מתן נאור הצטרף להפועל בתור תזונאי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

פורסם אתמול, אף אחד לא כתב על זה בפורום...
א. אחלה לב לב יא תותח מתן
ב. אולי כתזונאי הוא יוכל לעזור כדי שהאוהדים יאכלו פחות חרא, והמאמן יאכל פחות לקרדות עם הזרים העונה ?
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

נהדר, מאוד אוהב אותו
אם הוא יכול, על הדרך, ללמד את שוכמן קצת הגנה ואיך באמת לגנוב עבירות התקפה (ולא ההצגות הפתטיות שהוא עושה) זה יהיה בכלל אחלה.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 02 דצמבר 2020, 12:19 פורסם אתמול, אף אחד לא כתב על זה בפורום...
ב. אולי כתזונאי הוא יוכל לעזור כדי שהאוהדים יאכלו פחות חרא, והמאמן יאכל פחות לקרדות עם הזרים העונה ?
סעיף ב' אגדה. 8-)
מרגש שהוא חוזר, בהחלט אדם שאפשר לקראו לו סמל.
מחכה כבר לשיר לו תשיר שחקן באיינשטיין
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לשיר שיר שחקן לתזונאי? אם כל הכבוד למתן נאור (ויש לי הרבה, אחרי הכל סחבתי אותו על כתפי לגזור את הרשתות בבאר יעקוב) זה קצת מוגזם , לא?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Hapoelian כתב: 02 דצמבר 2020, 12:30
קפטן ג'ק כתב: 02 דצמבר 2020, 12:19 פורסם אתמול, אף אחד לא כתב על זה בפורום...
סעיף ב' אגדה. 8-)
מרגש שהוא חוזר, בהחלט אדם שאפשר לקראו לו סמל.
מחכה כבר לשיר לו תשיר שחקן באיינשטיין
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

ברוך הבא!
שיתחל כתזונאי ומהר מאד שיהפוך למנהל המיקצועי. זהו התפקיד התפור על שחקן עבר במעמדו!
יש לו אישיות ידע והבנה . הוא גם חי את ה DNA שלנו. הוא יכול בהחלט להיכנס לנעליים הגדולות של שלף שנותרו ריקות (ממשמעות יכולת ועוצמה לשנות) מאז שנפטר.
בהצלחה.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

שוב, עם כל האהבה כלפיו, מה הוא עשה שאומר שהוא ראוי להיות מנהל מקצועי (בלי להיכנס כרגע לשאלה מה המנהל המקצועי הנוכחי שלנו עשה שזיכה אותו בתפקיד)?
הפוסט קיבל לייק אחדקאס
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

מילפורד כתב: 02 דצמבר 2020, 19:16 שוב, עם כל האהבה כלפיו, מה הוא עשה שאומר שהוא ראוי להיות מנהל מקצועי (בלי להיכנס כרגע לשאלה מה המנהל המקצועי הנוכחי שלנו עשה שזיכה אותו בתפקיד)?
לא עשה כלום אבל אם פלדה ראוי מבחינתם, אז גם מתן ראוי
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

סה"כ הגיוני, יש לנו מנהל מקצועי חסר ניסיון שבינתיים נראה כושל לגמרי , אז בוא נחליף אותו באחד עם עוד פחות ניסיון על הלוגיקה שאם הניסיון של הראשון לא הפריע אז הניסיון של השני לא צריך להפריע.
מה אני אגיד?

מאחל למתן נאור לעשות עבודתו נאנמנה , שנראה את השפעות התזונה הנכונה בהתנהלות ובכושר של השחקנים ושנרוויח מזה לטווח ארוך.
אם מתן ימצא דרכו להתקדם במערכת , ללמוד את התפקיד ועוד כמה שנים גם להיות מנהל מקצועי מוצלח , אשרינו.

