מחזור 4: עירוני נס ציונה-הפועל ת״א, מוצ״ש 30/10 20:00

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

קבוצה חלשה, בנויה לא טוב ולא מאומנת.
אנחנו לא מצליחים לקחת ריבאונד אחד. לא הגנה ולא התקפה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

זלמנסון ב15 שניות ברבע השלישי מחטיא חצי מרחק פנוי, מאבד כדור, חוטף שלשה על הראש ב15 שניות.
ברבע הרביעי רוצח לנו את החיים. מה עושה אדון מאמן?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'סומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הוא מוציא את הרננדז ומשאיר את זלמנסון. לא יאמן.
555
קיבל.ה  623 לייקים

המצב נוראי
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

יאנג זה הסקורר הכי טוב בליגה והוא לא רואה כדור.
בדיחה.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

איזה בושה. לא רק להפסיד לנס ציונה אלא להפסיד ככה. שאנחנו אפילו לא פאקטור.
שטיח לקבוצה כמו נס ציונה.
בזיון, בושה וחרפה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
קאונסיל
קיבל.ה  14 לייקים

זלמנסון עם פלוס מינוס של מינוס 400 אבל בוא נמשיך איתו
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

אויי דני פרנקו מה יהיה
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

בראון החלטה לא במקום, לא מבין כשיש 5נעבירות איך הרננדז לא בפנים ומדחקים עליו
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

ה"תרגיל" של נס ציונה זה לאתר את השחקן שזלמנסון שומר עליו ולתת לו את הכדור.
מהצד השני יאנג פשוט לא נוגע בכדור.
קבוצה בלי מאמן.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

כמה נקודות הזדמנות שניה היו לנו במשחק הזה? לדעתי פחות משתיים
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

קבוצה ללא קבוצה.
אם לא תהיינה הפתעות העונה אנחנו נושרים.
1-4? בפעם אחרת.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הלוואי שיגיעו ל100 אולי מישהו פה יתעורר.
קבוצה בושה וחרפה
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

ניהול כושל חייבים זעזוע
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

שלא יהיה ספק, יש הרבה סיבות למצב שלנו אבל ההפסד היום זה נטו מאמן שלא מבין כדורסל ולא מגיב למשחק.
נערך לאחרונה על ידי Chegi ב 30 אוקטובר 2021, 22:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

נעשנו עירוני נהריה
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Chegi כתב:שלא יהיה ספק, יש הרבה סיבות למצב שלנו אבל ההפסד היום זה נטו מאמן שלא מבין כדורסל ולא מגיב למשחק.
הסגל אמנם לא מאוזן וכו' אבל מה שראינו הערב (ובמשחק הפתיחה) זה נטו ניהול כושל של מאמן. ניתן להוציא מהסגל הזה יותר.
בשורה התחתונה - לא היה כדורסל מי יודע מה הערב, והקבוצה הפחות גרועה , שהיה לה מאמן שקיבל החלטות נכונות , ניצחה.
גם לשלשות השפעה גדולה בערב אבל כל משחק שעובר גורם לי לתעב את פרנקו יותר. לצערי, אני לא רואה שינוי בשבועות הקרובים.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

ההרכב הבזיוני החל מהרבע ה-2, גרם לנו לרדוף כל המשחק.
ושלא תבינו, נ"צ קבוצה חלשה מאוד במתכונתה הנוכחית.
בלי יאנג נראינו רע מאוד התקפית, וגם איתו, זה היה נראה טיפה טוב יותר נטו בגלל היכולת האישית שלו.
ושוב, האנרגיות במשחקי החוץ מתחת לכל ביקורת עד כה. ויתורים בקלות מדי וזה בלט לקראת הסיום, כשלא לקחנו ריבאונד שהיה חייב להיות שלנו, ואחריו קיבלנו סל קל מלוינסון (אשכרה חגג עלינו), ובפועל סגר את המשחק.
תצוגה עצובה מאוד.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

