הפועל - חולון, רבע גמר גביע ווינר, ראשון 21:00

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מאמן טוב מנצח את זה. פרנקו מקובע ולא יודע למצוא פתרונות לשום דבר תוך-כדי תנועה.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

לא רואה איך מאמן אחר מנצח את זה עם 2 זרים בפועל

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

Vinb
קיבל.ה  61 לייקים

מרגיש לי שיש פסימיות טיפה מוגזמת
נכון, יש לנו הרבה בעיות, אבל נתנו דקות טובות מול קבוצה יותר מוכשרת, עם שני זרים יותר מאיתנו
ועם כל זה הם לא ״קרעו״ אותנו
נחכה לראות איך יהיה עם הרננדז
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

דבר אחד בלט ולא ברור לי איך פרנקו לא רואה את זה:
רק כשגיל בני שומר את רגלנד אנחנו מאלצים אותם לזרוק זריקות קשות, הוא עלה על זה בשתי הדקות האחרונות. השחקן היחיד שבאמת מפעיל לחץ על מוביל כדור.
העלה אותו אחרי ההפסקה הגדולה ברבע הרביעי וגם אז נתן לטימור לשמור את רגלנד.
זה פשוט טמטום.
וזה לא שבהתקפה בראון, טימור ואדם דופקים שלשות, חודרים בלי סוף ומריצים פיק אנד רוליפ כדי להעמיד שחקן מול סל.
נערך לאחרונה על ידי הלך המומנטום ב 19 ספטמבר 2021, 23:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

רדנקו כתב:היה פה מישהו שאמר שהעונה זה נראה שאנחנו נרצה לנצח בזה שנקלע יותר מהיריבה ולא בהגנה.
אז ככה בדיוק זה נראה כשאתה מגיע לשחק מול קבוצה שיודעת לשמור ולא רק לקלוע.

Sent from my IN2023 using Tapatalk
לא ראיתי את המשחק, אבל לא מבין את הנקודה שלך, עדיין קלענו 80 נק'.
את התפוקה ההתקפית אנחנו מספקים, פשוט לא נצליח להוריד קבוצות טובות לקלוע פחות נקודות מאיתנו.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

כשבני ורז על המגרש אז השמירה הרבה יותר טובה. תכל'ס להפסיד לחולון רק 10 הפרש זה אומר משהו על האופי של השחקנים. חולון בנויה ללכת עד הסוף עם 3 זרים ברמה גבוהה מאד. אצלנו אם בראון ממשיך להראות ככה יהיו חייבים לחתוך. מקווה שהסנטר החדש יביא קצת אתלטיות וריבאונד הגנה.
555
קיבל.ה  623 לייקים

חילופים נוראים של דני פרנקו, נגד עירוני נס ציונה המשחק הזה יכול לעבוד, נגד הפועל חולון ממש לא. זלמנסון ויונתן זה חור גדול בהגנה, אם נמשיך "לשמור" ככה מצבנו יהיה קשה. ג'ייקובן בראון יוחלף כבר בקרוב אם ימשיך ככה, משחק בהליכה ולא תורם. אולי עם הסנטר זר זה יראה אחרת
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

יאנג נראה במחצית השנייה כמו מי שהתחיל להיזכר איך קולעים נקודות. לבראון גם היו דקות טובות וטוקוטו גם למרות כמה שטויות היה נראה בסדר. זלמנסון נתן הרבה יותר ממה שציפיתי. שולדי לצערי זה כבר כנראה לא זה. אם הגבוה החדש יהיה מסוגל לשמור ולקחת ריבאונד המצב שלנו יהיה משמעותית טוב יותר אם לא אז נגד כל הנס ציונות למיניהם נקלע 110 ונחטוף 90 הבעיה תהיה נגד קבוצות כמו חולון
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

מבאס,אבל בשלב הזה של העונה קיבלנו את הקבוצה הכי טובה והכי מוכנה.
555
קיבל.ה  623 לייקים

