נמאס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אה אוקיי.
""ציינת", "המשכת", "קשקושים".

העיקר שלשאלה ששאלו אותך עלק "אין לי עניין לשרת את טקטיקת הזזת השער".

יעני השנון והחד. שלא עונה כשלא נוח לו.

תמשיך להריע לחבריך.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

ידעתי ששכחתי איזו נקודה - פוזת ה"אני נגד כולם" שלך מעוררת רחמים. אני יודע שזה נחמד לחשוב שכולנו פה בשירות ההנהלה, אבל כשאתה שואל אותי שאלות על מחירי מנויים של קבוצות אחרות תשתדל לבדוק קודם אם אי פעם דיברתי על מחירים של קבוצות אחרות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

גם טקטיקת הסריס הטוב שלך מעוררת רחמים.
כל אחד ומה שהוא מרגיש.

בכל מקרה עדיין לא קיבלתי פה תשובה לשאלה פשוטה שאשאלתי - למה אין באתר הקבוצה מונה של מספר חברי העמותה נכון לרגע זה?
זה חשאי?

העיקר כל היום "תענה" ו"אתה מתחמק" ו"אתה מתעלם".
אבל שאלה פשוטה לגבי למה לא מציינים כמה חברי עמותה יש היום - צרצרים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

א.ב כתב: 06 נובמבר 2021, 17:54 1.האולם בחולון זול יותר וגדול יותר
2.הבעלים בחולון מעביר יותר כסף מהבעלים של הפועל
3.העירייה בחולון מעבירה סכום גדול יותר.
אה, אז הנטל של כל זה צריך ליפול על האוהדים עם מחירים מופקעים.
הגיוני סך הכל.
א.ב כתב: 06 נובמבר 2021, 17:56 עכשיו אני אשמח שתסביר, איך מצד אחד מורידים את מחיר המנוי ומחברים אותו לחברות בעמותה ומצד שני מבטיחים קבוצה טובה יותר?
מה התכנית?

התכנית היא קודם כל ללמוד מטעויות עבר ולבנות לשם שינוי קבוצה נורמלית, כזו שלא תצטרך במהלך העונה להחליף בה 6 זרים ומאמן.
ובגדול, אם המשמעות של לקחת מהאוהדים מחירים הוגנים (500-600 שקל למנוי) אומרת שצריך להסתדר עם תקציב נמוך יותר - אז שנתמודד עם תקציב נמוך יותר.
אני לא רואה שכרגע במתכנת ה"בוא נזיין אותך עם 1000 שקל למנוי ליציע 2" הקבוצה הזו שווה יותר ממקום 8. וזה לא רק העונה ככה, זה שנים ככה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

1. אני ממש לא נחרץ, מאיפה הבאת את זה? אתה זה שהיית נחרץ. כל מה שטענתי זה שלך אין מושג (כמו שהודית בעצמך) ולכן לא ברור על סמך אתה מחליט שזה סכום קריטי. אני הבנתי שהעלויות של שחרור זרים הן לא מאוד גבוהות (ולכן גם הרבה קבוצות מחליפות מספר זרים כל עונה), אבל אני לא מספיק יודע מה זה לא גבוהות (כפי שהעדתי בעצמי) כדי להגיד.

2. התנסחתי לא נכון. זה לא שאין קשר בין הסכום שגובים מהאוהדים לבניית הקבוצה, אלא שהעלות של התיקונים זה סכום שמוקצה מראש ולא משפיע על סכום הכסף שנגבה מהאוהדים. לכן האמירה שלך "בואו נתחיל מלא לשחרר..." לא באמת רלוונטית.

3. כשיש החתמות או החלטות כלשהן אתה לא אומר את דעתך עליהן (אבל מקפיד ללעוג לאלה שכן), אבל ברגע שאנחנו מפסידים כמובן שאתה מופיע עם החוכמה בדיעבד. ואני מאוד בוגר.

4. תשובה לשאלה שלי כבר נואשתי מלקבל. כרגיל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:08 גם טקטיקת הסריס הטוב שלך מעוררת רחמים.
כל אחד ומה שהוא מרגיש.

בכל מקרה עדיין לא קיבלתי פה תשובה לשאלה פשוטה שאשאלתי - למה אין באתר הקבוצה מונה של מספר חברי העמותה נכון לרגע זה?
זה חשאי?

מדהים. פשוט מדהים.
בפעם המיליון, אנשים רוצים שתענה על שאלות בנוגע לדברים שאתה כתבת, אתה רוצה שאנשים יענו על שאלות שאין להם את התשובה להם. עלק צרצרים.

