ים מדר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

Pumba כתב: 15 יולי 2021, 17:53 מתוך כתבה בספורט 5 (תרגמו מראיון שלו בבוסטון)
מדר סיפר כי הוא קיבל פניות ממספר מועדונים לא קטנים באירופה, אבל הבהיר את הכוונות שלו: "אני מתרגש להתחיל לשחק בבוסטון. אני לא מתכנן ללכת לשום מקום אחר. הפוקוס שלי הוא על ה-NBA. מאוד מרגש אותי להצטרף לסגל עם כוכבים כמו ג'ייסון טייטום, ג'יילן בראון ומרכוס סמארט. אני רק רוצה לעבוד איתם, כי ראיתי איך הם הפכו למומחים בתחום והשתפרו יותר ויותר. זה סוג השחקנים שאני רוצה לעבוד איתם.
קיצר, הוא מכוון לNBA בפול פאוור וטוען שמחזיק הצעות מאירופה.
בתכל'ס נראה שהסיכוי היחיד שהוא ישחק שנה הבאה בהפועל זה שבוסטון ימשכו אותו עד אחרי המחנה אימונים ואז יגידו לו שלא.
אבל אני סקפטי שזה יקרה.
אני לא חושב שזה אפשרי. בשביל שמדר ישחק עם בוסטון במחנה ובמשחקי קדם-עונה הם צריכים להחתים אותו על חוזה, ובשביל שזה יקרה הוא צריך לקבל שחרור מהפועל.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

יובל כתב: 15 יולי 2021, 18:56
מדר סיפר כי הוא קיבל פניות ממספר מועדונים לא קטנים באירופה, אבל הבהיר את הכוונות שלו: "אני מתרגש להתחיל לשחק בבוסטון. אני לא מתכנן ללכת לשום מקום אחר. הפוקוס שלי הוא על ה-NBA. מאוד מרגש אותי להצטרף לסגל עם כוכבים כמו ג'ייסון טייטום, ג'יילן בראון ומרכוס סמארט. אני רק רוצה לעבוד איתם, כי ראיתי איך הם הפכו למומחים בתחום והשתפרו יותר ויותר. זה סוג השחקנים שאני רוצה לעבוד איתם.
בתכל'ס נראה שהסיכוי היחיד שהוא ישחק שנה הבאה בהפועל זה שבוסטון ימשכו אותו עד אחרי המחנה אימונים ואז יגידו לו שלא.
אבל אני סקפטי שזה יקרה.
אני לא חושב שזה אפשרי. בשביל שמדר ישחק עם בוסטון במחנה ובמשחקי קדם-עונה הם צריכים להחתים אותו על חוזה, ובשביל שזה יקרה הוא צריך לקבל שחרור מהפועל.
לא ידעתי שעובד ככה.
בקיצור, לא יהיה שנה הבאה בהפועל. הגיוני.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

Pumba כתב: 15 יולי 2021, 23:37
יובל כתב: 15 יולי 2021, 18:56

אבל אני סקפטי שזה יקרה.
לא ידעתי שעובד ככה.
בקיצור, לא יהיה שנה הבאה בהפועל. הגיוני.
מה הגיוני? שהסלטיקס ישלמו להפועל 750 אלף דולר על סמך מחנה הקיץ?
אפשרי בהחלט, אבל בפירוש לא תסריט הכרחי.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

כל הזמן אומרים פה 750 כאילו זה בהכרח הסכום שישולם. ומה אם יציעו 300k? לא יקחו?
או שאולי יביא 250k מאירופה והפועל תסכים?
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Pumba כתב:כל הזמן אומרים פה 750 כאילו זה בהכרח הסכום שישולם. ומה אם יציעו 300k? לא יקחו?
גם 250k יקחו בגדול
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

