גמר גביע נגד בני הרצליה 17/2

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
הוקיץ'
קיבל.ה  3916 לייקים

למודי סבל אנחנו, אבל זה היה כואב.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

KingAlpaca כתב: 17 פברואר 2022, 23:02 הקבוצה היותר טובה ניצחה.
חבל שהשופטים עזרו להם, הם לא היו צריכים את זה.
הם קבוצה מעולה.
אבל השופטים ברבע השני החזירו אותם למשחק לבד ובכל רגע שהמומנטום יכל לעבור אלינו הם דאגו לשרוק את השריקות הנכונות...

בנוסף הם הכניסו את הגבוה שלהם למשחק. שמרנו עליו מעולה ברבע ראשון כאשר הם איפשרו מגע של שתי הקבוצות. מהרגע שהם איפשרו מגע רק בצד 1 הוא התחיל לחפור בצבע ולשחק סופר אגרסיבי בהגנה. היו לו בערך 15 עבירות המשחק ורק על 4 השופטים הגיבו. כמות ה +1 שהם קיבלו לעומתנו בכלל היתה מטורפת. מדהים שנשארנו במשחק אבל זה רק בגלל שלשות... מבחינת משחק מסודר והתקפה נכונה לא היינו שם בחצי השני.

ועוד משהו בסוף.
למה אמסלם למה?
ולמה טוקטו דקה לסיום כשאנחנו בפיגור וחייבים סטופ הגנתי נמצע על הספסל?
נערך לאחרונה על ידי El dudernio ב 18 פברואר 2022, 00:09, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

פרנקו שוב עם קרדיט מוגזם לזלי בדקות האחרונות.
2-3 טעויות רצופות שלו, גם בהגנה וגם בהתקפה. זה לא שאואנס עצר את אונוואקו אבל הוא הקשה עליו הרבה יותר מאשר זלי.
אפשר לומר שאורן אהרוני (הדי טירון) עשה בית ספר לפרנקו, שכמובן שוב נחנק מול קבוצה שהיא לא מכבי/ירושלים.
ולמאירסון אני מאחל את כל סוגי המחלות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

הפסדנו לשלישיית שופטים.
אין מה לנתח מקצועית פה בכלל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםdjhotsauceRon.T
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

דר"א אני לא יודע אם זה ככה בכל גמר גביע אבל תמיד הבלונים שיש בתיקרה הם רק בצבעי הכחול לבן?
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

ranjef כתב: 18 פברואר 2022, 00:07 פרנקו שוב עם קרדיט מוגזם לזלי בדקות האחרונות.
2-3 טעויות רצופות שלו, גם בהגנה וגם בהתקפה. זה לא שאואנס עצר את אונוואקו אבל הוא הקשה עליו הרבה יותר מאשר זלי.
אפשר לומר שאורן אהרוני (הדי טירון) עשה בית ספר לפרנקו, שכמובן שוב נחנק מול קבוצה שהיא לא מכבי/ירושלים.
ולמאירסון אני מאחל את כל סוגי המחלות.
דווקא מבין את זה לגמרי. אונוואקו עשה גם מאוונס וגם מזלי שטיח. פרנקו פשוט ניסה הכל. ניסה להחליף, ניסה מאחורה, ניסה מקדימה, ניסה דאבל טים. כלום לא עבד. כל הנקודות של הרצליה היו ממנו או מאיזה פיק אנד רול עליו. היה יכול לעשות גם עוד 10 נקודות בקלות
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
ranjef
קיבל.ה  692 לייקים

אבל זלי גם מוסיף טעויות בהתקפה ושלשות הזויות. אואנס הרבה יותר אחראי, למרות שהרצליה סגרו יפה את ההאלי הופים של גייקובן אליו. הם התכוננו אלינו הרבה יותר טוב מאשר אנחנו אליהם
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

ranjef כתב: 18 פברואר 2022, 00:37 אבל זלי גם מוסיף טעויות בהתקפה ושלשות הזויות. אואנס הרבה יותר אחראי, למרות שהרצליה סגרו יפה את ההאלי הופים של גייקובן אליו. הם התכוננו אלינו הרבה יותר טוב מאשר אנחנו אליהם
זלי השנה עם 42% לשלוש, ורק לפני שלושה ימים פק כמה שלשות חשובות. למה שלא יזרוק?
וגם אואנס עשה שטויות, כולל עזרות מיותרות שחטף צעקות מפרנקו. שניהם פשוט לא הסתדרו בכלל עם אונוואקו (כמו כל הליגה). הוא מלכתחילה רמה מעליהם, וכשהשופטים איתו והוא מבין את זה, אז זה כבר הופך ל3 רמות מעליהם.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