Nati כתב: 19 ספטמבר 2021, 23:33 מבאס,אבל בשלב הזה של העונה קיבלנו את הקבוצה הכי טובה והכי מוכנה.
זה שהפועל חולון קבוצה טובה ברור לכולם, אבל לא הגיוני לשמור ככה. ההגנה הזאת תחטוף עוד הרבה נקודות.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

חולון זאת הקבוצה הכי טובה בליגה כרגע, ושיחקנו בלי סנטר זר ועם שולדבראנד כסנטר שלא ישחק דקה אחת כסנטר בהמשך העונה. בראון נראה פצוע ונקווה שהמצב איתו ישתנה, אם לא הוא יוחלף. אני מקווה שההגנה עם הרננדס תשתפר כי לפחות יהיה קצת רים פרוטקטור והוא גם יכול להיות עוד אופציה בהתקפה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

גם אם הזר החדש יהיה רים פרוטקטור מדהים (ואני לגמרי לא בטוח שזה המצב) זה יהיה רחוק מלפתור את הבעיות ההגנתיות שמתחילות מזה שאין לנו אף שחקן שהוא סטופר הגנתי בקו האחורי או משהו שמתקרב לכך ואין לנו כמעט שום יכולת לעשות חילופים בפיק אנד רול ולהצליח למנוע חדירה ששוברת לנו את ההגנה, אלא אם החילוף נעשה עם טוקוטו.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מצחיק מי שמזכיר בכלל אפשרות להחלפה של בראון... פרנקו לא יחליף אותו בחיים, לא משנה כמה גרוע הוא יהיה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

המשחק הזה מחזיר אותי להודיע אחרת שכתבתי באשכול אחר: לא מצליח להבין איך בונים קבוצה מלכתחילה שרוב השחקנים הם לא שחקני הגנה סבירים פלוס ושניים מהזרים היום עושים טובה שהם בכלל שומרים.

בראון זה סימן שאלה ענק, חומר גולמי מטורף אבל אם זה לא הולך להשתפר באופן משמעותי, אין מנוס ממציאת רכז רציני שמנהל באמת את המשחק ובתקווה שיהיה איום רציני מבחוץ.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

עד שבראון טיפה נכנס למשחק הוא נפצע.
לא מבין למה לתת כל כך הרבה דקות לשולדבראנד כשזלמנסון כל על הרבה יותר טוב
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

בני12 כתב: 20 ספטמבר 2021, 01:51 עד שבראון טיפה נכנס למשחק הוא נפצע.
לא מבין למה לתת כל כך הרבה דקות לשולדבראנד כשזלמנסון כל על הרבה יותר טוב
זלמנסון קיבל לפחות 20 נקודות על הראש כי הוא לא מסוגל להזיז את הרגליים. תכף אצפה בשידור חוזר, לדעתי לא עשה סטופ אחד אחרי חילוף כל המשחק
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

עם כל החיבה לשולדברנד, החתמה של משעור או אביבי הייתה עוזרת לנו מאוד ובעלות נמוכה יחסית. במקום לפתור בעיות בעיקר הוספנו בעיות עם ההחתמה הזו.
יחד עם זאת, גבוה עם אימפקט הגנתי רציני יכול לעשות הבדל גדול, כנראה יותר מכל עמדה אחרת. זה מה שניבו עשה עבור אילת בעונה שעברה. השאלה היא עד כמה הרננדז מתאים לתפקיד.
נערך לאחרונה על ידי הוקיץ' ב 20 ספטמבר 2021, 15:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

אמנם לא ראיתי את המשחק אתמול, אבל מקריאת השרשור הזה אני מבין שהיה רע לתפארת.
8.5 בסולם יללות הבכי והנהי בפורום.
די, אפשר לסגור את הליגה, לשחרר את כל השחקנים ואת פרנקו, לעשות הלוויה מכובדת לגופה של ג'ייקובן, וללכת לים עד העונה הבאה.
בכל זאת, הפסד בהפרש של כמה נקודות לחולוניה ברבע גמר גביע וינר הקדוש, במשחק הרשמי השני של העונה. ועוד כשכל שאר הקבוצות בליגה נראות כל כך טוב לעומתנו.
הכל אבוד! אבוד!
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 9 לייקיםits-sickסומךADOMDe NiroNateאוהד כורסאamosBenTenacious D
Money
קיבל.ה  564 לייקים