De Niro כתב: 17 יולי 2021, 15:52
Pumba כתב:כל הזמן אומרים פה 750 כאילו זה בהכרח הסכום שישולם. ומה אם יציעו 300k? לא יקחו?
גם 250k יקחו בגדול
כמעט ואין ביי אאוטים בכדורסל למיטב ידיעתי, לקבל 250K נראה לי לא מעט כסף.
תוסיף על זה את ה-60 לפני מס שמשוריינים לחוזה שלו (לפי מה שהבנתי מהכתבות) ואפשר להביא זר מפחיד או ישראלי בכיר בסכום הזה.
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Pumba כתב: 17 יולי 2021, 16:32
De Niro כתב: 17 יולי 2021, 15:52
גם 250k יקחו בגדול
תוסיף על זה את ה-60 לפני מס שמשוריינים לחוזה שלו (לפי מה שהבנתי מהכתבות) ואפשר להביא זר מפחיד או ישראלי בכיר בסכום הזה.
אפשר הסבר? מה זה בדיוק ביי אאוט ולמה אין כאלה בכדורסל?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

Pumba כתב: 17 יולי 2021, 15:27 כל הזמן אומרים פה 750 כאילו זה בהכרח הסכום שישולם. ומה אם יציעו 300k? לא יקחו?
אם בוסטון באמת ירצו אותו אז לא נראה לי שתהיה להם בעיה לשלם את הביי-אאוט המקסימלי (העונה זה 775 אלף, אגב). בשבילם זה גרושים.
מנגד, אני לא רואה קבוצה באירופה מציעה 250 אלף על ים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

שנה שעברה דטרויט שילמו לירושלים 650 אלף דולר על ליטאי חסר תועלת ששיחק העונה איזה 20 משחקים ועשה כלום. הסכומים האלה הם באמת בדיחה לקבוצת NBA.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

יובל כתב: 17 יולי 2021, 19:39
Pumba כתב: 17 יולי 2021, 15:27 כל הזמן אומרים פה 750 כאילו זה בהכרח הסכום שישולם. ומה אם יציעו 300k? לא יקחו?
אם בוסטון באמת ירצו אותו אז לא נראה לי שתהיה להם בעיה לשלם את הביי-אאוט המקסימלי (העונה זה 775 אלף, אגב). בשבילם זה גרושים.
מסכים ולכן לדעתי זה בוסטון או הפועל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

Frenzy כתב: 17 יולי 2021, 18:33
De Niro כתב: 17 יולי 2021, 15:52 גם 250k יקחו בגדול
לא בטוח לגבי אירופה, אבל ב NBA מותר לקבוצה לעשות בייאאוט אחד לעונה.
מה זה בייאאוט - נאמר ששחקן חתום על 20 מיליון לעונה, ונשארו לו 3 שנים בחוזה, כלומר עוד 60 מיליון דולר.
הקבוצה רוצה לפנות את הסכום הזה מתקרת השכר שלה.
הקבוצה מגיעה עם השחקן להסכם שהוא יקבל חלק מיתרת החוזה(נגיד 45-55 מיליון) במכה אחת ויעזוב.
ככה היא לא נגררת איתו עוד 3 שנים, גם מפנה מפנה מקום ברוסטר להחתמת שחקן אחר, גם השחקן חופשי לחתום איפה שירצה.

זה בד"כ נעשה עבור שחקנים שאחרי שנה-שנתיים מבינים שהחוזה האסטרונומי שהם קיבלו לא מצדיק להחזיק אותם בקבוצה.

באירופה לדעתי שחקן יכול לקנות את החוזה שלו, כלומר לשלם לקבוצה את יתרת הסכום מהכיס שלו(כביכול), ולהשתחרר מהחוזה. בהסכמת שני הצדדים כמובן.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

Frenzy כתב: 17 יולי 2021, 18:33
De Niro כתב: 17 יולי 2021, 15:52 גם 250k יקחו בגדול
ביי אאוט זה לקנות שחקן. הרי על מה משלמים לקבוצה שהוא אצלה? על הפרת החוזה שלו בתכל'ס.
לא ראיתי הרבה מקרים שמשלמים כסף כדי להעביר שחקן מקבוצה לקבוצה באירופה, וגם בNBA זה לרוב בטריידים ולא בכסף.
בהפועל המקרים היחידים ששילמו כסף על שחקן וזכורים לי, זה אור לאומי (לא יודע אם באמת שילמו לנו עליו ומה היה שם בדיוק), ריצ'י הוואל, מיץ' קונגר (אנחנו שילמנו) ואיזה זר שנתן דאנק מפחיד באשדוד ועבר לסין בעונת 12/13 (חושב ג'רמיין משהו)
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

