הפועל - נס ציונה, 7.3 שני 18:30

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

שתי הקבוצות בסגלים מלאים עד כמה שידוע לי.

שופטים: ארז גוריון, כפיר מועלם, אור זרור. שידור: 5LIVE.

משחק חסר סיכוי. כפיר מועלם שופט, המאזן שלנו איתו ב-6 השנים האחרונות הוא 3:20 (שלושה ניצחונות ועשרים הפסדים). אפשר לדלג למשחק ביום חמישי, אליו נגיע מהמקום השמיני אחרי ההפסד מחר.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  736 לייקים

סתם מתוך עניין, מאיפה המידע הזה על 20:3? עברת על כל המשחקים בשש שנים האחרונות במיוחד בשביל זה? יש לך איזו טבלת אקסל עם כל הפרטים שאתה פשוט מסנן לפי מה שמעניין אותך? אתה מריץ איזה סקריפט שמוציא לך את הנתונים מאתר המנהלת? או שיש אתר שמאפשר לעשות סינונים כאלה?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

עברתי ידנית על כל המשחקים בשביל הבדיקה הספציפית הזאת, זה לא הרבה זמן.
הפוסט קיבל 6 לייקיםFrenzytadmoredNoamהפועלits-sickRed Wolf
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

בנוסף, כנראה שמדובר באדם מסריח בלי קשר, עברתי על התגובות של בטוויטר, האיש מתכתב רק עם ינון מגל ומיקי זהר.
ביביסט מטונף וטיפש
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Money
קיבל.ה  564 לייקים

יובל כתב: 06 מרץ 2022, 21:25 שתי הקבוצות בסגלים מלאים עד כמה שידוע לי.

משחק חסר סיכוי. כפיר מועלם שופט, המאזן שלנו איתו ב-6 השנים האחרונות הוא 3:20 (שלושה ניצחונות ועשרים הפסדים). אפשר לדלג למשחק ביום חמישי, אליו נגיע מהמקום השמיני אחרי ההפסד מחר.
מבחן של הקהל האם למד אחרי אירועי מאירסון לעשות לחץ
אמיתי על שופטים
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

סומך כתב: 06 מרץ 2022, 22:21 בנוסף, כנראה שמדובר באדם מסריח בלי קשר, עברתי על התגובות של בטוויטר, האיש מתכתב רק עם ינון מגל ומיקי זהר.
ביביסט מטונף וטיפש
זה לא בנוסף, זו בדיוק הנקודה. מדובר בשונא הפועל מהזן הגרוע ביותר. אין לו עניין להעביר משחקים של הפועל בצורה הוגנת ואולי לדפוק אותנו בקטנה, בכל משחק של הפועל המטרה היחידה לנגד עיניו היא שנפסיד.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יובל כתב:
סומך כתב: 06 מרץ 2022, 22:21 בנוסף, כנראה שמדובר באדם מסריח בלי קשר, עברתי על התגובות של בטוויטר, האיש מתכתב רק עם ינון מגל ומיקי זהר.
ביביסט מטונף וטיפש
זה לא בנוסף, זו בדיוק הנקודה. מדובר בשונא הפועל מהזן הגרוע ביותר. אין לו עניין להעביר משחקים של הפועל בצורה הוגנת ואולי לדפוק אותנו בקטנה, בכל משחק של הפועל המטרה היחידה לנגד עיניו היא שנפסיד.
אם זה נכון ואין קרנבל עד המשחק מצידנו לא למדנו כלום, כי אם הוא בא מחר במוד מאירסון אף אחד לא יעצור אותו וגם השחקנים כבר יבינו שהעונה הזו אבודה כי את השופטים לא ננצח.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

Money כתב: 06 מרץ 2022, 22:39
יובל כתב: 06 מרץ 2022, 21:25 שתי הקבוצות בסגלים מלאים עד כמה שידוע לי.

מבחן של הקהל האם למד אחרי אירועי מאירסון לעשות לחץ
אמיתי על שופטים
אני חייב שתזביר לי את הנק' הזאת
אני יכול להבין איך לחץ על שופט *ניטראלי* אמור לגרום לו לחשוב פעמיים לפני החלטה גבולית נגד הקב' הביתית (נניח)
אבל אם שופט בא לזיין אותך כאג'נדה, איזה לחץ אמור להשפיע עליו? מה אמור לקרות תחת אותה הגדרה של לחץ?
כי מאיפה שאני יושב, זה רק אמור לסייע לו לפתור את הדיסוננס, "הנה, אני לא מזיין אותם כי אני חסר אתיקה בסיסית, אלא כי הם חבורת חארות ומגיע להם"

שלא תבין, אני אקלל אותו מיני קילולים ואשרוק עם שתי אצבעות בלשון, אבל לא מבין מה הציפייה שיצא מזה חוץ מוהצאת קיטור
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

נכון. מול שופטים נייטרליים, לחץ יכול להשפיע עליהם לחשוב שהם דופקים אותנו ולנסות לאזן את השריקות.