הפועל כתב:
ranjef כתב: 18 פברואר 2022, 00:37 אבל זלי גם מוסיף טעויות בהתקפה ושלשות הזויות. אואנס הרבה יותר אחראי, למרות שהרצליה סגרו יפה את ההאלי הופים של גייקובן אליו. הם התכוננו אלינו הרבה יותר טוב מאשר אנחנו אליהם
זלי השנה עם 42% לשלוש, ורק לפני שלושה ימים פק כמה שלשות חשובות. למה שלא יזרוק?
וגם אואנס עשה שטויות, כולל עזרות מיותרות שחטף צעקות מפרנקו. שניהם פשוט לא הסתדרו בכלל עם אונוואקו (כמו כל הליגה). הוא מלכתחילה רמה מעליהם, וכשהשופטים איתו והוא מבין את זה, אז זה כבר הופך ל3 רמות מעליהם.
אונוואקו שחקן טוב,אבל מה שעושה אותו טוב בארץ זה הגודל שלו.
אם הוא באמת כזה גדול,איפה הוא היה עד העונה הזאת?
djhotsauce
קיבל.ה  2 לייקים

KingAlpaca כתב: 17 פברואר 2022, 23:02 הקבוצה היותר טובה ניצחה.
חבל שהשופטים עזרו להם, הם לא היו צריכים את זה.
איזה שטויות.
עם שיפוט מחו"ל היינו מסיימים את הסיפור ברבע הראשון.
אונואקו סיים עם 3 עבירות והיו לפחות עוד 3 שהוא עשה ולא נשרקו. זה קריטי.
מעל הכל (וזה הורגש מאוד חזק במגרש) הם שינו את המומנטום, עיצבנו את כולם הוציאו אותנו מאיזון.
הרצליה קבוצה מעולה, ועדיין היינו מנצחים אותם היום אם השיפוט היה הוגן ושפוי.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום בבית
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

הוא פשוט דפוק בראש ולכן לא הגיע לכלום.
גם היום אם זה לא היה מול הפועל הוא היה עף עם שתי טכניות לפחות.
בסופו של דבר גם עם השיפוט המזעזע, לולא קריסה מנטלית מוחלטת שלנו בדקות האחרונות (בעיקר של בראון ובר שהתעקשו שוב ושוב לנסות לחדור וחטפו גגות (כשבר עשה את זה למרות שקיבל מבטים לשלוש והתעקש להטעות ולנסות לחדור עם הראש בקיר לתוך היער) או שיצאנו מטיים אאוט ושבראון החליט לנסות אלי הופ ליאנג ועוד טעויות מזעזעות.
בסופו של דבר קיבלנו היום אפס תרומה מהספסל ולכן השחקנים המובילים שלנו פשוט נפלו מהרגליים.
היו גם טעויות של פרנקו כששכח למשל את טוקוטו דקות ארוכות על הספסל ברבע הרביעי, אבל אי אפשר להיות מושלם וזה לא מה שהפסיד את המשח'.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioהוקיץ'
רק הפועל
קיבל.ה  1456 לייקים

למה אבא של אבדיה התכוון שאמר שהפועל ניצחו את מכבי א העונה 3 פעמים?
djhotsauce
קיבל.ה  2 לייקים

למי שבמקרה פספס את השרשור.
הכתובת הייתה על הקיר.
המועדון צריך לצאת מחר למלחמה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

טוקוטו הופעל כשומר על גארד במקום עזרה אוטומטית על אונואקו ולכן העזרה באה מצידו של יאנג שצבר מהר מדי עבירות וזו הטעות העיקרית של פרנקו, בלי קשר לטיימינג חילוף כזה או אחר של שחקן שעשה שטויות ואו טיימינג של פסק זמן.
אם כל הכבוד לעבודת הכנה טובה מול מכבי וירושלים, מול קבוצות פחות "מפורסמות" כמו באר שבע פרנקו פחות חד.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

