ג'ייסון תומפסון

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
עומר מ.
קיבל.ה  31 לייקים

תנו לנו תסקיר, מומחי הפורום
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

שחקן בן 35 שלא ממש שומר ונראה שהוא בשלב בקריירה שמחפש רק להוסיף כסף לפנסיה.
פרנקו קלאסי
Money
קיבל.ה  564 לייקים

מאחורי הקלעים היו אופציות טובות יותר, אתלטיות הרבה יותר. אבל בסוף ההחלטה של המאמן ולפי דעתי הפן העיקרי פה זה השם שלו חושבים שאולי זה ימשוך מנויים, מה שממש לא נראה לי.
מקווה באמת שזה לא יקרה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

נחכה ונראה אם זה קורה, אבל אני לא מבין את זה בכלל.
איך מאמן שחיכה כל כך הרבה זמן לטייריק ג'ונס הולך להחתים שחקן בסגנון שונה לגמרי, שבניגוד לטייריק לא מתאים לצרכים שלנו? פשוט לא ברור.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

ברק חקלאי מציין בידיעה בynet, שהפניה לתומפסון נעשתה בעקבות ההברזה של טייריק שסגר בפזארו האיטלקית, ולאחר שג'סטין פאטון העדיף את הפועל אילת ועמנואל טרי חתם על חוזה למחנה האימונים בסקרמנטו.

או שמדובר בקשקוש של עיתונאי או שהפועל יורה לכל הכיוונים, העיקר להביא שחקן לעמדה 5, כי מדובר בשחקנים שונים בצורת המשחק שלהם וזה נראה כאילו רק מחפשים לסגור פינה ולא להתאים את השחקן לצרכים של הקבוצה שנבנתה (בכלל לא ראיתי דיווחים על טרי או פאטון לפני).

Money
קיבל.ה  564 לייקים

אני מתנצל על התגובה אחת אחרי השנייה, אבל אני ממש מתחרפן מזה. חיכינו עד עכשיו אז בסוף נקבל את האופציה הגרועה ביותר שיכולנו לקבל?
הוא גם לא זול, אז זה בכלל לא מובן. אפשר להשתגע מהקבלת ההחלטות
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ראיתי שני משחקים שלו מהעונה האחרונה בסראגוסה, ולהפתעתי הוא עדיין שיחק הגנה מצוינת כשרצה, שזה היה חלק לא קטן מהזמן (אבל לא כולו). יכול להזיז את הרגליים יפה מאוד יחסית לסייז שלו ואפילו לקבל גארדים בחילופים. מאוד פיזי, אפילו מדי, אוהב ללכת מכות והוא מכונת פאולים כמו כל הקריירה. התקפית הוא שחקן פיק-אנד-רול מעולה, פינישר ברמה גבוהה מאוד.
השאלה היא באיזה מצב הוא עכשיו. בינואר הוא נפצע, וזמן קצר לאחר מכן שוחרר מסראגוסה (ממה שהצלחתי להבין מסיבות כלכליות) וחתם בסין. על פי המספרים שלו שם הוא היה חלש מאוד ועזב אחרי כמה משחקים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

לפי כתבה שראיתי הוא ביקש לעזוב את סרגוסה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

בכל אופן, יצא לי לראות משחק שלו בצ'מפיונס במדי סרגוסה ואני זוכר שהוא היה אחד הקלעים הבולטים, אבל אני ממש לא זוכר איך הוא היה הגנתית ובריבאונד. אני אנסה לתפוס איזה משחק שלו ולראות.
על פניו אני לא מתלהב מההחתמה הזו (למרות שהתקפית הוא פינישר מצוין ויש לו סייז מאוד משמעותי בליגה שלנו), אבל לא נחרוץ את דינו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