מועלם בא מראש כדי לדפוק אותנו בכוונה. כל הלחץ בעולם לא יעזור. גם שני השופטים האחרים לא יכולים לשפוט באופן כל כך מוטה לטובנתו כמו שהוא שופט נגדנו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אני חושב שקללות אישיות נגד החיים האישיים שלהם זה המפתח.
לדוגמה לצעוק למאירסון:״נבוא להפגין מול הבית ספר של הילדות שלך״ יגרום לו לחשוב פעמיים.
זה מגעיל, זה מלוכלך, אבל ככה הולכים נגד נוכלים ששודדים אותנו.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

בתור מישהו שניסה לעשות את זה, זה לא עובד. ההצהרות האלה חסרות כיסוי וזה ברור. אף אחד אפילו לא מחכה להם מחוץ לאולם בסוף המשחק.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

מהלך מתוחכם של משבץ השופטים (ביטון?). אין בעיה, לא נשלח לכם את מאירסון אבל נשלח מישהו אחר ש"יעשה את העבודה", גם עליו תתלוננו? זה רק יוציא אתכם "מתלוננים סדרתיים" ואף אחד לא יקשיב לכם.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
neno
קיבל.ה  33 לייקים

Money כתב: 06 מרץ 2022, 23:51 אני חושב שקללות אישיות נגד החיים האישיים שלהם זה המפתח.
לדוגמה לצעוק למאירסון:״נבוא להפגין מול הבית ספר של הילדות שלך״ יגרום לו לחשוב פעמיים.
תשמעו הגזמתם לגמרי
אני מבין ומצדיק את אלו שמחרימים את החומוסיה של ביטון ואת משרד רואי החשבון של מאירסןן אבל ללכת להפגין מול הבית ספר של הילדים נסעתם רחוק מידי...
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  736 לייקים

neno כתב: 07 מרץ 2022, 07:08
Money כתב: 06 מרץ 2022, 23:51 אני חושב שקללות אישיות נגד החיים האישיים שלהם זה המפתח.
תשמעו הגזמתם לגמרי
אני מבין ומצדיק את אלו שמחרימים את החומוסיה של ביטון ואת משרד רואי החשבון של מאירסןן אבל ללכת להפגין מול הבית ספר של הילדים נסעתם רחוק מידי...
למה שלהתנהלות מושחתת לא תהיה השלכה על החיים האישיים?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  736 לייקים

יובל כתב: 06 מרץ 2022, 23:09 נכון. מול שופטים נייטרליים, לחץ יכול להשפיע עליהם לחשוב שהם דופקים אותנו ולנסות לאזן את השריקות.

מועלם בא מראש כדי לדפוק אותנו בכוונה. כל הלחץ בעולם לא יעזור. גם שני השופטים האחרים לא יכולים לשפוט באופן כל כך מוטה לטובנתו כמו שהוא שופט נגדנו.
היה משחק חוץ שמועלם שפט ואסתרון היה השופט הראשי. היה שקט באולם והיה מצב שאסתרון עמד ממש לידי וצעקתי לו שיראה מה מועלם עושה לנו, שכל ההחלטות שלו נגדנו. אסתרון הסתכל עליי והקשיב (יש לו קטע כזה, הוא אוהב להקשיב לשטויות של הקהל) והיו כמה מהלכים אחר-כך שהוא לקח את השריקה מהר למרות שהוא היה השופט הרחוק ומועלם היה הקרוב לאירוע.
מה שאני מנסה להגיד זה שלשופט הראשי יכולה להיות השפעה ואני בטוח שיש שופטים שיודעים כמה מאירסון ומועלם בעייתיים ורק צריך להזכיר להם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךChegi
Money
קיבל.ה  564 לייקים

יובל כתב: 07 מרץ 2022, 01:53 בתור מישהו שניסה לעשות את זה, זה לא עובד. ההצהרות האלה חסרות כיסוי וזה ברור. אף אחד אפילו לא מחכה להם מחוץ לאולם בסוף המשחק.
חייבים שהלחץ על השופטים השתנה, אפילו כמו לחכות להם מחוץ לאולם. מלבד זאת, לחץ על השופטים לא יכול להיעשות רק אחרי הפסדים.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Money
קיבל.ה  564 לייקים