ADOM כתב: 18 פברואר 2022, 08:17 טוקוטו הופעל כשומר על גארד במקום עזרה אוטומטית על אונואקו ולכן העזרה באה מצידו של יאנג שצבר מהר מדי עבירות וזו הטעות העיקרית של פרנקו, בלי קשר לטיימינג חילוף כזה או אחר של שחקן שעשה שטויות ואו טיימינג של פסק זמן.
אם כל הכבוד לעבודת הכנה טובה מול מכבי וירושלים, מול קבוצות פחות "מפורסמות" כמו באר שבע פרנקו פחות חד.
התחלת מולו מעולה בהגנה.. הוצאת אותו מהצבע והכרחת אותו לקחת זריקות מחצי מרחק.

ברגע שכל פעם שהוא נכנס עם הכוח שלו בשחקן שלנו הוא קיבל שריקה, הוא התחיל לחפור פנימה עם מרפקים ובכח מול זה אין לנו מה לעשות. אבל ההיתר הזה לפיסיות המוגזמת שלו ניתן גם בהגנה ובכל חדירה עליו הוא ייצר מגע של גוף על שחקן באויר, דבר שהקשה מאוד על שחקני הפנים שלנו והגארדים
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

רק הפועל כתב: 18 פברואר 2022, 00:59 למה אבא של אבדיה התכוון שאמר שהפועל ניצחו את מכבי א העונה 3 פעמים?
הוא קורא לקבוצה שלו מכבי ב, סוג של קבוצת פיתוח שלהם.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

El dudernio כתב: 18 פברואר 2022, 08:27
ADOM כתב: 18 פברואר 2022, 08:17 טוקוטו הופעל כשומר על גארד במקום עזרה אוטומטית על אונואקו ולכן העזרה באה מצידו של יאנג שצבר מהר מדי עבירות וזו הטעות העיקרית של פרנקו, בלי קשר לטיימינג חילוף כזה או אחר של שחקן שעשה שטויות ואו טיימינג של פסק זמן.
התחלת מולו מעולה בהגנה.. הוצאת אותו מהצבע והכרחת אותו לקחת זריקות מחצי מרחק.

ברגע שכל פעם שהוא נכנס עם הכוח שלו בשחקן שלנו הוא קיבל שריקה, הוא התחיל לחפור פנימה עם מרפקים ובכח מול זה אין לנו מה לעשות. אבל ההיתר הזה לפיסיות המוגזמת שלו ניתן גם בהגנה ובכל חדירה עליו הוא ייצר מגע של גוף על שחקן באויר, דבר שהקשה מאוד על שחקני הפנים שלנו והגארדים
אתה לא סותר את מה שאני אומר, טוקוטו רוב המשחק שמר על גארד אחר שלהם נדמה לי הוקר או באב (פחות על דאוסן), לכן היתה חסרה העזרה שלו בצבע.
המשחק מול הרצליה הגנתית צריך היה לסגור את אונואקו בצבע עם עזרה של שחקנים פיזיים, מצד שני לפחות שני אמסטפים לקלעים שלהם ולוותר על משחק עמדה 3 טבעי (לדוגמא לצוות את יאנג לשומר רכז ולא כעמדה שלוש). אינני אוהב להתייחס לתפקוד שחקן כזה ו/או אחר ולהאשימו, הכח וההכוונה וההחלטה תמיד בידי המאמן והעוזרים ואם רואים ששחקן עושה במכנסיים במעמד כזה ולשחקן אחר הקליעות לא הולכות זה תפקיד המאמן לדעת לעשות שינוי בזמן.
אתמול מאמן של ליגת בתי ספר ניצח וזכה בגביע.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

טוקוטו שחקן נפלא.קולע זריקות בסיבוב עם הגב לסל מדהים.
איך הוא מחטיא כבר שתי עונות כל כך הרבה מקו?
מה ההסבר?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

De Niro כתב: 18 פברואר 2022, 09:36 טוקוטו שחקן נפלא.קולע זריקות בסיבוב עם הגב לסל מדהים.
מה ההסבר?