אגב, אנחנו מדברים פה הרבה על מה הגורם לכך ששחקנים טובים מגיעים להפועל ופעם אחר פעם נכשלים , לדעתי , צריך באמת להסתכל על הפרטים הקטנים (כמו למשל תזונה נכונה) ולראות שהתנאים אצלינו מאפשרים לשחקנים להביא את "הטוב שבהם".
דברים כמו , תנאי מגורים , ליווי נפשי בהתמודדות עם מעבר למקום חדש , ליווי חברתי וכו' עשויים להיות גורם מכשיל לשחקנים במיוחד הזרים.
אנחנו מכירים בעיקר את הסיפור ההזוי של אלייז'ה ג'ונסון , שכנראה מדובר על מקרה קיצוני, אבל גם במקרים היותר סטנדרטיים , קל להניח שהנושאים הללו הם נושאים בהם אנחנו מנסים לחסוך כמה שקלים בכל עונה.
ייתכן שבראיה הכוללת , הגרושים שאנחנו חוסכים עולים לנו ביוקר בסיכום העונה. העסקת תזונאי נשמעת לי כמו צעד בכיוון טוב בנושאים האלה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מילפורד כתב: 04 דצמבר 2020, 08:15 סה"כ הגיוני, יש לנו מנהל מקצועי חסר ניסיון שבינתיים נראה כושל לגמרי , אז בוא נחליף אותו באחד עם עוד פחות ניסיון על הלוגיקה שאם הניסיון של הראשון לא הפריע אז הניסיון של השני לא צריך להפריע.
מה אני אגיד?

מאחל למתן נאור לעשות עבודתו נאנמנה , שנראה את השפעות התזונה הנכונה בהתנהלות ובכושר של השחקנים ושנרוויח מזה לטווח ארוך.
אם מתן ימצא דרכו להתקדם במערכת , ללמוד את התפקיד ועוד כמה שנים גם להיות מנהל מקצועי מוצלח , אשרינו.

אגב, אנחנו מדברים פה הרבה על מה הגורם לכך ששחקנים טובים מגיעים להפועל ופעם אחר פעם נכשלים , לדעתי , צריך באמת להסתכל על הפרטים הקטנים (כמו למשל תזונה נכונה) ולראות שהתנאים אצלינו מאפשרים לשחקנים להביא את "הטוב שבהם".
דברים כמו , תנאי מגורים , ליווי נפשי בהתמודדות עם מעבר למקום חדש , ליווי חברתי וכו' עשויים להיות גורם מכשיל לשחקנים במיוחד הזרים.
אנחנו מכירים בעיקר את הסיפור ההזוי של אלייז'ה ג'ונסון , שכנראה מדובר על מקרה קיצוני, אבל גם במקרים היותר סטנדרטיים , קל להניח שהנושאים הללו הם נושאים בהם אנחנו מנסים לחסוך כמה שקלים בכל עונה.
ייתכן שבראיה הכוללת , הגרושים שאנחנו חוסכים עולים לנו ביוקר בסיכום העונה. העסקת תזונאי נשמעת לי כמו צעד בכיוון טוב בנושאים האלה.
אתה מניח פה הרבה מאוד הנחות שאני אשמח לדעת אם יש להן ביסוס. לצורך הדיון נניח שבאמת הזרים שלנו כושלים יותר משל קבוצות אחרות עם תקציב דומה. אבל למה אתה חושב שאנחנו "חוסכים כמה גרושים" על המעטפת לזרים? אתה חושב שקבוצות אחרות ברמתנו משקיעות יותר?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אתה מניח שאני משווה אותנו לקבוצות אחרות.
אני לא , אני מתייחס נטו לאכזבות מול הציפיות שלי מהפועל ולא מעניין אותי מה עושים אחרים.

שום דבר ממה שכתבתי לא אמת מוחלטת , רק תיאוריה שלי שמנסה להסביר למה שנה אחרי שנה אנחנו מביאים שחקנים שעל הנייר נראים נהדר ואז מגיעים להפועל וזוכים להשוואות עם וינסנט קאונסיל (למון ג'וניור האחרון המאומת בקטגוריה הזאת).
לתחושתי , זה הרבה סביב "הדברים הקטנים" , משהו שלדעתי בהינתן מצבינו הכלכלי אנחנו מנסים לחסוך בו במידת האפשר , ואני מעלה את הטענה (שאף אחד לא הוכיח) שאולי השקעה גדולה יותר בדברים הקטנים (כגון תזונה) תעזור לנו בהמשך הדרך לראות שחקנים מביאים מעצמם יותר בהפועל.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני מודה שהכישלון שלנו בזרים לאורך השנים הוא מבחינתי תעלומה. חשבתי שאני יודע מה הסיבות לזה, אבל התבדיתי תכלס, כי בשנים האחרונות ניסינו כמעט כל מודל אפשרי (סקאוטינג, התערבות הנהלה, אי-התערבות הנהלה, סוג של מנהלים מקצועיים, שחקנים מוכחים, שחקנים צעירים עם פוטנציאל) וזה לא הולך כ"כ טוב בהכללה. ולא באמת ברור למה. יש פה משתמשים שמשוכנעים שהבעיה היא ההנהלה כי זה ה"גורם המשותף" היחיד, אני פשוט לא מוצא שום היגיון ובסיס אמיתי למחשבה הזאת, חוץ ממקריות.

