אין דבר יותר שנוא ממ*בי תא

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  760 לייקים

Nati כתב: 15 פברואר 2022, 04:22 34קוקומן • 14/02/22, 23:08
לפני עשור לא הייתי מחמיץ משחק של מכבי. לפני עשרים שנה בכיתי כשמכבי היתה מפסידה לבולוניה, לפני שלושים שנה הייתי צופה במשחקים ממחבוא שאבא שלי לא יראה שאני ער בשעה מאוחרת ומתרגש מג׳מצ׳י קולע סל ניצחון נגד ציבונה זאגרב. לפני 35 שנים נולדתי. היום הייתי בעד הפועל, בדרבי!! עד כדי כך נמאס לי מהמועדון הזה. נמאס מיאניס ומכדור סל בלי נשמה, נמאס מסקוטי שמכדרר ללא הכרה. מעדיף את בר טימור איתו אני מזדהה יותר מחבורה של זרים כולל המאמן שהקשר בינהם ובין מכבי הוא הדולר בלבד.
כי פשוט טייריס רייס ושחורציאניטיס היו אפרוחי מכבי ששיחקו בשביל הסמל
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1093 לייקים

זה אחד המצחיקים
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
רק הפועל
קיבל.ה  1447 לייקים

Nati כתב: 15 פברואר 2022, 04:22 34קוקומן • 14/02/22, 23:08
לפני עשור לא הייתי מחמיץ משחק של מכבי. לפני עשרים שנה בכיתי כשמכבי היתה מפסידה לבולוניה, לפני שלושים שנה הייתי צופה במשחקים ממחבוא שאבא שלי לא יראה שאני ער בשעה מאוחרת ומתרגש מג׳מצ׳י קולע סל ניצחון נגד ציבונה זאגרב. לפני 35 שנים נולדתי. היום הייתי בעד הפועל, בדרבי!! עד כדי כך נמאס לי מהמועדון הזה. נמאס מיאניס ומכדור סל בלי נשמה, נמאס מסקוטי שמכדרר ללא הכרה. מעדיף את בר טימור איתו אני מזדהה יותר מחבורה של זרים כולל המאמן שהקשר בינהם ובין מכבי הוא הדולר בלבד.
מעניין מתי מכבי לא היו לפי התיאור שלו באופן כללי אני משוכנע שלאוהדים שלהם שהקבוצה שלהם שותה פה תארים בדרך כלל מסיבת חוסר התחרותיות בגלל פערי התקציב העצום לא באמת מזיז מהפסד הזה כפי שראו בשידור אוהדת שלהם שרקדה באחד מפסקי הזמן לקראת הסיום חחח
האדס
קיבל.ה  2940 לייקים

בואו, זה לא חדש הדיבור הזה.
ההיכל שלהם ביום חמישי הפך ל-80% אנשים שאין להם שום קשר למכבי או לספורט.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1093 לייקים

נתגעגע, אל יווני אהוב.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1144 לייקים

נקוה שיביאו מאמן באותה הרמה...
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

האדס כתב: 15 פברואר 2022, 13:04 בואו, זה לא חדש הדיבור הזה.
ההיכל שלהם ביום חמישי הפך ל-80% אנשים שאין להם שום קשר למכבי או לספורט.
בדיוק, זה לא אירוע ספורט, זה מפגש מינגלינג
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Nati
קיבל.ה  1011 לייקים

מילפורד כתב:נקוה שיביאו מאמן באותה הרמה...
כשהוא הגיע הם היו כמעט באותו מצב.כולם יודעים מה הוא עשה איתם בשנתיים הראשונות
beny
קיבל.ה  252 לייקים

אתר באסקטניוז פירסם היום את תקציבי קבוצות היורוליג.
תמונה

לכורה שכר שחקני מכבי רק כ- 7 מיליון יורו (כ- 26 מעליון ש"ח)
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  736 לייקים

beny כתב: 15 פברואר 2022, 19:40 אתר באסקטניוז פירסם היום את תקציבי קבוצות היורוליג.
תמונה

לכורה שכר שחקני מכבי רק כ- 7 מיליון יורו (כ- 26 מעליון ש"ח)
זה שכר נטו, לא ההוצאות של הקבוצה על שכר. אם אני מבין נכון את הטבלה, ההוצאות שלהם (הברוטו של השכר) הן 10.6 מליון
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

עודד קטש מועמד שם ואם יחתום זה חבל כי הוא מאמן לא רע
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

לא יודע איך ייגמר הגמר אבל אם יש נקודה אחת חיובית בפיטורים שלו זה העובדה שמדברים רק עליהם. בגמר שלנו נגד הרצליה במיוחד אחרי שלושה נצחונות העונה כל מכבי כולל בחצי היו יכולים לדבר עלינו בלי סוף וזה יכל מאוד לבלבל את המערכת.
לפחות יש שקט תקשורתי יחסי לפני הגמר. מניח שהחל ממחר בבוקר יתחילו יותר כתבות עלינו ועל הרצליה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