ואגב, אל דוד כבר אמר לך שבאתר כתוב שיש בעמותה 1850 חברים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

1. אם לי אין מושג כמה עולים ה"תיקונים" במהלך העונה וגם לך אין מושג - למה אתה יכול לקבוע שהדיעה שלי (שזה עולה סכום כסף כלשהו) לא נכונה?
אני מניח שלהחליף מספר זרים בעונה + מאמן עולה כסף. האם זה שווה ל600 חברי עמותה + 400 מנויים או 250 חברי עמותה +200 מנויים? לא יודע. אבל בוודאות יש לזה עלויות לא מבוטלות.

2. מה זה אומר "העלות של התיקונים זה סכום שמוקצה מראש"? מאיפה מראש? זה כסף חיצוני של מישהו? זה כסף ממפעל הפיס? לא. זה חלק מהתקציב. וחלק מהתקציב זה מנויים וחברי עמותה.
זה כמו שאני אגיד לך שהכסף שאני מוציא על סופר זה לא קשור למשכורת שלי, זה סכום שמוקצה מראש בתחילת כל חודש.
בקיצור זה די חרטה.

3. ממש לא חוכמה בדיעבד.
גם לפני שהוחתם שחקן אחד בסגל של הקבוצה הנוכחית, טענתי שההליך של בניית הקבוצה פה הוא קלוקל, גרוע וכושל.
והנה איזו הפתעה התחילה לה עונת 21/22 והכל נשאר אותו דבר כאשר אין אף קבוצה בליגה שיש לנו מאזן טוב ממנה.

4. עוד פעם ה"תשובה לשאלה שלי" והפוזה של היעני מתחמקים מהשאלות שלכם.
מדהים כמה אתם מסוגלים לשקר לעצמכם.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:13
הגיוני סך הכל.
לא הבנתי, אז על מי לדידך אמור ליפול על הנטל?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הוקיץ' כתב: 06 נובמבר 2021, 18:16
טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:08 גם טקטיקת הסריס הטוב שלך מעוררת רחמים.
כל אחד ומה שהוא מרגיש.

זה חשאי?

מדהים. פשוט מדהים.
בפעם המיליון, אנשים רוצים שתענה על שאלות בנוגע לדברים שאתה כתבת, אתה רוצה שאנשים יענו על שאלות שאין להם את התשובה להם. עלק צרצרים.

ואגב, אל דוד כבר אמר לך שבאתר כתוב שיש בעמותה 1850 חברים.
אתה מוזמן לתת לי לינק לאתר שבו רואים את ה מספר 1850.
באמת אני אומר. כי אני לא מצאתי.
תודה.

ועוד פעם השאלות.
לאיזה שאלות לא עניתי בדיוק?
אתם פשוט מסרבים להתייחס. העיקר להמשיך עם הטרנד החדש שלכם של "אתה לא עונה לשאלות".
אבל העיקר שכתבת "מדהים" אז אתה בטוח צודק.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

טכנית לארז כתב:גם טקטיקת הסריס הטוב שלך מעוררת רחמים.
כל אחד ומה שהוא מרגיש.

זה חשאי?

עוד פעם "כולם נגדי", עוד פעם שאלה שלא קשורה אלי, לא למה שכתבתי ולא למחירי המנויים. מעולה.
בוא אני אספר לך סוד. במקרה התעניינתי לפני שעתיים בשאלה דומה לזו שאתה שואל כאן - מה היה מספר חברי העמותה ומה אחוז ההצבעה בכל אחת ממערכות הבחירות האחרונות לועד המנהל. פניתי ליו"ר ועדת הבחירות דאז, שכתובת המייל שלו פורסמה בפומבי בכל אחד מאמצעי התקשורת של העמותה, וקיבלתי ממנו תשובה לשאלה. אז נכון שזה פחות כיף מאשר לשאול אנשים לא קשורים שלא אמונים על הנתון שאתה מחפש, אבל שתדע שזה ממש עובד.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הוקיץ' כתב: 06 נובמבר 2021, 18:19
הגיוני סך הכל.
לא על האוהדים.
אם דינך הוא להתמודד עם תקציב נמוך יחסית - תתמודד עם תקציב נמוך יחסית.

לא מבין למה אנשים צריכים לשלם 1000 שקל על מנוי ליציע 2 כי האולם יקר וכי העירייה לא עוזרת וכי המאמן עושה סבוטאז'.
זה לא שכרגע הקבוצה שאתה בונה עם מחירי מנוי מופקעים שווה יותר ממקום 8 לאורך שנים כן?