בין אם זה גורם משמעותי או לא, אני כן מסכים אבל שנפלנו על "דברים קטנים". היחס לשחקנים היה יותר מדי תועלתני וגחמתי. הדוגמה המייצגת מבחינתי זה השחרור של כריס אוונס, שחקן איכותי לכל הדעות, ששוחרר בגחמה וללא מחשבה כמעט וחוץ מלהפסיד שחקן טוב זה עלה לנו הרבה מאד כסף עוד אחרי זה על הפרת חוזה. ייתכן שההתנהלות הזאת יוצרת אוירה של לחץ במועדון וסביבו שמובילה לבעיות השתלבות ושחקנים שלא מוציאים מעצמם מספיק ובסופו של דבר גוררת אנדר-אצ'יבריות שלנו כמועדון.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

יש קצת סתירה בדברייך, כי אם באמת נפלנו על ״הדברים הקטנים״ אז זאת לא מקריות , ההנהלה שלנו עומדת מאחורי הטעויות האלה.
שוב, בהרגשה שלי, להעסיק את מתן נאור כתזונאי (ולא כמנהל מקצועי!) אולי מרמז על ההבנה שצריך להשקיע קצת יותר במסביב כדי לאפשר לשחקנים תנאים יותר נוחים להצלחה.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

זה לא סתירה. אף אחד לא עושה ה-כ-ל נכון. אני חושב שההתנהלות הזאת היתה גורם, אבל לא ה-גורם. היו לא מעט דברים אחרים שעשינו נכון שהיו יותר משמעותיים ובכל זאת לא הצלחנו. הנה השנה אין ידידיה, ואין את הגחמנות הזאת, וגם השנה הפלנו חזק
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
אבירמוס

תזונאי- מנהל מקצועי אחלה טייטל
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

עזבו רגע כמה שהרעיון הזה מטומטם לכשעצמו, מתן נאור לא רוצה להיות מנהל מקצועי. ל-א ר-ו-צ-ה. איך אתם מתכננים להוציא את המינוי הזה לפועל? בחקיקה?
zur14
קיבל.ה  לייק אחד

מתן נאור עליל וסמל!! יכול להיות בהפועל בכל תפקיד שיבחר.. חשוב לנו כמועדון וכקהילה לשמור נכסים כאלב אצלנו
ר
רש
רשע... :lol:
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הפועל כתב: 04 דצמבר 2020, 10:24 זה לא סתירה. אף אחד לא עושה ה-כ-ל נכון. אני חושב שההתנהלות הזאת היתה גורם, אבל לא ה-גורם. היו לא מעט דברים אחרים שעשינו נכון שהיו יותר משמעותיים ובכל זאת לא הצלחנו. הנה השנה אין ידידיה, ואין את הגחמנות הזאת, וגם השנה הפלנו חזק
בסופו של דבר, גם עם ריבוי הגורמים המקצועיים במערכת, עדיין לא ברור (לפחות לי) מי מעורב בתהליך ההחתמה של הזרים.
אינתי עומרי, הפועל.
URIKA
קיבל.ה  48 לייקים

התחיל לבנות דיאטה לבראון?
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

שאלה ליודעי דבר:

זה קורה העיניין הזה, מתן עובד כתזונאי בהפועל?
ובאופן כללי הוא מגיע למשחקים?
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
neno
קיבל.ה  33 לייקים

Tenacious D כתב: 03 פברואר 2022, 00:25 שאלה ליודעי דבר:

זה קורה העיניין הזה, מתן עובד כתזונאי בהפועל?
ובאופן כללי הוא מגיע למשחקים?
עובד עם מחלקת הנוער
לגבי הגעה למשחקים לא יודע
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

זוכר שראיתי אותו במשחק אחד לא מעבר
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

כמה חסר לנו שחקן כמוהו בדרבים. שעושה הגנה מטורפת ונותן תרומה בצד השני.
שנלחם על כל כדור, שיודע מה זה רוח של דרבי.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
שליחת תגובה