ועדת חקירה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  232 לייקים

:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:
שופטים של מכבי, זה היה צריך להיות שלנו.
נערך לאחרונה על ידי Tenacious D ב 18 פברואר 2022, 08:39, נערך 2 פעמים בסך הכל.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
הפוסט קיבל לייק אחדdjhotsauce
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לגמרי שיפוט מכור, הדון כנראה שלח את חבריו לנקום והפעם מול קבוצה מצוינת ושחקן על לא יכולנו גם על השופטים.

שאף אחד מהם לא ישפוט אותנו יותר עד סוף העונה.
ועדת חקירה מחר בבוקר, לאיים בשביתה משהו. תפסיקו להיות רכים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדdjhotsauce
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  232 לייקים

אני לא צוחק שאם כל הכבוד למועדון שבנינו פה מאפס, אסור להופיע יותר לשום משחק.
אם אני כנגד כל הסיכויים והשופטים מגיע למשחק על תואר ולא יכול לנצח לא משנה מה אני אעשה, אז מה הטעם??????

לא להופיע וזהו. על הזין פיינל פור בליגה, גם את זה לא נוכל לקחת.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
הפוסט קיבל 5 לייקיםChegiRed WolfgershonHaunterCraft
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  406 לייקים

מסכים, אין שום ערך ספורטיבי במשחק שהיה היום
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

ברמה האמוציונאלית אפשר להודיע שלא מופיעים למשחקים וכאלה.
ברמה ההגיונית, כמו שאני אומר כבר שנים בכדורגל - לפעול למהלך של הבאת שופטים מחו"ל.

משחק כמו היום שהיה ברור שהשופטים יזיינו אותנו היה משחק קלאסי להביא בו שופטים מחו"ל, וככה כל משחק נגד מכבי.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
djhotsauce
קיבל.ה  2 לייקים

ועדת חקירה זה בדיוק מה שאני חשבתי.

חייבים לעשות מהלך. אם לא ינקטו צעדים משמעותיים בנושא אין מה להמשיך פה.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

עזבו זה פורום של אנשים ״ספורטיביים״ ואנשים שחושבים שמשתינים עליהם וזה גשם.
ישבו איתי שני אנשים במשחק שהם אינם אוהדי הפועל, אחד מהם(בן 64 שראה אלפי משחקי כדורסל בחייו) אמר שהוא לא זוכר דבר כזה.
השני אמר שהוא לא מבין איך הקבוצה לא יורדת מהפרקט כי זה נראה שהפועל לא יכולה לנצח את המשחק הזה בגלל השופטים.
ורק בפורום אומרים ששפטו בסדר גמור.
מנותקים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםgershonfeigenbaum99סומך
Red_man
קיבל.ה  473 לייקים

Money כתב: 18 פברואר 2022, 00:23 עזבו זה פורום של אנשים ״ספורטיביים״ ואנשים שחושבים שמשתינים עליהם וזה גשם.
ישבו איתי שני אנשים במשחק שהם אינם אוהדי הפועל, אחד מהם(בן 64 שראה אלפי משחקי כדורסל בחייו) אמר שהוא לא זוכר דבר כזה.
השני אמר שהוא לא מבין איך הקבוצה לא יורדת מהפרקט כי זה נראה שהפועל לא יכולה לנצח את המשחק הזה בגלל השופטים.
ורק בפורום אומרים ששפטו בסדר גמור.
מנותקים.
הרוב המכריע פה מתלונן על האנשים למשימות מיוחדות של הדון.
בלי קשר אף אחד לא היה מופתע מתצוגת השיפוט המרהיבה הזאת. כולם מאוננים על המדד של אוונקו אני רק שאלה מה המדד יעילות של השופטים?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  982 לייקים

אונוואקו. משחק ענק.
אם לא השופטים אף אחד לא מדבר על זה. הם לקחו לנו 10-15 נקודות באופן ישיר ועוד הרבה באופן עקיף כי הפועל בשלב מסוים שמרה מאוד רך.
צריך להגיע לראיון בפריים טיים עם קלטת עם כל האירועים הבעייתיים ולהקרין ושהמנחה לא יצליח לתפוס אותו לא מוכן.

היה ברור לכולם מההתחלה שזה מה שיקרה ועדיין מתסכל. אנחנו לא מגיעים למעמד הזה בכל שנה
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

אנואקו שחקן ענק שמעל הליגה.
ועדין השופטים היום עשו אותו גדול.
זה שהם איפשרו לו לדרוס את הגארד שלנו בכל חילוף. ואני מתכוון לדרוס פיסית ללא שריקות.
זה שהם איפשרו לו לתת גוף על שחקן שחודר לסל.
זה שהם איפשרו לו לזוז בחסימות ולתת מרפקים בחפירות.