מי ישמע בזכות מנוי שעולה 1000 שקל ליציע 2 אתה מגיע לפיינל פורים או לגמרי גביע.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

טכנית לארז כתב:

הגיוני סך הכל.
לא על האוהדים.

לא מבין למה אנשים צריכים לשלם 1000 שקל על מנוי ליציע 2 כי האולם יקר וכי העירייה לא עוזרת וכי המאמן עושה סבוטאז'.
זה לא שכרגע הקבוצה שאתה בונה עם מחירי מנוי מופקעים שווה יותר ממקום 8 לאורך שנים כן?
880 שקל למנוי (במקרה הרע, ואפילו לא ליציע הכי זול)

טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Noam כתב: 06 נובמבר 2021, 18:23
טכנית לארז כתב:

לא על האוהדים.

עוד פעם אתה מביא את הטריק הזה של אלה שעושים מנוי עד אמצע יולי?
סבבה נזרום איתך.
880 שקל ליציע 2. ואם אתה רוצה להיות גם חבר עמותה עוד 250.
סה"כ 1130.

כמו שאמרתי, אם זה סביר בעיניך - לבריאות.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

הגיוני סך הכל.
א.ב כתב: 06 נובמבר 2021, 17:56 עכשיו אני אשמח שתסביר, איך מצד אחד מורידים את מחיר המנוי ומחברים אותו לחברות בעמותה ומצד שני מבטיחים קבוצה טובה יותר?
מה התכנית?

התכנית היא קודם כל ללמוד מטעויות עבר ולבנות לשם שינוי קבוצה נורמלית, כזו שלא תצטרך במהלך העונה להחליף בה 6 זרים ומאמן.
ובגדול, אם המשמעות של לקחת מהאוהדים מחירים הוגנים (500-600 שקל למנוי) אומרת שצריך להסתדר עם תקציב נמוך יותר - אז שנתמודד עם תקציב נמוך יותר.
אני לא רואה שכרגע במתכנת ה"בוא נזיין אותך עם 1000 שקל למנוי ליציע 2" הקבוצה הזו שווה יותר ממקום 8. וזה לא רק העונה ככה, זה שנים ככה.
בקבוצת אוהדים הנטל של הבעלים נופל על האוהדים שהם הבעלים. על מי הוא אמור ליפול אחרת?
אני גם לא מבין את הסגנון הבוא נזיין אותם
את המחיר קובעת הנהלה שנבחרת ע"י אוהדים
ביקורת על ההנהלה זה סבבה. לבקר הנהלה בגישה של התקרבנות ואכלו לי שתו ולנסות לייצר דה לגיטמציה להנהלה זה סתם התבכינות לדעתי
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הנהלה שנקבעת ע"י אוהדים ש(כנראה) מוכנים לשים 1200+ שקל בשנה על הזכות להיות בחרי עמותה (כולל ללכת למשחקים).
כידוע ממש לא כל אוהדי הפועל עומדים בתנאים האלה.

אין פה גישה של "אכלו לי שתו לי".
המחירים של המנויים אצלינו יקרים אובייקטיבית. הסיבות לא באמת חשובות עבור אוהד ממוצע שרוצה לעשות מנוי ולהיות חבר עמותה.

וכן אני מניח שהמחירים האלה נגזרים גם מההתנהלות בדיחה של המועדון הזה לאורך שנים, שכל עונה מתחיל עם סגל לרדת ליגה ואז חוגג מקום 7 במקרה הטוב בזכות "התיקונים".

אםן בעינך ובעיני אחרים המצב הזה תקין אז לבריאות.
תהנו עם המספר המצומצם הזה של חברי העמותה ואז תשאלו למה הוא הולך ויורד מדי שנה (ע"פ דיווחים זרים לפחות).
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

טכנית לארז כתב:
Noam כתב: 06 נובמבר 2021, 18:23
טכנית לארז כתב: לא על האוהדים.

עוד פעם אתה מביא את הטריק הזה של אלה שעושים מנוי עד אמצע יולי?
סבבה נזרום איתך.
880 שקל ליציע 2. ואם אתה רוצה להיות גם חבר עמותה עוד 250.
סה"כ 1130.