יובל כתב: 17 יולי 2021, 19:39
הלוואי ויתנו, שיתנו גם מיליון דולר מצידי. כמה שיותר זה מבורך.
אני גם מאחל לו שיגיע לשם. מכל הלב.
אבל אני לא בטוח שהם באמת ישימו עליו את הסכום הזה
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

כאמור, הביי-אאוט זה שטויות מבחינת קבוצות NBA, אם הן אכן רוצות שחקן מסוים. ה-775 אלף דולר לא מזיז להם, מה גם שזה סכום שלא נכנס תחת תקרת השכר.
העניין הוא שאם בוסטון משלמים את הביי-אאוט, הם חייבים לתת לו חוזה שהוא לא two-way.
יותר נוח מבחינתם הוא שים יגיע בקיץ הבא כשהוא שחקן חופשי, ואז הם יכולים לעשות מה שבא להם - לבחון אותו במחנה קדם-עונה, ורק בסוף להחליט אם להחתים אותו על חוזה two-way, לתת לו חוזה רגיל או לשחרר אותו.
הסיבה היחידה שהם ישלמו עליו זה אם הם רוצים אותו כבר העונה. כלומר או שהם חושבים שהוא יכול לתרום להם מקצועית כבר העונה (מאוד לא סביר), או שהם חושבים שהעונה תהיה לו הזדמנות יוצאת דופן לקבל דקות ולהתפתח (גם לא סביר, כי בוסטון לא במוד של בנייה).

לאור כל זה, ולאור העובדה שקבוצות באירופה לא נוטות לשלם הרבה על קניית שחקנים, ההימור שלי הוא שים בסוף יישאר בהפועל.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

עם ההימור הזה תופס , ועם עוד זר טוב לעמדה חמש (ג'ונס? :whome: ) יש אחלה סגל לשנה הבאה.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

מילפורד כתב: 19 יולי 2021, 13:10 עם ההימור הזה תופס , ועם עוד זר טוב לעמדה חמש (ג'ונס? :whome: ) יש אחלה סגל לשנה הבאה.
חוץ מהקטע שבעמדה 3-4 יש לך רק את יאנג וטוקוטו.
חייב עוד ישראלי משלים לשם
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

יובל כתב: 19 יולי 2021, 12:44 כאמור, הביי-אאוט זה שטויות מבחינת קבוצות NBA, אם הן אכן רוצות שחקן מסוים. ה-775 אלף דולר לא מזיז להם, מה גם שזה סכום שלא נכנס תחת תקרת השכר.
העניין הוא שאם בוסטון משלמים את הביי-אאוט, הם חייבים לתת לו חוזה שהוא לא two-way.
יותר נוח מבחינתם הוא שים יגיע בקיץ הבא כשהוא שחקן חופשי, ואז הם יכולים לעשות מה שבא להם - לבחון אותו במחנה קדם-עונה, ורק בסוף להחליט אם להחתים אותו על חוזה two-way, לתת לו חוזה רגיל או לשחרר אותו.
הסיבה היחידה שהם ישלמו עליו זה אם הם רוצים אותו כבר העונה. כלומר או שהם חושבים שהוא יכול לתרום להם מקצועית כבר העונה (מאוד לא סביר), או שהם חושבים שהעונה תהיה לו הזדמנות יוצאת דופן לקבל דקות ולהתפתח (גם לא סביר, כי בוסטון לא במוד של בנייה).

