אין דבר יותר שנוא ממ*בי תא

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  371 לייקים

Charlie כתב: 02 יוני 2022, 15:22
טכנית לארז כתב:מתי פעם אחרונה הם לא היו לא בגמר הפליאוף של הליגה ולא בגמר הגביע באותה עונה?
תחזיק חזק - בעונת 1992/3 המופלאה
בגמר הגביע ניצחנו את גבעתיים
בסדרת הגמר בליגה הפסדנו לגליל עליון

מאז ועד היום - כמעט 30 שנה, שמכבי בכל שנה נמצאת או בגמר הגביע או בגמר הפלייאוף וברוב המקרים גם זוכה בתארים.

אגב, אלמלא המלחמה באוקראינה היא גם לא היתה מגיעה להצלבה ביורוליג.

בהתחשב בנתונים הנ"ל ובהפסדים בדרבים העונה, אני חושב שזו אולי העונה הכי גרועה של מכבי מאז 1993 שהיתה אולי הגרועה בתולדות המועדון הדוחה הזה.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
וזאת גם השנה שהיה להם את דוד אנקרם בתפקיד ווילביקין לא?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
רק הפועל
קיבל.ה  324 לייקים

ותאכלס כמה שהנתונים שלהם מהעונה הזו כעונה הגרועה בהיסטוריה שלהם (שזה אירוע נדיר שהם לא לוקחים אף תואר מקומי) זה בסהכל דיי עצוב.. קבוצה שלקחה 50 פלוס אליפויות זה מאזן מחריד בכל קנה מידה נקווה שהמגמה השלילית שלהם תימשך והמונופול הזה יקרוס
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
רק הפועל
קיבל.ה  324 לייקים

מה שכן משעשע שזכור לי שמכבי תמיד הייתה מתלוננת שזה שאין סדרות בפיינל פור דופק אותם כי הסיכוי להפתעה גבוה יותר במשחק אחד מאשר בסדרה במקרה הזה אם היה רק משחק אחד אז מכבי אשכרה היו גונבים פה ניצחון ועולים לגמר
הפוסט קיבל 6 לייקיםpelegsסומךshaharotהסבתא של הפועלASAFABADITenacious D
Red_man
קיבל.ה  156 לייקים

Charlie כתב: 02 יוני 2022, 15:33
רק הפועל כתב:שאלה קטנה : ששמעון פורש משם עדיין יהיה להם תקציב עתק ביחס לשאר הליגה ? כי הבנאדם כבר דיי מבוגר
שמעון מזרחי עומד בראש קבוצה שמחזיקה ב-14 אחוז בלבד מהשליטה. מפאת כבודו, ניסיונו ושמו הוא עדיין מכהן כיו"ר המועדון המסריח הזה אבל כבר שנים שאין לו את ההשפעה שהיתה לו פעם. שילוב של כסף, גיל ועוד.
מזרחי עצמו אדם אמיד אבל לא בסדר גודל של להחזיק קבוצת כדורסל, בטח שלא את מכבי ת"א.
למעשה הבעלים כיום במכבי משקיעים מעט מאוד.
יש להם הכנסות גבוהות ממפעל היורוליג, מרצ׳נדייז, מנויים רבים (סולד אאוט ויש רשימת המתנה), ספונסרים, תאי צפיה, זכויות שידור ועוד.
מכונה משומנת שנבנתה לאורך שנות השבעים, השמונים והתשעים ע"ח משלם המסים בישראל באמצעות רשות השידור ז"ל , "עלית" ועוד.
בסופו של דבר, היכולת שלהם לתמרן את כולם לנוחותם, התרגילים המלוכלכים, השופטים והאיגוד שבכיס שלהם וכו' נותנים להם יתרון עצום בנוסף לתקציב הגדול.
אבל עובדה שב-15 השנים האחרונות מחצית מהאליפויות הולכות לקבוצות אחרות, כולל העונה. משהו מתחיל לחרוק באימפריית הרשע הזו. שמעון מזרחי זקן וכבר לא בשיאו, אבל עדיין מספיק חכם ומנוסה להוביל מהלכים שישמרו על ההגמוניה שלהם. ביום שהוא יזוז הצידה, תתחיל ההתפוררות לתפוס תאוצה. מכבי לא תתמוטט אבל זה כבר לא יהיה אותו הדבר (ונתי פה יודה שכבר עתה זה לא אותו הדבר ממה שהיה פה לפני 40 שנה בערך, המגמה המבורכת רק תימשך ותתעצם).

Sent from my HD1903 using Tapatalk
אני לא יודע מה היה פה לפני 40 שנה. אבל אני יודע מה היה פה בתחילת שנות ה2000 שהם עדיין היו בשיא כוחם שלטו בליגה, והיו חזקים באירופה. בהשוואה ללפני 20 שנה בערך הם אפילו לא קרובים לזה. הזכייה האחרונה שלהם ביורוליג הייתה מקרית לחלוטין והם יודעים את זה. בשנים האחרונות הם מפסידים אליפויות ולא רק בפיינל פור אלא גם בסדרות. לדעתי כמות האליפויות שהם הפסידו בעשור האחרון לא קטנה בהרבה מהכמות שהם הפסידו עד העשור האחרון כולל שלוש שנים רצופות שהם לא זכו באליפות ולא העפילו לגמר. אפשר לקחת פה תואר אם רק נתנהל נכון
רדנקו
קיבל.ה  128 לייקים