כמו שאמרתי, אם זה סביר בעיניך - לבריאות.
מה הקשר בין מחירי המנויים לבין מחירי החברות בעמותה (שהם זהים במשך בערך עשור - 400 שקל)? איך אחרי שרשור שלם שבו אתה ממציא מספרים, עושה ממבו ג'מבו ומוסיף דברים לא קשורים כדי להגיע למחיר ארבע ספרתי יוצא שאני זה שעושה פה טריקים?
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

טכנית לארז כתב:הנהלה שנקבעת ע"י אוהדים ש(כנראה) מוכנים לשים 1200+ שקל בשנה על הזכות להיות בחרי עמותה (כולל ללכת למשחקים).
כידוע ממש לא כל אוהדי הפועל עומדים בתנאים האלה.

אין פה גישה של "אכלו לי שתו לי".
המחירים של המנויים אצלינו יקרים אובייקטיבית. הסיבות לא באמת חשובות עבור אוהד ממוצע שרוצה לעשות מנוי ולהיות חבר עמותה.

וכן אני מניח שהמחירים האלה נגזרים גם מההתנהלות בדיחה של המועדון הזה לאורך שנים, שכל עונה מתחיל עם סגל לרדת ליגה ואז חוגג מקום 7 במקרה הטוב בזכות "התיקונים".

אםן בעינך ובעיני אחרים המצב הזה תקין אז לבריאות.
תהנו עם המספר המצומצם הזה של חברי העמותה ואז תשאלו למה הוא הולך ויורד מדי שנה (ע"פ דיווחים זרים לפחות).
החל מ-1000 שקל לשני מוצרים שונים (מרבית הקבוצות מוכרות רק אחד מהם) עבור מבוגרים. עבור נערים, סטודנטים, חיילים ונשים אפילו פחות.

נערך לאחרונה על ידי Noam ב 06 נובמבר 2021, 18:31, נערך 2 פעמים בסך הכל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

יש במשך שנים קבוצה אנדראצ'יבירית שמבאסת את התחת של האוהדים שלה?
בואו נוריד את התקרה שלה עוד קצת כדי לחסוך לכל אוהד 250₪ בשנה, אה ונגדיל את כמות חברי העמותה כדי להגדיל את כמות חברי העמותה!
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איזה מספרים המצאתי מר נועם?
מנוי ליציע 2 למי שלא היה לו מנוי אשתקד לא עולה 980 שקל?
אה נכון אם אתה מחדש עד 15.7 זה 880. צודק.

חברות בעמותה למי שרכש מנוי לא עולה 250 שקל?

980 ועוד 250 זה לא 1230?
880 ועוד 250 זה לא 1130?

בוא בבקשה תספר לי איזה מספרים המצאתי לפני שאתה יורה על אוטומת את אוצר המילים הרגיל שלך.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

D&3 כתב: 06 נובמבר 2021, 18:31 יש במשך שנים קבוצה אנדראצ'יבירית שמבאסת את התחת של האוהדים שלה?
בואו נוריד את התקרה שלה עוד קצת כדי לחסוך לכל אוהד 250₪ בשנה, אה ונגדיל את כמות חברי העמותה כדי להגדיל את כמות חברי העמותה!
אתה צודק בהחלט.
לדעתי בכלל צריך לקחת על חברות בעמותה 800 שקל ולא 400 (זה יוצא רק 2.2 שח ליום) ואז אולי נשיג מקום 6! זה יהיה כ"כ מרגש.

וניקח גם 3500 שקל על מנוי.
שהאוהדים ישאו באחריות על הגיערון, על זה שאנחנו מחליפים מאמן ועוגד לפחות 4 זרים בעונה, על זה שהעירייה לא עוזרת לנו.
לדעתי זה פיתרון הגיוני מאוד.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:18 1. אם לי אין מושג כמה עולים ה"תיקונים" במהלך העונה וגם לך אין מושג - למה אתה יכול לקבוע שהדיעה שלי (שזה עולה סכום כסף כלשהו) לא נכונה?
אני מניח שלהחליף מספר זרים בעונה + מאמן עולה כסף. האם זה שווה ל600 חברי עמותה + 400 מנויים או 250 חברי עמותה +200 מנויים? לא יודע. אבל בוודאות יש לזה עלויות לא מבוטלות.

2. מה זה אומר "העלות של התיקונים זה סכום שמוקצה מראש"? מאיפה מראש? זה כסף חיצוני של מישהו? זה כסף ממפעל הפיס? לא. זה חלק מהתקציב. וחלק מהתקציב זה מנויים וחברי עמותה.
זה כמו שאני אגיד לך שהכסף שאני מוציא על סופר זה לא קשור למשכורת שלי, זה סכום שמוקצה מראש בתחילת כל חודש.
בקיצור זה די חרטה.