לאור כל זה, ולאור העובדה שקבוצות באירופה לא נוטות לשלם הרבה על קניית שחקנים, ההימור שלי הוא שים בסוף יישאר בהפועל.
בוסטון לא בדיוק בבנייה אבל גם לא בדיוק במוד של לנצח כאן ועכשיו. אם הוא ירשים באימונים אני לא אופתע אם הם ירצו אותו על חוזה two way.
קבוצה באירופה זה ריאלי רק אם ים יסכים לחתום שם על חוזה ארוך טווח. אף אחד לא ישלם ביי אאוט על השכרה לשנה.
בכל אופן לדעתי עוד יקח זמן עד שנדע מה קורה איתו.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אז זהו, שהוא לא יכול לחתום על חוזה two-way העונה. קבוצת NBA לא יכולה לשלם ביי-אאוט על שחקן ולהחתים אותו על חוזה two-way, בשביל זה הם צריכים אותו שחקן חופשי.
בגלל זה אני חושב שיותר סביר שהם יחכו איתו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

וואלה. אם ככה אני באמת לא מבין למה דטרויט עשו ביי אאוט על הליטאי החלש של ירושלים.
מצד שני, זו הנהלת דטרויט.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

קשה לי להאמין שביי אאוט בישראל משפיע על היכולת להחתים בחוזה דו צידי ב NBA.
לדעתי אם מדר רוצה והם רוצים, אז שני הצדדים יכולים לחתום על חוזה כרצונם.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

its-sick כתב:קשה לי להאמין שביי אאוט בישראל משפיע על היכולת להחתים בחוזה דו צידי ב NBA.
אני מבין שזה קשה לך, אבל תאלץ להאמין. אסור לעשות בייאאוט ולהחתים על חוזה דו-צדדי. זה כתוב בצורה מפורשת, זה לא כאילו זאת סיטואציה נדירה, רוב השחקנים שבאים מאירופה מגיעים עם חוזה שיש צורך לבטל.

Sent from my SM-G960U using Tapatalk

אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

מתי מתחילה ליגת הקיץ?
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

אוהד כורסא כתב: 19 יולי 2021, 22:08 מתי מתחילה ליגת הקיץ?
להבנתי ב 18.9 עד 16.10 ליגת הקיץ האמיתית (של 30 הקבוצות) שהיא בלאס וגאס. מה שלא הבנתי זה האם ים בכלל הוזמן לליגה על ידי בוסטון או שהוא מגיע עצמאי ?
לי בכלל נראה שהסכומים שזורקים פה בעניינו מפורזים אפילו בשקלים.
לכן כל העניין הזה עם ים משפיע על נושא גייקובן
הפוסט קיבל לייק אחדאוהד כורסא
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

ADOM כתב: 19 יולי 2021, 23:19
אוהד כורסא כתב: 19 יולי 2021, 22:08 מתי מתחילה ליגת הקיץ?
להבנתי ב 18.9 עד 16.10 ליגת הקיץ האמיתית (של 30 הקבוצות) שהיא בלאס וגאס. מה שלא הבנתי זה האם ים בכלל הוזמן לליגה על ידי בוסטון או שהוא מגיע עצמאי ?
לי בכלל נראה שהסכומים שזורקים פה בעניינו מפורזים אפילו בשקלים.
לכן כל העניין הזה עם ים משפיע על נושא גייקובן
תודה.
זה אומר שתהיה לנו תשובה עוד שלושה חודשים. מאוחר מאוד.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אין לי מושג מאיפה הבאת את התאריכים האלה. ליגת הקיץ תתקיים בין ה-8 ל-17 באוגוסט.
ולא הבנתי מה הקשר לבראון.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

יובל כתב: 19 יולי 2021, 23:38 אין לי מושג מאיפה הבאת את התאריכים האלה. ליגת הקיץ תתקיים בין ה-8 ל-17 באוגוסט.
https://www.google.co.il/url?sa=t&sourc ... XbVVLYdoV_
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ארדיטי כתב: 19 יולי 2021, 19:02
its-sick כתב:קשה לי להאמין שביי אאוט בישראל משפיע על היכולת להחתים בחוזה דו צידי ב NBA.
אני מבין שזה קשה לך, אבל תאלץ להאמין. אסור לעשות בייאאוט ולהחתים על חוזה דו-צדדי. זה כתוב בצורה מפורשת, זה לא כאילו זאת סיטואציה נדירה, רוב השחקנים שבאים מאירופה מגיעים עם חוזה שיש צורך לבטל.