שוב אני אומר, אין מה להתעצבן. עד מחזור עשירי לא יהיה פה שינוי. ביזיון גדול.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני לא מבין גדול בכדורסל , אבל כשאני רואה את האופי של חלק משחקנים אני מתייאש.
יותר מידי פעמים במשחק הזה אחרי צמצום הפער חטפנו סלים קלים מידי.
המון איבודי כדור לא מחוייבים , במיוחד בניסיונות מיותרים להעיף את הכדור 20 מטר קדימה.
ובכלל , נראה שמשחק ההגנה הוא כמו משחק ההתקפה הכל מקרי.
בהגנה , כל קבוצה מפציצה שלשות מולנו.
אם זה היה קורה במשחק אחד מילא , אבל זה חוזר על עצמו בכל משחק , ולכן אני לא בטוח שמאמן אחר ישנה כאן הרבה לצערי.
דווקא הרננדז היה נקודת האור היחידה הערב.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Vinb
קיבל.ה  61 לייקים

מה קורה עם טוקוטו במשחקים האחרונים? נראה כמו הצל של עצמו
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroיונה הנביא
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

הוקיץ' כתב: 30 אוקטובר 2021, 21:51 יאנג זה הסקורר הכי טוב בליגה והוא לא רואה כדור.
בדיחה.
הוא שחקן התקפה מנטובים בליגה ויחסית שחקן הגנת פנים מיולה. היה היום במחצית הראשונה בניצול לא נכון בעמדת ההגנה, הוא לא צריך להיות השומר על קשת השלוש, לכך צריך לצוות את טוקוטו, גיל (תלוי בגובה הקלעי), רז בר או לוטן.

מבחינת משחק התקפה מתפרצת כל כדור צריך ללכת אליו כי עד שההגנה מסתדרת הוא מוצא דרך לסל.

חוץ מזה אני לא מבין למה הוא לא משחק לפעמים עם הרננדז וזלמנסון יחד כדי לייצר בעיה בצבע לקבוצה שמנגד. בכלל לפעמים נראה שהתגובה של המאמן קשורה לחילוף קבוע מראש הלי קשר למה שקורה בקבוצה השניה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

אם המשחקים הקודמים עיקר הבעיה היתה בעמדת הגבוה וקצת בהגנה, היום הבעיה העיקרית היתה בהגנה, בהגנה, בהגנה ובהתאמות צורת המשחק למצב העבירות של הקבוצה שלנו ושלהם ולהתאום הציוותים. לא יזיק לשנות שיטת משחק מדי פעם ולהגדיר תרגיל שהתאמנו עליו באימונים ולא אילתורים. נראה שאת כל האגרסיות הוא מוציא דווקא על הישראלים כאשר עד עתה הזרים הפסידו את המדחק מול הרצליה וגם היום מול נס ציונה. פרנקו תגדל ביצים ותנער את הזרים בשיחה אחד על אחד.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

עוד עונה לפח. אלא אם ייפול משמיים עוד טייריק ג'ונס, אין לנו מה למכור בהגנה. ולא שהרננדז אשם לבדו, אבל את הטמטום העוד יותר גדול בהתחמות של זלמנסון ושולדבראנד כבר אי אפשר לתקן.

ובהתקפה אין לנו מה למכור כשהרכז היחיד שלנו משחק בזחילה. בקושי עובר בשמונה שניות את החצי גם כשאף אחד לא שומר עליו. משחקן פיק-אנד-רול בלתי עציר הפך לשחקן פיק-אנד-רול עלוב שלא מצליח לייצר שום יתרון. לא פלא שאף אחד בקבוצה לא ממצה 80% מהיכולות ההתקפיות שלו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךPraškevičios
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