נכון אבל זה לא חדש והרי במשחקים אחרים נצחנו בכל זאת, כפי שציינתי אני לא נוהג לטעון נגד שחקן כזה או אחר, אני מתמקד בניהול המשחק. ניהול המשחק הוא בידים של המאמן, בצד אחד היה מאמן ליגת בתי ספר שעשה שיעורי בית, בצד שני אם נתמקד באונואקו נראה שהוא תמיד מקדרר שניים שלושה כדרורים לפני הסתובבות ועליה לסל ושם היתה חייבת לבוא העזרה מטוקוטו אבל הוא בכלל קיבל משימה לשמור על קלעי ויחסית עשה זאת טוב. העניין הוא שהוא נוצל לא נכון כמעט כל המשחק.

ברור שיש טעויות שעשו שחקנים שלנו של עבירות תוקף, צעדים ופיספוסי ליאף, עבירות בלתי ספורטיביות, אחוזי קליעה וכו. אבל זה חלק מהמשחק וקרה גם בצד השני,

אני מדבר על הכנת המענה הנכון למה שהיתה ידוע לכל העולם ואישתו, עזרה מול אונואקו והצבת שחקנים אחרים כשומרים על קלעים שלהם.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

ADOM כתב:
De Niro כתב: 18 פברואר 2022, 09:36 טוקוטו שחקן נפלא.קולע זריקות בסיבוב עם הגב לסל מדהים.
מה ההסבר?

נכון אבל זה לא חדש והרי במשחקים אחרים נצחנו בכל זאת, כפי שציינתי אני לא נוהג לטעון נגד שחקן כזה או אחר, אני מתמקד בניהול המשחק. ניהול המשחק הוא בידים של המאמן, בצד אחד היה מאמן ליגת בתי ספר שעשה שיעורי בית, בצד שני אם נתמקד באונואקו נראה שהוא תמיד מקדרר שניים שלושה כדרורים לפני הסתובבות ועליה לסל ושם היתה חייבת לבוא העזרה מטוקוטו אבל הוא בכלל קיבל משימה לשמור על קלעי ויחסית עשה זאת טוב. העניין הוא שהוא נוצל לא נכון כמעט כל המשחק.

ברור שיש טעויות שעשו שחקנים שלנו של עבירות תוקף, צעדים ופיספוסי ליאף, עבירות בלתי ספורטיביות, אחוזי קליעה וכו. אבל זה חלק מהמשחק וקרה גם בצד השני,

אני מדבר על הכנת המענה הנכון למה שהיתה ידוע לכל העולם ואישתו, עזרה מול אונואקו והצבת שחקנים אחרים כשומרים על קלעים שלהם.
בכל זאת 3 החטאות במאני טיים.משמעותי.

סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

השופטים רצחו אותנו, אבל היינו יכולים לנצח גם בסיטואציה שנוצרה. בסופו של דבר, חוסר הריכוז ב-4 הדקות האחרונות של המשחק עלה לנו ביוקר.
ג'ייקובן, טוקוטו, יאנג, טימור ואולי גם זלמנסון הופיעו למשחק - אבל לא קיבלנו כלום ושום דבר מהספסל, והמשחק בהתקפה החל מהרבע השני היה מבוסס יותר מדי על פעולות קומנדו יחידים, ולא על משחק קבוצתי שוטף.
כבר בתחילת המחצית השניה היה אפשר להבין לאן הרוח נושבת ושהמשחק הזה הולך לאבדון.
קולשוב, אוונס, בני ואמסלם התאמצו והביאו לב כמו כל הקבוצה, אבל תכלס הם לא באמת הופיעו למשחק הזה במובן המקצועי (רז אדם בכלל לא ראה פרקט אם אני לא טועה), וגם פרנקו לצערי אכזב. אונואקו הרג אותנו כל המשחק ופשוט לא היה פיתרון (כן, אפילו עם הקיפוח מצד השופטים היה צריך לעשות משהו יותר אקטיבי או יצירתי כדי לעצור את אונואקו, וגם את דאוסן).
אונואקו (שהוא שחקן עצום שנתן הצגה לפנתאון) כמעט לא ירד מהפרקט, ונדמה לי שעד לרבע הרביעי הצלחנו להוציא ממנו רק עבירה אחת. פרנקו לא השכיל לזהות דרך שתעצור את אונואקו שתופר אותנו / את מופע השיפוט המחריד / את אובדן העשתונות שלנו בדקות 37-38 של המשחק... ובשורה התחתונה - חבל וכואב מאד, כי הקבוצה יכלה להיכנס אתמול לדפי ההיסטוריה של המועדון.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 2 לייקיםADOMChegi
Money
קיבל.ה  564 לייקים

עלתה לי מחשבה במהלך הלילה.
אם מאירסון מוציא הודעה היום של : הבטיחו לי 50 אלף שקל כדי לזיין את הפועל בגמר והבטיחו שהכסף יכנס עד אתמול והוא לא נכנס בגלל זה אני מפרסם את זה. אני יכול לתת לכם את השמות של כולם, של מי הבטיח לי את הכסף ומי דאג לשיבוץ שלי.