3. ממש לא חוכמה בדיעבד.
גם לפני שהוחתם שחקן אחד בסגל של הקבוצה הנוכחית, טענתי שההליך של בניית הקבוצה פה הוא קלוקל, גרוע וכושל.
והנה איזו הפתעה התחילה לה עונת 21/22 והכל נשאר אותו דבר כאשר אין אף קבוצה בליגה שיש לנו מאזן טוב ממנה.

4. עוד פעם ה"תשובה לשאלה שלי" והפוזה של היעני מתחמקים מהשאלות שלכם.
מדהים כמה אתם מסוגלים לשקר לעצמכם.
1. תגיד אתה אלרגי לאמת? איפה כתבתי שהדעה שלך לא נכונה? סך הכל כתבתי שאין לך מושג כמה זה עולה (וגם לי לא) אז גם אין לך מושג אם זה בר השוואה לסכום כסף שנכנס מחברי העמותה.

2. כרגיל, אני כותב דבר אחד ואתה עונה על דבר אחר. ברור שסכום הכסף שמוקצה נגזר מההכנסות, אבל ההכנסות (או השליטה שלנו על ההכנסות באמצעות תמחור המנויים וחברות בעמותה) לא נגזרות מהסכום הזה. גם אם לא נעשה החלפות בכלל (וזה משהו שאף אחד בעולם לא יכול להבטיח לך, גם המנהל המושלם) אתה עדיין תצטרך להקצות סכום כסף בתחילת שנה. מקסימום במקרה הטוב לא תשתמש בכל הסכום והוא ילך לתקציב של העונה הבאה או לכיסוי הגירעון.
אבל העיקר שסיכמת את זה ב"חארטה".

3. מה הליך בחירת הזרים בקבוצה? חשבתי שאתה כל הזמן מתבכיין שאף אחד לא מספר לך איך בוחרים את הזרים בקבוצה אז פתאום אתה יודע שההליך הוא גרוע?
כמובן שתמיד אתה מספר לנו על התנהלות גרועה, אבל להגיד איך היא גרועה או איזו החלטה ספציפית הייתה רעה, זה אתה לא מסוגל להגיד. כמו נהג מונית שצועק שכל המדינה הזו זבל.

4. טוב הגבתי על זה כבר 300 פעם אני לא רואה טעם להמשיך. הזיה.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

טכנית לארז כתב:איזה מספרים המצאתי מר נועם?

980 ועוד 250 זה לא 1230?
880 ועוד 250 זה לא 1130?

בוא בבקשה תספר לי איזה מספרים המצאתי לפני שאתה יורה על אוטומת את אוצר המילים הרגיל שלך.
ציינתי את המספרים או קישרתי אליהם כבר כמה פעמים.
המנוי הזול ביותר למבוגר בתקופת החידוש הדי ארוכה עולה 750 שקלים, חברות בעמותה עולה 400 שקלים ומקנה הנחה של 150 שקלים במחיר המנוי. עבור מנויים ליציע 2 המחיר הוא 880. תשתדל בבקשה להיצמד למספרים האלו בהמשך, אני מתחיל להתעייף מלתקן אותך כל פעם.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ההכנסות כן נגזרות מהסכום הזה (של החלפת זרים).

למה המנויים שלנו יקרים כאלה העונה?
בין היתר כי אנחנו בגירעון וכי אנחנו מחליפים מדי עונה 4 זרים לפחות ומאמן.

אולי אם לא תתנהל כמו שאתה מתנהל ולא תחליף כל עונה סגל שלם במהלך העונה - תחסוך עלויות שמקבליות לנניח שימוש יקר באולם או היעדר עזרה מהעירייה.
אבל לא. אין קשר. ברור.

איך ההתנהלות גרועה? לא יודע. אני לא חבר של "רמי" ואני לא מקורב שממליץ לו על שחקנים.
אני רק יודע שהשורה התחתונה זהה מדי עונה - 4 זרים שאולי פגעת ב-1 מהם.

אתה לא חייב להגיב בפעם ה-301, אבל משום מה אתה ממשיך. הכל בסדר.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

להציע הצעות קיצוניות זה ממש טיעון חזק אה? לדעתי בכלל צריך לחלק מנויים בחינם! יהיה אולם מלא ואולי נשרוד בליגה. בתאכלס מתאים לקהל של הפועל יציעים מלאים וכישלון מקצועי מובטח.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

טכנית לארז כתב:ההכנסות כן נגזרות מהסכום הזה (של החלפת זרים).