כתבתי באשכול אחר. אני לא מצליח להבין צוות מקצועי שבונה קבוצה בלי שחקני הגנה. כשאתה יוצר קבוצה שטובה בהגנה אתה יכול להתחיל להתחרות בקבוצות שטובות ממך, אחרת זה כמעט חסר סיכוי.
בלי שום קשר, אין גבוה משמעותי (זלמנסון בעיני גבוה מחליף ישראלי מצוין, אבל צריך זר דומיננטי), אין הרבה קלעים, גם הקלע המרכזי, יאנג, כשהוא ביום לא טוב הוא בין שחקן סביר לנטל, הרכז זר הוא הימור מטורף שהשתפר אבל עדיין לא מספיק.
טוקוטו, בני ואדם אלו השחקנים היחידים עם אופי הגנתי, אבל לשחק עם אדם ובני ב-2 מ-3 עמדות הגארד זה נטל התקפי. אמסלם משתדל מאוד בהגנה אבל בעיקר עושה עבירות טפשיות.
הקבוצה לא מאוזנת ובנוסף לכך לא מאומנת.
אני חוזר על זה שצריכים להחליף שני זרים (הרננדז ובראון, למרות השיפור במשחקים האחרונים) ולקבל במקומם שחקנים הרבה יותר דומיננטיים הגנה והתקפה.
מעבר לזה, נצטרך כנראה להחליף מאמן. הייתי שמח לראות מישהו קצת יותר רעב על הקווים. פרנקו הזחוח לדעתי מתגעגע לחברים בערוץ הספורט.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

הלך המומנטום כתב: 31 אוקטובר 2021, 14:47 כתבתי באשכול אחר. אני לא מצליח להבין צוות מקצועי שבונה קבוצה בלי שחקני הגנה. כשאתה יוצר קבוצה שטובה בהגנה אתה יכול להתחיל להתחרות בקבוצות שטובות ממך, אחרת זה כמעט חסר סיכוי.
בלי שום קשר, אין גבוה משמעותי (זלמנסון בעיני גבוה מחליף ישראלי מצוין, אבל צריך זר דומיננטי), אין הרבה קלעים, גם הקלע המרכזי, יאנג, כשהוא ביום לא טוב הוא בין שחקן סביר לנטל, הרכז זר הוא הימור מטורף שהשתפר אבל עדיין לא מספיק.
טוקוטו, בני ואדם אלו השחקנים היחידים עם אופי הגנתי, אבל לשחק עם אדם ובני ב-2 מ-3 עמדות הגארד זה נטל התקפי. אמסלם משתדל מאוד בהגנה אבל בעיקר עושה עבירות טפשיות.
הקבוצה לא מאוזנת ובנוסף לכך לא מאומנת.
אני חוזר על זה שצריכים להחליף שני זרים (הרננדז ובראון, למרות השיפור במשחקים האחרונים) ולקבל במקומם שחקנים הרבה יותר דומיננטיים הגנה והתקפה.
מעבר לזה, נצטרך כנראה להחליף מאמן. הייתי שמח לראות מישהו קצת יותר רעב על הקווים. פרנקו הזחוח לדעתי מתגעגע לחברים בערוץ הספורט.
לדעתי טוקוטו הוא גם שחקן הגנה לא רע ואמסלם יש לו רגליים צעירות והוא במגמת שיפור. מעבר לזה מסכים עם רוח הדברים אבל עדיין בהנחיות נכונות ובציוותים נכונים על המגרש ניתן להפיק הרבה יותר גם אתמול וגם מול הרצליה המשחק היה צריך להיות שלנו ואפילו מול חיפה קשה לי להאמין שעמית שמחון זה השחקן שתפר אותנו.

המסקנה שלי שתמיד מול הסיטואציה במגרש צריכים להיות לפחות שני שחקני הגנה עם הוראות אישיות של סגירת שחקן, כשעושים הגנה טובה ניתן גם לצאת להתקפה מהירה או התקפה מסודרת אבל כשברור מה התרגיל.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

סליחה לא שמתי לב שציינת את טוקוטו.
שליחת תגובה