כל תסריט שהרצתי בראש זה שעדיין לאף אחד לא יהיה אכפת. אשכרה לא יעשו עם זה כלום משמעותי
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
טכנית לארז
קיבל.ה  1602 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 18 פברואר 2022, 11:02 השופטים רצחו אותנו, אבל היינו יכולים לנצח גם בסיטואציה שנוצרה. בסופו של דבר, חוסר הריכוז ב-4 הדקות האחרונות של המשחק עלה לנו ביוקר.
ג'ייקובן, טוקוטו, יאנג, טימור ואולי גם זלמנסון הופיעו למשחק - אבל לא קיבלנו כלום ושום דבר מהספסל, והמשחק בהתקפה החל מהרבע השני היה מבוסס יותר מדי על פעולות קומנדו יחידים, ולא על משחק קבוצתי שוטף.
קולשוב, אוונס, בני ואמסלם התאמצו והביאו לב כמו כל הקבוצה, אבל תכלס הם לא באמת הופיעו למשחק הזה במובן המקצועי (רז אדם בכלל לא ראה פרקט אם אני לא טועה), וגם פרנקו לצערי אכזב. אונואקו הרג אותנו כל המשחק ופשוט לא היה פיתרון (כן, אפילו עם הקיפוח מצד השופטים היה צריך לעשות משהו יותר אקטיבי או יצירתי כדי לעצור את אונואקו, וגם את דאוסן).
אונואקו (שהוא שחקן עצום שנתן הצגה לפנתאון) כמעט לא ירד מהפרקט, ונדמה לי שעד לרבע הרביעי הצלחנו להוציא ממנו רק עבירה אחת. פרנקו לא השכיל לזהות דרך שתעצור את אונואקו שתופר אותנו / את מופע השיפוט המחריד / את אובדן העשתונות שלנו בדקות 37-38 של המשחק... ובשורה התחתונה - חבל וכואב מאד, כי הקבוצה יכלה להיכנס אתמול לדפי ההיסטוריה של המועדון.
למה אובדן עשתונות?
ב79-79 בר טימור הלך לסל, סחט את הרביעית (מעשית העשירית) מאונוואקו - כלום.
אחר כך ב83-79 יאנג סחט עבירה ל-3 זריקות - כלום.

הפסדנו בגלל שופטים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious DYali
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אני עוד לא התאוששתי מהחרא הזה
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

טכנית לארז כתב: 18 פברואר 2022, 11:56
קפטן ג'ק כתב: 18 פברואר 2022, 11:02 השופטים רצחו אותנו, אבל היינו יכולים לנצח גם בסיטואציה שנוצרה. בסופו של דבר, חוסר הריכוז ב-4 הדקות האחרונות של המשחק עלה לנו ביוקר.
למה אובדן עשתונות?

הפסדנו בגלל שופטים.
אני מסכים שההפסד היה בגלל השופטים, אבל גם לקבוצה היו פספוסים ואובדן עשתונות בסיום. הסתכלתי שוב על 4 הדקות האחרונות של המשחק.
3:20 דקות לסוף היה תיקו והעבירה על בר לא נשרקה. הרצליה מחטיאה בהתקפה הנגדית, ואז 3:00 לסוף עדיין תיקו.
אנחנו יוצאים להתקפה ובר מאבד כדור - ובצד השני סל של דאוסן. ככה ש-2:22 לסיום המשחק, הרצליה מובילה ב-2.
בנקודה הזו ג'ייקובן מוסר האלי-הופ לאוונס שמפספס את הכדור. 2 דקות לסיום, הרצליה עדיין מובילה ב-2 נק'. הם יוצאים להתקפה ומגדילים ל-4 הפרש.
בשלב הזה מגיעה הזריקה ל3 של יאנג (ונכון - אם השופטים היו שורקים הכל היה שונה)... הרצליה יוצאת לעוד התקפה, קולעת שוב, והפער כבר 6 כאשר יש 1:27 לסיום. ופה אנחנו כבר בבור בעייתי.

