין זה לא משנה את העובדה שגנבו אותנו בסדרה ההיא וגנבו את הכדורסל פה 50 שנה
ועדיין איך לא הצלחנו פעם אחת בודדת לעשות את זה , יש כל כך הרבה סיפורים על קבוצות (שהן לא מספר 2 ולא 3 ) שניצחו כנגד כל הסיכויים , לא אנחנו , אפרופו האשכול החדש "למה הם כן ואנחנו לא" , מה אנחנו עושים כל כך לא טוב שאנחנו נשארים לוזרים נצחיים?
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

Hapolo כתב:עם כל השופטים , הכסף , הבוגדים וכו' וכו' , איך במשך יותר מ-20 שנה לא הצלחנו לקחת אפילו אליפות אחת למכבי בכל הרצף הזה שלה? (עד היום למעשה, בזמן שקבוצות אחרות כן הצליחו)
אולי אנחנו באמת לוזרים ?
אתה אשכרה שואל אם אנחנו באמת לוזרים?
יש מישהו שלא יודע שהפועל כדורסל זו הקבוצה הכי לוזרית בעולם?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1094 לייקים

אני
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  569 לייקים

Nati כתב: 04 אפריל 2022, 09:34
Hapolo כתב:עם כל השופטים , הכסף , הבוגדים וכו' וכו' , איך במשך יותר מ-20 שנה לא הצלחנו לקחת אפילו אליפות אחת למכבי בכל הרצף הזה שלה? (עד היום למעשה, בזמן שקבוצות אחרות כן הצליחו)
אולי אנחנו באמת לוזרים ?
אתה אשכרה שואל אם אנחנו באמת לוזרים?
יש מישהו שלא יודע שהפועל כדורסל זו הקבוצה הכי לוזרית בעולם?
כי אני חושב שבלי קשר לזה שנעשו טעויות שלא בתום לב שעזרו למכבי לנצח ושזה לא בסדר לכשעצמו , עיקר האשמה היא עלינו , שלא ידענו לקחת(אפילו לא פעם אחת מאז האליפות האחרונה ) . לציין כל כך הרבה פעמים את העובדה שהם לקחו לנו את השחקנים הטובים , ושידעו להפוך את הקבוצה למקצוענית (גם אם הפעולות שנעשו נוגדות את התפיסה של אז , למשל ששימון גידר את המגרש והחליט לקחת כסף על צפייה במשחקים) זו גישה בכיינית שלא הובילה אותנו לשום מקום טוב במהלך השנים . אולי יש לנו בעיה בגישה שהופכת אותנו ללוזרים ולא העובדה שיש קבוצה חזקה יותר שהתמודדנו מולה
שליחת תגובה