Sent from my SM-G960U using Tapatalk
צודק. לא היה לי זמן לבדוק בעבודה. אז הכי סביר לדעתי שים ממשיך בהפועל לעוד עונה.
لا إله
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

ADOM כתב: 19 יולי 2021, 23:51
יובל כתב: 19 יולי 2021, 23:38 אין לי מושג מאיפה הבאת את התאריכים האלה. ליגת הקיץ תתקיים בין ה-8 ל-17 באוגוסט.
https://www.google.co.il/url?sa=t&sourc ... XbVVLYdoV_
זה תרגום לא נכון של מה שרשום שם, מה שמתחיל בספטמבר זה מחנות האימונים, לא ליגת הקיץ
ources: Key dates for the 2021-22 NBA season:

Sept. 28: Training camp starts
Oct. 19: Regular season starts
April 16: Playoffs start
June 2: Finals Game 1
June 19: Finals Game 7
June 23: 2022 NBA Draft
טוויטר זה השדים החדש
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

דיווח בארה"ב שטרמונט ווטרס מתאמן בנפרד מהסלטיקס ונמצא בדרך החוצה מהקבוצה. עוד מקום ברוסטר לים מדר
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

לדעתי הוא ירשים בליגת קיץ והוא יוחתם שם אני לא רואה תסריט אחר כמו שרשמתי פה הרבה פעמים האוהדים עפים עליו ובטירוף עליו ובסופו של דבר לאוהדים יש סיי…
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

קיבל אישור לשחק בליגת הקיץ שתחל עוד שבועיים

https://sports.walla.co.il/item/3449628
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

איזו רמה נמוכה בכתבה בוואלה. פריצארד כבר לא רוקי, והוא גם רכז, ולא רע בכלל. הוא יהיה הרכז השלישי, ים יתחרה על מקום הרכז הרביעי (של שני הנגרים בחוזה דו צידי).
لا إله
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

הילד נותן עבודה ומשקיעים בו לא מעט כסף
(כל הנ״ל נכון גם למתחילת דרכו ועד היום)
https://www.one.co.il/Article/389190.html
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

DavidSheriff9 כתב: 25 יולי 2021, 23:21 הילד נותן עבודה ומשקיעים בו לא מעט כסף
(כל הנ״ל נכון גם למתחילת דרכו ועד היום)
https://www.one.co.il/Article/389190.html
הוא מלא סרטוני אימונים שלו, אם זאת באמת השגרה שלו ולא סתם, ואני נוטה להאמין שזו השגרה, מדובר בספורטאי ומקצוען על
טוויטר זה השדים החדש
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

מוקדש למשתמש its-sickתמונה
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe NiroסומךFrenzyהוקיץ'
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אם מדר יקבל חוזה בסלטיקס זה יחסוך לי חמישה דולר בחודש על ליג פס, כי הכל ישודר בארץ
لا إله
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

its-sick כתב: 27 יולי 2021, 08:29 אם מדר יקבל חוזה בסלטיקס זה יחסוך לי חמישה דולר בחודש על ליג פס, כי הכל ישודר בארץ
חשיבה כלכלית נכונה, אהבתי ++
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בוסטון סלטיקס מרוצה מים מדר: "הוא שיפר כל מה שרצינו שישפר", אוסטין איינג', בנו של דני איינג' המשמש כאיש פיתוח במועדון, אמר על הישראלי: "היתה לו שנה נהדרת, נראה מה צופן לו העתיד"

https://sports.walla.co.il/item/3450983
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

בוסטון בחרה בבחירה 45 את יוהאן בגרין, הגארד הצרפתי. אני לא מכיר אותו.
האם יכולה להיות לזה השפעה על החלטתם לגבי ים?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הקונצנזוס כרגע בקרב הפרשנים הוא שבגרין לא מיועד לשנה הקרובה אלא אמור להתקדם במקום אחר.
لا إله
שליחת תגובה