אז איפה אובדן העשתונות (אם נשים בצד את הקיפוח של השופטים במהלכים של יאנג ובר)?
ב-2 איבודי כדור (בר, ג'ייקובן) ובעובדה שהפועל נתנה להרצליה 3 סלים קלים ב-3 התקפות רצופות שלהם, בלי שאפילו יעצרו אותם בעבירה או בלי לעצור לפסק זמן או אפילו להאט קצת את השטף של המשחק ולנסות לשנות מומנטום.
אם אני לא טועה אז אחרי זה היה עוד סל של הרצליה, ככה שהם עשו 8-0 בשתי דקות.
השיפוט קיפח והרג אותנו, אבל אם קצת יותר ריכוז וקבלת החלטות נוספות בדקות הסיום, היינו יכולים להתגבר גם עליהם.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  654 לייקים

קפטן ג'ק כתב:
למה אובדן עשתונות?

הפסדנו בגלל שופטים.
אני מסכים שההפסד היה בגלל השופטים, אבל גם לקבוצה היו פספוסים ואובדן עשתונות בסיום. הסתכלתי שוב על 4 הדקות האחרונות של המשחק.
3:20 דקות לסוף היה תיקו והעבירה על בר לא נשרקה. הרצליה מחטיאה בהתקפה הנגדית, ואז 3:00 לסוף עדיין תיקו.
אנחנו יוצאים להתקפה ובר מאבד כדור - ובצד השני סל של דאוסן. ככה ש-2:22 לסיום המשחק, הרצליה מובילה ב-2.
בנקודה הזו ג'ייקובן מוסר האלי-הופ לאוונס שמפספס את הכדור. 2 דקות לסיום, הרצליה עדיין מובילה ב-2 נק'. הם יוצאים להתקפה ומגדילים ל-4 הפרש.
בשלב הזה מגיעה הזריקה ל3 של יאנג (ונכון - אם השופטים היו שורקים הכל היה שונה)... הרצליה יוצאת לעוד התקפה, קולעת שוב, והפער כבר 6 כאשר יש 1:27 לסיום. ופה אנחנו כבר בבור בעייתי.

ב-2 איבודי כדור (בר, ג'ייקובן) ובעובדה שהפועל נתנה להרצליה 3 סלים קלים ב-3 התקפות רצופות שלהם, בלי שאפילו יעצרו אותם בעבירה או בלי לעצור לפסק זמן או אפילו להאט קצת את השטף של המשחק ולנסות לשנות מומנטום.
השיפוט קיפח והרג אותנו, אבל אם קצת יותר ריכוז וקבלת החלטות נוספות בדקות הסיום, היינו יכולים להתגבר גם עליהם.
זה כל כך נכון. ודרך אגב, עברתי על המשחק בטלביזיה ועד לסוף הרבע השלישי השיפוט היה בסדר גמור. שום טעות קריטית. מאירסון אפילו שרק לטובתנו שתי שריקות סופר מפוקפקות שהצילו אותנו מאיבוד כדור. עם חריג אחד - אונואקו היה צריך להיות עם 4 עבירות עוד לפני המחצית. ועם חמש לפני סוף הרבע השלישי. ואני לא מדבר על עבירות שניתן להתווכח אם היה צריך לשרוק אותן או לא. אני מדבר על עבירות גסות ובוטות.

El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

רדנקו כתב: 19 פברואר 2022, 13:32
קפטן ג'ק כתב:

למה אובדן עשתונות?

הפסדנו בגלל שופטים.

זה כל כך נכון. ודרך אגב, עברתי על המשחק בטלביזיה ועד לסוף הרבע השלישי השיפוט היה בסדר גמור. שום טעות קריטית. מאירסון אפילו שרק לטובתנו שתי שריקות סופר מפוקפקות שהצילו אותנו מאיבוד כדור. עם חריג אחד - אונואקו היה צריך להיות עם 4 עבירות עוד לפני המחצית. ועם חמש לפני סוף הרבע השלישי. ואני לא מדבר על עבירות שניתן להתווכח אם היה צריך לשרוק אותן או לא. אני מדבר על עבירות גסות ובוטות.