למה המנויים שלנו יקרים כאלה העונה?
בין היתר כי אנחנו בגירעון וכי אנחנו מחליפים מדי עונה 4 זרים לפחות ומאמן.

אולי אם לא תתנהל כמו שאתה מתנהל ולא תחליף כל עונה סגל שלם במהלך העונה - תחסוך עלויות שמקבליות לנניח שימוש יקר באולם או היעדר עזרה מהעירייה.
אבל לא. אין קשר. ברור.

איך ההתנהלות גרועה? לא יודע. אני לא חבר של "רמי" ואני לא מקורב שממליץ לו על שחקנים.
אני רק יודע שהשורה התחתונה זהה מדי עונה - 4 זרים שאולי פגעת ב-1 מהם.

אתה לא חייב להגיב בפעם ה-301, אבל משום מה אתה ממשיך. הכל בסדר.
האדום הצורר כתב: (למנהלים החביבים - המשך הפצת שקר מוחלט שוב ושוב לגבי משתמש/ים אחר/ים היא לגיטימית מבחינת חוקי הפורום?)?

נערך לאחרונה על ידי Noam ב 06 נובמבר 2021, 18:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Noam כתב: 06 נובמבר 2021, 18:36
טכנית לארז כתב:איזה מספרים המצאתי מר נועם?

980 ועוד 250 זה לא 1230?
880 ועוד 250 זה לא 1130?

ציינתי את המספרים או קישרתי אליהם כבר כמה פעמים.
המנוי הזול ביותר למבוגר בתקופת החידוש הדי ארוכה עולה 750 שקלים, חברות בעמותה עולה 400 שקלים ומקנה הנחה של 150 שקלים במחיר המנוי. עבור מנויים ליציע 2 המחיר הוא 880. תשתדל בבקשה להיצמד למספרים האלו בהמשך, אני מתחיל להתעייף מלתקן אותך כל פעם.
איפה כתבתי שהמנוי הזול ביותר למבוגר הוא סכום כלשהו שהוא לא 750?
מתי בכלל דיברתי על המנוי הזול ביותר למבוגר?

טענתי פה שמנוי מבוגר ליציע 2 עולה 980 שקל. מה לא נכון בזה? שאם עשיתי אותו עד אמצע יולי זה 880? סבבה נועם.

עלק "תשתדל להיצמד למספרים האלה".
כאילו המצאתי פה איזה משהו גרדיוזי שלא קשור למציאות או ששיקרתי במשהו.
כמה גניבות דעת והנדסות תודעה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

D&3 כתב: 06 נובמבר 2021, 18:39 להציע הצעות קיצוניות זה ממש טיעון חזק אה? לדעתי בכלל צריך לחלק מנויים בחינם! יהיה אולם מלא ואולי נשרוד בליגה. בתאכלס מתאים לקהל של הפועל יציעים מלאים וכישלון מקצועי מובטח.
הצעתי מנויים ב500-600 שקל.
זה לא מחיר הוגן לדעתך?

הקיצון כרגע הוא מה שקורה בפועל, אם לא שמת לב.

אבל זה בסדר תמשיכו לתהות למה מספראי חברי העמותה הולך ויורד מדי שנה (ע"פ דיווחים זרים).
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אין לי בעיה שתסובב את זה איך שבא לך, רק תמשיך להיצמד למספרים. 750 שקל על מנוי מבוגר ליציע 1, 880 שקל על מנוי מבוגר ליציע 2, לפני הנחות לחברי עמותה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

וזה אם תרכוש מנוי לפני 15.7.
תיצמד לעובדות עד הסוף, לא ככה?
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 06 נובמבר 2021, 18:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מספר חברי העמותה יורד כי הקבוצה זבל, הקבוצה זבל בין היתר בגלל כשלונות ניהוליים, אם תעלה את כמות חברי העמותה מלאכותית או תוריד מחירי מנויים הקבוצה לא תהפוך לפחות זבל, ואם תוריד את ההכנסות יותר סביר שהיא תהפוך ליותר זבל.
המטרה לא צריכה להגדיל את מספר חברי העמותה אלא ליצור הצלחות מקצועיות, מספר חברי העמותה היא נגזרת של ההצלחות.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroKingAlpacaVinb
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

D&3 כתב: 06 נובמבר 2021, 18:45 מספר חברי העמותה יורד כי הקבוצה זבל, הקבוצה זבל בין היתר בגלל כשלונות ניהוליים, אם תעלה את כמות חברי העמותה מלאכותית או תוריד מחירי מנויים הקבוצה לא תהפוך לפחות זבל, ואם תוריד את ההכנסות יותר סביר שהיא תהפוך ליותר זבל.
המטרה לא צריכה להגדיל את מספר חברי העמותה אלא ליצור הצלחות מקצועיות, מספר חברי העמותה היא נגזרת של ההצלחות.
זה לא "מלאכותית". זה היגיון פשוט.
אוהד הפועל לא צריך לשלם 1100 שקל + בשביל הזכות להיות בעל מנוי וחבר עמותה. זה פשוט לא הגיוני.