כל עוד הם משוריינים ביורוליג התקציב שלהם ימשיך להיות פי עשר מאשר זה של קבוצות אחרות.
במצב הזה בסופו של דבר כשהם מפסידים פה תואר זה לא בגלל שהקבוצה האחרת היתה טובה ונוהלה טוב כל כך אלא בגלל טעויות ניהוליות ומקצועיות שלהם.
אתה יכול לנהל את הארגון שלך הכי טוב בעולם אבל בסופו של דבר כשאתה מתמודד מול ארגון עם תקציב שחקנים שהוא פי עשר משלך זה תלוי רק בו. לא בך.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  297 לייקים

לא מסכים. ברמה הסטטיסטית כנראה שלאורך זמן יהיו להם סגלים יותר טובים משלנו, אבל בסוף הם רושמים בדיוק זר אחר יותר מאיתנו בסגל עבור משחק / סדרה. לגבי הישראלים אני לא בטוח כמה שלהם יותר טובים משלנו, או לפחות יש להם יותר בטחון במשחק מאשר הישראלים שמשחקים אצלנו.
זה הרבה מאוד סקאוטינג איכותי, קבוצה שמחברים אותה עם מחשבה מאחורי זה, אמת אימון וגם אלמנט של מזל.
במקרה של הרצליה אני לא יודע איפה זה עומד מבחינת כל הפרמטרים השונים אבל זה לחלוטין אפשרי.
Money
קיבל.ה  395 לייקים

לשמוע את דסי פורר ולהתענג על כל רגע
רדנקו
קיבל.ה  128 לייקים

הלך המומנטום כתב:לא מסכים. ברמה הסטטיסטית כנראה שלאורך זמן יהיו להם סגלים יותר טובים משלנו, אבל בסוף הם רושמים בדיוק זר אחר יותר מאיתנו בסגל עבור משחק / סדרה. לגבי הישראלים אני לא בטוח כמה שלהם יותר טובים משלנו, או לפחות יש להם יותר בטחון במשחק מאשר הישראלים שמשחקים אצלנו.
זה הרבה מאוד סקאוטינג איכותי, קבוצה שמחברים אותה עם מחשבה מאחורי זה, אמת אימון וגם אלמנט של מזל.
במקרה של הרצליה אני לא יודע איפה זה עומד מבחינת כל הפרמטרים השונים אבל זה לחלוטין אפשרי.
איזה ישראלים? הם משחקים כבר שנים עם יותר זרים מאתנו וברוב המקרים הם גם זרים טובים יותר. יש להם גם פריבילגיה לתמרן בין עשרה זרים ולבחור לכל משחק מי יתאים להם וגם אחרי הזרים יש להם מתאזרחים שבמקרים רבים טובים יותר מהישראלים שמולם. כשאצתם נפצע שחקן יש להם בדרך כלל מחליפים בסגל והם לא צריכים לחפש שחקן אחר להחתים ולהתקע כמו אצלנו.

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  297 לייקים

רדנקו כתב: 03 יוני 2022, 12:33
הלך המומנטום כתב:לא מסכים. ברמה הסטטיסטית כנראה שלאורך זמן יהיו להם סגלים יותר טובים משלנו, אבל בסוף הם רושמים בדיוק זר אחר יותר מאיתנו בסגל עבור משחק / סדרה. לגבי הישראלים אני לא בטוח כמה שלהם יותר טובים משלנו, או לפחות יש להם יותר בטחון במשחק מאשר הישראלים שמשחקים אצלנו.
איזה ישראלים? הם משחקים כבר שנים עם יותר זרים מאתנו וברוב המקרים הם גם זרים טובים יותר. יש להם גם פריבילגיה לתמרן בין עשרה זרים ולבחור לכל משחק מי יתאים להם וגם אחרי הזרים יש להם מתאזרחים שבמקרים רבים טובים יותר מהישראלים שמולם. כשאצתם נפצע שחקן יש להם בדרך כלל מחליפים בסגל והם לא צריכים לחפש שחקן אחר להחתים ולהתקע כמו אצלנו.

בסוף הם לא מחזיקים לרוב זרים משוגעים, בשנים האחרונות הם נשענים בעיקר על ווילבקין, בגזרת הישראלים הם שיחקו בפלייאוף בעיקר עם שלושה (בלייזר, דיברתולומאו וסורקין), ריינולדס שיחק נגדנו 10 דקות בממוצע למשחק וקלע במצטבר בשלושת המשחקים 6 נקודות. ז׳יז׳יץ׳ שחזר מהפציעה ונחשב לגבוה הכי טוב שלהם שיחק 15 דקות למשחק מול הרצליה.
כמו שאמרתי, סטטיסטית הם יהיו טובים מאיתנו, אבל זה לחלוטין אפשרי לנצח אותם גם בכלים שיש להם בייחוד השנה.
הם כבר שנים לא מעמידים את הסגלים המפחידים של אמצע העשור הראשון של שנות האלפיים.
רק הפועל
קיבל.ה  324 לייקים

כל כך צפוי שאחרי הגמר אונאקו יחתום במכבי
Money
קיבל.ה  395 לייקים

לשמוע את פניני בפודיום ולשנוא אותו כל דקה יותר.
מסכם ב2 דקות כל כך יפה את ההבדל בין הפועל למכבי.
שליחת תגובה