יש איזה סיכוי שהמחלה והרצליה יעבירו את ווילבקין בטרייד בזק לפני הגמר ? חשוב מאוד ויעזור לנו מאוד

טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

עדי הרשליקוביץ עשה כתבה פיקנטית על החצי גמר?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
רק הפועל
קיבל.ה  1447 לייקים

משוכנע שאוהדי מכבי חגגו את ההפסד שלנו יותר מאשר זכייה בגביע בעונות קודמות חחח מעניין אם יהיה להם הבושה לחגוג אם נפסיד אליפות בגמר תוך כדי שמעיפים אותם בפליאוף (משעשע מצד אחד אבל כואב ביותר מהצד השני)
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

מדהים איך אני שונא עוד יותר את מכבי אחרי משחק שלא שוחק נגדם בכלל

הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

מדהים איך אני שונא עוד יותר את מכבי אחרי משחק שלא שוחק נגדם בכלל

הפוסט קיבל לייק אחדgershon
beny
קיבל.ה  252 לייקים

אלופי העולם בטיוח:

בתום חקירת השב"כ של מכבי ת"א לשחקנים ש"חגגו" אחרי ההפסד בחצי גמר הגביע להפועל ת"א, להלן המסקנות:
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ערך בדיקה מדוקדקת בנוגע לתיעוד שלושה משחקני הקבוצה - ג'יילן ריינולדס, ג'יימס נאנלי ודריק וויליאמס - שפורסם לאחר משחק חצי גמר גביע המדינה. הממצאים התקבלו לאחר שיחות עם השחקנים, עובדי המסעדה, אנשים שנכחו במקום, ושיחה עם האדם שצילם ופירסם את הסרטון. להלן הממצאים:
שלושת השחקנים עזבו את ההיכל מיד לאחר המשחק וסעדו במסעדה איטלקית, בה הם נוהגים לאכול מאחר שהיא נמצאת בצמוד למקום מגוריהם. בזמן שהמקום היה כבר ריק, הם עשו את דרכם החוצה מהמסעדה, כאשר אז המלצרים הגביהו את עוצמת המוסיקה במקום ואלה השניות הבודדות שמופיעות בסרטון ובהן רואים את השחקנים, כאמור בדרכם החוצה.
אחד העובדים שצילם את הקטע, תייג את השחקנים באינסטגרם והעלה את הווידאו לרשת. הטקסט שנכתב בסטורי של העובד היה על דעתו בלבד, כאשר הוא גם לא זיהה נכונה את השחקנים ותייג שחקן שלא נכח במקום.

לסיכום:
1. השחקנים לא יצאו לבילוי לילי, אלא ישבו לאכול אחרי המשחק במסעדה בצמוד למקום מגוריהם.
2. הם לא העלו את הסרטון ולא העלו את הכיתוב WE DON’T CARE.
3. הסרטון צולם ועלה לרשת שלא על דעתם וללא ידיעתם.
4. על אף האמור, השלושה מבינים כי ישנה חשיבות גדולה מאוד לנושא הנראות וכי אוהדים רבים נפגעו עמוקות מהתמונות, גם אם הדברים בפועל היו אחרת.

השלושה ביקשו למסור את ההצהרה המשותפת הבאה: "אנו מתנצלים ומצרים על איך שהדברים הוצגו. אנחנו מבינים שעל אף שבאותו הרגע הדברים היו לחלוטין אחרת מהפרשנות שניתנה להם, בפועל הסרטון נראה רע וגרם לפגיעה קשה בתחושותיהם ורגשותיהם של האוהדים והנהלת המועדון. יש לנו רק הערכה ואהבה גדולה לאוהדים ולמועדון ואנו כואבים כל הפסד, בייחוד אחד כמו שהיה ביום שני שעבר. אנחנו נקבל כל החלטה שהמועדון יראה כראויה בנסיבות המקרה ונמשיך להילחם על כל ניצחון למען האוהדים ולמען מכבי".
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

חחחחחחחחחח זה מצחיק.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

ענק השימון הזה. מרכיב סיפור שלם סביב הבילוי של השחקנים אבל כל העניין בשימון זה המצאת סיפור שאי אפשר להוכיח שלא קרה מעולם.
אני בספק אם יש אוהד אחד מכבי שמאמין לזה.
והתגובה שלהם בכלל נראית כאילו עורך דין תעבורה ממולח ניסח אותה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

זה אשכרה פורסם על ידם ולא הטרלה של איזה אוהד הפועל?
אמאל'ה. הם אשכרה במצב קריטי.
יהיה טוב הפועל!
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

beny כתב: 22 פברואר 2022, 21:05 אלופי העולם בטיוח:

בתום חקירת השב"כ של מכבי ת"א לשחקנים ש"חגגו" אחרי ההפסד בחצי גמר הגביע להפועל ת"א, להלן המסקנות:
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ערך בדיקה מדוקדקת בנוגע לתיעוד שלושה משחקני הקבוצה - ג'יילן ריינולדס, ג'יימס נאנלי ודריק וויליאמס - שפורסם לאחר משחק חצי גמר גביע המדינה. הממצאים התקבלו לאחר שיחות עם השחקנים, עובדי המסעדה, אנשים שנכחו במקום, ושיחה עם האדם שצילם ופירסם את הסרטון. להלן הממצאים:
שלושת השחקנים עזבו את ההיכל מיד לאחר המשחק וסעדו במסעדה איטלקית, בה הם נוהגים לאכול מאחר שהיא נמצאת בצמוד למקום מגוריהם. בזמן שהמקום היה כבר ריק, הם עשו את דרכם החוצה מהמסעדה, כאשר אז המלצרים הגביהו את עוצמת המוסיקה במקום ואלה השניות הבודדות שמופיעות בסרטון ובהן רואים את השחקנים, כאמור בדרכם החוצה.
אחד העובדים שצילם את הקטע, תייג את השחקנים באינסטגרם והעלה את הווידאו לרשת. הטקסט שנכתב בסטורי של העובד היה על דעתו בלבד, כאשר הוא גם לא זיהה נכונה את השחקנים ותייג שחקן שלא נכח במקום.

לסיכום:
1. השחקנים לא יצאו לבילוי לילי, אלא ישבו לאכול אחרי המשחק במסעדה בצמוד למקום מגוריהם.
2. הם לא העלו את הסרטון ולא העלו את הכיתוב WE DON’T CARE.
3. הסרטון צולם ועלה לרשת שלא על דעתם וללא ידיעתם.
4. על אף האמור, השלושה מבינים כי ישנה חשיבות גדולה מאוד לנושא הנראות וכי אוהדים רבים נפגעו עמוקות מהתמונות, גם אם הדברים בפועל היו אחרת.

השלושה ביקשו למסור את ההצהרה המשותפת הבאה: "אנו מתנצלים ומצרים על איך שהדברים הוצגו. אנחנו מבינים שעל אף שבאותו הרגע הדברים היו לחלוטין אחרת מהפרשנות שניתנה להם, בפועל הסרטון נראה רע וגרם לפגיעה קשה בתחושותיהם ורגשותיהם של האוהדים והנהלת המועדון. יש לנו רק הערכה ואהבה גדולה לאוהדים ולמועדון ואנו כואבים כל הפסד, בייחוד אחד כמו שהיה ביום שני שעבר. אנחנו נקבל כל החלטה שהמועדון יראה כראויה בנסיבות המקרה ונמשיך להילחם על כל ניצחון למען האוהדים ולמען מכבי".
וואו מה קראתי עכשיו
רק הפועל
קיבל.ה  1447 לייקים

"חקירת שב"כ" טוב זה גדול חחחחחחחחחחחחחחחח
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1014 לייקים
יצירת קשר:

תמונה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

איזה מועדון הזיה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
רק הפועל
קיבל.ה  1447 לייקים

אחלה אנדולו
רק הפועל
קיבל.ה  1447 לייקים

פשוט תענוג
כולם הביתה
קיבל.ה  36 לייקים

תודה לאנדולו
if its 10 make it 20
if its 20 make it 30
שימון ימצורע עוכר ישראל
:lol: :lol: :lol:
modag
קיבל.ה  323 לייקים

גם אם יבטלו את כל הקבוצות ביורוליג חוץ ממכבי היא לא תצליח לעלות, תודה לכוכב האדום :heart:
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

תענוג

סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1093 לייקים

איזה לוזרים
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

הכוכב האדום עם שורה של שחקנים ביתיים עושה בית ספר לכדורסל מועדון שמעסיק אמריקאים בלבד, רושם שני ישראלים בטופס, ואחד מהם רואה פרקט בקושי.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1234 לייקים

מחר ב"יהודים באים" מערכון על דון שימון
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1234 לייקים

https://vimeo.com/687264950/05ba558ff3
אתם מצליחים לראות מהלינק הזה?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

its-sick כתב:https://vimeo.com/687264950/05ba558ff3
אתם מצליחים לראות מהלינק הזה?
כן, רואים את הפרומו
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1234 לייקים

יופי תודה. לא היה לי כח לחבר את הדוגם אז הקלטתי מהדפדפן. פעם ראשונה שהשתמשתי בוימאו.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1234 לייקים

لا إله
הפוסט קיבל 3 לייקיםBigBallerיפתח16קפטן ג'ק
ran
קיבל.ה  10 לייקים

אך אני מעביר את הקטע הזה שיגיע לי לוואסטפ??
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1234 לייקים

https://www.youtube.com/watch?v=hJwA-159Qgs&t=501s
מקווה שזה יעזור. זה אמור להיפתח לך ביוטיוב משם תוכל לחלוק.
لا إله
רק הפועל
קיבל.ה  1447 לייקים

כמה מפתיע שאת הקבוצה של המדינה משדרים כרגע בערוץ פתוח במשחק נגד הפועל באר שבע בזמן שאת המשחק שלנו נגד הפועל ירושלים (על הנייר קרב די גדול) שידרו ב5 לייב
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
שליחת תגובה