שהשחקן הישראלי הבכיר שלך(בר) והזר הבכיר שלך(גייקובן) קולעים 15 נקודות ביחד, ככה זה נראה. אם אתם חושבים שהסנטר שמגיע לפה זה מזללת ריבאונדים ואחד שעוצר כל חדירה לצבע בגג אז אתם לא בכיוון. מה שכן, אני מעודד, יש קבוצה מפוצצת כישרון.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא לגמרי ברורה לי הפניקה פה.
בדיוק כמו שלא היתה ברורה לי האופוריה אחרי הניצחון על נס ציונה.

כולה גביע ווינר, עדיין לא בסגל מלא ומול קבוצה עדיפה.
תנשמו, הכל בסדר, העונה עוד לא התחילה ויחסית יש סגל טוב.
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מילפורד כתב: 20 ספטמבר 2021, 13:03 לא לגמרי ברורה לי הפניקה פה.

האמת היא דנראת אתמול פי 7 טוב מנס ציונה נגדך.

בנוסף חסר לך סנטר זר.
אולי לא נהיה טובים כמו חולון אבל בהחלט יש סיבה לאופטמיות עם כשאנחנו ללא 5 ואף שחקן "בכיר" לא היום טוב הגענו ל 3 דקות לסיום במינוס 5
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

ranjef כתב: 19 ספטמבר 2021, 23:12 לא רואה איך מאמן אחר מנצח את זה עם 2 זרים בפועל

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
מאמן טוב מוצא פתרון לתרגיל הקבוע של חולון של לבודד גארד על זלמנסון ולעשות מזה נקודות (ולהכניס את יהונתן ולעבור לאזורית זה לא פתרון, זה ההיפך). מאמן טוב יודע לנצל את זה שהקבוצה שלו קולעת ב-43% לשלוש ולא מעלים את יאנג מהמגרש דווקא כשהוא נכנס למשחק.
עם יום קליעה כזה משלוש, לא היה צריך לעצור את רגלנד לגמרי. מספיק להכריח את חולון לחפש תרגיל אחר ולא לחזור על אותו תרגיל כל כך הרבה התקפות רצופות, זה כבר היה יוצר כמה עצירות שהיו יכולות להפוך את התוצאה כשהגענו ל-5 הפרש.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

בסך הכל נראה אכן שהסגל מחובר קבוצתית, לא מפסיק להלחם ולא מאבד את הראש. בנוסף גיל בני ורז אדם תרומה יפה מהספסל עם הרבה מחוייבות שבעתיד לדעתי יהיו אף משמעותיים יותר, כעלות תועלת הם החתמה מעולה. , גם לוטן במגמת שיפור, על כן בתגבור משמעותי לצבע עם הזר החדש אכן יכולה להיות עונה טובה במידה ולא יהיו פציעות ואני מאמין שבראון עוד לא התניע וכנ"ל יאנג, כך כשהם יהיו ביכולת הטובה שלהם הקבוצה יכולה להגיע רחוק.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

מה שחסר בסגל הזה זה מנהיג ובעמדת הרכז, אחד שינהל את המשחק בצורה אחראית ויוכל להריץ תרגילים. ההבדל בין התיפקוד של רגלנד לבין בראון אתמול היה תהומי.
משחק אחד הוא לא השלכה על עונה שלמה ואין פאניקה, אבל אין בעל הבית על המגרש וזה סימן מדאיג.
גם היכולת של פרנקו להגיב להרכבים של היריבה לא מזהירה.

לא סוף העולם אבל אלו ליקויים שיכולים להיות בעוכרינו אם לא נטפל בהם כשזה בהתחלה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בראון אכן נראה מדאיג בשלב זה, יחד עם זאת, הוא שחקן שמגיע לו לקבל קרדיט לפחות עד מחזור 4-5 כדי לראות אם חוזר לעצמו או לא.
שליחת תגובה