הארכת חוזים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

עדיין לא נרגעתי מאתמול. הלב כואב, כולם יודעים שאסור לדבר איתי היום. אבל דווקא היום, כשהראשים מושפלים, צריך לאגור כח , לפעול בראציונאליות, ועכשיו לנסות לסגור על הארכת חוזים לזרים (3/4).
אולי עכשיו ההיתכנות גדולה יותר.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הלוואי אם הזרים איכשהו ישארו + הישראלים הטובים + זר גבוהה טוב צפויה לנו עונה יפה.

לצערי אני לא רואה את זה קורה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

יאנג, טוקוטו ובראון - וואו. מסביבם הרבה חבר'ה שנלחמים ונותנים את הלב על המגרש, אבל קשה להצביע על עוד מישהו (חוץ מטימור אולי) שאתה רגוע בהתקפה כשהכדור אצלו ביד.
שלושה שחקנים שהופיעו לכל המשחקים החשובים שלנו. לא יודע מתי פעם הבאה נזכה לכזאת שלישיית זרים. הלוואי שיצליחו להשאיר אותם, אבל אני פסימי...
מקווה שיצליחו להגדיל את התקציב בעקבות העונה הזאת.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

לא נראה לי שיש סיכוי להשאיר את גייקובן אחרי אתמול, אם עוד מישהו ראה אותו אחרי המשחק אתמול..
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Money כתב:לא נראה לי שיש סיכוי להשאיר את גייקובן אחרי אתמול, אם עוד מישהו ראה אותו אחרי המשחק אתמול..
מה היה.?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

Chegi כתב: 18 פברואר 2022, 11:40
Money כתב:לא נראה לי שיש סיכוי להשאיר את גייקובן אחרי אתמול, אם עוד מישהו ראה אותו אחרי המשחק אתמול..
מה היה.?
צרח על הצוות המקצועי ועל ההנהלה ודקה אחרי שנגמר המשחק כבר ירד לחדר הלבשה ולא חזר יותר
Red_man
קיבל.ה  469 לייקים

Money כתב: 18 פברואר 2022, 11:47
מה היה.?
צרח על הצוות המקצועי ועל ההנהלה ודקה אחרי שנגמר המשחק כבר ירד לחדר הלבשה ולא חזר יותר
אוקיי ו? אז מה אתה מנסה לומר שהפועל לא תרצה להשאיר אותו? או שהוא לא ירצה להישאר כי הפסדנו אתמול?
Money
קיבל.ה  564 לייקים

Red_man כתב: 18 פברואר 2022, 11:56
Chegi כתב: 18 פברואר 2022, 11:40 מה היה.?
אוקיי ו? אז מה אתה מנסה לומר שהפועל לא תרצה להשאיר אותו? או שהוא לא ירצה להישאר כי הפסדנו אתמול?
שהוא לא ירצה להישאר לדעתי
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

Money כתב:
מה היה.?
וואו, שחקן התעצבן אחרי הפסד כואב. זה דבר שמעולם לא נראה במחוזותינו
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
Red_man
קיבל.ה  469 לייקים

Money כתב: 18 פברואר 2022, 12:01
Red_man כתב: 18 פברואר 2022, 11:56

שהוא לא ירצה להישאר לדעתי
למה שלא ירצה? כי הפסדנו? הוא הפסיד גם עם מגדל תארים ולא בגלל זה הוא עזב.
אם הוא יעזוב זה לא בגלל שהפסדנו תואר זה בגלל כסף
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

זה כדורסל. אין דבר כזה להאריך חוזה או ליצור המשכיות עם שחקנים שאתה רוצה (זה ככה גם בכדורגל כשאתה לא עשיר).
מחר או עוד חודש תבוא מלאגה, מכבי או זניט, תציע חוזה למישהו מהזרים שלנו ונגמר הסיפור.