גרם לו להיכנס למשחק שהוא התחיל לא טוב ורחוק מאוד מהסל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
רק הפועל
קיבל.ה  1452 לייקים

אז לזה כנראה אבא של דני התכוון שאמר שהפועל ניצחו את מכבי א 3 פעמים.. כי הדון שילם לשופטים וככה בני הרצליה הייתה היום סוג של מכבי ב
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  764 לייקים

סלחו לי שאני לא בקיא ברזי הענף. בכדורגל יש כל מיני וועדות מטופשות שנותנות לשופט ציון מדי שבוע או מכריעות לגבי מהלכים במחלוקת.
ישב מבקר שופטים ביציע היום? אני אשמח לדעת מה הציון שכל שופט קיבל.
זה היה שיפוט מעליב ושקוף. אני חושב שהנקודה זה לא שלהם לא שרקו (למעט בר ויאנג בסוף) אלא שכל מגע בצד שלנו נגמר בעבירה. פשוט הכל. אני לא זוכר פעם אחת שהרצליה באה בטענות על החלטה. לא זוכר ספק שריקה שהלכה לצד שלנו. היו לפחות 15 כאלה לצד שלהם.
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 18 פברואר 2022, 00:55, נערך 3 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Red_man
קיבל.ה  473 לייקים

El dudernio כתב: 18 פברואר 2022, 00:46 אנואקו שחקן ענק שמעל הליגה.
ועדין השופטים היום עשו אותו גדול.
זה שהם איפשרו לו לדרוס את הגארד שלנו בכל חילוף. ואני מתכוון לדרוס פיסית ללא שריקות.
זה שהם איפשרו לו לתת גוף על שחקן שחודר לסל.
זה שהם איפשרו לו לזוז בחסימות ולתת מרפקים בחפירות.

גרם לו להיכנס למשחק שהוא התחיל לא טוב ורחוק מאוד מהסל.
נגד כל קבוצה אחרת אוונקו עם 3 עבירות בתחילת הרבע השני כבר
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

ועדה עוד היום כי בלי זה אין מה לדבר על הישגים או תואר בעתיד בכלל
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
אוהד כורסא
קיבל.ה  283 לייקים

נתחיל בקהל שיתחיל ללחוץ על שופטים. מתחרפן מזה כל פעם מחדש. פעם אחת צעקו מהמר.
אין סיבה ששופטים לא ירעדו מולנו.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  651 לייקים

אפשר לדבר על ועדת חקירה גם עוד אלף שנה.
להפועל אין כוח ואין השפעה ושום דבר לא ישתנה.
הדבר היחיד שיכול לקרות זה שיעמידו אותנו לדין על הדיבור נגד השופטים ונחטוף עוד קנס מעבר לזה שנחטוף על זריקת החפצים למגרש.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

רדנקו כתב: 18 פברואר 2022, 09:34 אפשר לדבר על ועדת חקירה גם עוד אלף שנה.
להפועל אין כוח ואין השפעה ושום דבר לא ישתנה.
הדבר היחיד שיכול לקרות זה שיעמידו אותנו לדין על הדיבור נגד השופטים ונחטוף עוד קנס מעבר לזה שנחטוף על זריקת החפצים למגרש.

Sent from my IN2023 using Tapatalk
צודק. וועדת חקירה לא תהיה כל עוד הדון בסביבה. אלו ציפיות נאיביות.
אני כן מאמין שרמי יכול לרתום את ירושלים ועוד כמה קבוצות ולהוביל מהלך שיאפשר הבאת שופטים זרים למשחקים חשובים.
בדיוק כמו בכדורגל - אני טוען שכשהיסודות רקובים, הניצחונות הכי גדולים של הפועל צריכים להיות לא על הדשא או הפרקט, אלא בהובלת רפורמות ושינוי של הכללים במסדרונות של האיגוד.

אבל בלי קשר - מקווה שבפעם הבאה ששלושת שופטי הגמר ישובצו למשחק בית שלנו, הם יקבלו כל-אחד מהם קבלת פנים שתיזכר לעוד הרבה זמן (למען הסר ספק - קבלת פנים ללא פגיעה פיזית במי מהם) - גם במחיר של קנסות, סגירת יציעים וכדומה.
לשתוק ולהדחיק את תצוגת השיפוט מאתמול זו לא אופציה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדfeigenbaum99
Money
קיבל.ה  564 לייקים

הפועל הייתה צריכה להודיע כבר אתמול שהיא לא תעלה לאף משחק העונה במידה ואחד השופטים האלה יהיה בצוות השיפוט.
אבל אנחנו רגילים שמשתינים עלינו ואנחנו אומרים שזה גשם.
אין אחד מיושבי האולם, שחושב שהשיפוט היה תקין ובכל זאת רק במועדון שלנו שקט מופתי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

קודם כל מסיבת עיתונאים עם סרטון של כל "טעויות" השיפוט של שלושת המושחתים.
להגיד את האמת בצורה הכי ברורה - הפסדנו את המשחק בגלל שיפוט מושחת. כנראה מישהו מלמעלה רצה שהפועל ת"א לא תניף גביע.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

קודם כל להעלות פוסט עם סרטון של הטעויות.
במסיבת עיתונאים הבאה לפתוח בסרטון ולדבר על זה שיושב ראש איגוד השופטים היה יושב ראש בני הרצליה.