לצערי הרב, לפי קצב מכירת הכרטיסים למשחק החשוב הזה, הקהל של הפועל ישן או שפשוט לא באמת מעניין אותו
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

בוז אחרי שריקות וקריאות "ביזיון/מהמר" זה המינימום. אפילו בגמר לא היה בוז אחרי כל שריקה.
סמל אישי של משתמש
לוסיאנו
קיבל.ה  30 לייקים

מישהו מוכר להיום כרטיס?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

ביביסט מטונף וטיפש
אז אם הוא מצביע ליכוד הוא ביביסט מטונף וטיפש?
ואתה מה? אירסטוקרט שמצביע למרצ?
זו המפלגה שהדמות לחיקוי שלה הוא מנהיג פלשתיני שרצח להטבים ונשים הוא ספורט לאומי אצלו, לא?

בושה שהתגובה הגזענית שלך נשארה פה כאילו כלום, כי קשר לספורט אין לה, אבל ריח רע של גזענות יש לה ועוד איך.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

7even כתב:
ביביסט מטונף וטיפש
אז אם הוא מצביע ליכוד הוא ביביסט מטונף וטיפש?
ואתה מה? אירסטוקרט שמצביע למרצ?
זו המפלגה שהדמות לחיקוי שלה הוא מנהיג פלשתיני שרצח להטבים ונשים הוא ספורט לאומי אצלו, לא?

בושה שהתגובה הגזענית שלך נשארה פה כאילו כלום, כי קשר לספורט אין לה, אבל ריח רע של גזענות יש לה ועוד איך.
*קצף מהפה*
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

וואו 20 הודעות לפני המשחק וכולן סביב מועלם. שופט בזוי ודוחה ועדיין אנשים פה חרצו את דינו של המשחק לפני הג׳אמפ וכבר מחפשים פעולות נקם.
יש כדורסל היום זה הרבה יותר חשוב מהתייחסות כזו לכפיר מועלם.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Money כתב:
יובל כתב: 07 מרץ 2022, 01:53 בתור מישהו שניסה לעשות את זה, זה לא עובד. ההצהרות האלה חסרות כיסוי וזה ברור. אף אחד אפילו לא מחכה להם מחוץ לאולם בסוף המשחק.
חייבים שהלחץ על השופטים השתנה, אפילו כמו לחכות להם מחוץ לאולם. מלבד זאת, לחץ על השופטים לא יכול להיעשות רק אחרי הפסדים.
אני חושב מעבר, ללכת למשחקים שמאירסון שופט לא אותנו ולשבת עליו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

לוסיאנו כתב: 07 מרץ 2022, 15:52 מישהו מוכר להיום כרטיס?
אני מוסר 2 אני כבר באולם אז מי שצריך שישלח הודעה בפרטי
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  581 לייקים

לינק שעובד?
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

אואנס לא נותן נק,לא נותן הגנה על סנטרים,לא נותן ריבואנד. מישהו יודע מה הוא נותן ?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

מובילים 7 במחצית. משחק טוב. הבעיה העיקרית אצלינו-וזה לא חדש- ריבאונד.
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

מוכן לתת ליאנג 300 אלף דולר ולשחק עם 3 זרים עונה הבאה. איזה רוצח
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

זלמנסון פשוט רע. איזה הבדל מלפני חודש וחצי
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

יש למישהו לינק למי שתקוע בעבודה?
בבקשה בבקשה
פליז פליז
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Nati
קיבל.ה  1011 לייקים

יאנגגג
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

תודה (לא מצליח לפתוח, הדפדפן מתעקש שזה אתר לא נחמד :( )
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

נתנו גז בשלישי, מובילים 19. לא נגמר.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

למי ששם כמה קהל הגיע ? לא הצלחתי להגיע בסוף
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
Nati
קיבל.ה  1011 לייקים

ניצחון טוב
ASAFABADI
קיבל.ה  178 לייקים

המשחק הכי יפה שראיתי נראלי בחיים של הפועל
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  770 לייקים

איזה הצגה. לא אסלח לגייקובן על ההחטאה שקלקלה לטוקוטו טריפל דאבל :sh-grin:
אחלה הפועל, פשוט תענוג
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

תצוגת כדורסל ברמה של הארלם גלובטרוטרס.

אני נהנה מהפועל כמו שלא נהנתי מאז חזרנו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםASAFABADIChegi
שליחת תגובה