ספיציפית עם שלושת אלה, אולי אפשר להשאירם.
טוקוטו כבר כשל בספרד, ג'ייקובן נראה לי "אוהב את ישראל" וכאלה ויאנג אני בספק אם תבוא איזו אסטודיאנטס שתיקח אותו (למרות שלמה לא?).
בכל מקרה לא הייתי מפתח ציפיות.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  651 לייקים

לדעתי ראיתי את ג'קובן צורח וכועס על פרנקו כשהוא הכניס את לוטן ועשה את זה שוב אחרי הבלתי ספורטיבית ששרקו לו

Sent from my IN2023 using Tapatalk

ranjef
קיבל.ה  686 לייקים

רדנקו כתב:לדעתי ראיתי את ג'קובן צורח וכועס על פרנקו כשהוא הכניס את לוטן ועשה את זה שוב אחרי הבלתי ספורטיבית ששרקו לו

לא ראיתי את זה, אבל הוא צודק
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaKarl Marx
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

גם אני התעצבנתי כשהוא הכניס את אמסלם
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Charlie
קיבל.ה  443 לייקים

ארבעת המופלאים כתב:עדיין לא נרגעתי מאתמול. הלב כואב, כולם יודעים שאסור לדבר איתי היום. אבל דווקא היום, כשהראשים מושפלים, צריך לאגור כח , לפעול בראציונאליות, ועכשיו לנסות לסגור על הארכת חוזים לזרים (3/4).
אולי עכשיו ההיתכנות גדולה יותר.
להפך, ההיתכנות ירדה. מי שרצה לפגוע אנושות בהפועל בעזרת הטיית התוצאה של הגמר באמצעות שיפוט מגמתי - הצליח.

זכיה בגביע היתה נותנת "בוסט" מטורף. "הפועל חזרה" היו הכותרות בעיתונים. רמי כבר היה סוגר עם ספונסרים במהלך סוף השבוע. כבר היו מתחילים לתכנן את חיזוק הסגל לעונה הבאה.

אבל עכשיו? אני לא רואה אותנו מנצחים אפילו את ראשלצ ביום ראשון. האוויר יצא מהמפרשים. אולי עדיף לחזור למה שהיה פה בשנים האחרונות. בלי אכזבות ושערוריות שיפוט. פליי אוף אחת לכמה שנים והדחה מהירה וזהו. חיים שקטים, פנאן. תשאיר לירושלים את מכבי והתארים. לא בשבילנו.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

El dudernio
קיבל.ה  1269 לייקים

סומך כתב: 18 פברואר 2022, 12:34 גם אני התעצבנתי כשהוא הכניס את אמסלם
צרחתי את זה כמו מטומטם ביציע.

וגם איפה טוקטו בדקות הסיום שהיה ברור שצריך סטופ הגנתי והוא שכח אותו על הספסל
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

רדנקו כתב: 18 פברואר 2022, 12:27 לדעתי ראיתי את ג'קובן צורח וכועס על פרנקו כשהוא הכניס את לוטן ועשה את זה שוב אחרי הבלתי ספורטיבית ששרקו לו

גם אמי ראיתי את זה. בהכנסה שלו הוא התעצבן ובפאוול השתגע והצביע על הראש בצורה שאומרת ״תהיה חכם!״
צודק במאה אחוז, זה היה במצב של שיוויון והטמטום של השחקן החא חכם הזה הוציא לנו קצת אוייר
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

אין אחד שלא הבין שבמקום יאנג צריך את קולשוב ולא את אמסלם.
לא הייתה בכלל עבירה בבלתי ספורטיבית אבל זה היה ברור לכולם.
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  231 לייקים

אתם משוגעים שאתם בכלל מנסים לדבר מקצועית, כל מה שהייתם מחליפים או משנים, שלושת המוסקרטים היו מוצאים דרך לזיין אותנו.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

גייקובן וטוקוטו זה מאסט גם יאנג הלוואי
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1014 לייקים
יצירת קשר:

לדעתי אם ימשיכו בכושרם הנוכחי אין סיכוי שנעמוד בדרישות הכלכליות של יאנג וטוקוטו בשנה הבאה. גייקובן זה סימן שאלה, הוא פציע ומבוגר יחסית. בהנחה שמסיים את העונה בכושר טוב ולא נפצע אולי ירצה לעשות עוד כמה ג'ובות במקום אחר. אבל אולי גם יעדיף יציבות ולהמשיך אצלנו.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
Charlie
קיבל.ה  443 לייקים

Tenacious D כתב:אתם משוגעים שאתם בכלל מנסים לדבר מקצועית, כל מה שהייתם מחליפים או משנים, שלושת המוסקרטים היו מוצאים דרך לזיין אותנו.
בדיוק.
כל הניתוח המקצועי מגוחך. הרי הפועל לא הפסידה בגלל שמקצועית היתה פחות טובה או פרנקו טעה וכו'. הפועל הפסידה כי היה מי שרצה שהיא לא תזכה, ודאגו לשלוח שופטים שיבטיחו את זה.
נקודה.

הפוסט קיבל 3 לייקיםTenacious DgershonHaunter
אדום
קיבל.ה  745 לייקים

אז בשביל מה להעמיד בכלל קבוצה בעונה הבאה, בואו פשוט נוותר כי "יש מי שרוצה שלא נזכה"
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  231 לייקים

אדום כתב: 19 פברואר 2022, 17:04 אז בשביל מה להעמיד בכלל קבוצה בעונה הבאה, בואו פשוט נוותר כי "יש מי שרוצה שלא נזכה"
שמע, צר לי אבל זה לא רחוק מהמציאות.

הפועל תל אביב סל לא יכולה לקחת תואר כי לא יתנו לנו אלא אם נתעלה בצורה קיצונית. כמו שכבר כתבתי, רק כי היינו טובים זה היה צמוד ונגמר הפרש חד ספרתי. במשחק לא טוב שלנו עם השיפוט הזה היה צריך להגמר 25.

שוב פעם, תגידו שאני מגזים, אפס לוזר בכיין מה שתרוצים, הפועל תל אביב לא יכולה לקחת תואר בכדורסל הישראלי!!
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
Charlie
קיבל.ה  443 לייקים

אדום כתב:אז בשביל מה להעמיד בכלל קבוצה בעונה הבאה, בואו פשוט נוותר כי "יש מי שרוצה שלא נזכה"
אתה מעמיד קבוצה בשביל לקחת תואר?
הפועל ת"א זה לא תארים. גם אם פעם באף פעם נגנוב בטעות גביע.
יש להפועל אידיאולוגיה, יש לה say במגוון נושאים שאינם ספורט. היא היחידה שתמיד הצביעה על הבעיה המובנית בכדורסל הישראלי ועל השחיתות של מכבי. היא מפעילה קבוצות נוער וילדים שזה חשוב לא פחות. מי שמחפש תארים וסגל נוצץ שלא יצא במחלף רוקח אלא ימשיך דרומה עד מחלף השלום ויפנה לרחוב יגאל אלון עד הסוף ....

אגב, מי שלא רוצה את הפועל לא צריך לעמוד על משמרתו כל הזמן. ממילא אחד לעשור או יותר שהפועל יכולה בכלל לאיים על משהו. בפעם האחרונה שהיינו בגמר זה היה ב-1994, הזכייה האחרונה ב-93, הדחנו את מכבי בפעם האחרונה ב-88, ניצחנו 3 דרבים רצופים ב-69 והשנה לראשונה בהיסטוריה הדחנו את מכבי ביד אליהו.

עם סטטיסטיקה כזו, צריך פעם באף פעם לדאוג לשיפוט המתאים ולשלוח את הפועל הביתה בלי כלום לעוד 10-20 שנים.

הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

שאלה לעכברי הכדורסל איך הליגה בירדן יש מה לעבור לשחק שם שנה הבאה ?
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
שליחת תגובה