אחר כך יתחיל קרנבל תקשורתי של כמה ימים שלאחריהם יהיה טיפה קשה יותר לשרוק נגדנו, טיפה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

טכנית לארז כתב: 18 פברואר 2022, 11:22 קודם כל מסיבת עיתונאים עם סרטון של כל "טעויות" השיפוט של שלושת המושחתים.
להגיד את האמת בצורה הכי ברורה - הפסדנו את המשחק בגלל שיפוט מושחת. כנראה מישהו מלמעלה רצה שהפועל ת"א לא תניף גביע.
סרטון עם כל טעויות השיפוט ללא ספק יהיה בעל אימפקט חזק, אפשר להריץ את זה ברשתות ואפילו להגיע למדינות אחרות, להציג את הכדורסל הישראלי באור שלילי, חובבני, מושחט

בשביל סרטון כזה לא צריך את ההנהלה, רק צריך מישהו שיודע לערוך וידאו

ההנהלה צריכה לחשוב על פיתרון בר השמה שימנע ממקרים כאלו לחזור שוב

ויותר חשוב, ההנהלה צריכה לחשוב איך היא ממנפת את ההגעה לגמר והעניין הציבורי כדי להכניס עוד כסף לקופה כך שהפועל באמת תגיע למעמדים האלו שוב
long live the zapta
הפוסט קיבל 2 לייקיםMoneyסומך
Money
קיבל.ה  564 לייקים

פעם לימדו אותי שהדבר הכי טוב לעשות הוא לעשות את הדבר הנכון, הדבר השני הכי טוב לעשות הוא לעשות את הדבר הלא נכון,אבל הדבר הכי גרוע לעשות הוא לא לעשות כלום.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

הגבלסייה של שימון כבר תדאג לקרוא לזה "נאום הבכי" או משהו בסגנון אבל הדבר הכי חשוב זה ליצור הד ושיח סביב השחיתות הזו.
זה, סרטון ומילים חריפות (שהן גם 100% מוצדקות במקרה הזה) - זה הדבר היחיד שיכול ליצור הד.

אז האוזמן יגיד אחרי זה באולפן ברקנטי "הפועל ת"א בוכים" ומירי נבו תוסיף "הם גם פשוט לא היו במשחק טוב" וכאלה. שיזדיינו שניהם.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  858 לייקים

דווקא האוזמן אמר משהו על השיפוט אתמול אם אני לא טועה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

טכנית לארז כתב: 18 פברואר 2022, 11:47 הגבלסייה של שימון כבר תדאג לקרוא לזה "נאום הבכי" או משהו בסגנון אבל הדבר הכי חשוב זה ליצור הד ושיח סביב השחיתות הזו.
זה, סרטון ומילים חריפות (שהן גם 100% מוצדקות במקרה הזה) - זה הדבר היחיד שיכול ליצור הד.

אז האוזמן יגיד אחרי זה באולפן ברקנטי "הפועל ת"א בוכים" ומירי נבו תוסיף "הם גם פשוט לא היו במשחק טוב" וכאלה. שיזדיינו שניהם.
כאילו שהם מתנהגים שונה כשהם חושבים שהשופטים דפקו אותם. זכור לי איזשהו משחק אולי גביע שבו הם לא עלו חזרה לקבלת המדליות (מקום שני) או משהו וטכנית פשוט ביזו לחלוטין את המעמד. לא זוכר שהיה על זה הרבה רעש שלילי. טוב נו, ככה זה בגבלסייה...
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

אם הרוח של ההנהלה עכשיו זה "תודה לכולם מסע מרגש רק הפועל לא תשברו אותנו כל הכבוד להרצליה" אז באמת שזה יהיה מאכזב מאוד.

אני חושב שבתור קבוצת אוהדים צריך לתת חשיבות למה שהאוהדים אומרים.
האוהדים רוצים צעדים. תעשו במינימום מסיבת עיתונאים עם סרטון של כל הרגעים המושחתים שהיו פה.
פרנקו ורמי כהן.

על הזין המחמאות להרצליה. נמאס כבר.
שליחת תגובה