ואם תעלה את מספר חברי העמותה, כמו שאמרתי, קודם כל אתה תיצור יותר שייכות, יותר אוהדים יידעו שהם יכולים להשפיע ושחברות בעמותה+מנוי אפשרית עבורם.
וגם יש את האלמנט הקטן הזה של בסיס אוהדים רחב יותר שמקבל החלטות ולא כמות מצומצת של אנשים שיכולים להרשות לעצמם את הסכומים של כרגע.

הצלחה מקצועית אני לא רואה שיש במתכונת הנוכחית.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:33
D&3 כתב: 06 נובמבר 2021, 18:31 יש במשך שנים קבוצה אנדראצ'יבירית שמבאסת את התחת של האוהדים שלה?
אתה צודק בהחלט.
לדעתי בכלל צריך לקחת על חברות בעמותה 800 שקל ולא 400 (זה יוצא רק 2.2 שח ליום) ואז אולי נשיג מקום 6! זה יהיה כ"כ מרגש.

שהאוהדים ישאו באחריות על הגיערון, על זה שאנחנו מחליפים מאמן ועוגד לפחות 4 זרים בעונה, על זה שהעירייה לא עוזרת לנו.
אם יעשו ככה אף אחד לא יקנה מנוי וההכנסה תרד.
גם אם יורידו את המחירים כמו שאתה מציע ההכנסה תרד, אתה אפילו לא מתווכח עם זה אלא רק כותב "לא יקרה כלום אם התקציב ירד ב20%".

תמחור המנויים+חברות בעמותה כרגע הוא כנראה קרוב למקסום של ההכנסה מהאפיקים האלה, ולכן גם עושה רושם שאף אחד פה חוץ ממך לא מתנגד אליו.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

טכנית לארז כתב:וזה אם תרכוש מנוי לפני 15.7.
תיצמד לעובדות עד הסוף, לא ככה?
שום דבר לא מונע ממי שרוצה לקנות מנוי לעשות את זה בחודש הראשון למכירה, לכן זו כמובן התניה לא רלוונטית.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Shacham כתב: 06 נובמבר 2021, 18:47
טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:33
אתה צודק בהחלט.

אם יעשו ככה אף אחד לא יקנה מנוי וההכנסה תרד.
גם אם יורידו את המחירים כמו שאתה מציע ההכנסה תרד, אתה אפילו לא מתווכח עם זה אלא רק כותב "לא יקרה כלום אם התקציב ירד ב20%".

תמחור המנויים+חברות בעמותה כרגע הוא כנראה קרוב למקסום של ההכנסה מהאפיקים האלה, ולכן גם עושה רושם שאף אחד פה חוץ ממך לא מתנגד אליו.
א. לא אמרתי "לא יקרה כלום". אמרתי שאם מחירים הגיוניים משמעותם להתמודד עם תקציבים נמוכים יותר - אטז זה מה שיהיה.
ב. מספר חברי העמותה המצומצם מאוד (ע"פ דיווחים זרים) של כרגע הוא נגזרת ישירה של מחירי מנוי מופקעים.
ג. אם אני אדע עכשיו בוודאות שאם מנוי יעלה מיליון דולר, יהיו שני רוכשי מנויים כאלה (הכנסה של שני מיליון דולר) - אתה תדציק לתמחר מנויים בשני מיליון דולר? הרי העיקר הההכנסות לא? ולמי איכפת אם המנוי יקר.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

נניח שבעקבות המהלך שאתה מציע התקציב ירד ב 20% ומספר חברי העמותה יעלה ב 500, אתה צופה שבקונסטלציה הזו הסיכוי להצלחה מקצועית גדול יותר?
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

טכנית לארז כתב:
D&3 כתב: 06 נובמבר 2021, 18:45 מספר חברי העמותה יורד כי הקבוצה זבל, הקבוצה זבל בין היתר בגלל כשלונות ניהוליים, אם תעלה את כמות חברי העמותה מלאכותית או תוריד מחירי מנויים הקבוצה לא תהפוך לפחות זבל, ואם תוריד את ההכנסות יותר סביר שהיא תהפוך ליותר זבל.
זה לא "מלאכותית". זה היגיון פשוט.
אוהד הפועל לא צריך לשלם 1100 שקל + בשביל הזכות להיות בעל מנוי וחבר עמותה. זה פשוט לא הגיוני.