זאת כל הטענה שלי מתחילת הדיון על השופטים.
נתנו לאוונקו הרשאה להרביץ בצבע. לזוז בחסימות. לדרוס את בראון בכל חילוף. זה האקס פאקטור שלהם במשחק ההתקפה וההגנה. הוא השחקן הטוב בליגה שנעצר רק על ידי עצמו עם עבירות. והשופטים פשוט לא שרקו לו עד לרבע האחרון ושמרו אותו במשחק.

אם במקום ה 35 דקות הוא משחק 20 אנחנו לוקחים את המשחק בהליכה.

זה שהוא שיחק כל כך הרבה ובעוצמה כל כל אינטסבית מבחינה פיזית גמר אותנו ולכן הגענו פחות חדים ויותר עייפים בצבע, ומאחר והמשחק לא היה גמור למרות ההתנלהות של השופטים עד אליו הם ב 2 הדקות האחרונות סגרו את הסיםור הרמטית.
Red_man
קיבל.ה  473 לייקים

El dudernio כתב: 19 פברואר 2022, 14:23
רדנקו כתב: 19 פברואר 2022, 13:32
קפטן ג'ק כתב:

זאת כל הטענה שלי מתחילת הדיון על השופטים.
נתנו לאוונקו הרשאה להרביץ בצבע. לזוז בחסימות. לדרוס את בראון בכל חילוף. זה האקס פאקטור שלהם במשחק ההתקפה וההגנה. הוא השחקן הטוב בליגה שנעצר רק על ידי עצמו עם עבירות. והשופטים פשוט לא שרקו לו עד לרבע האחרון ושמרו אותו במשחק.

אם במקום ה 35 דקות הוא משחק 20 אנחנו לוקחים את המשחק בהליכה.

זה שהוא שיחק כל כך הרבה ובעוצמה כל כל אינטסבית מבחינה פיזית גמר אותנו ולכן הגענו פחות חדים ויותר עייפים בצבע, ומאחר והמשחק לא היה גמור למרות ההתנלהות של השופטים עד אליו הם ב 2 הדקות האחרונות סגרו את הסיםור הרמטית.
אם הוא חוטף את החמישית שתי דק לסוף אנחנו היינו גומרים את המשחק
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הם אשכרה יושבים באולפן ערוץ הספורט ומנתחים מה ניצח להם את המשחק.
"ידענו להגיב לריצות של הפועל" בטח להגיב.
שופטים ידעו להגיב.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
shaar7_12
קיבל.ה  14 לייקים

יש עוד נקודה , היה להם עוד יום מנוחה מהחצי ועד הגמר.
לקבוצה כמו הפועל שלא רגילה לשני משחקים בשבוע זה משמעותי מאד.
בראון נראה גמור פיסית בסוף מחצית הראשונה
רק הפועל
קיבל.ה  1456 לייקים

Chegi כתב: 19 פברואר 2022, 16:22 הם אשכרה יושבים באולפן ערוץ הספורט ומנתחים מה ניצח להם את המשחק.
שופטים ידעו להגיב.
הייתה הסכמה מלאה שם שהרצליה קבוצה הרבה יותר טובה מהפועל ואין לנו שום סרט לנצח אותם .. עיוורים לגמריי
Red_man
קיבל.ה  473 לייקים

רק הפועל כתב: 19 פברואר 2022, 18:06
Chegi כתב: 19 פברואר 2022, 16:22 הם אשכרה יושבים באולפן ערוץ הספורט ומנתחים מה ניצח להם את המשחק.
שופטים ידעו להגיב.
הייתה הסכמה מלאה שם שהרצליה קבוצה הרבה יותר טובה מהפועל ואין לנו שום סרט לנצח אותם .. עיוורים לגמריי
אנחנו מדברים על ערוץ ששולח הודעת פוש על כול נק' "שהילד של כולנו" קולע באימון קליעות. עוד לא הבנתם שבודדים האנשים שמבינים ספורט בכלל וכדורסל בפרט בכל הערוץ הזה?
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

לדעתי הם ידעו ללכת נכון יותר על הייתרונות שלהן.
שיחקו כדורסל יותר פשוט ויותר מהנה. ריווחו יפה את הצבע ועוד...

הבעיה היא שכל המשחק שלהם מתבסס על אוונאקו, הפועל התכוננו אליו טוב דחפו אותו החוצה... ואז התחיל מסע האימים של השוםטים.
שליחת תגובה