טוב, ראיתי שני משחקים שלו מהעונה שעברה ועכשיו אני יכול להיות קצת יותר נחרץ לגביו.
מבחינה התקפית מדובר בשחקן מאוד יעיל ומהוקצע. יש לו סייז מצוין אבל גם קואורדינציה מפתיעה ביחס לגודל שלו ועבודת רגליים טובה מאוד. כשהוא מקבל את הכדור קרוב לסל, בין אם אחרי פיק אנד רול (מתגלגל מצוין) או שסתם נועל את השומר שלו, זה נגמר כמעט תמיד בסל או עבירה. הוא גם מאוד אינטליגנטי עם הכדור, רואה את המגרש טוב והרבה פעמים מוצא שחקנים פנויים במסירות יפות.
מבחינה הגנתית הוא קצת mixed bag מבחינתנו. אני שותף לרושם של יובל שההגנה אצלו היא הרבה עניין של רצון, כי היו רגעים במשחקים שראיתי שחתכו אותו בקלות, ולעומת זאת בפעמים אחרות הוא הזיז את הרגליים ועשה עבודה יפה. בכלל יש לו רגעים במשחק של שאננות בהם נראה כאילו הוא טיפה מוותר ובפעמים אחרות הוא הרבה יותר ממוקד מטרה ונלחם על כל כדור. הוא כן שחקן חכם שיודע לקרוא את ההתקפה שמולו ולהגיב טוב, אבל יהיו שחקנים שמולם הוא יתקשה. זה לא טייריק מבחינת יכולות הגנתיות.
גם בכל הנוגע להתקפות מעבר הוא לא טייריק. הוא די נייד יחסית לגילו ולגודל שלו, אבל הוא לא סנטר אתלטי שטס במתפרצות ומסיים באלי הופים (וחבל, כי זה סגנון משחק שמאוד מתאים לסגל שלנו).
בשורה התחתונה הוא שחקן ברמה די גבוהה בעיני. אני חושב שבדומה לטילמן (למרות שמדובר בשחקן שונה בתכלית) יהיו משחקים שבהם הוא יהיה עוגן התקפי שנוכל להישען עליו. יחד עם זאת, מבחינת התאמה לסגל אני חושב שהיו צריכים להביא שחקן שונה לחלוטין. שחקן שהוא לא רק שחקן הגנה טוב באופן אישי אלא כזה שיחפה על אחרים ויהווה נוכחות הגנתית משמעותית, וזה לא תומפסון.
מה שכן, כמו שיובל ציין הוא נפצע בעונה שעברה ואחר כך בסין העמיד מספרים רעים, אז צריך לקחת את הכל בערבון מוגבל.
כמובן שכל זה תקף במידה והוא אכן חותם בסופו של דבר.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אני מציע לך לטובתך לוותר כבר מעכשיו על ההשוואות לטייריק.
פרנקו לא רצה להשאיר אותו כי הוא אתלט על ושחקן הגנה אדיר, הסיבה היחידה שפרנקו היה נעול עליו זה כי הוא כבר אימן אותו. זה הקריטריון מספר אחד של פרנקו לבחירת שחקנים. זה לא מהווה שום אינדיקציה לסוג השחקן שנחתים במקומו.
להזכירך, בעונה הראשונה של פרנקו הוא חיכה חודש שלם לטוני גפני, ואחרי שזה חתם ביפן הוא תוך כמה ימים החתים את "תואם גפני" - מאט הווארד, שכמובן לא היה בינו ובין גפני שום דימיון מעבר לכך ששניהם גבוהים לבנים.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

יובל כתב:אני מציע לך לטובתך לוותר כבר מעכשיו על ההשוואות לטייריק.
פרנקו לא רצה להשאיר אותו כי הוא אתלט על ושחקן הגנה אדיר, הסיבה היחידה שפרנקו היה נעול עליו זה כי הוא כבר אימן אותו. זה הקריטריון מספר אחד של פרנקו לבחירת שחקנים. זה לא מהווה שום אינדיקציה לסוג השחקן שנחתים במקומו.
להזכירך, בעונה הראשונה של פרנקו הוא חיכה חודש שלם לטוני גפני, ואחרי שזה חתם ביפן הוא תוך כמה ימים החתים את "תואם גפני" - מאט הווארד, שכמובן לא היה בינו ובין גפני שום דימיון מעבר לכך ששניהם גבוהים לבנים.
מצויין, זה אומר שנחתים גבוה שחור
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

איך שחקן מעדיף את הפועל אילת במקום להיות אצלנו?
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

dino כתב: 10 ספטמבר 2021, 08:01 איך שחקן מעדיף את הפועל אילת במקום להיות אצלנו?
למה שיהיה לו איכפת מפרמטר שהוא לא כסף?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אוהד כורסא כתב: 10 ספטמבר 2021, 09:22
למה שיהיה לו איכפת מפרמטר שהוא לא כסף?
כי הוא צריך לגור שם שנה, לשחק בלי קהל, להתאמן תחת מאמן שהוא אולי שמע עליו דברים טובים יותר או פחות.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הכל עניין של שיווק: עיר של בילויים, שמש נצחית וים עם מאמן שזכה פעמיים באליפות אירופה. מבחינת הישגים (בשנים האחרונות) אנחנו לא יותר טובים מהם. רק בקהל המצב שלנו יותר טוב משמעותית אבל זה לא גורם שמעניין כל שחקן ואולי אפילו מרתיע.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
שליחת תגובה