ואם תעלה את מספר חברי העמותה, כמו שאמרתי, קודם כל אתה תיצור יותר שייכות, יותר אוהדים יידעו שהם יכולים להשפיע ושחברות בעמותה+מנוי אפשרית עבורם.
וגם יש את האלמנט הקטן הזה של בסיס אוהדים רחב יותר שמקבל החלטות ולא כמות מצומצת של אנשים שיכולים להרשות לעצמם את הסכומים של כרגע.

הצלחה מקצועית אני לא רואה שיש במתכונת הנוכחית.
החל מ-1000 שקל למבוגר. מה יהיה?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

D&3 כתב: 06 נובמבר 2021, 18:49 נניח שבעקבות המהלך שאתה מציע התקציב ירד ב 20% ומספר חברי העמותה יעלה ב 500, אתה צופה שבקונסטלציה הזו הסיכוי להצלחה מקצועית גדול יותר?
כן.
אני חושב שעם ניהול נכון ועבודה מקצועית סבבה אנחנו יכולים לבנות יופי של קבוצה גם עם תקציב שנמוך ב-20% (כתוצאה מהורדת מחירים).
בהחלט כן.
בעונות של ארז לא התהדרנו בסגלים ושמות מפוצצים ועדיין הצלחנו יחסית מבחינה מקצועית (חצי גמר גביע ובית עליון ב13/14).

אני רואה קבוצות עם תקציבים נמוכים שלנו מביאות זרים שהיינו מתים להביא לא כל עונה אלא כל 3 עונות גם.

זה שכרגע אנחנו קטספטרוה עם תקציב X בגלל שאנחנו לא יודעים לבנות קבוצה נורמלית לא אומר שזה בלתי אפשרי לבנות קבוצה סבבה עם תקציב 0.8X.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:51
D&3 כתב: 06 נובמבר 2021, 18:49 נניח שבעקבות המהלך שאתה מציע התקציב ירד ב 20% ומספר חברי העמותה יעלה ב 500, אתה צופה שבקונסטלציה הזו הסיכוי להצלחה מקצועית גדול יותר?
כן.
אני חושב שעם ניהול נכון ועבודה מקצועית סבבה אנחנו יכולים לבנות יופי של קבוצה גם עם תקציב שנמוך ב-20% (כתוצאה מהורדת מחירים).
בהחלט כן.

אני רואה קבוצות עם תקציבים נמוכים שלנו מביאות זרים שהיינו מתים להביא לא כל עונה אלא כל 3 עונות גם.

זה שכרגע אנחנו קטספטרוה עם תקציב X בגלל שאנחנו לא יודעים לבנות קבוצה נורמלית לא אומר שזה בלתי אפשרי לבנות קבוצה סבבה עם תקציב 0.8X.
אבל אתה לא מציע איך להפוך את הניהול ל "נכון", למה שתצפה שההצעה שלך תהפוך אותו לנכון יותר?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

D&3 כתב: 06 נובמבר 2021, 18:54
כן.
בהחלט כן.

אבל אתה לא מציע איך להפוך את הניהול ל "נכון", למה שתצפה שההצעה שלך תהפוך אותו לנכון יותר?
אני לא איש מקצוע. לא מתפקידי לספר עכשיו איך בוחרים זרים טובים ואיפה מוצאים יהלומים.
התפקיד של ההנהלה הוא לדאוג להביא אנשים שיודעים לעשות את זה.
במבחן התוצאה לא רק שהם לא עושים את זה, הם גם לא לומדים מטעויות והמצב רק הולך ונהיה גרוע יותר.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:56
D&3 כתב: 06 נובמבר 2021, 18:54

כן.
בהחלט כן.

אני לא איש מקצוע. לא מתפקידי לספר עכשיו איך בוחרים זרים טובים ואיפה מוצאים יהלומים.
התפקיד של ההנהלה הוא לדאוג להביא אנשים שיודעים לעשות את זה.
במבחן התוצאה לא רק שהם לא עושים את זה, הם גם לא לומדים מטעויות והמצב רק הולך ונהיה גרוע יותר.
הכל טוב ויפה, אבל מה הקשר בין ההצעה שלך להצלחה מקצועית פוטנציאלית?
שליחת תגובה